x
בניית אתרים בחינם
Hosted by ImageHost.org
הוכן ע"י ירין [:
 
 
Hosted by ImageHost.org
דמויווות עווווווווונה 1 [=
 
 

בסדרה סיילו מאחיקו
אקרובטית ורקדנית החיה בקרקס משנמצאה על ידי בעליו בגיל עשר. בשל טראומה שעברה היא לא זוכרת דבר משקרה לפני שנמצאה על ידי ה"זקנים"(בעלי הקרקס) ולכן אנשי הקרקס הם משפחתה. לאחר מותם של "הזקנים" ומכירת הקרקס לאיש מאפיה המנהל את הקרקס בקשיחות, סיילו , כעת בת 20, מחליטה לצאת בחיפוש אחר דרך חדשה, ומגיעה לאחוזת אינצ'אוסטי, מקום שיכונה של קרן "בב" לילדים יתומים. סיילו היא בחורה חמה וחברותית, בעלת שמחת חיים וגישה חיובית לחיים.

מריה אמיליה אטיאס
מריה אמיליה אטיאס נולדה ב-20.3.87, כיום היא בת 20. היא התפרסמה בעיקר כדוגמנית ובהמשך עשתה מספר תפקידים שוליים. ב- 2006 השתתפה ב"רוקדים למען החלום" במסגרת התוכנית "שואו מאץ'", שם ראתה אותה מפיקת הענק כריס מורנה והחליטה ללהק אותה לתפקיד הראשי בלהיט החדש, "כמעט מלאכים".
 

בסדרה ניקולאס באואר
ארכיאולוג ידוע ואב חד הורי לילדו בן השש, קריסטובל. יחד עם קריסטובל ועם חברו הטוב מוגלי, ניקו מסתובב בעולם בחיפושים אחר "אאודמון", אי שאינו נמצא על המפה וכמסופר, כל מי שמגיע אליו הופך מאושר. ניקו למעשה ממשיך את חיפושיי אביו שנפטר במהלכם.

ניקולאס ואסקז
ניקולאס ואסקז- ניקולאס ואסקז נולד בתאריך ה12.6.1977. כיום הוא בן 30. השתתף ב"קיץ 98'" ובעוד סדרות רבות, ביניהן "האהבות שלנו" ו"מי הבוס". בשנת 2006 הצטרף לצוות הפקתה של כריס מורנה-"אלמה פיראטה" משם המשיך לתפקיד ראשי-ניקולאס באואר ב"כמעט מלאכים".

בסדרה מאלווינה בדוז'ה-אגוורו
אחותו של בארטולומה בדוז'ה-אגוורו החיה איתו ועם ילדי קרן "בב" באחוזת דודתם. מאל היא בחורה מפונקת אשר נוהגת להישען על אחרים ולקבל הוראות מאחיה.

חימנה אקרדי
חימנה אקרדי מגלמת בסדרה את מלווינה. חימנה כיום בת 22, נולדה בארגנטינה ב 27.5.1985 . חימנה החלה את דרכה בעולם המשחק , כאשר השתתפה בפרסומות שונות . לאחר מכן שיחקה בסרטה הראשון "עניין של ילדים" . לאחר מכן הצעות העבודה לא הפסיקו לזרום לחימנה והיא השתתפה בעשרות סדרות וסרטים ארגנטינאים . תוכלו להכיר אותה כברנרדה בסדרת המבוגרים המצליחה של מורנה, אלמה פיראטה" , "המורדים" ועוד במקביל לכמעט מלאכים חימנה השתתפה בסרט ספרדי-ארגנטינאי בשם "ירושת האהבה" , שלרגל צילומיו הגיעה לישראל בדצמבר שנה שעברה .

בסדרה מרקוס איברלוסיה
מוכר עתיקות מסווה את עצמו תחת השם "ג'יימס ג'ונס" כדי שניקולאס באואר אויבו הותיק שלעולם לא פגש בו פנים אל פנים לא יגלה זהותו. גם מרקוס איברלוסיה מחפש אחר אאודמון ויעשה הכל כדי לחבל בחיפושיו של ניקו. הוא חכם, אינטרסנטי ומניפולטיבי, יודע כיצד לגרום לדברים להיעשות כרצונו.

לוקאס פרארו
לוקאס פרארו- נולד ב-30.3.78 וכיום בן 29. השתתף בעבר בסדרות רבות ביניהן: "קטנטנות", "כמוך וכמוני", "קיץ 98", "קאצ'ורה" ו"גברים של כבוד". ב"כמעט מלאכים" מגלם לוקאס את אויבו של ניקולאס באואר-מרקוס איברלוסיה.
 

בסדרה בארטולומה בדוז'ה-אגוורו
מנהל קרן "בב" לילדים יתומים השוכנת בבית דודתו. את הקרן הקים כדי לקיים את התנאים בצוואת דודתו, על מנת שיוכל לקבל את כספה. הוא איש אלים ונצלן אך יודע להסתיר זאת מפני גורמים חיצוניים. הוא מניפולטור שמצליח לחמוק כמעט מכל צרה. רודף בצע גדול היודע כיצד לחיות על חשבון אחרים.

אלחו גרסיה פינטוס
אלחו גרסיה פינטוס : אלחו מגלם את בארטו- הדמות הרעה בסדרה. אלחו כיום בן 40 , נולד בארגנטינה ב 4.2.1967. הוא החל את דרכו בעולם המשחק בסרט הארגנטינאי "הלילה של העפרונות" שיצא לאקרנים בשנת 1986 . בהמשך שיחק בעוד עשרות סרטים וסדרות טלויזיה . חלקכם הכירו אותו כאווריסטו ( פלוריסיינטה 2 ) ורובכם שנאתם אותו כפייר דמונט ( קטנטנות 2006 ) .
 
בסדרה חוסטינה גרסיה
יד ימינו של בארטו העוזרת לו לנהל את הקרן ביד רמה. חוסטינה קשוחה מאוד עם ילדי הקרן ומשדרת דמות נוקשה כלפי כל המכיר אותה. אומנם, מתחת למסיכה הזו, כשהיא בחברת לוס שחושבת שהיא אמה, חוסטינה היא אישה חמה ואוהבת המוכנה להעניק הכל ל"בתה".

 

חוליה קלאבו
חוליה קלאבו : חוליה מגלמת את חוסטינה העוזרת של בארטו . חוליה , כיום בת 49 , נולדה בארגנטינה ב- 6.9.1958 חוליה החלה את דרכה בתיאטרון ובקולנוע. לאחר מכן , היא השתתפה בסדרות טלוויזיה כגון: " סנטרל 099 ". בנוסף , חוליה גילמה את צ'רלי בטלנובלה של כריס מורנה- "אלמה פיראטה".
 

בסדרה מוגלי
בן של חוקר אנגלי. גדל עם שבטים אפריקאים קדומים. ניקולאס באואר הציל את חייו ומאז הוא מסתובב איתו ועם קריסטובל במטרה להחזיר את "חובו" לניקו, אך עם הזמן הפך לחברו הטוב ביותר

חררדו צ'אנדו
חררדו צ'אנדו : חררדו מגלם את הדמות המצחיקה ביותר בסדרה - מוגלי . חררדו , כיום בן 37 , נולד בארגנטינה ב26.6.1970- . חררדו החל את דרכו בעולם המשחק כאשר שיחק בשנת 1999 בסדרת הטלויזיה "שכנים טובים" . לאחר מכן , השתתף בפרוייקטים שונים בטלויזיה והקולנוע הארגנטינאי. אתם הכרתם אותו בתור בוניז'ה (פלוריסיינטה) ופרנסיסקו (אלמה פיראטה) .

בסדרה חספר חנטוס
הגנן המסתורי של האחוזה, הוא יודע דברים רבים והכיר את מר אינצ'אוסטי -בעל האחוזה לשעבר. איש אינו יודע מי הוא בדיוק ומה מטרותיו.

(חואן) קרלוס גאלואן
(חואן) קרלוס גאלואן- השתתף בהפקות רבות בעבר כגון: "החפים מפשע", "צועני", "הכל או כלום" ו"גלריה של טרור". ב"כמעט מלאכים" הוא מגלים את חספר: הגנן המסתורי באחוזה.

בסדרה רמירו אורדונייז (ראמה)
מכונה "ראמה", אחד מילדי קרן "בב" המתגורר באחוזה עם אחותו הקטנה, אללי. הוא דואג לאחותו כאילו הייתה בתו ושומר עליה יותר מכל דבר. הוא חכם, רגיש ורומנטי. בניגוד לרוב ילדי הקרן ראמה יודע קרוא וכתוב וקורא הרבה ספרים. הוא חבר טוב ונאמן עליו כולם סומכים.

גסטון דלמאהו
גסטון דלמאהו: משחק בכמעט מלאכים את רמירו (ראמה). גסטון כיום בן 25, נולד בארגנטינה ב-23.11.1983. את דרכו החל בסדרה "רדיו 04" ששודרה בניקולודיאון ישראל. לאחר מכן השתתף בתפקידי אורח בסדרות של כריס, אלמה פיראטה ופלוריסיינטה.

בסדרה חואן מוראלם (טאצ'ו)
מכונה "טאצ'ו", גדל ברחוב ליד אולם תיאטרון. הוא חולם להיות שחקן ומעלה הצגות בתיאטרון השכונתי בסתר. בעל חוש הומור בוא משתמש לפעמים כדי להקל חוויות קשות.

ניקולאס ריירה
ניקולאס ריירה-עשה תפקידי אורח במספר סדרות ביניהן: "נשואים עם ילדים", "קצ'ורה", "קטנטנות 2006" ו"אלמה פיראטה". ב"כמעט מלאכים" מגלם את טאצ'ו.

בסדרה מריאנלה
מכונה "מאר" ננטשה בפתח כנסייה כשהייתה תינוקת. הכומר גידל אותה ונתן לה את שמה. כשנפטר נשלחה לבית יתומים ממנו ברחה במהרה מאז העבירה את ילדותה ברחוב. יש לה כוח פיסי יוצא דופן, היא מאוד מגושמת. כשם שגדלה בקרבת גברים ברחוב היא נוהגת להתנהג כמוהם. היא אוהבת לעסוק באגרוף ונהגה להתאמן במועדון השכונתי. אין לה הרבה התנהגויות נשיות, היא לא אוהבת להתגנדר ולא אכפת לה מהמראה שלה.

מריאנה אספוסיטו
מריאנה אספוסיטו- נולדה בתאריך ה10.10.1991כיום היא בת 16.מריאנה היא אחת מהכוכבים הבולטים ביותר של כריס מורנה בשנים האחרונות, היא החלה את דרכה אצל כריס בגיל 10 כשגילמה את מלנה קבררה ב"פינת אור", משם המשיכה לשתי עונות של "פלוריסיינטה" בתור רוברטה אספינוסה, ל"קטנטנות 2006" בתור אגוסטינה רוס וכמובן ל"כמעט מלאכים" שם היא מגלמת את מריאנלה.
 

בסדרה חסמין רומר
צוענייה, הייתה בקרן "בב" כילדה ובתחילת הסדרה חזרה אליה. היא מאוד מחוברת לתרבות הצוענית,למנהגיה ולאמונותיה. לפעמים יש לה חזיונות בחלומותיה. היא אוהבת לשיר ולרקוד פלמנקו ונעזרת בכך כדי לגייס כסף.

מריה אאוחניה סוארז
מריה אאוחניה סוארז-נולדה ב-9.3.92 וכיום בת 15.החלה את דרכה ב"פינת אור", משם המשיכה לתפקיד משני ב"פלוריסיינטה", "אהובי" ועוד. בנוסף דגמנה לחברות אופנה לצעירים. ב"כמעט מלאכים" היא מגלמת את חסמין.
 

בסדרה טיאגו בדוז'ה-אגוורו
בנו של בארטולומה למד בפנימייה בלונדון הרחוקה לשם רשם אותו בארטו כדי שלא יגלה מה שמתרחש באחוזה. אביו גידל אותו משום שאמו עזבה אותם, הוא טוב לב וחברותי.

(חואן) פדרו לאנסאני
(חואן) פדרו לאנסאני-נולד ב-24.8.90 וכיום בן 17.בעבר דגמן לחברה "Mimo&Co". בשנת 2006 השתתף ב"קטנטנות 2006" בתור טבאנו, משם המשיך ל"כמעט מלאכים" בתפקיד טיאגו.

בסדרה ז'קה
מהיותו תינוק גר ברחוב מכנים אותו "הבלונדיני" או "ז'קה". יש לו בעיית זהות-אין לו שם והוא לעולם לא הכיר את הוריו או כל קרוב משפחה אחר. אומנם הדבר לא מטריד אותו כל-כך, הוא מאוד אקטיבי, סקרן והרפתקן. הוא לא אוהב שמרחמים עליו ומשתדל להראות תמיד שטוב לו.

סטפנו דה גרגוריו
סטפנו דה גרגוריו נולד בתאריך ה-16.9.1994. כיום הוא בן 13.השתתף בפרסומות רבות, בתפקידי אורח קטנים (כמו בסרט "ולנטינו" ובפרק אחד ב"קטנטנות" עונה 6) ובתוכנית "שואו מאץ'". הוא אחד מכוכביה הבולטים של כריס מורנה-הוא התחיל לעבוד בהפקותיה ב"פינת אור" כשהיה בן 8, משם המשיך לשתי עונות של "פלוריסיינטה" בתור תומאס פריצנוולדן, ל"קטנטנות 2006" בתור פטארדו וכמובן-ל"כמעט מלאכים" שם הוא מגלם את "ז'קה".

בסדרה מתאו (מוניטו)
מכונה "מוניטו"(קופיף) בשל צורת הדיבור המוזרה שלו. גדל ברחוב לצד מר טוליו, שהיה לו כסב. נוהג לגנוב ואף מתמחה בכך. משום שבעבר כמעט מת מרעב.הוא אוהב לאכול ונוהג לאכול הרבה מאוד, אף פעם אינו שבע. אוהב לבלות עם בוגרים ממנו ומאמץ לעצמו התנהגות של בוגר על ידי חיקויים.

(חואן) נאזארנו אנטון
(חואן) נאזארנו אנטון- (אחיה הקטן של גוואדאלופה אנטון), המכונה נאנו, נולד ב-19.12.98 וכיום בן 9. בעבר השתתף בתפקידי אורח ב"נפש פיראטית" ו"קטנטנות 2006" ותפקידו ב"כמעט מלאכים"-מתאו ("מוניטו").

בסדרה קריסטובל אנחל באואר
בן 6, בנו של ניקולאס באואר איתו נוהג להתווכח הרבה ותמיד מנצח אותו. למרות זאת הוא מעריץ את אביו ומחקה אותו בכל אף בלבוש. למד הרבה על ארכיאולוגיה מאביו ואוהב להתעסק בתחום.

תומאס רוס
תומאס רוס- נולד ב-1.3.99 וכיום בן 8. בעבר עשה פרסומות ותפקידים קטנים, ביניהן בסדרה "נפש פיראטית". תפקידו ב"כמעט מלאכים" הוא תפקידו הקבוע הראשון.

בסדרה אללי אורדונייז
בת 6, אחותו הקטנה של ראמה.היא סומכת על אחיה ורואה בו מושא הערצה. חלשה וחסרת תושייה מפחדת מהכל לכן, כל ילדי הקרן תמיד מגנים עליה.בעלת עיניים עצובות של מישהו שעבר רבות יחסית לגילו הצעיר. היא תמימה, רומנטית וחברותית.

מריה גוואדאלופה אנטון
מריה גוואדאלופה אנטון- המכונה גוואדה נולדה ב-15.11.96 וכיום בת 11. בגיל 9 השתתפה ב"קטנטנות 2006" של כריס מורנה, משם המשיכה ל"כמעט מלאכים". ב"כמעט מלאכים" היא מגלמת את אללי.

בסדרה לוס גרסיה
גרה במרתף האחוזה, עליו איש מלבד חוסטינה לא יודע. חוסטינה גידלה אותה בסתר כאילו הייתה בתה ולכן לוס חושבת שהיא אמה.היא משתוקקת לצאת מן המרתף ולהכיר את העולם אך חוסטינה מספרת לה שבחוץ מתחוללת מלחמה קשה ובשל כך אסור לה לצאת מהחדר. לוס גדלה על סרטים מוסיקליים ושירים ממחזות זמר ולכן היא אוהבת לשיר, לרקוד ולהופיע.

פלורנסיה קאגנאסו
פלורנסיה קאגנאסו-נולדה ב-22.11.98 וכיום בת 9.בעבר דגמנה והופיעה במספר פרסומות.בפרק האחרון של הסדרה "אלמה פיראטה" של כריס מורנה השתתפה בתור קמילה-בתו המאומצת של פרנסיסקו.ב"כמעט מלאכים" היא מגלמת את לוס גרסיה.

בסדרה נאצ'ו פרז ארסאמנדי
ילד עשיר מפונק שרגיל לחיים טובים- לקבל כל מה שבמבוקשו. בשל כך הוא לא מוותר על דבר ודואג להשיג את הכל עד הפרט האחרון.לא מקובל עליו שלא יצליח להשיג משהו.

אגוסטין סיירה
אגוסטין סיירה -נולד ב-23.9.1990 וכיום בן 17. אגוסטין משתתף בסדרותיה של כריס מורנה משהיה קטן. בסדרה הידועה "קטנטנות" הוא גילם את הילד אגוסטין, לאחר מכן כיכב ב"פינת אור" בתפקיד לוקאס, לאחר מכן השתתף
 כל הזכויות שמורות לצוות שלוק = בלבד =
כל התכנים מקוריים ומיוחדים לאתר , אין להעתיק (:
Shlook.vix.co.il | 2all | 2010 | ירין .