x
בניית אתרים בחינם
Hosted by ImageHost.org
הוכן ע"י ירין [:
 
 
 
Hosted by ImageHost.org
דמויות עונה 3 X D
 
פאס באואר - אמיליה אטיאס
בתם של ניקולאס באואר וסיילו מאחיקו (אנחלס אינצ'אוסטי), שראינו לראשונה בעונה השנייה בקלטת האולטרסאונד של סיילו. כבר אז גילינו שפאס היא מיוחדת, ואכן-לפאס יש יכולות מיוחדות בדומה לסיילו וכוח מרפה בידיים כמו לניקו, כוחות בהם היא שונאת להשתמש ומשתמשת בהם בעיקר כשיש בכך צורך אמיתי. לפי חואן קרוס פאס היא היחידה שיכולה לו, אבל לפיה-הוא היחיד שיכול לה.
פאס גדלה בקרב ה"דודים" שלה, אותם הילדים שכרגע נמצאים תחת השגחתו ותחת השגחתו של קמילו-המנהל החדש של "מנדלאי מעון מאחיקו", בו תתאהב במהרה. אבל אהבתם של השניים תיתקל במכשולים, רבים מהם מצידו של תאו, האקס של פאס איתו עמדה להתחתן אך נפרדה ממנו כשגילתה שהוא עומד בראש ארגון "שמיים פתוחים".
בדומה להוריה פאס אחראית, טובת לב, חכמה, ישירה, חמה ודאגנית אבל לצד אלה גם קנאית, מרדנית,עקשנית ולפעמים מעט ילדותית. כמוכן היא אוהבת מאוד את תחום הריקוד, השירה, והאסטרונומיה ומשהייתה קטנה נוהגת ליצור בשמים בעצמה. היא קשורה מאוד לאחותה למחצה, אספרנסה, בה בוטחת בעיניים עצומות.
קאמילו אסטרג'ה - מריאנו טורה
קמילו, בנו הנוסף של חואן קרוס, ננטש על ידי אמו ובעצם ניצל על ידי כלבה בשם קמילה, ומכאן שמו. את שם המשפחה אסטרז'ה (כוכב) נתן לו האדם שמצא אותו בשל המזל שהיה לו בהצלתו. כשהיה ילד הגיע למנדלאי שנפתח במקום בו גדל, שם היה תלמיד למופת וטופח על ידי ניקו, שהבחין בדמיון החיצוני הרב שלו לחואן קרוס. כעת קמילו ממונה לנהל את המנדלאי אליו מגיעים הילדים, שהיה בעבר מעון "מאחיקו", שם יפגוש באחיו למחצה-טיאגו ובאהבתו הגדולה-פאס.
טוב הלב, הנאמנות והנחישות של קמילו יעזרו לו במשימתו ומשימתם של הילדים ובניהול המנדלאי שלעולם אינו נשאר שקט, אולם החלטותיו פעמים רבות יסבכו אותו, והקושי שלו לסלוח, לצד ההימנעות שלו ממחויבות בעבר, לא יסייעו לו עם פאס.
קמילו יאלץ גם להתמודד עם אביו האיום, עם האקסית הביזארית שלו, ולהתחרות עם תאו על ליבה של פאס.
אספרנסה באואר - חימנה בארון
אספרנסה, המכונה "הופ" או "הופי" כבר מהיותה תינוקת, היא בתם של ניקו ומאלווינה שהיינו עדים ללידתה ביער ולשנה הראשונה של חייה בעונה השנייה.
היא חסרת מנוחה, שובבה ובדחנית וכמו אמה מוכרת כ"טמבלית" של המשפחה, וכן ירשה ממנה את המזל הרע עם הגברים. עוד דבר שאימצה מאמה הוא המשפט "אין משבר" בו לרוב דוגלת; היא נוהגת להפיץ מצב רוח טוב ולעודד את כולם במצבים קשים, אך לפעמים, מבלי להתכוון, היא זו שגורמת להם. אפשר להגיד שהמשברים שבפתירתם היא מתמחה הם משברי האופנה-הופ מנהלת את מכון היופי שהיה שייך למאלווינה ושמו כמובן: "אין משבר".
מאותו מכון היא משדרת בתחת הרדיו של המנדלאי תחת השם "מלכת התלתל". היא מסודרת "מכף רגל ועד ראש"-לצד העיסוק בשיער היא חובבת נעליים ידועה בעלת מאגר ענקי של נעליים, כשהחביבות עליה הן כמובן נעלי העקבים.
הופי מאוד רגישה ומתאהבת בקלות, מה שמקשה עליה מאוד ולפעמים מביא אותה לקנא בסתר באחותה, פאס, שמצליחה ללא כוונה "לסובב ראשים".
יחד עם אחותה היא חולקת את האהבה לריקוד ולשירה.
תאו גורקי - בנחמין אמדאו
תאו גורקי הוא מנהיג התנועה "שמיים פתוחים"-תנועה הנלחמת בשלטונות במטרה לייעל את השימוש במשאבי הטבע ולפעול כנגד חוסר הצדק שבשלטון, אך עושה זאת בדרכי טרור ואלימות. בעבר היה חבר של פאס וכמעט התחתן איתה אך זו נפרדה ממנו בכאב לאחר שגילתה שהוא מנהיג "שמיים פתוחים", אשר לדרכי פעולותיה היא מתגדת. תאו ימשיך לנסות להשיב אליו את פאס ולגרום לה לעזור לו בעזרת כוחותיה. הוא לא יוותר על פאס גם כשתתנגד לו נחרצות אך לעיתים ינסה לנצל עניינן של אחרות בו. הוא הרפתקן, עקשן, וכחן, חסון וכריזמטי ויביא צרות לפאס וקמילו ביחסיהם וכן במנדלאי.
מריאנלה רינלדי - מריאנה אספוסיטו
מריאנלה או "מאר", היא אחת מאלה להם עבר קשה במיוחד: היא ננטשה על ידי סביה, שאמר לאמה שהיא מתה בלידה, גדלה בכנסייה וכשהכומר בזו נפטר עברה בין מוסדות נוער שונים מהם הרבתה לברוח, כשבמועדון אגרוף ברחוב פיתחה את כישרונה הטבעי לאגרוף ואימצה התנהגות תקיפה, שעם הזמן למדה להשתחרר ממנה. בארטולומה הביאה לקרן "בב" שם עברה התעללות ממנו ומחוסטינה, עד שאלה נתפסו והקרן הפכה למון "מאחיקו" בניהולם של ניקו וסיילו. למזלה של מאר היא הצליחה למצוא את אמה, שהיא גם אמה המאמצת של טפי, ובהמשך את אביה, מתאגרף מפורסם לשעבר, ואפילו את סבתה. בקרן "בב" היא גם פגשה בטיאגו, האהבה הגדולה שלה. בעונה השלישית מאר מגיעה ביחד עם שאר חבריה לשנת 2031 שם נאלצת להתמודד עם קשיים רבים, בעיקר מכיוונו של טיאגו, אליו התארסה מעט לפני ה"נסיעה".
מאר היא "הרוח החיה" שבין חברותיה; היא בולטת, ישירה, בעלת חוש הומור נהדר וגם נאמנה ותומכת כשצריך.
טיאגו בדוז'ה אגווארו - חואן פדרו לנסאני
למרות שגדל כילד עשיר ולמד בפנימייה בלונדון, לטיאגו היו חיים לא קלים: תחילה הוא התקשה עם כך שאמו נטשה אותו כשהיה ילד ונסעה להודו וכן אביו שלח אותו ללונדון, הרחק ממנו. כשברח מהפנימייה וחזר לביתו נאלץ להתמודד עם כך שאביו, בארטולומה, הוא לא האיש הטוב שחשב שהוא ולמעשה מתעלל בילדים שבקרן אותה מנהל ומשחד רבים מבעלי התפקידים החשובים. בהמשך, כשהפך לאחד מילדי מעון "מאחיקו" גילה טיאגו שאמו רצתה ליצור איתו קשר, אך אביו מנע זאת ממנה. אבל זה לא הכל: מסתבר שאביו שלח אותו ללונדון מחשש שייפגע על ידי מי שמתגלה כשאביו הביולוגי-חואן קרוס. אותו חואן קרוס, הנשמה האפלה והנודדת, נטפל לטיאגו בניסיון להיכנס לגופו במשך העונה השנייה וימשיך לרדוף אותו גם בעונה הזו. אבל כעת טיאגו לא יהיה היחיד שירדוף חואן קרוס, כשיתגלה שקמילו הוא בעצם אחיו למחצה. בנוסף, לאחר שהתארס למאר, יגלה טיאגו שהם מתקשים לנהל את מערכת היחסים שלהם וכן ימצא אהבה חדשה.
טיאגו הוא אמיץ, נחוש, עקשן, טוב-לב וחשדן, מה שיסייע לו, אך לעיתים יהווה קושי בהתמודדות איתו.
חסמין רומרו - מריה אאוחניה סוארז
חייה של חסמין, שלאחר רצח הוריה עברה בין ידיהם של חוסלו המעביד ובארטולומה האכזרי, ימשיכו להיות לא קלים. כמו תמיד, למרות שכבר אינה נאלצת לגנוב עבור נצלנים, חסמין תמשיך להביא על עצמה בעיות; היא תחזור לפתות אחרים ותביא פעם נוספת מכשולים לקשר שלה עם טאצ'ו, מה שתתחרט עליו לא מעט.
היא אינטואיטיבית ולעיתים יש לה חזיונות. כמוכן עקב היותה צוענייה היא מאמינה בכל מיני סימנים המבשרים בעיקר על אסונות.
חסמין ידועה כ"היסטרית"-היא רוצה להיות במערכת יחסים טובה אך גם רוצה שאחרים יחשקו בה. אבל יהיה עליה להתחיל להתבגר. היא תיתקל במצבים לא צפויים, מפחידים ומבלבלים וכמו שאר חבריה יהיה עליה להיות חלק בהגנה על פאס.
חואן [טאצ'ו] מוראלס - ניקולאס ריירה
חואן מוראלס, המכונה "טאצ'ו", היה גם הוא מקורבנותיהם של בארטולומה וחוסטינה, לאחר שהגיע לקרן "בב" ממוסד אליו הגיע לאחר שלכאורה נמכר למאמצים בעבור טלוויזיה, ואלה נטשו אותו. לאחר שהפכה הקרן למעון "מאחיקו" טאצ'ו חזר לבית הוריו שם עזר למשפחתו להתפרנס, הביא להרחקת אביו האלים מאמו ואחיו ואף גילה שאומץ ולא נמכר והטלוויזיה הייתה רק מתה ממאמציו.
בשעה שהקשר שלו עם חסמין יחזור להיתקל בקשיים בשל החשדנות שלו ונטייתה לפתות אחרים, טאצ'ו ייתקל באהבה חדשה ומסתורית המסתתרת מאחורי דמות "כיפה ירוקה" שתעזור לו במלחמה בפשעים לאחר שיחליט לחזור ולפעול כ"מלאך האדום". למרות הקשיים עם חסמין טאצ'ו ימשיך לאהוב אותה כתמיד, אך ייקלע לעימותים לא קלים עמה.
ראמה אורדונייז - גאסטון דלמאו
רמירו, המכונה "ראמה", גם הוא אחד הותיקים ממעון "מאחיקו", שם היה שנים לפני הגעתם של ניקו וסיילו, כשהיה המקום קרן "בב" בה גדל תחת איומים והתעללות קשה יחד עם אחותו הקטנה, אללי. עם פתיחת המעון הרגיש ראמה שהוא יכול להשתחרר מאחריות ונקלע לצרות לא קטנות, אך במהרה חזר להיות כשהיה תמיד: האחראי, החכם, האדיב וכמובן-הרומנטי שבחבורה. ראמה ימשיך לאהוב את חברתו, ולה, אך יצליח להמיס את ליבן של אחרות גם כן.
בזמן הזה, שכעת נדרשים הוא וחבריו לחוות, ראמה יעבור קשיים רבים ויתמודד עם מצבים שלעולם לא חשב שייקלע אליהם.
 
 
 
 
 כל הזכויות שמורות לצוות שלוק = בלבד =
כל התכנים מקוריים ומיוחדים לאתר , אין להעתיק (:
Shlook.vix.co.il | 2all | 2010 | ירין .