בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 

                                                                                       
 
    דף הבית-עדכונים
    דרושים!
    נארוטו, מה זה?
    בליץ', מה זה?
    נארוטו צפייה ישירה
    נארוטו שיפודן צפייה ישירה
    נארוטו סרטים 1-7
    נארוטו אובות
    נארוטו-מדריך עיניים
    מדריך האקאטסוקי
    ביג'ו וג'ינצ'וריקי
    נארוטו- סימני ידיים
    נארוטו שירי פתיחה
    פארודיות ופאן ארט- נארוטו
    בליץ' צפייה ישירה
    בליץ' סרטים
    מדריך גזעים - בליץ'
    Death Note - מחברת המוות לצפייה ישירה
    פורום Shippuden Fan
    קרדיטים...!
    צרו קשר!
עדכונים:
עברנו דירה!!!
AniMe-Fanss.blogspot.com
לא יהיו עדכונים נוספים בקרוב..:)
 
 
 
 
נארוטו-מדריך עיניים

 

 

 
ביאקוגן
 
 
 

הביאקוגאן של שבט ההיוגה:

הביאקוגאן הוא טכניקת  bloodline שיכולה להימצא רק בחברי שבט ההיוגה - השבט הכי מכובד ובין הכי חזקים בכל כפר העלה. שבט אוצ'יהא הוא שריד מהשבט ולכן אומרים שהשארינגאן התפתח ממנו.

הטכניקה קשורה אך ורק לעיניים של המשתמש, שממש הופכות ללבנות לגמרי. למרות דימיון מסיום לשארינגאן של שבט האוצ'יהא, טכניקה זו שונה לגמרי במטרתה. בניגוד לשארינגאן לא ניתן להעתיק את מתקפות היריב, אך רוב הנינג'ות יסכימו שלטכניקה זו יש יעילות אף גדולה יותר. הביאקוגאן נותן למשתמש את היכולת  הקטלנית לראות דרך כמעט כל דבר, כמו ראיית רנטגן, ובנוסף גם דרך בני אדם.כלומר, לראות על מה בדיוק הבן אדם הנצפה חושב רק ע"י צפייה בתנועות עיניו.

בנוסף לשתי התכונות הנ"ל, הביאקוגאן מכיל את היכולת הקטלנית לראות את המרכז הפנימי של הצ'אקרה בגוף היריב, וע"י כך, פגיעה במרכז זה נותן למשתמש את היכולת לנטרל לגמרי את היריב ולעלפו. לחלק קטן מאוד משבט ההיוגה, דוגמת היוגה נג'י, יש בנוסף גם את היכולת לראות את הטנקטסו (Tenketsu), נקודות הצ'אקרה של הגוף, וע"י כך לתקוף אותן ישירות.

זוהי יכולת יעילה במיוחד אם מחשיבים את העובדה שיש 361נקודות צ'אקרה בגוף, כאשר כל נקודה היא בגודל של חוד מחט. אם כל הנקודות נפגעות ישירות, מבחינה תיאורטית, זרימת הצ'אקרה בגוף תפסק לגמרי והנפגע ינוטרל לגמרי ואף יוכל להגיע למצב של מוות.

יחד עם כל היכולות הקטלניות הנ"ל הביאקוגאן עוד יכול לעשות הרבה יותר! הוא נותן למשתמש את היכולת לראות ב-359 מעלות סביבו. זה אומר שלבעל הביאקוגאן יש הגנה קשה לפיצוח מכיוון שהוא לא ניתן לתקיפה מאחור, אלא אם כן היריב מהיר במיוחד.כמובן שלראייה זו, כמו שניתן לשים לב יש את החולשה שלה, כן שיש מעלה אחת שהביאקוגאן אינו מסוגל לראות, וזו הנקודה שהיא בול מאחורי הראש. לכן התקפה ישירה מרחוק בנקודה זו יכולה לפגוע בבעל הביקוגאן למרות הראייה האבסולוטית שלו.

 
 

מתקפות בעזרת הביאקוגאן:

ג'יוקאן - אגרוף עדין:
טכניקת האגרוף ה"עדין", שבעזרת סוג טאיג'וטסו זה, הם מסוגלים לפגוע באיברים הפנימיים של יריביהם.

 
 

האקה שו קאיטן - סיבוב אלוהי:
ברגע שמכה פוגעת בגוף כמויות עצומות של צ'אקרה משתחררות מנקודות הצ'אקה בגוף.
המשתמש מסתובב כמו סביבון. הצ'אקרה והסיבוב עוצרות את המתקפה ומעיפות את היריב.

 
 
 
 האקה רוקוג'ובונשו - תחום 64 המכות:
מתקפה בה בעל הביאיקוגאן פוגע בשניות בלבד ב-64 נקודות מרכזיות שלטנקטסו, כאשר יריבו נמצא בתחום הטווח שלו - 360 מעלות, ובכך סוגר את כל זרימת הצ'אקרה בגוף.
 
 
 
 

האקה היאקונג'יוהיצ'ישו- תחום 128 המכות:
השלב השני של מתקפת האקה רוקוג'ובונשו, בה היריב פוגע תוך זמן קצר ב128 נקודות טנקטסו בגוף. ומנטרל את היריב לגמרי!.

 
 
 
 
 
 
שארינגן
 
 
 
 השארינגן של שבט האוצ'יהא:

שארינגאן הוא יכולת מיוחדת הנמצאת באישון העין של נבחרי שבט האוצ'יהא. זוהי תכונה שנאמר שהיא הועברה מיכולת הביאקוגאן של שבט ההיוגה, ואז עם הזמן התפתחה אבולוציונית.
בנוסף נאמר ששבט האוצי'הא עצמו מקורו משבט ההיוגה, דבר שמסביר בנוסף את יכולת השארינגאן.

השארינגאן, כמו שנאמר, היא תכונה המצוייה באישון העין של המשתמש. למרות שהיא משתמשת בצ'אקרה של הגוף כאשר היא בשימוש, תכונת שושלת זו אינה דורשת סימני ידיים כלשהם (רוב מתקפות הג'וטסו דורשות סימני ידיים). המשתמש פשוט מרכז כמות של צ'אקרה בעיניו, ובכך מפעיל את השארינגן - גורם לעיניו להפוך לאדומות לגמרי. שימו לב שהשארינגאן, בניגוד לביאקוגאן, דורש שימוש נוסף של מתקפות ג'וטסוס אחרות על מנת להגיע ליעילות התקפית מקסימלית. דבר זה בעצם אומר שהשארינגאן ניתן לשימוש יעיל רק בידי נינג'ות המנוסות בהפעלת מתקפות וסגנונות לחימה שונים ורבים.

לשארינגאן יש יכולות רבות, אבל העיקרית בינהן היא היכולת להעתיק כל מתקפה, לא משנה אם היא מתקפה פיזית (TaiJutsu), נינג'וטסו (Nin Jutsu) או מתקפת אשליה (GenJutsu). זה אומר כמובן שבכל קרב שהמשתמש משתתף בו כך מספר הטכניקות שהוא לומד גדל.

בנוסף המשתמש לא צריך לרצות ללמוד את המתקפה ששומשה נגדו, פעולת למידה זו נוצרת כמעין מנגנון הגנה של בעל השארינגאן ברגע שהוא מותקף.יכולת נוספת של השארינגאן היא היכולת לראות דרך אשליות, לדוגמה לראות דרך כפילים (מתקפה אהובה על אוזומאקי נארוטו). דרך מבט המתבונן עם השארינגאן, כל הכפילים נראים כמעין מקור צ'אקרה כחול כאשר ה"כפיל" האמיתי הוא היחיד שנראה נורמלי, וכך אין לבעל השארינגאן בעיה לתקוף ישירות את היריב למרות הכפילים.

יש האומרים גם שלשארינגאן יש את היכולת לראות את העתיד, אבל זוהי עובדה שגוייה. בעל השארינגאן רק משתמש בסדרה של צעדים כדי ליצור אשלייה שהוא מסוגל לראות את העתיד ולחזות את פעולות היריב, ובכך לגרום ליריבו בילבול שאכן הוא מסוגל לראות את העתיד.

תחילה, הנינג'ה בעלת השארינגאן משתמש בעיניו כדי להפחיד את יריבו. לאחר מכן הוא משתמש באשליית היפנוזה חכמה שגורמת ליריבו לחשוב שהוא מסוגל לראות את העתיד. לאחר מכן, לאחר שהיריב הגיע לרמת פחד גדולה ומתחיל להתקיף חזרה בג'וטסו כלשהו, השארינגאן מעתיק את פעולות היריב ותזוזותיו כך שזה נראה שהמשתמש יכול לחזות את תנועות יריבו ע"י תנועות דומות לגמרי. לאחר מכן, בעזרת האשלייה ההיפנוטית, השארינגאן מציע ליריב מתקפה כלשהי, והיריב שאוכל את הפיתיון מפעיל אותה. לסיום, לאחר שהמשתמש יודע באיזו מתקפה יריבו ישתמש ובאילו תנועות ידיים יש להשתמש כדי להפעיל את מתקפה זו, הוא פשוט מעתיק את התנועות בעזרת השארינגאן, דבר שמפחיד את היריב עוד יותר.

נגד השארינגאן, כל מתקפות הנינג'וטסו הן לא יעילות, אך לשארינגאן יש גם חולשות.
נינגות שמתמחות במתקפות פיזיות (טאיג'וטסו) הן הפחד הגדול ביותר למשתמש השארינגאן. רוב משתמשי הטאיג'וטסו גם משתמשים במהירות גבוהה מאוד. דבר זה נותן להם יתרון מכיוון שלבעל השארינגאן אומנם יש את היכולת להעתיק ולקלוט את התנועות שלהם, אך עדיין גופו לא מסוגל להגיב כנגד המתקפה המהירה, דבר הגורם לשארינגאן להיות בלתי יעיל.

דבר נוסף, הוא ההבדלים בסוגי השארינגן, כשהשארינגן מופיע לראשונה, הוא בעל שני עיגולים בלבד, בכדי להראות שהמשתמש לא הגיע לרמת שליטה מוחלטת בו, אלא רק התחיל ללמוד את השימושים בו.
הדרגה השניה היא כשהמשתמש הגיע לרמת שליטה מוחלטת, ומסוגל להשתמש בכל השימושים האפשריים שלו, במצב זה לשארינגן יש שלוש עיגולים.
הדרגה השלישית היא מנגקיו שארינגן (MangekyouSharingan).  בהיסטוריה של נארוטו רק שני  אנשים הגיעו לרמה הזאת, היטאצ'י,ועוד מישהו משבט האוצ'יהא.(ספוילר בלבן סמנו בכדי לראות- האמת שהגיעו לרמה הזאת ארבעה אנשים: איטאצ'י, סאסקה,אוצ'יהא מאדארה ואפילו קאקאשי) קבלת המנגקיו שארינגן מותנית בעשיית מעשה איום, הריגת הבנאדם הכי קרוב מבחינה נפשית. סאסקה מסוגל להגיע לזה, אבל הוא כנראה יצטרך להרוג את נארוטו בשביל זה.

 
 
 
 מתקפות בעזרת שארינגן:
 
 סופושסן נו טאצ'י - להבים נשלטי שארינגאן:
מתקפה היכולה להתבצע אך ורק בעזרת השארינגאן. המתקיף משתמש בחבל שקשורים אליו שוריקנים גדולים כדי לתפוס את האויב. השארינגאן משמש למציאת נקודות חלשות בתנועת האויב ולמציאת המיקום המדויק לקשירתם. בדרך כלל מלווה בג'וטסו חזק יותר, כגון טכניקת כדור האש (Katon Gokayo Nu Jutsu) של שבט האוצ'יהא.
 
 
 
 מאגן: קיוטן צ'יטן - Magen: Kyouten Chiten
טכניקת גנג'וטסו היחודית לבעלי השארינגאן, שמאפשרת למשתמש להפוך את הגנג'וטסו שהוטל עליו בחזרה אל האויב.אוטאקאטה - Utakata
גנג'וטסו המבוצע בדרך שונה משאר הגנג'וטסו בהם משתמש איטאצ'י, מאחר והאויב לא צריך להביט בעיניו - מבט באצבעו של איטאצ'י יספיק כדי לכלוא את האויב בגנג'וטסו בו איטאצ'י שולט במראות שהאויב רואה.

 
מתקפות בעזרת המנגאקיו שארינגן:

טסוקויומי - אל הירח Tsukyomi:
במתקפת אשלייה זו, אין צורך בסימני ידיים כלשהם, אלא רק בפעולה של העיניים עצמם במצב שארינגאן טסוקויומי. מתקפה זו היא פיתוח של מתקפה חלשה יותר של השארינגאן - מאנגקיו (Mangekyou), מתקפה בה אתה נכנס למוח יריבך ונותן לו תמונה בראש כרצונך.

מתקפה זו לא עובדת על יריב שגם לו יש עיני שארינגאן, ולכן פותחה המתקפה החזקה יותר - טסוקיומי. הטסקויומי מכניס את המוח של היריב לעולם גיהנום בו הוא חווה עינויים נפשיים. למשל, קשירה לצלב ומפעיל הטכניקה דוקר פעם אחר פעם, וכל דקירת חרב מורגשת כמו כאב אמיתי ומציאותי. בנוסף, בעל השארינגאן שולט בחלל, בזמן ובמסת האובייקטים של עולם הטסוקויומי, כך בעולם זה 3 ימים הם כמו שניה אחת בעולם האמיתי. לאחר כמות מסויימת של עינויי כאב בעולם הזה,הקורבן מת מהתמוטטות עצבים של המוח, עקב לחץ נפשי אדיר.

 
 
 
 אמאטרסו - אל השמש Amaterasu :
במתקפה זו בעל השארינגן בעצם בוחר מקום שבו תיווצר אש שחורה מרושעת שנכבית לאחר 7 ימים ו7 לילות האש שורפת עד היסוד את כל מה שהיא מכוונת עליו. ישנו סיכון גבוה בשימוש במתקפה זו בעצם המשתמש עלול להיתעוור.
 
 
 
קאמוי - Kamui
טכניקת מאנגאקיו שארינגאן המקורית. על ידי ריכוז המאנגאקיו שארינגאן בנקודה מסוימת, המשתמש גורם לאותה נקודה להתמוטט לתוך עצמה, וכך להעביר את החפץ שבאותה נקודה למיקום אחר. כידוע, מאחר והקאמוי הינה טכניקת מאנגאקיו שארינגאן, היא דורשת כמות רבה של צ'אקרה, ולכן המשתמש אמור להתעייף לאחר השימוש בטכניקה.

 
מאגן: קאסגוי נו ג'וטסו - Magen: Kasegui no Jutsu
טכניקת גנג'וטסו נוספת היחודית לבעלי השארינגאן, המאפשרת למשתמש לשתק את המטרה. ברגע שהאויב נכלא בגנג'וטסו הזה, קוצים עבים וגדולים יתקעו בו וישתקו אותו למקומו.

 
 
ספוילרים!!! למי שלא ראה את הקרב של סאסוקה ואיטאצ'י
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוסאנו - אל הסערות Susanoo:
סוסנו הוא אחד מתוך שלושת הג'וטסויים שהתעוררו יחד עם עייני המנגקיו שארינגאן של איטאצ'י.
כשהוא משתחרר הוא ניראה בצורת שלד ואז הוא מתחיל לקבל צורה עד שהופך לצורה שבא הוא נילחם.
השימוש בסוסנו כרוך עם סיכון רב, הפוגע במשתמש בו.

 

סוסנו מצויד בחרב העונה לשם "החרב של טוטסוקה".
החרב יוצאת מתוך כד שמחזיק סוסנו, לחרב אין צורה ממשית לכן ניתן לראות לפעמים כאילו היא "נמסה" קצת.
לפי דברי אורוצ'ימרו, החרב ידועה גם בשם "הקטנה של סקגרי". הכוח של החרב הוא כוח חתימה, כל מי שנחתך על ידי החרב, נחתם בממד נצחי של גנג'וטסו.
אחרי שסוסאנו מסיים להשתמש בחרב, כל מה שהוא חתך נהפך למעין רוח בדומה לחרב עצמה.

 
 בנוסף, סוסאנו מצויד במגן הנקרא "המראה של יטא"
המגן חוסם כל מתקפה ואף מחזיר אותה ליריב.
"המראה של יטא" ו"החרב של טוטסוקה" מעניקים לסוסאנו שילוב מנצח של הגנה והתקפה אולטימטיביים, לכן מי שמשתמש בסוסאנו נחשב לבלתי פגיע.


המראה של יטא
 
זהו נגמרו הספוילרים של השארינגן!!!
 
מפה מתחילים ספוילרים של הרינגאן אלא אם כן ראיתם את הפרקים בנארוטו שיפודן על פיין
 
רינגאן
הרינגאן הוא הדוג'וטסו הנדיר והחזק מכולם.
יכולתיו חזקות ומאוד שימושיות, כוחותיו גדולות מאוד ואפילו יכול להחזיר לחיים בעזרתם.
כמו שארינגאן וביאקוגן, הרינגאן גם רואה צ'אקרה ויכול להשתמש בטכניקות שש הדרכים.
כל המחזיק ברינגאן, יוכל להשתמש בכל האלמנטים הבסיסים.

דמויות ידועות שהיה להם את הרינגאן:
1.נאגאטו.
2.ריקודו סאנין.
3.אוצ'יהא מאדארה <ספויילר.
4.ג'ובי (הביג'ו בעל 10 הזנבות) <ספויילר

היכולות של הרינגאן (ג'וטוסאים).
1.באנשו טנין.

טכניקה זאת משמשת כמשיכה ודחיפה, של חפצים/בני אדם.

2.שינרא טנסאי.

היכולת של הטכינקה הזאת היא, לדחוף בעוצמה חזקה הכל מסביב המשתמש בה.
טכניקה זאת יכולה בקלות לרסק עצמות, עצים, אבנים, בניינים, ברזל ועוד.

3.רינא טנסאי.

טכניקה זאת מאפשרת להחיות ולרפות גופות של אנשים שרק נהרגו.

4.צ'יבאקו טנסאי.

טכניקה זאת היא הטכניקה שבה ריקודו סאנין חתם את 10 הזנבות ויצר את הירח.
טכניקה זאת מושכת את כל האדמה שמתחת  ומרכיבה לאט לאט מין כוכב קטן, תכניקה זאת שימשה כדאי לתפוס את 10 הזנבות, ואת הקיובי.

5.ששת דרכים של פיין.

טכניקה זאת אפשרה לנאגאטו להשתמש בשישה גופות שונות בעזרת מקליטי צ'אקרה, בלי בעיה בשליטה.

6.גדו מאזו.

טכניקה זאת מאפשר בשאיבת נשמות, וחתימה ביג'ויים.
ששת הדרכים של פיין.

1.Animal Path

גופה זאת מאפשרת לזימון זימונים ממימד החיות.
ידועים על שישה זימונים.

2.Asura Path

גופה זאת מכנית, יש לה כוח פיזי חזק מאוד, היא משגרת טילים ויש לה כל מיני אביזרים.

3.Preta Path

גופה זו יכולה לשאוב כל נינ'גוטסו וחלשה בטאיג'וטסו.

4.Human Path

גופה זו חזקה וטובה מאוד הטאיג'וטסו, וגופה זאת יכולה לקרוא מוח בשניות, ולהוציא מהגוף את הנשמה רק בהנחת היד על ראשו של האדם.

5.Naraka Path

גופה זאת מאפשרת לרפות ולהחזיר לחיים אנשים.

6.Deva Path

גופה זאת היא הגופה החזקה ביותר, והייתה שייכת בעבר ליהיקו, חברו של נאגאטו.
גופה זאת יכולה להשתמש בבאנשו טאנין, שינרא טנסאי צ'יבאקו טנסאי (כוחות משיכה ודחיפה) ועוד.


כל הזכויות שמורות לשיפודן פאן (http://Shippuden-Fan.xwx.co.il) אלא אם כן נאמר אחרת ע"י מנהל האתר.
 
בכל הזכויות שמורות הכוונה לשם האתר. כל מה שהעתקנו מאתרים אחרים אינו זכות שמורה לנו ולכן נציין קרדיטים במקרה הצורך...