בניית אתרים בחינם
ע"י אסתי ודנה 1.8.11
ucxguvrvtim56z1sjjjs.jpg
היייי , אתן בטופ , מוחעחעחעחעע .

זהה את המפורסם 2 - חדייייש ,תירשמו .

של מי העיניים , ניממשך - תירשמו
נישארו
2 מקומות בתחרות מלכת העיצובים -  תירשמו

מהיום ניכנסים מפעע :http://www.top11.drix.co.il/


אתם לא לבד :
>הצגת מספר הגולשים באתר<

השיא הוא :  5 וההוכחה , מי שמצלם מספר גדול מזה מקבל פרס .
צולם ע"י אוולין | דימדומים 24-7-11 , תוודה !

 

היי בנוות : )

אם את מוצאת תמונה של מפורסם ויש לך חוות דעת עליו...

שלחי לפורום ואולי החוות דעת תופיע ממש כאן !!

תהנו !! < 3


מירנדה :

אז ככה... מירנדה את ממש יפה... יש לך לווק חמווד מאווד אבל יש לי רק בעיה אחת קטנטנה ... הנעליים... הן מזעזעות!! מאיפה הוצאת אותן?! השמלה ממש יפה ויושבת עלייך ממש טווב! הגזרה מושלמת והכתפייה בול במקוםם! חסר לי איזה צמיד יפה או אולי עגילים יפות..!

את מקבלת : 7 מתוך 10


ריאהנה :

אז ככה... התסרוקת ממש מחמיאה לך ודיי יפה .. אבל מה קטע של הבגדים המזעזעים?! המכנס לא קשוור לחיים ובחולצה הזאת לא הייתי הולכת לישון! הנעליים נראות ממש מגעילות! בקיצור לא ממש הלך לך!!

את מקבלת : 5 מתוך 10


דורית בר אור :

אז ככה.. השמלה מתאימה לגווף שלך ויושבת בוול! הגזרה מוושלמת!!! לא אהבתי את הנעליים ... ותיק לא ממש קשוור.. והתספוורות שלך מעלפוות!!! בקיצוור את לא מתאמצת יותר מידי ויוצא לך מווווצ´לם!!

את מקבלת : 8 מתוך 10מיילי סטוארט :

מיילי... הפוזה שדפקת למצלמה לא ממש מחמיאה לך .. השמלה נראת זוווועה!! והנעליים?! תהרגי אוותי!!!! אפילו האקססוריז לא יפים!! ואיך אפשר לפשל בזה לעזעזל!! לא יצא לך מאמי.. תנסי שווב בפעם הבאה..!

את מקבלת : 1 מתוך 10


סלינה גומז:

טוב.. אממ´ הלכת על המראה הסתמי והפשווט.. אבל את יודעת מה?! הלך לך דיי טווב!! אבהתי את התסרוקת ... אבל הנעליים לא משוו... ו.. למה קיפלת את הסקיני בסווף?! חסר קצת אקססוריז [!]

את מקבלת : 8 מתוך 10אסתי גינזבורג :

זה ידווע לכוולם שיש לך שם יפה! אבל בלי פרוטקציות.. אז ככה.. לרוב לא יוצא לך להתלבש יפה אבל הפעם לא הפתעת אותי עדיין...השמלהלא משוו.. אבל... השייער מווווצ´לם!! והאקססוריז מתאים באופן יוצא דוופן!! רק הנעליים לא משוו...

את מקבלת : 7 מתוך 10סופי צדקה :

אז מה יש לי להגיד לך על המראה המעצבן והסתמי הזה...! אני לא הולכת לקנות חלב וביצים בחולצה הזאת.. אני לא הולכת לשחק עם דודים שלי הקטנים בבוץ אם המכנס והנעליים האלה!! סוופי את אכזה!! תתחילי לטפח ולהשקיע בעצמך טיפונת יותר!!

את מקבלת : 1 מתוך 10 [!]


דמי לובאטו :

דמי החמודה והמתוקה שהתלבשה לטקה ה - KCA ... אל תקחו ממנה דוגמא.. פלייז בנוות! מה זאת השמלה הזאת?! למה היא כוולה בשרשראות?! ומזה הנעליים האלה?!?!?! יצאת מדעתך?! השמלה משמינה אותך ואין אקסוסריז... לא הלך לך הפעם.. סוורי

את מקבלת : 1 מתוך 10


אבריל לאבין :

אז הפעם לא ממש יצא לך מאמי.. מאיפה החולצה?! מהאשפה?!והנעליים?! והמכנסיים?! ומה זה השיער הזה?!?! מה ריססת צבע על הפרצוף?! הדבר היחיד שאהבתי זאת השרשרת!

את מקבלת : 2מתוך 10


נטלי פורטמן:

תראי מתווקה.. מלמטה זה נראה נחמד אבל שעולים לחלק העליון.. בא לי לצרווח!! מה זה?! למה הסיבוך? ומה זאת חתיכת הבד הזאת שיוצאת מהשמלה משומקום!! אהבתי ת´אקסוסוריז וגם התסרוקת נחמדה.. אבל לא עדיף שתשחררי טיפה?!

את מקבלת : 4 מתוך 10


בר רפאלי :

בר.. השמלה ממש הולמת אותך וממש יפה אבל מה הג´אקט המדעיל הזה עושה עלייך?! והנעליים??! איפו קנית בשוק עכו?! לא מאמי זה לא מתאים!

את מקבלת : 6 מתוך 10


חופית טייב :

לא הלך לך בכלל!! מה זה השרוולים בשמלה .. למה הם נופילים?! והנעליים לא יושבות טווב האצבעות שלך נראות כמו של דולפין הכו יוצא בחוץ!! את נראת כמו פרחה עם הכול ביחד כולל הסיגריה ביד והשרשרת ..

את מקבלת : 1 מתוך 10


רוני דואני :

שמלת חתוונה ממש יפה!! השלייקס הקטנים מאחור לא ממש יפים.. והתסרוקת ממש יפה מאחוורה מקדימה הפווני לדעתי טיפה ארוך.. ממש יפה!!

את מקבלת : 9 מתוך 10


טיילור לאוטנר :

מהמם!!! אהבתי ת´ג´נס החגיגי והחולצה השחוורה ממש יפה לך!! אבל הצעייף לא כל כך קשוור!!

אתה מקבל : 9 מתוך 10


מירית וקנין:

היא דוגמא לבנוות ! שמלה שחוורה שיושבת טווב מאוד על הגוך! אקססוריז ממש יפים!! והיא מלאך בעצמה! דבר אחד לא טווב.. הצבע של השמלה וחבל! צבע טיפה יותר שמח כמו בורדו כחול ירקרק ...

את מקבלת : 10 מתוך 10 (הצבע נסלח!)


מאיה בוסקיה :

מאיה בווסקילה התחתנה בשעה טוובה אז... קולולולולויי !! אבל אני לא הייתי מתחתנת בשמלה כזאת.. ממש לא!! הצבע לא מסתדר לי כל כך והתסרוקת.. והוילון שמחוובר לה לזרווע.. לא משוו

את מקבלת : 1 מתווך 10 [סוורי]ברונו מארס :

אפשר לציין שהוא זמר מוכשר ואהווב!! הכווובע מוושלם הג´אקט והחוולצה האדומה מזה מסתדרים לי!! והמשקפיים מעלפוות!!

אתה מקבל :10 מתוך 10 [מעוווולה]

רוצים להעתיק ?!
רק עם קרדיט מקושר לאתר..
ביוווש : )

sepurbhr6g3pxwvkzlwb.jpg

Top | טופ , 2010 - 2011 כל הזכיות שמורות לאתר .
כמובן שאסור להעתיק כלום ! אם נתפוס משהו מעתיק.?
הלך עליו ועל האתר שלו! ואל תשכחו ת'מנהלות המווצ'למות ..
אסתוושי שהצתרפה דקה אחרי שהאתר נפתח XP
ודנה מייסדת האתר וכמובן ששניינו אחיות תאומות XP

גיבוו ותעשוו חיים =)