בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
חזרנו ובספיישל חדש של.... 
Avril Lavigne (אבריל לאבין) 
האתר בשיפווץ ענק לספיישל החדש D: 
יהיה  המון המון דברים חדשים כמו
תמונות של מפורסמים במיוחד של אבריל!! 
חדשות על מפורסמים וחדשות על האלבום 
החמישי שעוד מעט יוצא לאבריל 
ועוד מלאמלא דברים חדשים D: 

   דף הבית-אתר בשביל כולם    שירים של Avril Lavigne (שירים של אבריל לאבין)    שירים של ברונו מארס ואמינם    שירים של כל מיני זמרים:)
   שירים של Selena Gomez (סלינה גומז)    תמונות של avril lavigne (אבריל לאבין)    תמונות של selena gomez (סלינה גומז)    צ'אד + אבריל D:    Avril Lavigne Come To Israel    ABBEY DAWN
   חדשות מעודכנות על bruno mars (ברונו מארס)    חדשות מעודכנות על avril lavigne (אבריל לאבין)    חדשות מעודכנות על selena gomez (סלינה גומז)    חדשות מעודכנות על Miley Cyrus (מיילי סירוס)    חדשות מעודכנות על Britney Spears (בריטני ספירס)    חדשות מעודכנות על demi lovato (דמי לובאטו)
   חדשות מעודכנות על chris brown (כריס בראון)    חדשות מעודכנות על rihanna (ריהאנה)    ביוגרפיה + מידע על Britney Spears (בריטני ספירס)    ביוגרפיה + מידע על Avril Lavigne (אבריל לאבין)    ביוגרפיה + מידע על selena gomez (סלינה גומז )    ביוגרפיה + מידע על Miley Cyrus (מיילי סירוס)
   בדף הרשמי של Britney Spears (בריטני ספירס)    הדף הרשמי של avril lavigne (אבריל לאבין)    הדף הרשמי של Selena Gomez (סלינה גומז)    הדרדסים הדף הרשמי:)    The voice    סרטים לצפייה ישירה
   המירוץ למיליון לצפייה ישירה    הפיג'מות לצפייה ישירה    צחוק מעבודה לצפייה ישירה    שמש לצפייה ישירה    מנדלבאום בלש פרטי לצפייה ישירה    קישורים לאתרים רשמיים של מפורסמים! :))
   עולם המפורסמים    עולם הספורט    עולם הילדים    בדיחות    IMVU    עיצובים
   DoMo    DANBO *~*    קישורים לאתרים של משחקיי בנים    דף המישחקים של בוב ספוג    משחקים להורדה    DrEss
   עקבים D:    IcE CrEaM ^.^    כל בת לא יכולה לחיות בלי זה איייפווורר ;)    תכשיטים כי זה הכי אחי :*    פורום מפורסמים    פורום תמונות
   פורום סרטים    פורום ספיישלים    פורום עיצובים    פורום    
 
    דף הבית-אתר בשביל כולם
    שירים של Avril Lavigne (שירים של אבריל לאבין)
    שירים של ברונו מארס ואמינם
    שירים של כל מיני זמרים:)
    שירים של Selena Gomez (סלינה גומז)
    תמונות של avril lavigne (אבריל לאבין)
    תמונות של selena gomez (סלינה גומז)
    צ'אד + אבריל D:
    Avril Lavigne Come To Israel
    ABBEY DAWN
    חדשות מעודכנות על bruno mars (ברונו מארס)
    חדשות מעודכנות על avril lavigne (אבריל לאבין)
    חדשות מעודכנות על selena gomez (סלינה גומז)
    חדשות מעודכנות על Miley Cyrus (מיילי סירוס)
    חדשות מעודכנות על Britney Spears (בריטני ספירס)
    חדשות מעודכנות על demi lovato (דמי לובאטו)
    חדשות מעודכנות על chris brown (כריס בראון)
    חדשות מעודכנות על rihanna (ריהאנה)
    ביוגרפיה + מידע על Britney Spears (בריטני ספירס)
    ביוגרפיה + מידע על Avril Lavigne (אבריל לאבין)
    ביוגרפיה + מידע על selena gomez (סלינה גומז )
    ביוגרפיה + מידע על Miley Cyrus (מיילי סירוס)
    בדף הרשמי של Britney Spears (בריטני ספירס)
    הדף הרשמי של avril lavigne (אבריל לאבין)
    הדף הרשמי של Selena Gomez (סלינה גומז)
    הדרדסים הדף הרשמי:)
    The voice
    סרטים לצפייה ישירה
    המירוץ למיליון לצפייה ישירה
    הפיג'מות לצפייה ישירה
    צחוק מעבודה לצפייה ישירה
    שמש לצפייה ישירה
    מנדלבאום בלש פרטי לצפייה ישירה
    קישורים לאתרים רשמיים של מפורסמים! :))
    עולם המפורסמים
    עולם הספורט
    עולם הילדים
    בדיחות
    IMVU
    עיצובים
    DoMo
    DANBO *~*
    קישורים לאתרים של משחקיי בנים
    דף המישחקים של בוב ספוג
    משחקים להורדה
    DrEss
    עקבים D:
    IcE CrEaM ^.^
    כל בת לא יכולה לחיות בלי זה איייפווורר ;)
    תכשיטים כי זה הכי אחי :*
    פורום מפורסמים
    פורום תמונות
    פורום סרטים
    פורום ספיישלים
    פורום עיצובים
    פורום
   
ברוכים הבאים לעולם הילדים :) 
רעיונות ימי הולדת:

יום הולדת – בוב ספוג

רעיונות

   הערה: למי שאינו בקיא ברזי הסדרה – באתר הסבר על הדמויות המרכזיות  

הזמנות  

 • להדפיס מן האתר הזמנות/ברכות ליום הולדת עם הדפסים בנושא בוב ספוג.

   רעיונות להזמנות "עשה זאת בעצמך":

 • להדפיס תמונות בנושא בוב ספוג צבעוני  או בשחור-לבן. את התמונות בשחור-לבן לצבוע כיד הדמיון. ניתן להקטין או להגדיל את התמונות במכונת צילום ולהדביק על בריסטול לבן/צבעוני. לקפל את התמונה לשני חלקים כאשר באחד מהם כותבים את נוסח ההזמנה, לדוגמא: "אני מוכן, אני מוכן, אני  ______ (שם הילד) מוכן לחגוג את יום הולדתי שיערך בעיר ביקיני בוטום בבית האננס רחוב _____ (כתובת) ביום _______ בשעה _____".
 • לחתוך בריסטול צהוב בצורת אננס . בחזית האננס לכתוב: "מי גר בבית האננס?" ובחלק האחורי: "בוב ספוג מכנס-מרובע! מבקש לחגוג עם _____ (שם הילד) את יום הולדתי בעיר ביקיני בוטס וכו'.
 • יצירת הזמנות פשוטה יותר: לחתוך בריסטול למלבנים ולקפל אותם לשני חלקים. לחתוך ספוג בצורת ריבוע (בוב ספוג), דג או קונכייה. לטבול את הספוג בצבעי מים (טמפרה) לסחוט אותו מעט וללחוץ על הבריסטול הגזור, בחלקו החיצוני. להניח בצד לייבוש. אפשר לקשט את הדמויות בצבעים נוספים. בתוך ההזמנה לכתוב את פרטי המסיבה במרקר כחול.
 • יצירת הזמנה בצורת אננס
 • קישורים – ברכות למשלוח ברשת.

קישוטים

 • הצבעים המתאימים למסיבת בוב ספוג הם הצבעים השולטים מתחת למים: כחול בגוונים שונים, כולל כחול מטלי, ירוק וכמובן צבע צהוב עז כצבעו של בוב ספוג.

          להפוך את חלל המסיבה לביקיני בוטום מתחת למים:

 • בכניסה למסיבה לתלות שלט גדול ובו לכתוב: "ברוכים הבאים לביקיני בוטום" (מקום מגוריו של בוב ספוג), או "ברוכים הבאים לקרסטי קראב" (המסעדה בה עובד בוב ספוג).
 • לתלות על הקיר תמונות צבעוניות של בוב ספוג וחבריו.
 • מן התקרה לתלות ניירות קרפ בגוונים של כחול וירוק על מנת לתת תחושה של שהייה מתחת למים. אפשר להדביק או להדק במהדק סיכות לאורך הניירות, או בקצוות, צורות של דגיםמדוזות, סרטניםתמנונים וכוכבי ים.
 • אפשר לייצור מדוזות או כוכב ים לפי הפירוט באתר ולתלות באזורים שונים בחלל המסיבה.
 • לתלות ו/או לפזר בלונים בגוונים של כחול ותכלת ליצירת אפקט הים/אוקיינוס. אפשרי גם לרכוש בלוני הליום בצבע כחול מטלי ואליהם לחבר בלונים קטנים יותר בצבע כחול ותכלת – ליצירת אפקט בועות.
 • ליצירת תאורה מתאימה: לקנות נורות בצבעים של כחול וירוק או, אם ברשותכם תאורת פלורוסנט, לצפות את הנורות בנייר קרפ כחול וירוק.  אם המסיבה נערכת בשעות היום והמקום מלא אור, אפשר לקנות נייר צלופן כחול וירוק ולהדביק על החלונות – כך נסייע ליצירת אפקט הצבעים מתחת למים.
 • בועות סבון – בחדר המסיבה או בחצר להפריח בועות סבון צבעוניות. ניתן לקנות נוזל מוכן או ליצור אותו בעצמכם לפי ההנחיות שבאתר.  מומלץ להכין מיכל גדול של נוזל ליצירת בועות ולידו חישוקים, מתלים מברזל ועוד חפצים איתם יוכלו הילדים להפריח בועות סבון בכל עת.
 • לצייר על קרטון גדול את בוב ספוג (אין צורך בידע קודם... לצייר בקווים כלליים) ובאזור האף או הפה ליצור חור גדול אליו יכניסו הילדים את ראשם – טוב לצילומים וגם סתם לשם שעשוע... אפשר להיעזר בתמונת בוב ספוג המצויה באתר אותה ניתן להגדיל במכונת צילום.
 • לגזור מתוך קרטון גדול מעין תחתית של סירה ולתלות אותה מן התקרה. אם ברשותכם רשת דייגים אפשר לחבר לתחתית הסירה את רשת הדייגים המשתלשלת מטה. בתוך הרשת אפשר להוסיף דגים שונים מפלסטיק.
 • על השולחן המרכזי לפרוס מפת פלסטיק/נייר/בד  בצבע כחול או צהוב. על המפה לפזר ספוגים צהובים קטנים בצורת ריבוע (שיכולים לשמש בשלב מאוחר יותר לצביעה).  אל קצוות השולחן לחבר נייר קרפ בצבע ירוק ליצירת אפקט של אצות ים. על גבי הנייר המשתלשל להדביק דגיםמדוזות, סרטניםתמנונים וכוכבי ים לקישוט.
 • אם ברשותם אננס טרי – אפשר לחתוך אותו בקצהו, להוציא את התוכן, למלא אותו בסלט פירות ולהציב אותו במרכז השולחן.
 • קישורים - ציוד למסיבות

קבלת פנים

 • להכין מראש תגים אישיים בנושא בוב ספוג  ולכתוב עליהם מראש את שמות הילדים. כל ילד המגיע למסיבה עונד את התג או כשרשרת על צווארו, או שמדביקים את התג בדבק דו-צדדי לבגד העליון.
 • אם באפשרותכם לאסוף צדפי ים – אפשר להכין שרשרות של צדפים ולענוד לנכנסים למסיבה.
 • לבנות הנכנסות ניתן לענוד את צמידי בוב ספוג המצויים באתר.
 • להכין זר פרחים לצוואר (עדיף כמובן מפרחים חיים...) ולענוד את השרשרת לכל אחד מהבאים לאי הביקיני בוטום.
 • אפשר להכין לכל אחד ואחת את שרשרת כוכב הים שהנחיות להכנתה מצויות באתר.
 • להדפיס מראש את הדמויות המככבות במספר עותקים כמספר הילדים המוזמנים. להדביק בנייר דבק לגבו של כל ילד שנכנס למסיבה (מבלי שיראה את התמונה כמובן) את אחת הדמויות. על הילדים לנחש, באמצעות שאלות שהם מפנים לשאר הילדים (שהתשובות עליהן הן כן ולא בלבד), מי הדמות מאחורי גבם. השאלות יסייעו ליצירת קשר מהיר ולגיבוש המוזמנים.
 • קישורים – תחפושות

משחקים

 • באתר תמצאו מדור משחקים המוקדש לנושא בוב ספוג.
 • חידון בוב ספוג מספר 1 וחידון בוב ספוג מספר 2 נמצאים באתר.
 • המשחק הדבק את המכנסיים לבוב ספוג היא אפשרות נוספת, לרשותכם באתר הדפס גדול במיוחד של בוב ספוג והמכנסיים שישמשו אתכם במשחק.
 • משחקים בבועות סבון מתאימים מאוד למסיבת בוב ספוג.
 • במדור המשחקים הכללי יש שפע של משחקים בנושאים שונים כאלה המחולקים למשחקי פעוטות  או למשחקי ילדים ונוער. אפשר להתאים את המשחק לגיל הילדים ועם מעט דמיון לשלב במשחקים אלמנטים מעולמו של בוב ספוג.  משחקיחצר ומים מיועדים לאלה החוגגים את יום הולדתם בחצר או בבריכה – זוהי הזדמנות יוצאת מן הכלל לשלב משחקי מים ומשחקים בבריכה המשתלבים בעולמו של בוב ספוג.
 • ציור על חולצות T היא עבודה יצירתית ייחודית היכולה להתאים לנושא המסיבה. הנחיות לצביעת החולצות נמצאות באתר. לחלק לילדים ציורים שונים בנושא בוב ספוג צבעוני או שחור-לבן , ולהניח להם לצייר על החולצות לפי הטעם והדמיון הפורה של כל ילד.
 • חלוקת מדליות צבעוניות לזוכים - להדפיס את המדליות לפני המסיבה, לרשום עליהם את שם הזוכה ולחלק. חלוקת מדליות מקורית לנושא בוב ספוג היא לאסוף מספר צדפים ולסמן עליהם במרקר שאינו נמחק את המספרים 1, 2 ו-3 , להעביר דרכם חוט קשירה ולענוד אותם למנצחים ולסגניהם בתום המשחק.
 • טקס הפינייאטה הוא אטרקציה מיוחדת במסיבת יום ההולדת ונפוץ בעיקר בארה"ב ובדרום אמריקה. הוראות להכנת הפינייאטה נמצאות באתר. את הפינייאטה ממלאים בממתקים ובחפצים סמליים הקשורים לנושא המסיבה. לקראת סוף המסיבה הילדים מתכנסים מתחת לפינייאטה התלויה מן התקרה.  הילד/ה החוגג/ת וחבריו "מפוצצים" את הפינייטאה באמצעות מקלות קטנים (אם המסיבה נערכת בחצר עדיף לקשור את הפינייאטה לענף של עץ ולאפשר לילדים לפרק אנרגיות בזהירות..).  לאחר "פיצוץ" הפינייאטה אוספים הילדים את הממתקים והצעצועים שהתפזרו.
 • קישורים ארגון ימי הולדת/הפקות, ליצן/קוסם, הצגות ומופעים, סדנאות יצירה.

פעילות יצירתית

סידור שולחן וכלים

 • מפה חד פעמית (או מפת בד ועליה כיסוי של מפת פלסטיק שקופה) בצבע כחול או צהוב, צלחות, כוסות  ומפיות חד-פעמיות בצבעים צהוב/כחול/ירוק (את המפיות אפשר לשים בתוך צדפים). בקצוות השולחן לשים ניירות קרפ בצבע ירוק (ליצירת אצות ים) על גבי הנייר המשתלשל להדביק דגיםמדוזות, סרטניםוכוכבי ים לקישוט.
 • אם ברשותכם אננס טרי אפשר לחתוך את קצהו, למלא אותו בסלט פירות ולהניחו במרכז השולחן.
 • קישורים כלים חד-פעמיים.

עוגה וכיבוד

הפתעות

 • באתר הנחיות ליצירת כוס הפתעה או אקווריום בכוס שאפשר להכינם מראש ולחלק אותם לילדים בתום המסיבה.
 • לרכוש שקיות מוכנות או ליצור שקית יום הולדת בביתך.
 • באתר רעיונות נוספים ליצירת שקיות הפתעה ביתיות פשוטות וזולות.
 • אם בדעתכם לחלק שקיות מלאו אותן בחפצים קטנים המתקשרים לבוב ספוג ועולמו: ספוגים קטנים בצורות שונות ו/או בצורת בוב ספוג, סוכריות גומי בצורת דגים, תמנונים, כוכבי ים ועוד, מדבקות של בוב ספוג, נוזל ליצירת בועות סבון, שרשרות צדפים ועוד.
 • דפי צביעה של בוב ספוג.

לנוחיותכם ניתן להדפיס ישירות מן האתר את רשימת הציוד המלאה למסיבת בוב ספוג.

מזל טוב ויום הולדת שמח לכולם!
 

הפעילות המומלצת במסיבה

חלוקה לקבוצות גיל

 

בני שנה: פעוטות בני שנה אינם מסוגלים להעריך את נושא המסיבה והם עדיין קטנים מידי להשתלב בפעילות קבוצתית. המסיבות לבני השנה מיועדות בעיקר לבני המשפחה ולחוג החברים הקרובים.

שנתיים: בגיל זה הילדים מגלים סקרנות רבה ואוהבים להיות במרכז תשומת הלב. בגיל שנתיים הילדים אוהבים את חברתם של בני גילם אולם הם אינם משתתפים איתם באופן פעיל במשחק אלא יותר משחקים "במקביל". בגילאים אלו מומלץ לקיים מסיבה הכוללת מספר מועט של משתתפים על מנת שתוכלו להקדיש תשומת לב מספקת לכל ילד. על נושא המסיבה להיות פשוט , מוכר וקל ליישום. הפעילות המומלצת היא שירה, הדבקת תוויות מוכנות לכובעים ו/או ציורים. משחקים תחרותיים אינם מומלצים בשלב זה. להזמין את ההורים למסיבה. את המסיבה מומלץ לקיים בשעות הבוקר בהם הילדים ערים ומלאי אנרגיה.

3-4 שנים: בגיל זה הילדים נהנים מחקירה וגילוי הסביבה ולכן על הפעילות להיות מותאמת לצרכים. פעילות כמו חפץ מוסתר שיש לגלותו, משחקים לא תחרותיים קלים להבנה ולמשחק כמו לנוע תוך כדי השמעת שיר וליצור עבודות פשוטות וקלות. באתר מפורטות עבודות יצירה רבות ומגוונות המתאימות לגילאים אלו. התאימו את שעת המסיבה ללוח הזמנים של הילד. אם הילד נוהג לשון שנת אחר הצהריים עדיף לערוך את המסיבה בשעות הבוקר ולהפך.

בגיל 4 שנים הילדים נוטים יותר לשתף בניהם פעולה. הילדים אוהבים במיוחד להתחפש ולגלות אוצרות חבויים. מרבית הילדים בגילאים אלו נהנים ממשחקים פשוטים שאינם תחרותיים. זהו גם גיל נפלא לעבודות יצירה פשוטות.  הנושאים המומלצים:מסיבת ג'ונגל-ספארי, מסיבת דינוזאורים, מסיבת טלטביס ומסיבת פו הדוב.

5 שנים: בגיל זה ניתן לשתף את הילדים בפעילות קבוצתית. יש למזער את אלמנט התחרותיות במשחקים. הילדים אוהבים להציג דמויות שונות מספרים או סרטים כמו למשל סיפורי נסיכות, פיות, ברבי, הארי פוטר ושודדי ים.

6-10 שנים: בגיל 6 הילדים נוטים יותר להיענות להוראות וכללים מנחים בפעילות קבוצתית, המשחקים נעשים מתוחכמים יותר (כמו למשל למצוא את המטמון בעזרת רמזים כתובים וכו'), עם זאת חשוב להציג את כללי המשחק בצורה פשוטה וברורה.  הילדים נהנים יותר במשחקי קבוצות תחרותיים ובמרוצים שונים. הפעילות היצירתית בגילאים אלו נעשית יותר מורכבת ובאתר תוכלו למצוא משחקים ופעילויות המתאימים לקבוצת גיל זו.

10 שנים ומעלה:  בנים ובנות בגילאים אלו הם בדרך כלל יותר פעילים ולכן מסיבה הכוללת הפעלות פיזיות תמלא את הצורך להוצאת אנרגיה עודפת... ילדים בגילאים אלו אוהבים לחקות את המבוגרים ולהרגיש שהם יכולים להסתדר יפה גם ללא עזרתם של ההורים. מסיבה זאת מומלץ בגילאים אלו להשקיף מן הצד ולהיות פחות מעורב בניהול המסיבה. 

 

יום הולדת במסעדה

 

בורגר ראנץ'

משך האירוע כשעתיים וחצי. מתאים לגילאים 4-13 שנים. ניתן לערוך את יום ההולדת בכל סניף של בורגר ראנץ' בתיאום של לפחות שבוע אחד מראש.  יום ההולדת נחגג בשיתוף עם ערוץ הילדים. הילד/ה החוגג/ת מקבל/ת כתר, שובר של ראנץ' קיד לארוחת חינם, פוסטר ערוץ הילדים עם חתימת כוכבי הערוץ וכרטיס להשתתפות כקהל בתוכנית "מגנט".  כל ילד במסיבה מקבל שקית ובה משחק מחשב, גלויות, מדבקות ועיתון של ערוץ הילדים.

בתפריט ארוחת ילדים. המקום מקושט בבלונים והזמנות יחולקו מראש.

מצא סניף בורגר ראנץ' הקרוב למקום מגוריך

 

ברגר קינג

מתאים לגילאי 4-10. לגדולים יותר מומלץ להזמין בנפרד פעילות נוספת. ניתן לערוך את יום ההולדת בכל סניף בתאום מראש.

גלויות הזמנה יפהפיות מסופקות על ידי מסעדות הרשת לילדים המשתתפים במסיבה.  הסניף יקושט לכבוד החוגגים וברקע תתנגן מוזיקה מתאימה. את פני הילדים יקבל מארח, שיחלק להם כתרים ויגיש להם ארוחת ילדים הכולל קיד בורגר או ארבעה חטיפי עוף, צ'יפס, שתייה וצעצוע הפתעה. להורים מוצעת פינת קפה ללא תשלום נוסף.

להעברת הזמן עד לארוחה מחולקת לילדים ערכת הפעלה הכוללת נייר צביעה וחבילת צבעים של קריולה. הילד/ה החוגג/ת מקבל/ת את אחת ההפתעות הבאות: שמונה חותמות, משחק מחשב חינוכי, בובת ברבי מקורית, חולצת יום הולדת צבעונית או קלטת וידאו.

לאתר ברגר קינג

 

מקדונלד'ס

מתאים לילדים בגילאים 4-14 שנים. בתאום מראש. הילד/ה החוגג/ת מקבל/ת במתנה חולצה מקורית וכובע של מקדונלד'ס.  גלויות הזמנה צבעוניות יסופקו על ידי הסניף לילד/ה החוגג/ת על מנת  להעבירם לילדים המוזמנים.  ביום ההולדת יקושט הסניף בבלונים, דגלים ובכרטיס ברכה ענק נושא ברכות מכל המשתתפים.

הילדים מקבלים במתנה מבחר הפתעות של דיסני.

הארוחה כוללת המבורגר, צ'יפס ושתייה. בנוסף, מקבל כל ילד כרטיסי הגרלה ממוצרי מקדונלד'ס.

לאתר מקדונלד'ס

  

יום הולדת – נסיכה

  

רעיונות

בבוקר יום ההולדת של הנסיכה מומלץ להביא לה את ארוחת הבוקר למיטה ולהכתיר אותה בתואר "נסיכת היום..."

הזמנות

 • להדפיס מן האתר הזמנות/ברכות ליום הולדת עם הדפסים בנושא נסיכות נסיכהארמונות, צפרדע צבעוני/שחור-לבןמגילהכוכביםכללי ו/או ברכות למשלוח ברשת.

 • רעיונות נוספים להזמנות עשה זאת בעצמך: לרכוש נייר קלף ובתוכו לכתוב את פרטי המסיבה (אפשרי לכתוב בעט מוזהבת)לדוגמא: "משפחת המלוכה מתכבדת להזמינך ליום הולדתה ה ___ של הנסיכה_____(שם)  אנא הגיע בכרכרת סוסים או על השטיח המעופף לארמון משפחת ______ בכתובת____  בתאריך ____ בשעה ____".  את ההזמנות לגלגל לצורת מגילה ולקשור בסרט וורוד.

 • לחתוך בריסטול וורוד בצורת ריבוע לחלק לשני חלקים בחלק הקדמי להדביק תמונה צבעונית של נסיכה/תמונת הילדה החוגגת את יום ההולדת. בחלק הפנימי לכתוב את פרטי ההזמנה בעט זהב.

 • לגלגל נייר קלף לצורת מגילה ובתוכה לכתוב את ההזמנה. ניתן לקשור את המגילה בסרט. למהדרין, להדביק את המגילה בחותם שעווה... לחילופין, אפשר להדפיס מן האתר הזמנה בצורת מגילה ועליה לכתוב את פרטי ההזמנה.

 • יצירת הזמנות בצורת ארמוןצפרדע או פרחים.

 • קישורים – ברכות למשלוח ברשת.

קישוטים

 • הצבעים השולטים ביום הולדת הנסיכה הם גווני פסטל בצבעים וורוד, תכלת, צהוב ולבן.

 • בלונים, פרחים, וסרטי נייר/בד בצבעים דומים יתרמו לאווירה המלכותית והחגיגית.  אל הבלונים לקשור סרטי בד/נייר בצבעים השולטים.  לקשור בלון לכל כיסא ו/או צרור בלוני הליום גדול לכיסא הנסיכה.  

 • לתלות סרטי נייר מתקפלים ממרכז התקרה לקצות תקרת החדר. אפשר לסלסל כמה צבעים יחד ליצירת אפקט עשיר וצבעוני יותר. סרטי נייר צבעוניים או כסופים ניתן לתלות בפתח הכניסה ל"ארמון".

 • להניח במקומות שונים בחלל המסיבה אגרטלים (ו/או מיכלי פלסטיק) עם פרחים בצבעים וורוד/אדום ולבן (וורדים לדוגמא הם תשובה הולמת לפרחים המתאימים). אפשרות נוספת היא לצבוע את הפרחים בצבע הרצוי – יום לפני המסיבה. זוהי טכניקת צביעה פשוטה המפורטת באתר, היא אינה מזיקה לפרח ויכולה להפוך פרחים בצבעים בהירים לפרחים פסטליים מרהיבים ביופיים!

 • להדפיס מן האתר תמונות צבעוניות או בשחור לבן של נסיכות, לגזור ולהדביק לבריסטול או דפי נייר ולקשט את קירות חדר המסיבה. ניתן גם להדפיס ולתלות תמונות צבעוניות או שחור-לבן של חד-קרן.

 • רעיונות נוספים על מנת להפוך את מקום המסיבה לארמון הנסיכה: לפרוס על כיסא הנסיכה אריג מקטיפה/סטן בצבעים ורוד/ארגמן, להניח על מושב הכיסא כרית בציפוי "מלכותי" (קטיפה או סטן).  בכיסא המלכותי יושבת הנסיכה המברכת לשלום את האורחים. אם יש שטיח אדום (או שטיח צר וארוך אחר), אפשר לפרוס אותו מן הכניסה ועד למושב המלכותי של הנסיכה.

 • באתר כרזות יום הולדת בעיטור כתרפרחים או יום הולדת כללי אותם ניתן להדפיס, לכתוב "יום הולדת שמח ל...'" ולתלות במקומות שתבחרו.

 • לתלות שלטי הכוונה למסיבה כולל, במידת הצורך, שלט המודיע לשכנים על המסיבה המתוכננת.

 • להדפיס מן האתר מספרים צבעוניים או מספרים בצורות שונות ולתלות את מספר שנות ההולדת אותם חוגגים במקומות שונים בחדר המסיבה.

 • קישורים - ציוד למסיבות    

קבלת פנים

 • להדגשת האווירה הקסומה במקום המסיבה, או סמוך לכניסה, להפריח בועות סבון מנוזל קנוי/נוזל להכנה בועות סבון שהוראות להכנתו מצויות באתר.

 • לפזר קונפטי מוזהב או נצנצים על האורחים המגיעים למסיבה.

 • להכין מראש את אחד מכתרי הנסיכה/כתר המלך שבאתר ולהניחם על ראשי הבנות והבנים במסיבה. מי שאינה קצרה בזמן יכולה להכין לבנים את גלימת הנסיך  ולחלק שרביטים שהוכנו מראש.

 • לבחירתך מסכות מעולם האגדות אותם אפשר להדפיס מן האתר. ניתן להכין כמה מסכות מראש או להדפיס את המסכות מראש ולהניח לילדים לצבוע ולקשט במהלך המסיבה.

 • להכין תגים אישיים שעליהם כתובים שמות המוזמנים למסיבה. באתר תוכלו למצוא תגים אישיים בדוגמת נסיכות המתאימים למסיבת הנסיכה. לרשום מראש על התגים את שמות המשתתפים במסיבה, לגזור ולהדביק על החולצה (בדבק דו-צדדי שאינו מלכלך). לחילופין, ניתן ליצור חור קטן בחלקו העליון של התג, להעביר דרכו חוט/גומייה ולענוד אותו לכל אורח/ת. על התג אפשר לרשום בעט זהב את שם הילד/ה.

 • סמוך לכניסה להעמיד "פינת איפור" ובה כל אורח יזכה לאיפור קל : נצנצים לפנים, צלליות במגוון צבעים, נצנצים לציפורניים, אודם מבריק ועוד, כיד הדמיון...  באתר מגוון רעיונות לאיפור פנים כולל שבלונות שונות שאיתן ניתן להתאמן לפני המסיבה לקבלת איפור מושלם... אפשר להשתמש בכלי איפור זמינים, או לוותר כליל על כלי האיפור ולהשתמש במעט ג'ל אלו-ורה מעורב בנצנצים – לטבול את כרית האצבע בתערובת הג'ל ולהטביע חותם על המצח/לחי של כל ילד/ה.

 • באתר הוראות להכנת צבע לפנים בטוח, נוח לשימוש וקל להסרה.

 • לבנים שמבין האורחים אפשר להדביק על הבגדים/הגלימה מדבקות כוכבים ו"קעקועים" חד-פעמיים הקשורים לנושא המלכותי.

 • להדפיס ישירות מן האתר צמידים מנייר . לענוד את הצמידים על ידי הנסיכות המגיעות למסיבה.

 • ניתן להכין צמידים לפי ההנחיות שבאתר.

 • בזמן ההמתנה לבואם של כל המוזמנים למסיבה להניח על שולחן עבודה סוכריות סוס (ליקוריץ) וסוכריות בצורת טבעת ו/או דגני בוקר (שוגי). לתת לילדים שהגיעו למסיבה להשחיל את הסוכריות ו/או דגני הבוקר ברצועות הליקוריץ ולהכין לעצמם שרשראות וצמידים  הבנים יכולים במקביל לעסוק בקישוט כתר המלךצביעת נסיכות, נסיכים, מלכים, ארמונות וכוכבים, או בהכנת שרביט המלך.

 • רעיונות נוספים ניתן למצוא במסיבת הפיה או במסיבת ברבי.

 • קישורים – תחפושות

שולחן וכלים

 • מפה חד פעמית (או מפת בד ועליה כיסוי של מפת/יריעת פלסטיק שקופה) בצבע צהוב פסטל. צלחות, כוסות  ומפיות חד-פעמיות- כולם בצבעים פסטליים.  אפשר לפזר על המפה נצנצים זהובים ו/או כסופים.

 • עריכת שולחן מכובד וחגיגי: לפתוח את מפיות הנייר החד-פעמיות, ולהכניסן, מן המרכז, לתחתית הכוסות. ניתן גם לקשור את הסכו"ם והמפיות בסרטי בד בצבעים המתאימים.

 • קישורים כלים חד-פעמיים.

משחקים

פעילות יצירתית

 • במדור היצירה באתר תמצאו שפע של עבודות המתאימות למסיבת הנסיכה: תיאטרון מן האגדותתכשיטים, כתריםמלךנסיךנסיכות מניירארמונות ושרביט הנסיכה.

 • פאזל הנסיכה: לפני המסיבה להדפיס מן האתר תמונות של בנושא הנסיכה צבעוניות ו/או בשחור לבן לגזור את התמונות מנייר ההדפסה ולהדביק על בריסטול או קרטון ביצוע. לגזור כל תמונה ל-3-4 חלקים ולפזר אותם בחדר המסיבה. במהלך המסיבה על הילדים לשתף פעולה בחיבור הפאזלים.

 • הכנת סימניות נסיכה - להדפיס את תבנית הסימנייה שבאתר, להדביק על בריסטול, או נייר קשיח אחר. לגזור את הסימנייה ובעזרת מחרר ליצור חור בחלקה העליון, להכניס לתוכו חוט/סרט לקשור והרי לכם עוד מזכרת ממסיבת יום ההולדת...

 • ציור על חולצות T היא עבודה יצירתית ייחודית היכולה להתאים לנושא המסיבה. הנחיות לצביעת החולצות מפורטות באתר. אפשר לחלק לילדים ציורים  בנושא הנסיכה ו/או להניח להם לצייר על החולצות לפי הטעם והדמיון הפורה של כל ילד.

 • דרך נוספת להעביר את הזמן היא בחלוקת דפי יצירה וצביעה הכוללים: חיבור מספרים לקבלת תמונה קל/בינוניצביעת תמונות לפי מספרים או נקודות, דפי מבוך קל/בינוני/קשה ומצא את ההבדלים.

 • טקס הפינייאטה היא אטרקציה מיוחדת במסיבת יום ההולדת ונפוצה בעיקר בארה"ב ובדרום אמריקה. באתר הוראות להכנת פינייאטה בסיסית.  פינייאטת הנסיכה או פינייאטת הצפרדע הן המתאימות ביותר לנושא המסיבה. את הפינייאטה ממלאים בממתקים ובחפצים סמליים הקשורים לנושא המסיבה. לקראת סוף המסיבה הילדים מתכנסים מתחת לפינייאטה התלויה מן התקרה.  הילד/ה החוגג/ת וחבריו "מפוצצים" את הפינייטאה באמצעות מקלות קטנים (אם המסיבה נערכת בחצר עדיף לקשור את הפינייאטה לענף של עץ ולאפשר לילדים לפרק אנרגיות בזהירות..).  עם "פיצוץ הפינייאטה" אוספים הילדים את הממתקים והצעצועים שהתפזרו.

 • באתר רעיונות ויצירות נוספים שבעזרת מעט דמיון ניתן להתאימם לנושא המסיבה.

 • קישורים - סדנאות יצירה.

עוגה וכיבוד

    הצעות להכנת "שרביט פיה" אכיל:

1. על קצה קיסם עץ לנעוץ פרי (תות-שדה, תפוח וכו'). בסיר כפול או במיקרוגל להמיס שוקולד באיכות טובה. לטבול את הפירות בקרם השוקולד ולהניח בצד לקירור. זהו מעדן אהוב מאוד על ילדים! (אפשר לטבול את הפרי רק בחציו-כך שיתקבל פרי ססגוני וטעים).

2. עוגיות או כעכים להכנה עם הילדים: להכין את בצק העוגיות הבסיסי או בצק הכעכים הבסיסי וליצור ממנו, באמצעות תבניות מוכנות, צורות כוכבים. כאשר מוציאים את הכוכבים האפויים לנעוץ במרכזם קיסם עץ. לטבול את הכוכבים בזיגוג לפי בחירתכם (אפשרי להוסיף כמה טיפות של צבע מאכל). ולהגיש.

3. באתר תוכלו גם למצוא מתכון להכנת שרביט פיה אכיל.

הפתעות

לנוחיותכם ניתן להדפיס ישירות מן האתר את רשימת הציוד המלאה למסיבת הנסיכה.

מזל טוב ויום הולדת שמח לכולם!


יום הולדת – פו הדוב

  

רעיונות

הזמנות

-         לשרטט/להעתיק/להדפיס ישירות מן האתר את פו הדוב צבעוני או שחור לבן. להדביק על מרובע בריסטול מקופל לחצי, לגזור, לצבוע ולקשט את ההזמנה ובתוכה לכתוב, לדוגמא: "פו הדוב וחבריו שמחים להזמינך לחגיגה מתוקה כדבש לכבוד יום הולדתו/ה של _____(שם)  בכתובת____  בתאריך ____ בשעה ____".

-         להדפיס את תמונת הילד מקובץ התמונות במחשב ולהדביקה בחזית כרטיס ההזמנה.

 • אפשר לבקש מן האורחים המגיעים להביא את הדובונים הפרטיים שלהם לחגוג יחד עם פו הדוב... (ולהבטיח, כמובן שהדובונים יוחזרו לבעליהם בתום המסיבה...).

 • קישורים – ברכות למשלוח ברשת.

קישוטים

 •  חיי פו הדוב מאופיינים בשמיים בהירים, בחבריו הנאמנים ובדבש מלוא החופן... באתר תמצאו מבחר גדול של תמונות גדולות וצבעוניות או תמונות בשחור-לבן  של פו הדוב וחבריו. להדביק את התמונות על נייר או בריסטול ולקשט את קירות חדר המסיבה.

 • אם המסיבה נערכת בבית אפשר לקשט את תקרת החדר בשמיים בהירים ושמש מחייכת... אפשרות נוספת ליצירת אפקט העננים בשמיים היא להדביק בלונים לבנים או שקופים לבריסטולים בצבע תכלת המודבקים אל התקרה.

 • כבר ציינו שפו הדוב הוא אוהב מושבע של דבש... אם המסיבה היא לילדים בגילאים גבוהים יותר, היודעים קרוא וכתוב, לפזר צנצנות דבש קטנות (אפשר להשתמש בצנצנות ריקות קטנות, של מזון לתינוקות לדוגמא), או צנצנות חרס קטנות ולמלא את חלקן בדבש. להדביק במרכז הצנצנת מדבקה שעליה כתוב בטוש חום/שחור "דבש".

 • לבקש מן האורחים ומקרובי המשפחה להביא איתם דובונים שונים לקישוט ולפזר אותם במקום המסיבה.    

 • להשתמש ביצירת הדבורה ויצירת הפרפר שבאתר ולתלות (בעזרת חוט דייגים שקוף) דבורים ופרפרים עפים מן התקרה או דבורים המוצצות צוף מן הפרחים (האמיתיים ו/או מתוך יצירת הפרחים באתר).

 • אם קיים שביל כניסה לבית לסמן עליו, בגיר צבעוני, כפות רגלי דוב שיובילו את האורחים למקום המסיבה. אם המסיבה מתקיימת בדירה בבית משותף אפשר לשרטט כפות רגליים גדולות על נייר בריסטול לגזור ולהצמיד לרצפה בדרך מן הכניסה ועד חדר המסיבה.

 • בכניסה למסיבה ניתן להפריח בועות סבון מנוזל ליצירת בועות שהכנתו מפורטות באתר או להסתפק בנוזל בועות סבון קנוי.

 • לתלות בכניסה, או בכל מקום אחר שתבחרו, בלונים מנופחים (הצבעים המומלצים הם גוונים של ירוק, חום, צהוב ואדום) שעליהם מצוירות דבורים בצורות שונות. רישומי דבורים ניתן למצוא באתר.

 • להדפיס מן האתר מספרים צבעוניים או מספרים בעיטור ציורי פו הדוב ולתלות את מספר שנות ההולדת אותם חוגגים במקומות שונים בחדר המסיבה.

 • באפשרותכם לתלות שלטי הכוונה למסיבה במקומות בהם תמצאו לנכון כולל, במידת הצורך, שלט המודיע לשכנים על המסיבה המתוכננת...

 • קישורים - ציוד למסיבות

קבלת פנים

 • להכין טבעות של דגני בוקר (דגני דבש) ו/או סוכריות בצורת טבעת, להשחילם על חוט דייגים/סוכריות סוס (ליקוריץ). ליצור שרשראות "אכילות" שעונדים על צווארו של כל אורחניתן להכין את השרשראות מראש ולענוד לצווארו של כל ילד בכניסה, או לתת לילדים ליצור את השרשראות בזמן ההמתנה להגעתם של שאר האורחים למסיבה.

 • להכין מראש את כובע פו הדוב1 או כובע פו הדוב2 שבאתר ולחבוש לכל אורח המגיע למסיבה.

 • מסיכות פו הדוב ניתן להדפיס ישירות מן האתרכל שצריך הוא להשחיל גומייה/חוט והמסכה מוכנה!

 • להכין מראש תגים אישיים שעליהם כתובים שמות המוזמנים למסיבה. באתר תוכלו למצוא תגים אישיים בדוגמאות שונות. לרשום על התגים את שמות המשתתפים במסיבה לגזור ולהדביק על החולצה (בדבק דו-צדדי שאינו מלכלך). לחילופין, ניתן ליצור חור קטן בחלקו העליון של התג, להעביר דרכו חוט/גומייה ולענוד אותו לכל ילד/ה. על התג אפשר לרשום בעט זהב את שם הילד/ה.

 • קישורים – תחפושות

משחקים

 • ביום הולדת לפעוטות להתחיל בסיפור פו הדוב, או כל סיפור ילדים קצר ופשוט הקרוב לנושא. לקבץ את הילדים למעגל ולהתחיל בסיפור שניתן ללוות אותו בתמונות פו הדוב/שירים והפעלת הילדים כשותפים פעילים בסיפור.

 • באתר מדור המוקדש למשחקי חברה המיועדים לפעוטות ולילדי הגן. בחרו את המשחק ההולם את גיל המשתתפים. במסיבות המיועדות לפעוטות מופיעים ברוב המקרים גם האחים ובני המשפחה הגדולים יותר ואפשר לדלות מן המאגר הגדול למשחקי חברה באתר, משחקים המתאימים גם להם.

 • ציורים לצביעה בנושא פו הדובהצביעה יכולה להעסיק את הילדים שהגיעו למסיבה בזמן ההמתנה להגעתם של שאר האורחים במסיבה.

 • קישורים ארגון ימי הולדת/הפקות, ליצן/קוסם, הצגות ומופעים, סדנאות יצירה.

פעילות יצירתית

שולחן וכלים

 • מפה חד פעמית (או מפת בד ועליה כיסוי של מפה/יריעת פלסטיק שקופה), צלחות, כוסות  ומפיות חד-פעמיות- לפי טעמכם.  מומלץ על צבעים אחידים/מעורבים של צהוב, ירוק חום ונגיעות של אדום.

 • לאלתר מעין פיקניק בחצר עם פו הדוב וחבריו. ל"הושיב" מספר דובוני משחק במעגל שבמרכזו מפה וצנצנות דבש.

 • קישורים כלים חד-פעמיים.

עוגה וכיבוד

הפתעות

לנוחיותכם ניתן להדפיס ישירות מן האתר את רשימת הציוד המלאה למסיבת פו הדוב.

מזל טוב ויום הולדת שמח לכולם!
 

יום הולדת – פיות

רעיונות

הזמנות

 • להדפיס מן האתר הזמנות/ברכות ליום הולדת עם הדפסים בנושא פיות צבעוני/שחור-לבןכללי ו/או ברכות למשלוח ברשת.

 • רעיונות להזמנות עשה זאת בעצמך: לגזור בריסטול/קרטון ביצוע למשולש בגודל של הזמנה/כרטיס ברכה. את המשולש להניח כך שהבסיס נמצא בתחתית. לקפל את שני הצדדים כך שיתקבל מעין שער כניסה. בצידו החיצוני של הכרטיס לכתוב: "הנך מוזמן/ת להיכנס לארץ הדמיונות והקסמים" או "הנך מוזמן/ת לארץ לעולם-לא בו נחגוג את יום הולדתה הקסום של ____. לקשט במדבקות של פיות וכנפיים. בחלק הפנימי של ההזמנה ניתן לכתוב : "פיות הגן התקבצו לחגוג ביום__ שעה __ מסיבת יום הולדת ה-__ לפיה מאוד מיוחדת ושמה ____ (שם).  את/ה מוזמן/ת למסיבת הפיות בה אפשר להגשים חלומות".  אם ההזמנה נמסרת במעטפה – להכניס לתוכה קמצוץ של נצנצים.

 • הזמנת פרפר: הנחיות ליצירת הזמנת פרפרפרפר מעופף, פרחים או ארמון, מצויה באתר והיא רעיון נוסף למשלוח הזמנות למסיבת הפייה.  

 • קישורים – ברכות למשלוח ברשת.

קישוטים

 • הצבעים השולטים ביום הולדת הפייה הם צבעים פסטליים בגוונים ורוד, כחול/תכלת, סגול וכסף.    בלונים נייר קרפ וסרטי בד בצבעים אלה בהחלט יעשו פה את העבודה! 

 • רעיונות על מנת להפוך את מקום המסיבה לארמון/גן קסום:

-         לקשט את החדר בתמונות של פיות וחד-קרן הנמצאות באתר, או בדפי צביעה בנושא פיות או חד-קרן.

-         מעל לכניסה לבית/לחדר לתלות כיתוב גדול של "ברוכים הבאים לארץ הפיות הקסומות".

-         לתלות בכניסה לחדר רצועות של נייר כסף בצורת וילון, כיאה למקום מסתורי וקסום.

-         על התקרה להניח בריסטולים שחורים שבהם משובצים הירח לצד כוכבי כסף וזהב שניתן ליצור או להדפיס ישירות מן האתר.

שולחן וכלים

 • מפה חד פעמית (או מפת בד ועליה כיסוי של מפת/יריעת פלסטיק שקופה), צלחות, כוסות  ומפיות חד-פעמיות- כולם בצבעים פסטליים.  אפשר לפזר על המפה נצנצים זהובים ו/או כסופים וכוכבים מנייר.

 • לעריכת שולחן מכובד וחגיגי: לפתוח את מפיות הנייר החד-פעמיות, ולהכניסן, מן המרכז, לתחתית הכוסות. ניתן גם לקשור את הסכו"ם והמפיות בסרטי בד בצבעים המתאימים.

 • קישורים כלים חד-פעמיים.

קבלת פנים

 • לפזר גזרי נייר, קונפטי או נצנצים על האורחים המגיעים למסיבה.

 • להדגשת אוירה קסומה במקום המסיבה, או סמוך לכניסה, ניתן להפריח בועות סבון מנוזל קנוי/נוזל להכנה בבית.

 • להכין מראש כנפי פייה ולחלקם לאורחים, או רק לבעלת השמחה (תלוי בזמן ובאנרגיה העומדים לרשותכם..).

 • ליצור את גלימת הפייה/נסיך לפי ההנחיות באתר, הגלימה פשוטה להכנה ואינה דורשת תפירה!

 • להכין מראש תג אישי בנושא פיות לבנות ולבנים תג אישי של כתר, כוכבים או דרקון. על התג אפשר לרשום בעט זהב את שם הילד/ה.  את התגים יש לחבר בדבק דו-צדדי לבגד או לחרר חור קטן בקצה העליון של התג, להעביר דרכו חוט/גומייה ולקשור אותו סביב צווארו של כל אורח/ת עם כניסתו למסיבה

 • להכין מראש את שרביטי הפייה לפי ההנחיות שבאתר ולחלק לכל אורח.

 • סמוך לכניסה להעמיד "פינת איפור" ובה כל אורח יזכה לאיפור קל בסגנון הפיה: נצנצים לפנים ואיפור העיניים, צלליות במגוון צבעים, נצנצים לציפורניים, אודם מבריק ועוד, כיד הדמיון...

 • להכין את "אבקת הקסמים" – לערבב ג'ל אלו-ורה ונצנצים, להטביע בה אצבע ולהדביקה ללחיו של כל אורח.   לבנים שמבין האורחים אפשר להדביק על הבגדים/הגלימה מדבקות כוכבים ו"קעקועים" חד-פעמיים הקשורים לנושא הפיות.   ניתן להכין צבע לפנים לפי הוראות באתר הצבע הוא בטוח לשימוש, פשוט להכנה, זול וקל להסרה.  מומלץ להיעזר בשבלונות הנמצאות באתר כדי להתאמן מעט בבית לקבלת איפור מושלם...

 • להניח ליד הכניסה תיבת "תכשיטים" – אם מצויה בידכם תיבת תכשיטים הכניסו לתוכה תכשיטים מפלסטיק ו/או תכשיטים אכילים העשויים מסוכריות ודגני בוקר בצורת טבעת (צמידים, שרשראות וכו'). אפשר להשתמש בהנחיות ליצירת תיבת תכשיטים המפורטות באתר.

 • בזמן ההמתנה לבואם של כל המוזמנים למסיבה להניח על שולחן עבודה סוכריות סוס (ליקוריץ) וסוכריות בצורת טבעת ו/או דגני בוקר (שוגי). לתת לילדים שהגיעו למסיבה להשחיל את הסוכריות ו/או דגני הבוקר ברצועות הליקוריץ ולהכין לעצמם שרשראות וצמידים.

 • להדפיס ישירות מן האתר צמידים מנייר (את חלקם ניתן לצבוע בעת המסיבה או מראש)  ולענוד אותם לידי הפיות המגיעות למסיבה. ניתן גם להכין צמידים לפי ההנחיות שבאתר.

 • קישורים – תחפושות

משחקים

פעילות יצירתית    

עוגה וכיבוד

1. על קצה קיסם עץ לנעוץ פרי (תות-שדה, תפוח וכו'). בסיר כפול או במיקרוגל להמיס שוקולד באיכות טובה. לטבול את הפירות בקרם השוקולד ולהניח בצד לקירור. זהו מעדן אהוב מאוד על ילדים! (אפשר לטבול את הפרי רק בחציו-כך שיתקבל פרי ססגוני וטעים).

2. להכין את בצק העוגיות הבסיסי וליצור ממנו, באמצעות תבניות מוכנות, צורות כוכבים. כאשר מוציאים את הכוכבים האפויים לנעוץ במרכזם קיסם עץ. לטבול את הכוכבים בזיגוג לפי בחירתכם (אפשרי להוסיף כמה טיפות של צבע מאכל). ולהגיש.

רעיון מקורי נוסף להכנת"שרביט פיה" אכיל נמצא באתר.

הפתעות


לנוחיותכם ניתן להדפיס ישירות מן האתר את רשימת הציוד המלאה למסיבת הפיות.

מזל טוב ויום הולדת שמח לכולם!

 

רעיונות

הזמנות

         רעיונות להזמנות עשה זאת בעצמך:

-         להדפיס תמונות של דינוזאורים  (אפשר להקטין או להגדיל את התמונות במכונת צילום) בשחור-לבן, לצבוע ולהדביק על בריסטול או קרטון ביצוע.  אפשרות נוספת: לגזור מבריסטול/מקרטון ביצוע עקבות גדולות של דינוזאור (כדוגמת התמונה שמימין).        

   לקפל את התמונה לשני חלקים ובאחד מהם לכתוב את נוסח ההזמנה, לדוגמא: "הדינוזאורים חזרו! ליום הולדתו/ה ה __ של _________.      ________ (שם הילד/ה) והדינוזאורים הפרה-היסטוריים מזמינים אותך להילולה שתיערך במערת משפחת _______ ברחוב ____ בתאריך _______ בשעה___".                            

קישוטים

 • כאשר חושבים על קישוט המקום למסיבת דינוזאורים צריך לעשות זאת "בגדול!": בשביל המוביל אל הבית ו/או מן הכניסה לחדר המסיבה להדביק טביעות כף רגל ענקיות של דינוזאור...

 • להדפיס ישירות מן האתר את שלט הברכה בנושא דינוזאורים או בנושא יום הולדת כללי ולהוסיף את הכיתוב "יום הולדת שמח ל..." ולתלות במקומות שתבחרו.

 • על דלת הכניסה למקום המסיבה לכתוב שלט גדול: "הם חחחחזזזזררררוווו!!!" בצרוף תמונה ו/או עקבות דינוזאור...

 • כמה ימים לפני המסיבה להכין את ביצי הדינוזאור הענקיים לפי ההוראות באתר. את ה"ביצים" המקושטות המכילות דינוזאורים קטנים, מפזרים במקומות שונים בחדר או בחצר. בתום המסיבה גורמים ל"ביצה" לבקוע ולדינוזאור הקטן בתוכה להגיח לעולם...

 • צרור בלוני דינוזאורים חייכניים: סמוך לכניסה, או במקום אחר שתבחרו, אפשר לנפח בלונים צבעוניים, להפוך אותם, כך שהצד הקשור יפנה כלפי מעלה (ראה ציור משמאל). להדביק את חוט הקשירה לחלק התחתון של כל בלון ולקשור את כולם לצרור אחד.  לצייר על הבלון, בטושים שאינם "נמרחים", פרצופי דינוזאור כיד הדמיון... אפשר להיעזר בתמונה שמשמאל.

 

 • לבחור מתוך המבחר הגדול של תמונות הדינוזאורים לצבוע ולתלות אותם על קירות החדר ו/או על דפי נייר לבנים/חומים/אפורים גדולים.

 • להדפיס מן האתר מספרים צבעוניים, מספרים בעיטור דינוזאורים או מספרים בצורות שונות ולתלות את מספר שנות ההולדת אותם חוגגים במקומות שונים בחדר המסיבה.

 • להפוך  את מקום המסיבה למערת הדינוזאורים: לכסות את התקרה והקירות בגליל נייר חום או אפור דק, להדביק עליו את תמונות הדינוזאורים שיחולקו לילדים המגיעים למסיבה – הם יצבעו את הדינוזאורים  ויתבקשו לכתוב או לצייר בכתב סתרים בתוך המערה... זוהי תעסוקה יוצאת מן הכלל לכל הילדים המקדימים למסיבה....

 • אפשר גם להיעזר בשלטי הכוונה למסיבה במקומות בהם תמצאו לנכון כולל, במידת הצורך, שלט המודיע לשכנים על המסיבה המתוכננת...

 • קישורים - ציוד למסיבות

קבלת פנים

 • להכין מראש להכין מראש כובעי דינוזאור כפי שמפורט באתר ולחבוש אותו לראשי הילדים בכניסה למסיבה.

 • באתר הוראות להכנת צבע לפנים בטוח, נוח לשימוש וקל להסרה. כל ילד הנכנס למסיבה נלקח לפינת האיפור הקטנה והוא זוכה למגע קל של איפור...  כמו כן, תמצאו מגוון רעיונות לאיפור פנים כולל שבלונות שונות שאיתן ניתן להתאמן לפני המסיבה...

 • להכין מראש תגים אישיים שעליהם כתובים שמות המוזמנים למסיבה, לצרף לשמות הילדים את הסיומת: "זאורוס", לדוגמא: עדיזאורוס, מורןזאורוס וכו'...  באתר תוכלו למצוא תגים אישיים של דמויות דינוזאורים. לרשום על התגים את שמות הילדים המשתתפים במסיבה, לגזור ולהדביק על החולצה (בדבק דו-צדדי שאינו מלכלך). לחילופין, ניתן ליצור חור קטן בחלק העליון, להעביר דרכו חוט/גומייה ולענוד אותו לכל אורח/ת.

 • קישורים – תחפושות

משחקים

פעילות יצירתית

 • באתר יש שפע של הצעות לפעילות יצירתית בנושא הדינוזאורים המתאימים לגילאים השונים: התפרצות הר געשכובע דינוזאורמאובני דינוזאורתיאטרון מהאגדות ודינוזאור מנייר.

 • הכנת סימניית דינוזאור - להדפיס את תבנית הסימנייה שבאתר, להדביק על בריסטול, או נייר קשיח אחר. לגזור את הסימנייה ובעזרת מחרר ליצור חור בחלקה העליון, להכניס לתוכו חוט/סרט לקשור והרי לכם עוד מזכרת ממסיבת יום ההולדת...

 • ציור על חולצות T היא עבודה יצירתית ייחודית היכולה להתאים לנושא המסיבה. הנחיות לצביעת החולצות נמצאות באתר. אפשר לחלק לילדים ציורים שונים בנושא הדינוזאורים ו/או להניח להם לצייר על החולצות לפי הטעם והדמיון הפורה של כל ילד.

 • דרך נוספת להעביר את הזמן היא בחלוקת דפי יצירה וצביעה הכוללים: חיבור מספרים לקבלת תמונה קל/בינוניצביעת תמונות לפי מספרים או נקודות, דפי מבוך קל/בינוני/קשה ומצא את ההבדלים.

 • טקס הפינייאטה היא אטרקציה מיוחדת במסיבת יום ההולדת ונפוצה בעיקר בארה"ב ובדרום אמריקה. הוראות להכנת פינייאטה בסיסית נמצאות באתר. את הפינייאטה ממלאים בממתקים ובחפצים סמליים הקשורים לנושא המסיבה. לקראת סוף המסיבה הילדים מתכנסים מתחת לפינייאטה התלויה מן התקרה.  הילד/ה החוגג/ת וחבריו "מפוצצים" את הפינייטאה באמצעות מקלות קטנים (אם המסיבה נערכת בחצר עדיף לקשור את הפינייאטה לענף של עץ ולאפשר לילדים לפרק אנרגיות בזהירות..). עם "פיצוץ הפינייאטה" אוספים הילדים את הממתקים והצעצועים שהתפזרו, מכניסים אותם לשקיות ההפתעה ולוקחים כמזכרת למסיבת יום הולדת נפלאה!

 • רעיונות ויצירות נוספים שניתן בקלות להתאימם לנושא המסיבה תוכלו למצוא באתר.

 • קישורים - סדנאות יצירה.

שולחן וכלים

 • מפה חד פעמית (או מפת בד ועליה כיסוי של מפת פלסטיק שקופה), צלחות, כוסות  ומפיות חד-פעמיות- לפי טעמכם מומלץ בצבעים אחידים/מעורבים של ירוק, חום אדמה וכתום.

 • קישורים כלים חד-פעמיים.

עוגה וכיבוד

 • באתר שתי עוגות דינוזאור קלות להכנה לבחירתכם. ניתן גם להכין בצק בסיסי לאפיית עוגיות/כעכי דינוזאורים ולתת לילדים לעצב אותו בצורות דינוזאורים לפי טעמם ודמיונם הפורה  (אפשר לשלב זאת כפעילות יצירתית במהלך המסיבה). 

 • עוגת יום ההולדת יכולה להיות עוגה בסיסיתעוגה אישית או אחת מעוגות השוקולד שילדים אוהבים במיוחד. ניתן לצפות את העוגות באחד ממתכוני הזיגוג והקרם המפורטים באתר.

 • אם החלטתם על הכנת עוגה אישית אפשר להניח בתוך אחת העוגות ביצה (על קליפתה) לפני האפייה. בתום האפייה לצפות את העוגות האישיות בזיגוג לפי טעמכן ובקצה העוגה לנעוץ דינוזאור קטן מפלסטיק. לומר לילדים כי באחת העוגות מסתתרת ביצת דינוזאור ומי שיגלה אותה יזכה בפרס (ובפרוסת עוגה נוספת כמובן!).

 • לבחור עוגה או כיבוד מתוך המבחר הגדול והמגוון שבאתר. לחפצים בהגשת כיבוד מזין וטבעי, ניתן למצוא באתר מבחר מתכונים להכנת עוגות בריאות וטעימות.
 • באתר קיימת טבלה מנחה לערבוב צבעי מאכל (לקבלת הצבע הרצוי) שניתן להדפיסה במידת הצורך.
 • רשימת חנויות לממכר חומרי גלם ועזרים להכנת עוגות מצויה באתר.
 • קישורים - אפיית עוגות מקצועית.

הפתעות

לנוחיותכם ניתן להדפיס ישירות מן האתר את רשימת הציוד המלאה למסיבת דינו-דינוזאור.

מזל טוב ויום הולדת שמח לכולם!

יום הולדת – ברבי

רעיונות

הזמנות

להדפיס מן האתר הזמנות/ברכות ליום הולדת עם הדפסים בנושא ברבינסיכהכללי ו/או ברכות למשלוח ברשת.

          רעיונות נוספים להזמנות "עשה זאת בעצמך":

  • הזמנה בצורת בית בובות: תוכלו למצוא באתר תמונות של בתי בובות. לגזור את תבנית הבית, להדביק את הבית הגזור על בריסטול ולגזור. לצבוע ולקשט את בית ברבי לפי דמיונכם. לשים במעטפה חופן נצנצים ואת ההזמנה ולשלוח.
  • תמונת הילדה החוגגת את יום הולדתה: לחתוך בריסטול ורוד (או כל צבע אחר שתבחרו) לצורת מלבן. לקפל את המלבן כך שיתקבל כרטיס הזמנה נפתח.  להדביק בחזית הכרטיס את תמונת הילדה החוגגת בצרוף בובת הברבי האהובה עליה. בתוך הכרטיס לכתוב את פרטי ההזמנה.
  • הזמנה לבנים ולבנות: יש להניח שהמסיבה תכלול גם נציגים מהמין הגברי ולכן רצוי לציין זאת במפורש על גבי ההזמנות. נוסח לדוגמא: "ברבי וקן שמחים להזמין אותך למסיבה מ ש ג ע ת! לכבוד יום הולדתה של ________ וכו'.
  • על מנת להבטיח נוכחות מודגשת של הברביות במסיבה אפשר לרשום על גבי ההזמנות המיועדות לבנות להביא איתן את בובת הברבי האהובה עליהן (שתוחזר כמובן לבעליה בתום המסיבה...).
  • יצירת הזמנה בצורת פרחים או ארמון.
  • לגלגל נייר קלף לצורת מגילה ובתוכה לכתוב את ההזמנה. ניתן לקשור את המגילה בסרט. למהדרין, להדביק את המגילה בחותם שעווה... לחילופין, אפשר להדפיס מן האתר הזמנה בצורת מגילה ועליה לכתוב את פרטי ההזמנה.
  • קישורים – ברכות למשלוח ברשת.

  קישוטים

  • הצבעים השולטים במסיבת ברבי הם גווני פסטל של וורוד, תכלת וסגול.

  • להדפיס ישירות מן האתר את כרזת ברכה בנושא פרחיםכתר או יום הולדת כללי, להוסיף את הכיתוב "יום הולדת שמח ל..." ולתלות במקומות שתבחרו.

  • לקשט את חלל המסיבה בבלונים, פרחים, וסרטים בצבעים פסטליים.  אל הבלונים לקשור סרטי בד/נייר קרפ בצבעים השולטים.  לקשור צרור של שלושה בלונים רגילים, או בלון הליום אחד, לכל כיסא.  

  • לפזר במקום המסיבה פריטים השייכים לעולמם של ברבי וקן (בובות, איפור, ביגוד, תכשיטים, ריהוט,כלי אוכל ועוד).

  • לתלות סרטי נייר מתקפל ממרכז התקרה לקצות החדר. אפשר לסלסל כמה צבעים יחד ליצירת אפקט עשיר וצבעוני יותר. ניתן לתלות רצועות נייר כסופים בפתח הכניסה לביתם הקסום של ברבי וקן.

  • להדפיס ישירות מן האתר תמונות של ברבי צבעוניות/שחור לבן, להדביק על בריסטולים ולתלות אותם על קירות חדר המסיבה.

  • בכניסה למסיבה ניתן להפריח בועות סבון מנוזל ליצירת בועות עשוי בבית או קנוי.

  • בחלל המסיבה לפזר פרחים בצבעים וורוד ולבן (עדיף טבעיים כמובן...). חלק מן הפרחים להכניס לאגרטלים/כלים אחרים. אפשרות נוספת היא לצבוע את הפרחים בצבע הרצוי – יום לפני המסיבה. זוהי טכניקת צביעה פשוטה המפורטת באתר, היא אינה מזיקה לפרח ויכולה להפוך פרחים בצבעים בהירים לפרחים פסטליים מרהיבים ביופיים!

  • להדפיס מן האתר מספרים צבעוניים, מספרים בעיטור כוכבים או מספרים בצורות שונות. לתלות את מספר שנות ההולדת אותם חוגגים במקומות שונים בחדר המסיבה.

  • לכסות את כיסא ה"ברבית" החוגגת בבד מבריק בצבע ורוד פסטל, אפשר להניח מתחת לכיסוי כרית קטנה להגבהה.  

  • לתלות שלטי הכוונה למסיבה במקומות בהם תמצאו לנכון כולל, במקרה הצורך, גם שלט המודיע לשכנים על המסיבה המתוכננת...

  • קישורים - ציוד למסיבות

  קבלת פנים

  • כל ילד או ילדה המגיעים למסיבה נכנסים ל"חדרי הלבשה ואיפור" - נפרדים לבנים ולבנות.

  • בחדר האיפור וההלבשה: ערימת בגדים ותכשיטים ישנים ומיוחדים (פרוות סינטטיות, שמלות "מנופחות" , נעלי עקב מסוגים שונים, מכנסיים, כפפות, כובעים ועוד. לבנים שבחבורה:  עניבות, מעילים כובעים ועוד (גודל הבגד אינו משנה...). בפינת האיפור לשים מראה גדולה וכלי איפור.

  • להכין צבע לפנים לפי הוראות המפורטות באתר הצבע הוא בטוח לשימוש, פשוט להכנה, זול וקל להסרה. להשתמש בכלי איפור שונים או לוותר כליל על כלי האיפור ולהשתמש במעט ג'ל אלו-ורה מעורב בנצנצים – לטבול את כרית האצבע בתערובת הג'ל ולהטביע חותם על המצח/לחי של כל ילד/ה. 

  • באתר תמצאו מגוון רעיונות לאיפור פנים כולל שבלונות שונות שאיתן ניתן להתאמן לפני המסיבה...

  • להכין מראש תגים אישיים שעליהם כתובים שמות המוזמנים למסיבה. באתר תוכלו למצוא תגים אישיים בנושא נסיכות, כוכבים או כללי המתאימים למסיבת ברבי. לרשום על התגים את שמות הילדים המשתתפים במסיבה. לגזור ולהדביק את התגים על החולצה (בדבק דו-צדדי שאינו מלכלך). לחילופין, ניתן ליצור חור קטן בחלק העליון, להעביר דרכו חוט/גומייה ולענוד אותו לכל אורח/ת.

  • "תיבת תכשיטים" – להכניס לתיבה תכשיטים מפלסטיק או תכשיטים אכילים (צמידים, שרשראות וכו').

  • לבנים מבין האורחים אפשר להדביק על הבגדים מדבקות כוכבים ו"קעקועים" חד-פעמיים לקישוט. כמו כן, גם הם יוכלו לבחור בגד מערימת בגדים ישנים ומסקרנים...

  • להדגשת אוירה קסומה במקום המסיבה, או סמוך לכניסה, ניתן להפריח בועות סבון מנוזל קנוי/נוזל להכנה בבית.

  • לפזר גזרי נייר או נצנצים על האורחים המגיעים למסיבה.   

  • להכין מראש את אחד מהכתרים המופיעים באתר ולהניחם על ראשי האורחים והאורחות.

  • להדפיס ישירות מן האתר צמידים (שחלקם ניתנים לצביעה) מנייר ולענוד אותם על ידי הברביות המגיעות למסיבה.

  • ניתן אף להכין צמידים לפי ההנחיות שבאתר.

  • בזמן ההמתנה לבואם של האורחים אפשר להניח על שולחן עבודה סוכריות סוס (ליקוריץ), סוכריות בצורת טבעת ו/או דגני בוקר (שוגי). להניח לילדים להשחיל את הסוכריות ו/או דגני הבוקר ברצועות הליקוריץ ולהכין לעצמם שרשראות וצמידים.

  • קישורים – תחפושות

  שולחן וכלים

  • מפה חד פעמית (או מפת בד המכוסה במפת פלסטיק שקופה), צלחות, כוסות  ומפיות חד-פעמיות- כולם בצבעים ורוד/סגול/ תכלת פסטליים.  אפשר לפזר על המפה נצנצים זהובים ו/או כסופים.

  • לעריכת שולחן מכובד וחגיגי: לפתוח את מפיות הנייר החד-פעמיות, ולהכניסן, מן המרכז, לתחתית הכוסות. ניתן גם לקשור את הסכו"ם והמפיות בסרטי בד בצבעים המתאימים.

  • קישורים כלים חד-פעמיים.

  משחקים

  פעילות יצירתית

  • במדור היצירה באתר תמצאו עבודות יצירה המתאימים למסיבת ברבי: תיאטרון מן האגדותתיבת תכשיטיםכתר נסיכה, כתר נסיך/מלך  ודמותו של קן (בן זוגה של ברבי...).

  • תצוגת אופנה בעזרת...נייר טואלט: זוהי פעילות הנותנת פתח להתבטאות יצירתית של הילדים וגם – להרבה צחוקים.  לחלק את הילדים לקבוצות קטנות (3-4 ילדים בקבוצה). לתת לכל קבוצה כמה ניירות טואלט (עדיף בצבעים שונים), נייר דבק ומספריים. אחד מילדי הקבוצה הוא הדוגמן/נית וכל השאר הם מעצבי האופנה...  על השמלה/הבגד המעוצב להיות עשוי מנייר טואלט בלבד. בתום הפעילות נערכת תצוגת אופנה בה משתתפים בנים ובנות.

  • הכנת סימניות ברבי - להדפיס את תבנית הסימנייה שבאתר, להדביק על בריסטול, או נייר קשיח אחר. לגזור את הסימנייה ובעזרת מחרר ליצור חור בחלקה העליון, להכניס לתוכו חוט/סרט לקשור והרי לכם עוד מזכרת ממסיבת יום ההולדת...

  • ציור על חולצות T היא עבודה יצירתית ייחודית היכולה להתאים לנושא המסיבה. הנחיות לצביעת החולצות מפורטות באתר. אפשר לחלק לילדים ציורים שונים בנושא ברבי צבעוני או שחור-לבן, ו/או להניח להם לצייר על החולצות לפי הטעם והדמיון הפורה של כל ילד.

  • דרך נוספת להעביר את הזמן היא בחלוקת דפי יצירה וצביעה הכוללים: חיבור מספרים לקבלת תמונה קל/בינוניצביעת תמונות לפי מספרים או נקודות, דפי מבוך קל/בינוני/קשה ומצא את ההבדלים.

  • טקס הפינייאטה היא אטרקציה מיוחדת במסיבת יום ההולדת ונפוצה בעיקר בארה"ב ובדרום אמריקה. הוראות להכנת פינייאטה בסיסית נמצאות באתר. פינייאטת ברבי היא המתאימה ביותר לנושא המסיבה. את הפינייאטה ממלאים בממתקים ובחפצים סמליים הקשורים לנושא המסיבה. לקראת סוף המסיבה הילדים מתכנסים מתחת לפינייאטה התלויה מן התקרה.  הילד/ה החוגג/ת וחבריו "מפוצצים" את הפינייטאה באמצעות מקלות קטנים (אם המסיבה נערכת בחצר עדיף לקשור את הפינייאטה לענף של עץ ולאפשר לילדים לפרק אנרגיות בזהירות..).  עם "פיצוץ הפינייאטה" אוספים הילדים את הממתקים והצעצועים שהתפזרו.

  • באתר רעיונות ויצירות נוספים שבעזרת מעט דמיון ניתן להתאימם לנושא המסיבה.

  • קישורים - סדנאות יצירה.

  עוגה וכיבוד

  הפתעות

  לנוחיותכם ניתן להדפיס ישירות מן האתר את רשימת הציוד המלאה למסיבת ברבי.

  מזל טוב ויום הולדת שמח לכולם!
  מקוות שמצאתם רעיון יפה ליום הולדתכם, יום הולדת שמח לכולם!! :))) 
   
  ואם אתם רוצים עוד כמה רעיונות ליום הולדת אז הנה כמה קישורים לאתרים בנושא:)
  ^_______^

  כל מיני פעילויות:) 
  פעילויות של בוב ספוג:)
   
  מבוך של בוב ספוג:)
   
   
  החוחמה היא להגיעה בסופו של דבר לסנדי
   
  הינה כמה דפיי צביעה של בוב ספוג:)
   

   
  הנה עוד כמה פעילויות של בוב ספוג:)
   
   תפזורת

  הפעילות הזאת היא למי שמבין טוב אנגלית. זאת תפזורת של בובספוג באנגלית. אפשר להדפיס ולפתור.

  Click the Print Button on your browser to print this picture! גלה את המילה

  אתם צריכים לגלות מהי היא המילה באמצעות גימטריה. יש לכם לוח גימטריה. אתם צריכים להפוך את המספר לאות לפי מה שכתוב. אם צדקתם וגיליתם את המילה, יצא לכם תחביב של בובספוג.

  Click the Print Button on your browser to print this picture!

   מילים מסתתרות

  כמה מילים חדשות אפשר להרכיב מהשם "בובספוג מכנסמרובע"? נסו לכתוב.

  Click the Print Button on your browser to print this picture!

  דפי צביעה של הלו קיטי:)
   
     
   
    
   
   
   
   
   
   
   
   
  כל מיני סוגים של פעילויות:)
   
   
   
   דפי צביעה דיסני:)
   
   
   
   
   
   
   
   
   
    
   
   
   
   
   
  תהנו למי שיש לו מדפסת יכול להדפיס את  דף הצביעה או את מה שהוא רוצה.
   
  כאן תוכלו לימצואו כל מיני טיפים וטריקים למראה מדהים!!:)))
   
   
  לקבלת מראה טוב יותר
   
   מראה יפה עם שפת הגוף טוב!!
   
  יותר.....
   

  לבלת מראה טוב יותר ...

  המראה יפה עם שפת גוף טוב!  את רוצה לקבל מראה טוב,

  של המערכת

  אבל יודעים איך? זה משהו מיד שינה את שידור: שפת גוף טוב!

  מופע בידור: תמיד להיות בטוח. רמה בטוחה שבו הרגליים הן ברוחב האגן נותן לך אחיזה טובה.

  תנוחת ראש: לשמור את הראש ישר, אז אתה נראה בטוח. אבל צריך להיזהר: למתוח את הסנטר שלך לעולם לא רחוק מדי, אחרת הוא נראה שחצן ובלתי מתחשבים.

  פתח נשק: הימנע זרועותיו שלובות! גם אם זה נקבע בקלות, זה תמיד נראה במהירות לאחר הדחייה.

  שמירה על מרחק: רק אנשים אמינים, כמו החבר הכי טוב שלך, אתה חייב להיות קרוב.אחזקות מרחק מאנשים, אתה לא יודע טוב, או אולי אתה נראה פולשניות.

  לעתים קרובות חיוך: חיוך גורם לך מושך - אבל רק טבעי. אחרת זה נראה מזויף מדי
   
  החיוך המושלם!!
   
  החיוך המושלם!!......

  אז אתה מקרינים!

  של GoodGirlsGoOn

  צחוק הוא החשוב ביותר! זה הופך אותך חביב. 
  בין אם יש לך שן חסרה או פלטה. ! הצג את השיניים 
  ולכן אתה מצליח חיוך גדול: -> לפני שאתם נפגשים איתו, לעמוד במשך 3 דקות לפני המראה ולחייך ההשתקפות שלכם. אז אתה יכול לראות לא רק את מה שמתאים לך חיוך הטובה ביותר, אלא גם מפריש אנדורפינים אתה במצב רוח הרבה יותר טוב. -> נסו דברים שונים lächel לא תמיד זהה! גם בשפתיים סגורות, אז אפילו חיוך רחב מאוד. הכל בסדר! - לצחוק> בבקשה הרבה! לא משנה איך. לצחוק כל יש משהו מיוחד.
  מומלץ לצחצח שלוש פעמים ביום או שיניים אחרי כל ארוחה.מעל הכל, חשוב תמיד לעזוב את הבית לפני שאת הולכת לצחצח שיניים! . 3 דקות 
  הטיפ שלנו:))
  אתה לא מרגיש את זה, בואו לרוץ רק עם הטלפון שיר. בזמן שאתה מקשיב לך לצחצח שיניים. אתה יכול גם לרקוד קצת אליו.
  אם השיר נגמר, אתה כבר חלף מספיק זמן
   
  גם בנות שמנמנות יכולות להיות יפיפיות!!
   
  אתה לא רק
    את הדק? אז אולי טיפים אלו יעזרו: first האמן בעצמך! עומד על המראה שלך!שימי על דברים שלך לא תמיד רחב, אבל תאמין בעצמך למשוך משהו על הדוק. בעומדו על הדמות שלך! אני מדבר מניסיון אישי, כי אני לא הדק. אני תמיד ללבוש בגדים ארוכים, אבל היום אני לובשת משהו צר יותר, כי המוטו שלי הוא: עדיף להיות יותר על הצלעות כמו אספרגוס טרזן.כמו כן יכול להיות שמנמן למדי! אתה לא שם לב, כי אתה מוצא את עצמך מכוער? תפסיק עם זה! תהיה עצמך דברים שמלה יפה, צבעוני, אתה סגנון האיפור לך. לא משנה מה שאחרים אומרים, לעשות את זה! כל עוד אתה מוצא את עצמך די. אתה תראה שזה יורד טוב! thirdספורט זה לא רצח! אל תוותר מיד. כל סוג מתאים לספורט. ישנם מספר הספורט: כדורגל, כדוריד, בדמינטון, רכיבה על סוסים. ובדיוק בגלל בנות רבות (הקרקע) התעמלות רזים, זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות את זה! כי ספורט אמור להיות כיף, זה העיקר אני מקווה שזה עזר לך. טיפ: במקרה שאתה לא יודע: 98% מהחבר 'ה הן בנות שמעדיפים קצת יותר מדי מאשר מעט מדי על הצלעות! ;-) אז לא שווה את האומץ ...
   
  איך לעשות ליפגלוס בעצמך
   
  כדי להעמיק לשפתיים שלך מראה נוצץ ומרענן את צריכה ליפגלוס איכותי,אבל אין צורך לבזבז עליו המון כסף - קל מאוד לעשות ליפגלוס לבד.
  אספי את המכיבים הבאים:)
  # 30 מ''ל (שתי כפות) וזלין
  # 5 מ''ל (בערך כפית) דבש נוזלי
  # 2 טיפות של חומרי טעם - מנטה, תות או וניל הם טובים במיוחד
  # מעט נצנצים מחנות למלאכת יד (לא הכרחי)
  ערבבי היטב את כל המרכיבים. הערבבי את התעורבת לצנצנת  קטנה ונקייה, ומרחי מעט על שפתייך למראה זוהר מהממם.
   
  איך להכין בעצמך קצף לאמבטיה
   
  קצף הופך את האמבטיה לפינוק, ואת יכולה לחסוך כסף אם תכיני קצף בעצמך.
  ערבבי ביחד את המרכיבים הבאים:) 120 מ''ל (חצי כוס) סבון תינוקות, 130 מ''ל (4\3 כוס) מים וקצת מלח.
  עכשיו ערבבי פנימה כמה טיפות של שמן אתרי (לבנדר, לימון או מנטה מתאימים במיוחד).
  מזגי את התערובת לבקבוק חמוד. נסי למצוא בקבוק מפלסטיק, שאין סכנה שיישבר. קשטי את הבקבוק במדבקות ובסרטים - ותיהני מהאמבטיה
  שלך ! אגב, מתנה מהממת לחברה קרובה...
   
   

  הצקה: טיפים עזרה ראשונה!

  יום ראשון אתה לפטר את הקורבן!

  הצקה: טיפים עזרה ראשונה!

  יום ראשון אתה לפטר את הקורבן!

  על ידי Atreja

  . הצקה הוא צנוע למדי - במיוחד כאשר אתה מקבל הציקו גם 
  אם עברת את כמוני, כן, אתה יכול להסתכל החוצה, עזרה ראשונה שלי תרשימים, אתה בטח יכול למצוא שם משהו שיכול לעזור לך: 
  1) חברים מסביב עצרת! אם אתה (אתה ABF שלך) יש הרבה אנשים מאחוריך, תגיד להם איך אתה הולך למטה עשה. אם בריון או Mobberin עומד לגמרי לבד, הם יצטרכו לוותר מהר.

  2) נגד מגניב! אם אתה שוב מדליק מלשין כזה מגעיל, הוא משיב בחיוך ואת הסיסמה מגניב על השפתיים. מתי חזרות, כלבה יש דבר יותר לדווח (אמרות אשר עזרו לי, יש לי מצורף בסוף הטקסט) .

  3) פשוט להתעלם! אכן יעילה, זה לא יכול לעבוד לנצח. עד כמה זה לא משנה אם אתה כועס או לא. הם פשוט עוברים להיפטר התסכולים שלהם. ! העצבים יכול גם פשוט לעזור - כל הכיתה נגדי אם אתה עומד שם לבד או רק ABF שלך, נסה את זה: להתיר קשרים עם אנשים מכיתות אחרות וצוות עם שידחפו אחרים! יחד אתה חזק! עוד טיפ: לדבר ישירות לצופים! אז יכול להיות קשוח אף שזה פשוט להתעלם! נגד אמירות מגניב: "! הרוזן לא היססו עד עשר, ואז יש לי לפחות שעה לבד" ? "האם לקח לך קובע 90% ממסת המוח" לתת את החוק בריון ציור הטענה של מגוחך: דוגמה: (בריון:) "אתה מסריח!" ! (אתה:) "חכה אני מוריד את הנעליים" היו כמה אמירות של "הבנות חצוף - חצוף המגזין" השתלטו  איך להרשים אותו?

  12 טיפים שיעזרו לך להתקרב למחוץ שלך ...

  של Primaballarina

  נשיאה שיער פתוחה יותר, הצמות הן תמיד משעמם. 
  באותו סגנון כמו החבר הכי טוב שלך? תשכחו מזה! זה לא רק את העין כאשר אתם 
  לובשים את אותם הדברים! 
  third לא לעתים קרובות להחמיא לו. 
  תגיד לו משהו, ואז לתת לו לנוח קצת, הוא סקרן מדבר אליך. 
  עדיף לא לבחור את החבר הכי טוב, כי אם זה שם קץ היא, ידידות הלכו ... 
  למחוץ שלך היא לא מעוניינת בך? 
  השינוי אתה יכול! עבור קניות בחופשה מוצא את עצמך סגנון שונה מעט, תסרוקת חדשה או תכשיטים חדש, צעקני וצבעוני ביותר, מה שהופך בטוח נחיל שלך תשומת לב וסקרנות, גם יהיה לך אולי אפילו מחמאות! :) 
  פיק תחביב מרגש, "לצאת למועדון כדורגל או אתלטיקה או לנסות התעמלות. ואז יש לך את נושא השיחה אותו! 
  שאל את הצאן שלך לא לצאת! זה מרגיז אותו מתישהו ואתה נראה נחוש מגניב לגמרי! 
  תהנה זמן נפלא. להיפגש, אבל לא כל יום, הדגיש החוצה! שאל אותו לדייט, אבל לא ללכת על זה. תשאל אותו אם אתה רוצה לאכול גלידה ביחד. אבל בואו לא. אפילו 
  10 הוא מעצבן אותך? פרפלקס אותו! לדוגמה: ". ... אם אני (לחזור על מה הוא אמר), אתה דובדבן לימון בודד על המגרש, הגעגועים מלח, סוכר, אך הוא רק" 
  11 אם הוא שואל אותך על תאריך לא מיד להגיד כן ... העמד פנים כאילו אתה רק רוצה להגיד לא, ואז לומר "כן, אבל רק אם אתה רק מתוק כמו פעם!" 
  ה -12 איפור? לא יותר מדי! מסקרה אייליינר מעט מסביב לעיניים Labello מרחיב לחלוטין על השפתיים!

  ועכשיו מזל טוב! :)


  להיות בטוח!

  וגם להסתכל במראה מדי פעם ...

  של malinanik

  נחוש אתה יודע את האמרה: "אם אתה לא מוצא את עצמך יפה, אז למה שאחרים צריכים לעשות?" 
  וגם במשפט הזה הוא למעשה את האמת תסתכלי על עצמך במראה ולהגיד לך כמה יפה אתה. הטוב ביותר כל יום! וגם: הרמת את נקודות החוזק שלך מסתיר את הפגמים הקטנים שלך! דבר אחד בטוח: אם אתם בטוחים יותר ויש להם כריזמה, כמו להתערב עם אף, פצעונים או פגמים אחרים גדול יותר: D

  אנחנו נעלה עוד דברים בקשר לזה אבל לבנתיים


  אם אתם רוצים לדעת עוד אז הינה קישור של אתר יפה שיש שם כול מיני טיפים וטריקים בקשר לזה וגם זה ביחד אתר של מישחק יפה לקניה יש אותו בישראל משהו מזה יפה (האתר הוא באנגלית אז למי שיש

  google chrome

   לא תהיה לו שום בעיה להישתמש בואו)  הינה הקישור:) 


  קישורים למישחקים לבנות :) 
   
  בייביסיטר לחיות מחמד

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  מישחק הלבשה
  game
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  גידול אוגר
  game
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  תיפול בחיות מחמד
  game
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  הכנת מאכל
  game
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  הלבשת סוס ואישה
  game
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  עיצוב שיער
  3d haircut game
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  קישורים לכל מיני אתרים של מישחקים יפים:
   

  מישחקים לבנים:)
   
  מורטל קומבט האגדה
  מורטל קומבט האגדה 
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  מלחמת רובוטים
  מלחמת רובוטים  
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  מישחק הכדורגל הגדול
   
  משחק הכדורגל הגדול
  מקוות שנהנתם!! :))
   


    היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה