בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
zndyaly1ogtl.jpg
 
    דף הבית
    העלילה
    הורדות
    תקצירים
    הדמויות
    הפרקים להורדה
    הסבר להורדת פרקים
    הפרומו של כמעט מלאכים
    סיילו - אמיליה אטיאס
    ניקולס - ניקולאס דייגו ואסקס
    מוגלי - חררדו צ'אנדו
    טיאגו - חואן פדרו לאנזני
    מריאנלה - מריאנה אספוסיטו
    ראמה - גסטון דלמאו
    חסמין-מריה אאוחנייה סוארץ' ריבירו
    טאצ'ו - ניקולאס ריירו
    ז'קה סטפנו דה גרגוריו
    לוס - פלורנסיה קגנאסו
    קריסטובל - תומאס רוס
    אללי - גוואדלופה אנטון
    מוניטו - חואן נאזרנו אנטון
    חוסטינה - חוליה קאלבו
    ברטולומה- אלחו גרסיה פינטוס
    מלווינה - חימנה אקרדי
    מרקוס - לוקאס פררו
    כמעט מלאכים בהופעה חיה
    תמונות מאחורי הקלעים
    קליפים
    לימוד ספרדית
    כתבה מהעיתון
    שחקנ\ית החודש
    הלהקה של כמעט מלאכים
    מריאנה מדגמנת
    אמיליה מדגמנת
    לינקים
    מילון מקוצר
    קריוקי
    צור קשר...
    כתבה על ניקולאס
    תמונות מפרקים
    קוקה קולה
    מאר וטיאגו
    פספוסים
    פאזלים
    ספיישל מריאנה אספוסיטו
    מאחורי הקלעים בניקולודיאון
    האלבום מדבקות
    המילים לשירים
    חסמין וטאצ'ו
    המופע
    street 47
    ספיישל תומאס רוס
    כתבות של תומאס רוס
    קטעים מצחיקים
    הפורום של כמעט מלאכים
 
 
מילון מקוצר של כמעט מלאכים


א.


אמיליה אטיאס: דוגמנית ושחקנית יפהפייה שממשיכה לעבוד עם המפיקה כריס מורנה.. אטיאס, בת 23, משחקת בסדרה את סיילו מאחיקו, נערה שברחבה מהקרקס בו עבדה וגרמה לשינוי עצום בחייה. אטיאס היא אחת הכוכבות הגדולות ביותר בארגנטינה בימים אלה.


tipo
ניקולאס וסיילו מאחיקו


אאודמון: כך מוכנה "אי הילדים המאושרים". ניקולאס כריסטובל ומוגלי מקדישים את חייהם כדי למצוא אותו ולהבטיח עתיד טוב לילדי האחוזה היתומים. על פי האגדה, כל מי שמגיע לאאודמון זוכה לחיות חיים מלאים ומאושרים.


ב:


ברטולומה: האיש הרע של הסדרה, לו שייכת האחוזה. ברטולומה מקדיש את חייו למטרות כסף ומנצל את הילדים דרך עבודה קשה וגניבה להעשיר את הונו האישי. מנהל קרן "בב" לילדים יתומים השוכנת בבית דודתו. את הקרן הקים כדי לקיים תנאי בצוואת דודתו, על מנת שיוכל לקבל את כספה. הוא איש אלים ונצלן אך יודע להסתיר זאת מפני גורמים חיצוניים.


ג.


גאסטון דלמאו: השחקן שמשחק את "ראמה" (ראמירו אורדונייז). אחד מילדי קרן "בב" המתגורר באחוזה עם אחותו הקטנה, אללי. הוא דואג לאחותו כאילו הייתה בתו ושומר עליה יותר מכל דבר. הוא חכם, רגיש ורומנטי. בניגוד לרוב ילדי הקרן ראמה יודע קרוא וכתוב וקורא הרבה ספרים. הוא חבר טוב ונאמן עליו כולם סומכים.

ד.

דוקטור לארכיאולוגיה: זהו התואר בו מחזיק ניקולאס ואסקז, האיש האחראי למציאתו של האי אאודמון.  ניקולאס הוא אב חד הורי לילדו בן ה-6 כריסטובל וחברו הטוב של מוגלי. יחד עם השניים, ממשיך ניקו את מורשת אביו, שחיפש גם הוא את האי עד מותו.


ה.

ההפקה: כריס מורנה. צמד המילים הזה מבטיח שהתכנית הזאת היא גדולה. מורנה היא מפיקת על של תכניות טלוויזיה בארגנטינה, וכבר שיתפה פעולה עם חלק מכוכבי קאסי אנחלס גם בסדרות אחרות שעשתה כמו פלורסיינטה וקטנטנות.


tipo
ילדי האחוזה


ז.

ז'קה: מהיותו תינוק גר ברחוב. מכנים אותו "הבלונדיני" או "ז'קה". יש לו בעיית זהות-אין לו שם והוא לעולם לא הכיר את הוריו או כל קרוב משפחה אחר. אומנם, הדבר לא מטריד אותו כל-כך. הוא מאוד אקטיבי, סקרן והרפתקן. הוא לא אוהב שמרחמים עליו ומשתדל להראות תמיד שטוב לו.


ח.


חסמין רומר: צוענייה. הייתה בקרן "בב" כילדה ובתחילת הסדרה חזרה אליה. היא מאוד מחוברת לתרבות הצוענית, למנהגיה ולאמונותיה. לפעמים יש לה חזיונות בחלומותיה. היא אוהבת לשיר ולרקוד פלמנקו ונעזרת בכך כדי לגייס כסף. 


ט.


טאצ'ו: חואן מוראלס המכונה "טאצ'ו", גדל ברחוב ליד אולם תיאטרון. הוא חולם להיות שחקן ומעלה הצגות בתיאטרון השכונתי בסתר. בעל חוש הומור בוא הוא משתמש לפעמים כדי להקל על חוויות קשות.


tipo
אטיאס והחברים
 


י.

ייסורים:
ילדי האחוזה אולי נראים לפעמים מאושרים ושמחים, אך למעשה הם עוברים מסכת ייסורים ארוכה. תחת ידיהם של בארטולומה וחוסטינה גרסיה, מנהלת משק הבית, הילדים מגיעים פעמים רבות למצב של רעב כבד ולעייפות רבה כתוצאה מהעבודה המאומצת שמכריחים אותם לעשות.


כ.


כמעט מלאכים: שם הסדרה שמסגיר את העלילה שלה. ילדים קטנים שמוותרים על התמימות המלאכית שלהם בגלל המציאות הקשה שאליה הם נקלעו. בשם עצמו גם יש הרבה מאוד אופטימיות ומחשבה שדברים יכולים ללכת יותר טוב בעתיד.
 
 
נלקח מאתר ניקולודיאון.....
 בניית אתרים                   כמעט מלאכים האתר הרישמי!!!!