בניית אתרים בחינם 
    מה זה קפא"פ?
    היסטוריה
    המייסד
    מי אנחנו?
    מרכזי קפא"פ
    מדריכים
    קורסים
    חדשות
    חנות
    פורום
    צור קשר
    וידאו

    קורסי הקפא''פ

1 . קורס קפא''פ בסיסי .

2 . קורס קפא''פ מעשי .

3 . קורס מדריכי קפא''פ .

4 . קורס קפא''פ ייחודי לנשים

5 . קורס "קובוטן" (מחזיק מפתחות להגנה עצמית) .

קורס קפא''פ בסיסי :

מיועד לכל מי שרוצה ללמוד תורת לחימה והגנה עצמית, הקורס מיועד לגברים, נשים, נוער וילדים כאחד . הקורס מקנה מיומנויות בהגנה עצמית כנגד איומים ומאיימים פוטנציאלים בהם ניתן להיתקל בחיי היום יום, ומותאם כמעט לכל זירה אפשרית ( רחוב , בית ,מכונית ).

קורס קפא''פ מעשי :

הקורס מיועד בעיקר למי שכבר למד ורכש ניסיון בהגנה עצמית כלשהי ומעוניין להתקדם ולשכלל את כישוריו . הקורס בקפא''פ מעשי ישדרג את ידיעותיו ויכולותיו של החניך ויאפשר לו רמת הגנה ויכולת לחימה טובה ואפקטיבית ביותר . קורס ברמה זו טוב ומתאים במיוחד לאנשי אבטחה , מאבטחי אישים , שוטרים וחיילים .
הקורס כולל ירי מעשי באקדח ( מעל גיל 18 ).

קורס מדריכי קפא''פ :

מיועד לכל מי שמעוניין להדריך קפא''פ במסגרות שונות .

הקורס מתחלק לשלוש רמות .

שלב א' - רמת בסיס .

שלב ב' - רמת מתקדם .

שלב ג' - רמת מומחה .

שלב א' : הינו הקורס הבסיסי והוא מיועד לרמת חגורות שחורות מכל שיטות וסגנונות הלחימה . הדגש בקורס יהיה על סגנונו הייחודי של הקפא''פ ובו נלמדות טקטיקות קרב וטכניקות לחימה במצבים שונים ומשתנים .

שלב ב' : הינו שלב מתקדם ברמתו ומיועד למי שעברו בהצלחה את שלב א' והם מעל גיל 18. הדגש יהיה על מצבי לחימה מתקדמים יותר וכן שימוש ולחימה בנשק קר וירי מעשי באקדח.כמו כן ילמדו בו יסודות באבטחת אישים ולחימה צבאית .

שלב ג' : שלב זה הינו השלב הגבוה ביותר בקורס מדריכי הקפא''פ והוא מתאים רק למי שעברו את ההכשרה של שלב א- ב בהצלחה . בשלב זה הדגש הוא על ליטושו הסופי של מדריך הקפא''פ ובו יישמו ירי מבצעי באקדח , ירי ברובה , נהיגה מבצעית , הישרדות בתנאי מדבר, שדאות וטופוגרפיה . קורס זה יתקיים אך ורק בגבולותיה הטריטוריאליים של מדינת ישראל בלבד .

לכל המסיימים את קורסי המדריכים תוענק תעודה מטעם הארגון הבינלאומי לקפא''פ .

מועדון או ארגון המעוניין להיות חבר ולייצג את ארגון הקפא''פ תוענק תעודת ייצוג והכרה בינלאומית .

קורס ייחודי לנשים :

תוכנית הקפא"פ לנשים. בנויה מקשת רחבה של טכניקות הגנה עצמית פשוטות ויעילות אותן יכולה להפעיל כל אישה בשעת מצוקה . הקפא''פ הינו כלי אדיר ופשוט המאפשר לנשים להתמודד בהצלחה כנגד כל איום פיסי ובכל מקום . בעבודה , ברחוב , בבית , במכונית כנוסעת ואם כנהגת .

קורס "קובוטן"' :

הקובוטן הינו מוט באורך של 13 ס"מ ובעובי של 1 ס"מ הוא עשוי לרוב ממתכת קלה, בקצה המוט קבועה טבעת לנשיאת מפתחות, כך שהוא נראה כמחזיק מפתחות תמים.

קיימות שתי גרסאות האחת בעלת קצה מחודד במקצת וגרסה נוספת בעלת קצה ישר. (דוגמאות בחנות האתר ) .

ההתקפה או ההגנה שנלמדות מתבצעות ע"י הקובוטן עצמו או ע"י המפתחות . טכניקות של שחרור מתפיסות ,חניקות, או חיבוקים מלפנים או מאחור מתבצעות בעזרתן. האימון בקובוטן הוא דינאמי מעניין ומהנה ביותר והצד החשוב שבאימון הוא שתוך זמן קצר המתאמן מגלה יכולות של הגנה עצמית.

הקובוטן הפך לכלי להגנה עצמית למאות אלפים ברחבי העולם ,כמעט בכל מקום נראים גברים ונשים נושאים קובוטן המשמש כמחזיק מפתחות.