בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
 
 צאט - .... %
אסור - לקלל / לפרסם / להתחזות
 
 
 
 
 
    דף הבית [=
    הפורום
    צור קשר ..^
   
    כל הטלנובלות (;
    "אישה רעה"
    ''דונה ברברה''
    'כישוף'' ImageHost.org
    "אחים בדם"
    "אווה לונה"
    "הכל בשביל האהבה"
    "שקרים "
    "מנקשה וחליל"
   
    ''כוכבים מדברים''
    "אהבה מנצחת"
    "מחפשים את אליסה"
    ''לאהוב את לולה'' ImageHost.org
   
    ''כמעט מלאכים 3''
    ''כמעט מלאכים 4''
    "אוהב אותך, איסה"
    "נשים של אף אחד"
    ''מפונקים''
   
    שחקניות
    שחקנים
    שחקנ/ית החודש ImageHost.org
   
    זמרים ולהקות
    לוגואים ריקים
    זוגות במציאות
    למעצבים
    בשבילכם ;]
    פרקים להורדה
    פרקים אחרונים
    שירים להורדה
    תרגום שיר פתיחה
    אלבום תמונות
    סרטונים
    שחקנים בילדותם
    תקצירים
    ספוילרים
    הידעת ש..
    חדשות חמות
    ראיונות וכתבות
    ללמוד ספרדית
    ללמוד קוריאנית
    רקעים
    חתימות
    כמה פרקים יש ?.
    לינקים
   
    עיתון ויוה פלוס - חדש
    טיאגו לסרדה בירושלים
    המפגש עם ג'נסיס רודריגז
    הבית של ברנדה אסניקר
    אאוחניה ופבלו בישראל
   
    מפעל ההזמנות-סגור
    ההזמנות ^^

 

 
ירושלים של מתאו

אם יצא לכם להסתובב בימים האחרונים בבירה ובהנחה שהייתם מחובבי "טרה נוסטרה", אולי נתקלתם בשחקן הברזילאי טיאגו לסרדה שהצטלם כאן לטלנובלה חדשה. ואם לא, הנה תמצית האירועים. כולל חומוס
 

בלי ששמנו לב הסתובב פה בשבועיים האחרונים כוכב הטלנובלות הברזילאי טיאגו לסרדה ("טרה נוסטרה", "יומן חיים") לטובת צילומים לטלנובלה החדשה "ויוה לה וידה", שתעלה בספטמבר בברזיל. לסרדה, שהתארח בירושלים לרגל חגיגות העשור לערוץ ויוה, צילם סצנות בעיר הבירה, ניגב חומוס והתמודד עם עקרות בית נואשות שזיהו אותו. בערב החג הוא נטש אותנו לטובת הירדנים, שם הוא מצלם סצינות נוספות. עד שהוא ישוב, הכינו את הממחטות והביטו בתמונות.


אולי הוא המשיח. לסרדה והחמור הלבן


לא שמעת מה קרה לדייב גהאן?


לא מגישים פה דגי לקרדה? לסדרה מצטלם


אשתו , ונסה לואל.
 

 
 כתבה על טיאגו
פעם בחיים בירושלים

טייגו לסרדה הברזילאי ביקר בישראל; זו היתה הזדמנות מצוינת לשמוע ממנו על
מתאו מ"טרה נוסטרה", ז'ורז'י מ"יומן חיים" והתרשמותו מארץ הקודש

אודליה ברקין

שנים שאנחנו, צופי הטלנובלות, מתחננים שהכוכבים שהאהובים יבואו לבקר והנה קרה שבאותו שבוע בירכו אותנו בנוכחותם ענקי טלנובלות. ההיסטריה התחילה ביום ראשון שעבר, עם הטין אנחלס של "כמעט מלאכים", אבל בשקט בשקט, יומיים אחר כך, התברר שגם טייגו לסרדה, הלוא הוא מתאו, הכוכב האלמותי של "טרה נוסטרה", הגיע אלינו על תקן אורח של ערוץ ויוה.

 

לסרדה הגיע יחד עם הבמאי המהולל חיימה מונחרדים ("האחד", "טרה נוסטרה", "יומן חיים") ועם צוות של כ-27 ברזילאים כדי לצלם סצנות בירושלים. מדובר בחלק מהטלנובלה החדשה של גלובו, שתעלה בספטמבר הבא וזכתה לשם Vive a Vida ("לחיות את החיים"). גם את הטלנובלה הזאת כתב קרלוס מנואל, התסריטאי של "האחד" ושל "יומן חיים" ומלבד בישראל, מצלם הצוות סצנות חוץ גם בצרפת ובירדן.

 

לסרדה, 31, שהגיע עם אשתו, ונסה, התהלך ברחובות ירושלים ונפעם גם מהקדושה של המקום וגם מהעובדה שהוא מוכר ברחוב הישראלי. חייכן ונטול אגו לחלוטין, הוא התראיין בשמחה על רקע הנוף הנפלא הנשקף מהר הזיתים.

 

אתה מוכר בעיקר בזכות התפקיד שלך כמתאו, ב"טרה נוסטרה". מה אתה אומר על החוויה?

 

"הסדרה הזאת היתה הדלת הגדולה הראשונה שנפתחה עבורי. זאת היתה הזדמנות אדירה לעשות משהו בסדר גודל כזה ואומרים שזאת הסדרה הכי מצליחה בברזיל, שנמכרה ללמעלה מ־78 מדינות. עד היום אני לא מאמין שמזהים אותי בזכותה במקומות כמו קרואטיה, דוברובניק, רוסיה ועכשיו כאן כשאני הולך בירושלים. אני רואה בסדרה הזאת את הבן הבכור שלי".

 

מי מבין הדמויות שגילמת היא הדמות שהכי התחברת אליה?

 

"ללא ספק הדמות של ג'וספה גריסלדי, המהפכן האיטלקי בסדרה ההיסטורית 'שבע נשים'. זאת הדמות הכי אהובה עליי. לפני שבכלל הוצע לי התפקיד ביליתי שלוש שנים בלמידה וקריאה על אודותיו. כשחיימה מונחרדים הבמאי, התקשר להציע לי את הדמות, אמרתי שלו שאני מומחה בתחום, ומבחינתי זה היה מאוד חזק לספר את הסיפור שלו לכל ברזיל. זאת היתה דמות שונה לגמרי מ'טרה נוסטרה'".

 

איך אתה מרגיש כאן בישראל?

 

"באתי רק לעשרה ימים ואני נהנה מכל רגע. זה אחד הדברים שאני הכי אוהב בעבודה שלי, שהיא מביאה אותי למקומות כאלה בעולם. מהרגע שהגעתי לירושלים חשתי את ההיסטוריה חיה באוויר. זה פשוט בלתי ייאמן. גם גדלתי בבית קתולי, אז מבחינתי להיות בארץ של ישו ובעיר שיש בה כל כך הרבה היסטוריה לשלוש הדתות, זה קסום ומשוגע. בעיקר מדהים אותי איך שלוש הדתות מתקיימות בעיר הזאת ממש זו לצד זו".

 

ולאור כל מה ששומעים בחדשות על ישראל לא פחדת לבוא?

 

"בברזיל אין מלחמות, לפחות לא חיצוניות, ואין לנו מושג מה זה באמת אומר הסכסוך שאנחנו רואים בחדשות. זה מרגיש לנו רחוק ולא מוחשי".

 

עכשיו בישראל אנחנו רואים אותך מדי ערב בדמותו של ז'ורז'י בטלנובלה "יומן חיים". אליו התחברת?

 

"אהבתי מאוד את הדמות הזאת. ז'ורז' הוא בנאדם קליל ונוצץ. אוהב את החיים, אוהב נשים (צוחק). המשפחה שלו היא הדבר שהכי חשוב לו. מאוד אהבתי את היחסים שלו עם אבא שלו. מאוד נהניתי לעבוד עם טרסיסיו מיירה, שמגלם את אבא שלי, טידי. היחסים שלנו כאבא ובן היו מאוד יפים ומבוססים על הרבה אינטימיות וכבוד הדדי. קרלוס התסריטאי ממש נהנה לכתוב לנו את הדיאלוגים ואני נהניתי לבצע אותם".

 

הדמות של ז'ורז'י דומה לך?

 

"האמת שהייתי שמח להיות קצת יותר כמוהו. אני הרבה יותר אחראי ולא כזה קליל. יש לי הרבה עול על הכתפיים. הוא הרבה יותר צעיר ממני, ילד טוב שמתמודד עם החיים כמיטב יכולתו".

 

ומי זה ברונו, הדמות שאתה מגלם בטלנובלה החדשה שלך?

 

"ברונו הוא גבר בוגר יותר מז'ורז'י. הוא סוג של צלם נוסע, ובגלל זה במסגרת הטלנובלה הוא באמת מטייל בעולם - בירדן, צרפת וכמובן כאן בישראל. בפטרה הוא פוגש את אלנה, אותה מגלמת טאיס אראוחו, ומתאהב, אבל היא נשואה לגבר אחר והעלילה מסתבכת. הוא אוהב ספורט אתגרי וריגושים. איש העולם הגדול. הוא הרבה יותר מודרני מז'ורז'י שמעולם לא יצא מברזיל. הוא גם לא ממש בנוי למחויבות ולקשר עם אשה אחת, אבל המשיכה שלו לאלנה היא מיידית".

 

כבר למעלה מעשר שנים אתה בתחום, צלמי פפראצי רודפים אחריך ואפילו תבעת כמה עיתונים על שימוש לרעה בתמונות שלך. איך אתה מתמודד עם מחיר התהילה?

 

"אני פשוט משלים עם העובדה שככה זה. אני לא מת על זה. זה החלק הכי קשה במקצוע. ראיונות אני דווקא אוהב והייתי יכול להמשיך ולדבר איתך כל היום, אבל התמונות הורגות אותי. אני מתבייש בפפראצי. זה עצוב בעיניי המקצוע הזה. מה הם אומרים לילדים שלהם כשהם שואלים אותם ממה הם מתפרנסים?"

 

"מה הם עונים? 'התחבאתי בשיחים כמו עכברוש וצילמתי אנשים שלא יכולים לראות אותי'. זה פתטי.

אני חושב שאני יודע להגן על עצמי. אפילו שגם ונסה אשתי היא שחקנית, אנחנו שומרים על הפרטיות שלנו, ומבלים
בעיקר בבית ועם חברים קרובים".

 

תמיד רצית להיות שחקן?

 

"בכלל לא. בכלל למדתי בנקאות וחלמתי לעבוד בבנק. החלטתי ללכת לחוג תיאטרון כי הייתי נורא ביישן וקיוויתי שזה מה שיעזור לי להתגבר על הביישנות. חברים לחצו עליי לגשת לאודישן וכמעט שבכלל לא ניגשתי. אבל ברגע שמצאתי את עצמי על הבמה, פתאום הרגשתי טוב והבנתי שזה המקום שלי ושאין מקום אחר".
 
 
  
~ צפייה מהנה ~