בניית אתרים בחינם
 

האתר המוביל של שי אוחנה

 
 
מדע בדיוני:

לצפייה ישירה:{דין}
לחצו פה

תקציר:

בעת שהאור מתעמעם והעיר הולכת לישון, שני כוחות מתגלים. הם בלתי נראים למעט הכוח שהם מפעילים עלינו בשנתנו, לוחמים על נשמותינו דרך החלומות.
כוח אחד מספק תקווה ועצמה באמצעות חלומות טובים; השני מוהל את תת המודע בייאוש באמצעות סיוטים.
ג 'ון (כריס קלי) ואמה (קווין הונצ'ר), אב ובת, נשאבים לתוך עולם החלום הפנטסטי הזה, ונאלצים להילחם על נשמתו של ג'ון ולהציל את אמה מסיוט נצחי.
במסלולי מסע שונים, הם פוגשים דמויות יוצאות דופן שקיימות רק בתת המודע שלהם. או האמנם רק שם?
"דיו" הוא מותחן ויזואלי על רגשות אנושיים נצחיים המשלב בין המודע לתת-מודע כחוטי אריג שזור.
"דיו" זכה לתשבחות כפורץ דרך משלו בז'אנר והושווה לקלאסיקות פולחן כמו ברזיל, דוני דארקו, מטריקס, עיר אפלה והמבוך של פאן.


לצפיה ישירה:{האיש מכוכב ארץ}
לחצו פה

תקציר:

מסיבת פרידה מאולתרת לפרופסור ג'ון אולדמן לרגל יציאתו לפנסיה הופכת לחקירה מסתורית לאחר שהפרופסור חושף בפני הקולגות שלו שהוא אלמותי ומתהלך על פני כדור הארץ כבר במשך 14,000 שנה.

לצפייה ישירה:{עימות חזיתי}
לחצו פה

תקציר:

שון ארצ'ר הוא סוכן פדראלי בדרגה בכירה אשר במהלך שש שנים הוא רדף אחרי טרוריסט מסוכן ופסיכופטי קאסטר טרוי אשר הרג את בנו. כאשר הוא תופס אותו ומכניס אותו לתרדמת מבין ארצ'ר שקאסטר הניח פצצה רבת מיימדים בעיר והוא יצטרף "ללבוש" את פניו של קאסטר כדי לשכנע את אחיו שבכלא לגלות לו את מיקום הפצצה. אך כאשר קאסטר מתעורר מהתרדמת יש לו רעיונות אחרים בראש והוא "לובש" את הפרצוף של שון והורג את כל מי שידע על החלפת פנים, עכשיו שון תקוע בגוף של טרוריסט נודע בזמן שקאסטר מבלה את זמנו עם משפחתו של שון וחיי את חייו.

לצפייה ישירה:{המחליפים}
לחצו פה

תקציר:

בעתיד הלא רחוק בני האדם חיים בבדידות מוחלטת. הדרך היחידה שלהם לתקשר היא דרך רובוט פונדקאי שעושה בדיוק את מה שהם רוצים. הסדר העדין של העולם מתערער כאשר מספר בני אדם נרצחים, ככל הנראה בשל פגיעה ברובוט שלהם. הסוכן גריר (ברוס וויליס, "ארמגדון") יוצא לחקור את המקרה ומהר מאוד מוצא את עצמו בקו האש כאשר הרובוט שלו גם מושמד. הוא נאלץ לנטוש ולנהל את החקירה בכוחות עצמו. בפעם הראשונה מזה שנים בן אדם מסתובב בחופשי- בעולם של רובוטים.

שחקנים: ברוס וויליס , ראדה מיטשל , וינג ריימס , רוזמונד פייק , ג'יימס פרנסיס גינטי , מייקל אוטולסרטי מדע בדיוני לצפייה ישירה
לא נמצאו הודעות
     
נושא ההודעה תגובות כותב ההודעה צפיות תאריך
דף : 1     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |    >>8
אם רצונך זה לצאת מהאתר!!!

לחצו פה