בניית אתרים בחינם
 

האתר המוביל של שי אוחנה

 
 
סרטי אימה

לצפייה ישירה:{המסור 5}
לחצו פה

תקציר:
הסרט החמישי בסדרה בה רוצח סדרתי מכריח את קורבנותיו לשחק במשחקי מוות. הוא איננו הורג אותם, אלא נותן להם אפשרות להינצל באמצעות משחק חולני ומעוות. כאשר גופתו של ג'ון נמצאת בבית חולים, השוטר ריג נפצע אנושות ועדין כלוא בבית הקטלני, הסוכן פרז מתאושש בבית חולים והסוכן סטראום לא נמצא. אחרי שהופמן שומע את החדשות שמשחקי המסור ממשיכים, הוא נעלם ומשחק חדש מתחיל.

לצפייה ישירה:{הספקן}
לחצו פה

תקציר:
לאחר מותה המיסתורי של דודתו, עו"ד סקפטיקן מושבע, בריאן בקט, מתעלם מהדיווחים כי בית דודתו רדוף רוחות הוא עובר לגור שם. מיד אחר-כך מתחילים התרחשויות שאינו יכול להסביר. מעבר להתרחשויות, יש משהו בבית שמכרסם בבקט – קשר מוזר אותו הוא חש כי יש לו עם ההיסטוריה של הבית. מהר מאד, המצוד הופך אישי, והוא שומע קולות המרמזים על מיסתורין. הוא מטיל ספק בשפיות דעתו, מבקש סיוע רפואי, אך מוצא את העזרה במדיום צעירה המכריזה מיד "יש סוד מאד אפל בבית הזה". יחד הם מתחילים במסע מפחיד לפתרון התעלומה- מסע שמוביל אותם עמוק אל תוך מוחו המוטרד של הסקפטיקן.


לצפייה ישירה:{
תן אדם הנכון להכנס}
לחצו פה

תקציר:
אוסקר, ילד בן 12 שסובל מהתנכלויות, חולם על נקמה. הוא מתאהב באלי, ילדה מיוחדת. היא לא יכולה לסבול את השמש או אוכל וכדי להיכנס לחדר עליה להיות מוזמנת. אלי נותנת לאוסקר את הכוח להכות חזרה. אך כאשר הוא מגלה שעל אלי לשתות דמם של אחרים כדי לחיות הוא עומד בפני החלטה. כמה האהבה יכולה לסלוח? "תנו לה להיכנס" הוא סיפור המשלב בין האלים לרומנטי, המתרחש בפרברי בלקברג סטוקהולם 1982.


לצפייה ישירה:{ברובים הבאים לזומבילנד}

לחצו פה

תקציר:
ברוכים הבאים ל"זומבילנד", המקום בו כל הסיוטים שלכם עומדים להתגשם והם הולכים לעשות זאת בצורה הכי משעשעת. ג'ס אייזנברג ("חיים בין השורות") הוא קולומבוס, נער מסוגר ומבוהל שבזכות פחדנותו הצליח לשרוד את מגפת הזומבים הקשה שפקדה את העולם – כל מי שננשך נדבק והופך בעצמו לזומבי רעב ומטומטם. וודי הארלסון, מגלם את טלהאסי, צייד זומבים מסוקס וקשוח שפוגש את הנער המבוהל ויחד איתו מנסה להציל את העולם, או לפחות להרוג כמה שיותר זומבים בדרך וכל המרבה הרי זה משובח.


לצפייה ישירה:{אנקונדה 4}
לחצו פה

תקציר:
הסרט הרביעי בסדרת סרטי "אנקונדה". נחש אנקונדה שהונדס-גנטית וחולק לשניים,
מתפתח לשני נחשי-ענק תוקפניים ואלימים…לצפייה ישירה:{לוכר החלומות}
לחצו פה

תקציר:
ארבעה חברים שזכו במתת אל של כוחות על טבעיים נפגשים להם כל שנה בבקתה מבודדת ביער לסיעור מוחות ולהעלאת זיכרונות. יום אחד הכל משתנה וההווה הורוד מתחיל לקבל צבעים כהים או אם תרצו ? מה רוצה התולעת? מבוסס על ספר של סטפן קינג (בית קברות לחיות) בבימויו של לורנס קאסדן (החברים של אלכס) עם מורגן פרימן (חומות של תקווה), ג??ייסון לי (mallrats) ודוני וולברג (new kids on the block).לצפייה ישירה{מם שחורים}
לחצו פה

תקציר:
סיפור הישרדות מחריד בביצות של צפון אוסטרליה. גרייס, החבר שלה אדם, ואחותה הקטנה לי, נמצאים בחופשה בצפון אוסטרליה. הם החליטו לצאת לטיול בנהר עם ג'ים, המדריך שלהם. בזמן שהם שטים בביצות, לפתע סירתם מתהפכת וג'ים נעלם. הם מבינים שהם נתקפו על ידי תנין. שלושת הנופשים חייבים לחשוב מה לעשות כדי להינצל. הם חייבים איכשהו להתחמק מהתנין טורף-אדם, לסובב את הסירה כיוון ולהגיע חזרה אל מורד הנהר בחיים. האם הם יצליחו? הסרט מבוסס על סיפור אמיתי.

לצפייה ישירה:{פרנקשטיין}
לחצו פה

תקציר:
מאתיים שנה אחרי רב המכר המבריק של מרי שלי, הדוקטור המשוגע ויקטור הליוס (תומאס קרצ'מן), הצליח לשרוד הוא ויחד עם היצור שלו לאורך מאתיים שנה בתוך ניסוי גנטי. בימים אלו באמריקה הבלשית אוקונור (פארקר פוסי) חוקרת סדרת רציחות מזעזעות במיוחד, אשר העקבות לכך מובילות אותה אל הדוקטור ואל היצור שלו. כאשר היא חושפת ומגלה את האבולוציה המוזרה שהדוקטור ברא לאורך מאתיים שנה, אשר שונתה מנתיב בוראו, ומפלצת מתחילה להתפתח מאבולוציה לטוב או לרע.


לצפייה ישירה:{רצח מקון}
לחצו פה

תקציר
כשמשתתפים בחדר צ'אט נרצחים באכזריות ברצף, עברו של אחד מחזיק את המפתח לתעלומה המבעיתה.

אם רצונך זה לצאת מהאתר!!!

לחצו פה