בניית אתרים בחינם
   דף הבית    המנון האתר    פורום כללי    צור קשר    תנו לחיות ליחיות    סליחה
   בלוג אישי    תמיכה    לבנים בילבד    עוגית המזל    מחשבון אהבה    לימתוח את העין
   תן שם לדף
 
    דף הבית
    המנון האתר
    יפה כמו תות (לבנות)
    העיר שלנו
    אשליות
    ספת ה-ב
    משחקים
    מתכון לחג האהבה (לבנים)
    מיליון כוכבים בגרסה של התותים ובגרסה המקורית
    פורום כללי
    איזה בת מתאימה לך לפי הצבע האהוב אלייך(לבנים)
    קישורים
    בדיחות
    שאלונים
    >> לחץ כאן <<
    צ'טים
    המלך אמר
    יוט יוב
    אין שם לדף הזה חח
    זהירות אלכוהול
    הפיג'מות
    בובות
    מקור השם שלך
    מקור שם המשפחה שלך
    דייט ראשון (לבנים)
    אנשים שרוצים להרוג
    תרשום תרשום
    הייתה עושה איתי?....
    סו
    משחקים מול שחקן
    סיפורי גולשים
    אהבה היא כמו..
    סיפור עצוב
    אישה מגעילה
    15 דברים שבנות לא יכולות בילדיהן
    מי אתה
    קריאה טלפתית
    פיטר
    אונס תקיפה מינית
    בנה סיפור באצמך
    עם אלוהים היה גבר
    19 סיבות ליהיות בת
    19 סיבות ליהיות בן
    ערץ עיר
    איך להכין עוגת תפוחים לבנים (מצחיק) נ.ב בנות תיכנסו גם
    שילטי WELCAM לאתרכם
    תמונות לאתרכם
    פרוש מושגים של נשים(לגברים)
    המקלל האוטומטי
    תנו לחיות ליחיות
    לבנות בילבד
    סליחה
    היכן הבית שלכם נימצא?
    אין כניסה
    בלוג אישי
    תמיכה
    שירונט
    לבנים בילבד
    ריקי בילבי (אין לי מושג מה זה)
    עוגית המזל
    מחשבון אהבה
    האם אתה עיוור צבעים?
    לימתוח את העין
    ספיישל נאסרללה
    אמאל 'ה
    תן שם לדף

קריאת טלפתיה

 

 

 

למידת התקשרות בטלפתיה...

ללמוד כיצד לתקשר בעזרת טלפתיה

 

טלפתיה, כאשר היא נקלטת אצל השני, היא מעוררת אצלו תחושות מסוימות, שבדרך כלל אין הוא מסוגל להסבירן. למשל, אם אתה רוצה שאדם מסוים, יטלפן אליך. דמה אותו עושה זאת, ואז יתכן שכעבור זמן מה, הוא יתקשר אליך. לשאלתך מדוע הוא עשה זאת, הוא ישיב לך, שהוא פשוט חש צורך בלתי מוסבר לעשות זאת.
כמובן שאם גם אתה, וגם האדם אליו אתה משדר את התכנים הטלפתיים תהיו במצב של גלי אלפא כלומר במצב רגיעה, הרי שתקבלו תוצאות מפתיעות, אשר יפליאו אתכם.
כאשר אתה רוצה לשדר לחברך שיטלפן אליך, עשה זאת בעיניים עצומות, ותוך נשימות עמוקות, כאשר אתה יושב בנוחיות בכסא. דמה את הסצינה לפרטי פרטיה, ראה כיצד הוא מרים את שפופרת הטלפון ומחייג את מספרך. עשה זאת לפחות למשך עשר דקות. אם לא תצליח אל נא תתאכזב, יתכן שפשוט היה עסוק מדי, או שלא היה בביתו. בכל אופן במקרים רבים אתה תתפלא על התוצאות.
עליך ללמוד כיצד להיות מודע לרשמים. תתפלא עד כדי כמה אתה מוקף ברשמים שכלל לא מגיעים לתודעה שלך. לשם תרגול תרגל בהתחלה מודעות לרשמים פיזיים. שב נינוח ורכז את תשומת לבך, לתחושות השונות שאתה חש בגופך. חוש את המשקל, ואת המגע של כל איבר ואיבר עם הכסא. אחר כך התרכז במגע הבגדים על עורך. בתחושה שמעורר בגד כותנה או בגד צמר. לתנועת האויר מעל גבי עורך. לתחושות החום והקור שבאיבריך השונים.
לאחר שתתרגל זאת היטב, כדאי גם שתתרגל את קליטת הרשמים באמצעות חושים אחרים. התרכז ברעשי הסביבה, בריחות שבאוויר, בקולות הסובבים אותך.
בשלב הבא למד להתבונן ברגשות שלך. גם כשמדובר בתחושות של רוגז, חוסר נוחות ומתח. הפסק כל אשר אתה עושה, ונסה להתרכז על אשר אתה חש. נסה לנתח את גישתך ואת מניעיה. האם זה מתוך קנאה, או שמא שנאה, או אולי פחדים וחוסר בטחון עצמי?
ע"י תרגילים פשוטים אלה של מודעות עצמית, תגביר את המודעות של חלקים שונים במוחך שעד כה לא ידעת על קיומם.
תנאי נוסף לפיתוח טלפתיה הוא ללמוד להאזין לתת ההכרה שלך. תת ההכרה שלך הנה החלק במוחך אשר פועל ללא הרף, גם כאשר אתה ישן. תת ההכרה היא גם מאגר למידע שלפעמים אפילו אינך מודע לקיומו. ודאי כבר התנסית בתופעה שניסית להיזכר בדבר מה וללא הצלחה, ורק לאחר זמן מה ובאופן בלתי צפוי צף ועולה המידע הדרוש. כל אותה העת היתה תת-הכרתך פעילה בינסיון לאתר את המידע הנדרש מתוך זיכרונך. כפי שנאמר לעיל, כל מידע הנקלט באופן טלפתי נקלט בראש וראשונה דרך תת ההכרה שלך.
אחת מהדרכים לזה היא לעקוב אחר מחשבות אשר עולות במוחך לפתע. אל תתעלם מהן. עקוב אחריהם ונסה לברר לעצמך באופן ספונטני מדוע מחשבה זו עלתה. התשובה הראשונה שמבזיקה במוחך היא הקובעת!
תרגילים בטלפתיה
עתה לאחר שדנו בהכנות המוקדמות הדרושות לצורך קיום שדר טלפתי, נלמד את הטכניקות המעשיות הקשורות לכך. נעסוק בעיקר בתרגילים התחלתיים, שזכו להצלחה רבה במספר רב של ניסויים.
מיקום וזמן
הזמן המתאים ביותר לצורך ביצוע התרגילים בכלל וקשר טלפתי בפרט, הוא שעת בין הערביים, סמוך לשקיעה. כאשר תהיה מיומן, תוכל לעשות זאת בכל שעות היום.
בחר לך פנה שקטה, עד כמה שאפשר מבודדת מרעשים, או מתאורה חזקה, הושב את בן זוגך מולך, אפשרי מעבר לשולחן. הכן לך מבעוד מועד קלפי זנר, או שרטט על נייר צורות גיאומטריות שונות כגון: משולש, מרובע עיגול, מגן דוד וכו'. על נייר אחר כתוב בצורה ברורה מספרים מ1- עד 9. שב ישיבה נינוחה, רוקן את מוחך מכל מחשבה (עד כמה שאפשר) חדד את חושיך, והיה נכון לביצוע התרגילים. תחילה תרגלו ביניכם העברה של צורות גיאומטריות, לאחר מכן מספרים, בשלב מאוחר יותר תחושות מושגים מופשטים וכו'.
המשדר
התבונן בעצם אותו הנך רוצה לשדר, קלוט אותו בחושיך וראה אותו בעינים עצומות, כאילו היית מתבונן בו בעינים פקוחות. אם העצם "ברח", פקח שוב את עיניך והתבונן בו, העתק אותו למודעותך. זכור! ככול ש"תראה" את החפץ בצורה ברורה וחדה כך הוא יקלט ע"י בן זוגך. באם אתה חש שאינך מסוגל להגיע לנינוחות ורוגע, ולכן אינך מסוגל לראות בצורה ברורה את העצם שאתה אמור לשדר, הפסק את הניסוי. דחה זאת למועד מתאים אחר. אך אם הדברים מתבצעים כשורה, אמור לחברך: אני משדר! והעבר לו את מה שהתכוונת להעביר.
הקולט
שב בצורה נינוחה, עצום את עיניך, התרכז. אפשר לחושיך להיות ערים. עם קבלתה הודעה מהמשדר על דבר השידור, חוש את המסר הנשלח אליך. אל תשתמש באינטלקט. המסר ייקלט בתודעתך כהבזק מיד עם השידור. אמור מה שקלטת אפילו אם זה לא נראה לך הגיוני. 
קולטים בלתי מנוסים, מצפים לאירוע דרמטי כאשר אינם מתייחסים למסר שנקלט בתחילה, אלא ממתינים. לאחר מכן מסתבר שהמסר היה ההבזק הראשון שעבר את מודעותם. לאחר תרגול תצליח לזהות את המסר מיד עם שדורו.
במשך התרגול יש להתחלף מידי פעם בתפקידים, אז תסתמן הנטייה של כל אחד מהצדדים, מי משדר טוב יותר, ומי קולט טוב יותר. 
לאחר שתרגלנו העברת צורות גיאומטריות, נעבור לשידור מספרים, ולאחר מכן לתחושות, או רעיונות מופשטים. כאמור, תחילת התרגול הוא כאשר שני המתרגלים: הקולט והמשדר נמצאים בטווח ראיה. לאחר השגת מיומנות, ניתן לחזור על תרגילים אלה ממרחק. במקרה זה, קובעים את שעת שידור וקליטה, וכל צד רושם את תשדיריו ו/או קליטותיו ובסוף השידור משווים את התוצאות.