בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

                               

                           
                                  ברוכים הבאים
 
 
    דף הבית
    בדיחות בלונדניות
    תמונות מצחיקות
    תמונות מכוניות יפות
    פורום
    צור קשר
    תמונות של מפורסמים
    ארצות
    תמונות
    סמליקים עם מכוניות
    מזלות
    חלומות
    פינת icq
    אלופה
    חתימות
    ABC
    פיקסלים
    משהו לביצפר
    אבני מזל
    מה לעשות במעלית?
    פוקה
    סמיליקים
    סנופי
    גם אני
    מנצנצים
    דובים וכבשים
    עמוד סגול
    עמוד אדום
    עמוד כתום
    עמוד צהוב
    עמוד ירוק
    עמוד כחול
    עמוד אפור
    תעתועי ראיה
    מפרידים
    אנימציות מיקי
    אנימציות קופים
    אנימציות צפרדעים
    אנימציות טבע
    אנימציות ג"ירף וזברה
    אנימציות דולפין
    אנימציות פלים
    אנימציות צפורים
    אנימציות ינשוף
    אנימציות פרפרים
    אנימציות חתולים
    אנימציות כלבים
    אנימציות חרקים
    אנימציות פרחים
    אנימציות תינוקות
    אנימציות מצחיקות
    אנימציות נעלים
    תירוצים למורה
    שמות מצחיקים
    פינה מדליקה :]
    wwe
    רואלדיניו
    30 דרכים לעצבן שוטר
    משהו יפה:]
    שחקנים של כדורגל
    שחקנים של כדורסל
    סדרה האי תמונות
    פרטים :]]]
    תאריךי לידה מפורסמים
    השיר שלנו תמונות
    דמויות של השיר שלנו
    מילים של שירים
    סמלים
    פינגווינים חמודים
    תמונות מפחידות
    תמונות של אהבה
    תמונות של קופים
    תמונות של ידיים
    שמות מקושטים
    תמונות רן דנקר
    רקעים של כוכבים
    רקעים של מזלות
    רקעים של ציורים
    רקעים של כלבים
    רקעים של חתולים
    רקעים של מכוניות
    רקעים של קומיקס
    רקעים של גלישה
    תמונות של אבריל
    חתימות של ילדים
    תמונות של אנימה
    רקעים של אנימה
    סמלים של מכוניות
    היי סקול מיוזיקל
    דני הוליווד
    תמונות ספורט
    תמונות מפחידות
    תמונות אהבה
    עוד פיקסלים
    תינוקות חמודים:]
    נארוטו :}
    אינויאשה
    פטיטו
    תמונות של עניים
    אנה מונטנה
    קללות בכל השפות
    ריאנה :]]]
    eminem
    jonas :)
    סיפורים עצובים
    משפטים חכמים
    משפטים ליומן
    משפטי אהבה
    חתימות של השיר שלנו
    תמונות של כלבים
    פינת בעלי חיים
    המשך פינת בעלי חיים
    רקעים
    תמונות מדיהימות
    עוד תמונות מדיהמות
    עוד פיקסלים
    תמונות מגניבות
    תמונות
    כמעט מלאכים
    בדיחות חחחחחח..
    מייקל גקסון [ז"ל]
    פרצופים מצחיקים
    ציורים....:]
    בדיחות מגעילות P:
    הכנה לכיתה א
    בדיחות שונות חחח...
    בדיחות עדות חחח...
    תמונות של גשם!!!!!
    טקן 6 מגניב ......
בדיחות מגעילות....חחחחחח...
 
 
 
 
 
בדיחות - מגעילות » תחרות  (גרסת הדפסה)
 
 
בחווה אחת יום אחד שמע האיכר על תחרות הבהמה היפה ביותר, הוא חשב על הפרה היפיפייה שרועה אצלו באחו, הבעיה היחידה של הפרה הזאת הייתה שהיא הייתה פוזלת, הוא חשב וחשב ונזכר בזקן שמכר לו אותה וסיפר לו על איזה טריק מוזר שצריך לתחוב לפרה צינור בתחת ולנשוף עם הפה אוויר לתוכו וככה העיניים שלה מתיישרות, האיכר שמח והגיע לתחרות גאה, לקח איתו את העוזר שלו והם עלו לבמה, היו שלושה שלבים בתחרות, בשלב הראשון הוא עלה דחף לפרה את הצינור בתחת, נשב לתוכו אוויר עיניה התיישרו, הוא זז עם הצינור השופטים בחנו את הבהמות והיא עברה את השלב הראשון, אותו דבר בשני, בשלב השלישי הוא כבר נהיה עייף וביקש מעוזרו שיעזור לו ויכניס לה אוויר עם הצינור במקומו, העוזר בא לפרה הוציא לה את הצינור מהתחת הכניס בצד השני, מילא אותה באוויר, זז הצידה והיא ניצחה את התחרות, בסוף התחרות בא האיכר ושאל את העוזר למה הפכת את הצדדים של הצינור ?! אז העוזר אמר לו : מגעיל לי מפה לפה.

 
 
בדיחות - מגעילות » טחורים  (גרסת הדפסה)
 
 
גברת יפיפייה מתיישבת ברכבת ולידה מתיישב בחור צעיר, הוא רואה שהיא כל הזמן מעוותת את הפנים, ושואל אותה : למה את מעוותת את הפנים כל הזמן ? אז היפיפייה עונה לו : כי יש לי כאב שיניים, הוא ניגש אליה נותן לה נשיקה בלחי ואומר לה : אני רופא, זאת הייתה נשיקה מיוחדת, זה יירפא לך את הכאב. לא עברה דקה ואיזו זקנה מאחורה פונה אליו ואומרת לו : לי יש טחורים בתחת, אתה יכול לעזור גם לי ?

 
 
בדיחות - מגעילות » נייר  (גרסת הדפסה)
 
 
בחורה צעירה ונאה ניגשת למוזג בבאר, ושואלת אותו אם הוא יכול לקרוא לבוס שלו, הוא משיב לה שהוא לא יכול כי הבוס עסוק, היא לא מוותרת, ניגשת אליו, מלטפת את הראש שלו ואת הפנים שלו, יושבת לו על הברכיים ומכניסה את שתי האצבעות שלה לפה שלו שילקק, תוך כדי שהוא מלקק לה את האצבעות של הידיים הוא נהיה חרמן לגמרי, מתלהב ומלקק במרץ, היא קמה ואומרת לו : אז כשתראה את הבוס שלך תגיד לו שבשירותים של הנשים, אין נייר טואלט וגם אין סבון !

 
 
בדיחות - מגעילות » יין  (גרסת הדפסה)
 
 
פוליטיקאי אחד על מנת להשוויץ, מבקש ממלצר במסעדה יוקרתית שיביא לו יין בן 150 שנה, המלצר הולך וחוזר עם בקבוק יין, הפוליטיקאי טועם ואומר לו : לא נכון, הוא בן 140 שנה בלבד, לך תביא אחד אחר, המלצר הולך שוב וחוזר, הפוליטיקאי טועם ואומר לו זה יין בן 143 שנה בלבד ! המלצר מתעצבן, הולך למטבח, הולך לשירותי המלצרים משתין לתוך בקבוק יין ריק, ומגיש לפוליטיקאי, הפוליטיקאי טועם ואומר לו : איכס ימגעיל, זה פיפי ! אז המלצר אומר לו : יופי, עכשיו תנחש בן כמה אני ?

 
 
בדיחות - מגעילות » בקבוק  (גרסת הדפסה)
 
 
גבר ואישה נוסעים בכביש, האישה עושה טעות ונכנסת במכונית של הבחור במהלך נסיעה במהירות גבוהה, שתי המכוניות נהרסות לגמרי, ושניהם יוצאים מהמכוניות ונשכבים לצד הדרך, האישה פונה לבחור ואומרת לו : תראה איזה מזל זה ששני המכוניות שלנו הרוסות לגמרי ואנחנו בחיים, זה מזל למעלה כנראה שזה נגרם כדי שאני ואתה נהיה ביחד כזוג אוהבים לכל החיים שלנו לפי הגורל, הבחור הסתכל עליה וראה שהיא בחורה מאוד יפה ואמר לה שהוא מסכים עם מה שהיא אמרה, היא קמה הביאה בקבוק של יין ואמרה לו : בוא נחגוג לכבוד האירוע הזה ונותנת לו את הבקבוק, הוא לוקח אותו ושותה כמעט חצי בקבוק, ואז מחזיר לה, היא סוגרת אותו ומחזירה לאוטו, אז הוא אומר לה : מה את לא שותה גם ? אז היא עונה לו : לא, שיכור אני פשוט אחכה למשטרה !

 
 
בדיחות - מגעילות » תה  (גרסת הדפסה)
 
 
בתוך פאב של ערפדים יושבים שניים אחד ליד השני ומדברים, אחד מהם מזמין שני ספלים של דם ושותה אותם והשני מבקש כוס של מים, הערפד השני והמוזג מסתכלים עליו ושואלים אותו : למה מים ? אז הערפד מוציא טמפון מהכיס ואומר : מה כבר אסור לי לעשות תה ?

 
 
בדיחות - מגעילות » שוקולד  (גרסת הדפסה)
 
 
זקנה מטיילת בעיר ולפתע היא רואה תור ארוך, היא באה ונעמדת בתור, היא שואלת את הבחור שלפניה למה הם מחכים, הבחור שלא ידע בדיוק איך להסביר לזקנה שזה בית זונות, אמר לה שזה לא בשבילה, שמחלקים שם שוקולד, כשהגיע התור שלה, השומר בכניסה שאל אותה : מה את עושה פה ? אז היא אמרה : אז מה אם אין לי שיניים ואני לא יכולה ללעוס אותו, אני עדיין יכולה למצוץ אותו !

 
 
בדיחות - מגעילות » חצי  (גרסת הדפסה)
 
 
היטלר מסתובב בגטו ורואה ילד קופץ שואל את הילד : ילד, כמה גבוה אתה יכול לקפוץ? היטלר עובר יום אחד בגטו ורואה שם ילד אחד יהודי שמסתובב לו, הוא ניגש אליו ושואל אותו לאיזה גובה אתה יכול לקפוץ ? אז הילד אומר לגובה של חצי מטר. היטלר לוקח חצי כיכר לחם ונותן לילד, יום אחרי זה עוברת שמועה בכל הגטו שלפי הגובה שקופצים זה האוכל שמקבלים, היטלר ניגש לילד נוסף ושואל אותו כמה אתה קופץ ? עונה לו הילד, אני קופץ עד לגובה של 2 מטרים, אז היטלר נותן לו 2 כיכרות לחם, היטלר ממשיך והולך ורואה איזה ילד ושואל אותו כמה אתה יכול לקפוץ ? הילד אומר אני יכול לקפוץ 4 מטרים, אז היטלר קרא לשומרים ואמר להם : תהרגו אותו מיד הוא יכול לקפוץ מעל החומה !

 
 
בדיחות - מגעילות » קירות  (גרסת הדפסה)
 
 
אבא והבן שלו נכנסים לתוך תאי הגזים, בעוד הגזים נכנסים הילד משתולל בועט בקיר ושורט אותו, אז אבא שלו מכניס לו כפה לראש ואומר לו : תפסיק לשרוט את הקירות, אתה עושה לי צמרמורת.

 
 
בדיחות - מגעילות » משלוח  (גרסת הדפסה)
 
 
דוור אחד מגיע עם משלוח אישי לבית ודופק בדלת, פותח לו ילד קטן והדוור שואל אותו : איפה אבא שלך ? אז הילד אומר לו שאבא שלו נדרס ע"י משאית, והדוור שואל אותו ואיפה אמא שלך ? אז הילד אומר שגם היא נדרסה ע"י משאית, הדוור שואל יש עוד מישהו בבית חוץ ממך, אז הילד אומר שכל האחרים גם הם נדרסו ע"י משאית, אז הדוור אמר לו ואיך אתה ניצלת ? אז הילד ענה לו : אני נהגתי במשאית !
 
  גלישה מהנה !:]]