בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
ImageChef Sketchpad - ImageChef.com
*מבצע השירות החדש בחינם מקוון רק לאתר מלאכיי 2all: סרטים וסדרות בכתובת: www.media.col.li.
כל סרטי הארי פוטר לצפייה ישירה בחינם רק באתר: www.media.col.li
מלאכיי 2all גאה להציג: "החדשות החמות מהבית"- עמוד חדש שייפרסם ראשון מה חדש בתקשורת- תבואו!!!
   נבחריי ישראל לשנת2008    תשוקת הנצים    בובות    המומינים    האלופה- כל הפרטים על עונה 3!    האי- עונה 1
   האי- עונה 2    השמיניה    הפיג'מות בקפה קר סול    הישראלים    ארץ נהדרת    הבורר- עונה 1
   הבורר- עונה 2    קומי קומי    עדי אשכנזי-מה זה השטויות האלה?    הפיג'מות    קייל XY    חשופים- עונה 1
   חשופים- עונה 2    תמרות עשן    לה לה לנד    תום אבני- 24/7    חבריי העץ השמח1    חבריי העץ השמח 2-4
   מנדלבאום בלש פרטי    חצויה    מסודרים -עונה 2    הבורר עונה 1    הבורר עונה 2    DAMAGES
   מחוברות    האלופה- עונה 3    הפיג'מות במופע של דובל'ה    האי- עונה 3    ~חדשות חמות מהבית~
 
    דף הבית
    הסדרות הטובות ביותר
    HOT SUMMER
    HOT ו-ynet
    צ'ט ראשון
    צ'ט שני
    נבחריי ישראל לשנת2008
    רשת מלאכיי 2all
    סרגליי הכלים שלנו
    מצאו את ההבדלים- בלעדי לאתר זה!
    MP4 מדליק!
    משחק פאזלים- בלעדי!
    משחקים
    הורדות לנייד- וידאו
    הורדות לנייד- טרוטונים
    הורדות לנייד- טפטים
    הורדות לנייד- אנימציות
    הורדות לנייד- משחקים
    הורדות לנייד- רינגטונים
    כיף-צחוקים
    סרטונים
    בדיחות 1
    בדיחות 2
    בדיחות 3
    בדיחות 4
    בדיחות 5
    בדיחות 6
    בדיחות 7
    בדיחות 8
    בדיחות 9
    בדיחות 10
    בדיחות 11
    בדיחות 12
    בדיחות 13
    בדיחות 14
    בדיחות 15
    הורדות למחשב
    תחזית+מצב הים
    אודות האתר
    צור קשר
    פורום האתר
    עזרה לבוני אתרים
    תמונות אנימציות 1
    תמונות ואנימציות 2
    תמונות אנימציות 3
    תמונות ואנימציות 4
    תמונות ואנימציות 5
    מדליקים 1
    מדליקים 2
    מדליקים 3
    מדליקים 4
    מדליקים 5
    מדליקים 6
    מדליקים 7
    מדליקים 8
    מדליקים 9
    מדליקים 10
    סרטים לצפייה ישירה
    סדרות לצפייה ישירה
    משחקים לסוני פלייסטיישן
    תחרות מלאכיי 2all
    רשומים באתר
    שעונים יפים
    זוכיי התחרות מלאכיי 2all
    האתר השני של רשת מלאכיי 2all
    הכי זבעלה-נסרעלה!
    הסקרים החמים
    נמצאה בת ים אמיתית!
    מעוותים-מצחיק!
    נגן השירים
    מצאו את הברווז- בלעדי
    קליפים 1
    קליפים 2
    קליפים 3
    קליפים 4
    צפייה ישירה ערוץ 1 התחזית
    צפייה ישירה ערוץ 2
    צפייה ישירה ערוץ 1
    צפייה ישירה ערוץ מכאן
    צפייה ישירה ערוץ 24
    צפייה ישירה ערוץ הכנסת
    צפייה ישירה ערוץ מדע
    צפייה ישירה ערוץ 9
    צפייה ישירה ערוץ הקניות
    ~חדשות חמות מהבית~
 

 
 
 
403
 
 
דוד לוי מגיע לכנסת לבוש בתחתונים קפקפים ומשקפי שמש, שאלו אותו מספר חברי כנסת איך הוא מעז להיג ככה לישיבה חשובה שמשודרת בטלוויזיה, אז הוא התגאה ואמר שיש לו אישור מהנשיא בוש, אז שאלו אותו, אבל כיצד זה ייתכן ? אז הוא סיפר להם, באתי ככה להיפגש עם בוש והוא הסתכל ואמר לי ככה אתה תלך לכנסת בישראל אבל לא אצלי !

 
 
404
 
 
מתי פרסי אוכל שווארמה ? רק אם תזמין אותו..
 
  405  
 
איציק מרדכי בא למזכירה החדשה שלו, נותן לה סוכריה ושואל אותה, זאת הטרדה מינית ? אז היא עונה : לא, זה לא. הוא יום אחרי זה בא אליה ונותן לה חבילת סוכריות, ושואל אותה אם זה הטרדה מינית היא אומרת לו שלא, יום אחרי זה הוא מביא לה ארגז של ממתקים ושואל אותה אם זה הטרדה מינית, אז היא לוחשת לפקידה השנייה שלידה : עד שהוא יזיין אותי כבר אני אקבל סכרת !

 
  406  
 
אלוקים מזמין אליו לשמיים את בוש, את שרון, ואת ביל גייטס, בוא שואל את בוש במה הוא מאמין ובוש עונה לו שהוא מאמין בשוויון בין בני האדם ובשלום לכל אזרח וכל אדם. אלוקים אומר לו שיבוא לשבת בכסא שלצידו הימני, לאחר מכן הוא פונה לשרון ושואל אותו במה הוא מאמין ושרון עונה לו שהוא מאמין בחינוך נכון לכל העמים, אני מאמין בתמיכה ועזרה לכל מי שצריך ובהפסקת הגזענות בעולם. אלוקים אומר לו שיבוא לשבת בכסא שלשמאלו, לאחר מכן הוא פונה לביל גייטס ושואל אותו במה אתה מאמין, אז ביל ענה לו : אני מאמין שאתה יושב בכסא שלי !

 
  407  
 
בואש וקיפוד נפלו מצוק גבוהה וקיבלו מכה חזקה בראש, ימים ולילות עברו וכך הם נשארו שם, יום אחד הם התעוררו והתחילו לנסות להיזכר בדברים, אז הבואש אומר לשני, אתה עם קוצים את קטן וכדורי, אתה בטוח קיפוד, אומר לו הקיפוד, תודה אתה באמת צודק ואומר לו : אתה מסריח ושחור, אז אתה בוודאי ערבי !
  408  
 
זוג נשוי אחד שהיו להם שני ילדים שכל הזמן היו מסתבכים בצרות, וכל הזמן היו מסלקים אותם מבית הספר החליטו לבסוף אחרי ששום עונש או שיחה עם הילדים לא עזרו לפנות לרב שינסה לדבר אליהם בעזרת התורה ואלי כך יצליחו להשפיע עליהם, הם באים לרב והרב מסכים, אבל מבקש לדבר עם כל אחד מהם לבדו, הרב מגיע לבית שלהם ומכניסים איתו לחדר את הילד הגדול מבין השניים, הרב הסתכל עליו בעיניים גדולות ושאג עליו : איפה אלוקים ?! הילד נבהל ושתק, הרב צעק שוב איפה אלוקים ?! הילד שתק והרבי שאג בכל כוחו : אני רוצה שתענה לי איפה אלוקייייים !? הילד קם וברח למטה האח הקטן שראה את אחיו הגדול בורח משם התחבא והוריו לא מצאו אותו, אחרי שהרבי הלך שאל אותו אחיו הקטן למה ברחת ? אז הגדול אמר לו : נראה לי מזה הסתבכנו אלוקים נאבד והם חושבים שאנחנו לקחנו אותו !

 
  409  
 
בלונדינית אחת מתיישבת במחלקת עסקים מחלקה ראשונה, מאחר שהיו חסרים מושבים והיא התיישבה במקום של איש עשיר שהזמין כרטיס מראש, ניגשה אליה הדיילת ובדקה את הכרטיס שלה, מאחר שהיא ראתה שהכרטיס הוא כרטיס למחלקת תיירים ביקשה ממנה לקום ולעבור לשם, אבל הבלונדינית התעקשה ואמרה : אני יפה ואני נוסעת לניו יורק להצליח ! לאחר שעה של וויכוחים ביקשה הדיילת עזרה משאר הדיילים אבל ללא הועיל, לבסוף קם אחד הנוסעים ניגש אליה ואמר לה משהו, תוך רגע היא קמה ועברה למחלקת תיירים, שאלו אותו הדיילים והדיילות מה הוא אמר לה ? והוא אמר להם : פשוט אמרתי לה שמחלקה ראשונה בכלל לא טסה לניו יורק.

 
  410  
 
כורדיה אחת הולכת לטייל במדבר, היא רואה מולה עדר כבשים, היא ניגשת לרועה הצאן ואומרת לו : אם אני מנחשת כמה כבשים יש לך בעדר אתה נותן לי במתנה אחת ? אז הוא אומר לה שכן, היא אומרת לו 46, במקרה היא באמת ניחשה נכון והוא אומר לה שהיא צדקה ושהיא יכולה לקחת אחת, היא ניגשת לכבשים לוקחת ומתחילה ללכת משם, הרועה אמר לה אם אני מנחש מאיזו עדה את את מחזירה לי ? אז היא אמרה שכן, אז הוא אמר לה את כורדית, אמרה לו : איך אתה יודע ? אז הוא ענה לה : למה רק כורדית תיקח מכל עדר הכבשים דווקא את הכלב !

 
  411  
 
ביל גייטס נפטר יום אחד ומגיע לשמיים, שם הוא פוגש במלאך גבריאל שאומר לו שהוא יכול לבחור בין שתי אפשרויות וזה מה שיקבע את עתידו שם, הוא נותן לו לראות שתי מסכים גדולים באחד הוא רואה אנשים יושבים כל היום ומשחקים שחמט ובשני הוא רואה בריכות גדולות בנות יפות, שתייה טובה ומוזיקה נהדרת, הוא מחליט ללכת למקום השני, אחרי רגע הוא מוצא את עצמו קשור למנגל ענקי כשהאש בוערת מתחתיו, הוא צורח וצורח, מגיע המלאך גבריאל ושואל אותו במה העניין, אז גייטס עונה לו, איפה כל הבנות היפות המוזיקה וכל הדברים שראיתי שם ? אז גבריאל עונה לו : אה, זה.. זה היה השומר מסך שלי.

 
  412  
 
ברשות הפלסטינית הוציא אבו מאזן בול ראשון מטעם הרשות ועליו תמונה של ערפאת והקים סניפי דואר, הגיעו תלונות מכל עבר שהבול לא נדבק טוב והרשות הפלסטינאית לא ידעה מה לעשות, אבו מאזן קרא אליו את עוזרו האישי ושלח אותו לבדוק ולמצוא את מקור הבעיה, לאח שבוע חזר אליו העוזר ואמר לו : אבוא מאזן, הבעיה בבול שהוא לא נדבק כי האנשים יורקים על הצד הלא נכון !

 
  413  
 
ילד אחד מספר בבית הספר לחבר שלו שאבא שלו בנה אוטו מסוג חדש שלא קיים, אז החבר שלו שואל אותו : ואיך הוא עשה את זה ? אז הילד אומר לו שהוא לקח הגה של פיאט, מנוע של מרצדס, גלגלים של הונדה ואת הפח של האוטו הוא לקח מסוזוקי, אז החבר שלו שאל אותו : נו ומה יצא לו ? אז הוא ענה : שלוש שנים בפנים..
 
 
 
414
 
 
בראיון חשאי נשאל שאול מופז מה דעתו על זה שחושבים לשחרר ערבים עם דם על הידיים ואיך הוא רואה את העתיד, אז הוא ענה : לפי דעתי הגורל שלהם הוא עניין של אלוקים והתפקיד שלנו זה רק לתאם פגישה ביניהם !
 
 
                               415
דוד לוי נוסע בכביש מהיר מתל אביב לירושלים, אשתו מתקשרת אליו לנייד ואומרת לו דוד, עכשיו שמעתי בחדשות שאתה חייב להיזהר יש איזה מטורף אחד שנוסע בכביש שלך נגד התנועה ! אז דוד לך אמר לה : איזה אחד ? יש מלא כאלה פה.

 
  416  
 
פרות רועות באחו, כולן עושות מוווווו... מו... ופתאום אחת עושה מה... מההה.... שואלים אותה הפרות, מה נסגר איתך ? עונה להם הפרה : אני לומדת שפה חדשה !
 
  417  
 
מרוקאי מגיע למגדת עתידות, היא מוציאה קלפים ועושה לו בדיקות, אחרי זה נותנת לו קפה לשתות ומסתכלת, לבסוף היא מוציאה כדור בדולח, מכה בוא בחוזקה ואומרת לו : לאשתך מצפה מוות אלים, אומר לה המרוקאי : אתה זה אני כבר יודע, אבל מי ייקרה לי אחרי זה ?

 
  418  
 
בחור בשם אלכסנדר קובע פגישה אצל פסיכיאטר, אלכסנדר נכנס בתורו לפגישה והפסיכיאטר, שואל אותו במהלך שיחתם : אלכסנדר, יפריע לך אם אני אקרא לך אלכס ? עונה לו אלכסנדר, יפריע לך אם אני אקרא לך פסיכי ?
 
 
419
 
 
גרוזיני משתתף בתכנית מי רוצה להיות מיליונר בשאלה הראשונה מי הגה את רעיון מדינת היהודים הוא מבקש חבר טלפוני, יורם ארבל מתעצבן ואומר לו : מה אתה דפוק, זאת רק השאלה הראשונה ! הגרוזיני התעקש וביקש לצלצל לאבא שלו, אבא שלו ענה והוא שאל אותו : מה כדאי לי לבחור קהל או 50 50 ?

 
 
420
 
 
איזה אחד מגיע לפסיכולוג, הפסיכולוג שואל אותו : כן אדוני, מה הבעיה ? אז האיש אמר לו, אני לא יודע מה קרה בזמן האחרון, אבל כולם מתעלמים ממני, אז הפסיכולוג אמר לו הבא בתור..

 
 
421
 
 
כשהפלאפון החדש יצא, ישב ערפת ממש לפני שמת, הסתכל עליו, ואמר : ווילי, לשנינו יש רטט !

 
 
422
 
 
קניבל הגיע בערב מהעבודה, ומצא את אשתו מתה בסלון, מה הוא עשה ? חטף שוק אכל תלב לקח את הרגליים וברח !
 
  423  
 
אבו מאזן הגיע לביקור באפריקה והגיע לשבט קניבלים, אנשי השבט קיבלו את פניו, וראש השבט קיבל את גופו.

 
  424  
 
מפקד מור האטומי בארה"ב מתחרפן לגמרי ומתחיל לצעוק מי מכם טיפשים לחץ על הכפתור האדום ?! לאחר שעה של צעקות, קם החייל האשם והודה : אני עשיתי את זה. אז המפקד אמר לו : יופי, טמבל, עכשיו לך תמחק את סעודיה מהמפה.

 
  425  
 
עכבר חרמן רצח בעונת הייחום, מסתובב לו ביער ומחפש משהו לזיין, הוא קולט את הפילה שנשכבת ליד עץ קוקוס, הוא בא אליה מאחורה תוקע את איבר מינו ומתחיל באקט, לפתע נופל אגוז קוקוס גדול, הפילה עושה רעש של כאב, אז העכבר מאחורה אומר לה : מה כואב, להוציא קצת ?

 
  426  
 
עירקי מגיע לחתונה של שכנים שלו ממוצא גרוזיני, תוך כדי החתונה הוא מרגיש צורך להיות נחמד לאנשים שם ואומר לזה שלידו, תראה איזה כלה גברית הכלה הזאת, אז הבחור שלידו אומר לו : אדוני, אל תדבר עליה ככה היא הבת שלי ! אז העירקי אומר לו : וואי מצטער, לא ידעתי שאתה האבא שלה, עונה לו האיש : אני לא האבא אני האמא !

 
  427  
 
לקחו שלושה ילדים ממגזרים שונים, מבקשים מאחד מהם שיספור עד 10, הוא ספר עד 4 והפסיק השני שפר עד 6 והשלישי היה מרוקאי, וספר עד 10, כולם התלהבו, והילד שרצה להשוויץ המשיך לספור : נסיך מלכה מלך אס..

 
  428  
 
איזה רוזבקי איזה רוזבקי אחד מגיע לבית שלו לוקח סכין המטבח ותוקע אותה עמוק בתוך הטלוויזיה, אשתו שואלת אותו, למה עשית את זה ? עונה לה הרוזבקי, כדי שהתמונה תהיה יותר חדה !

 
  429  
 
פרסי צופה במשחק כדורגל בביתו, ואוכל גרעינים, אשתו מתיישבת לידו ומבקשת ממנו שייתן לה גם קצת, הוא מושיט לה גרעין אחד בודד, היא מפצחת אותו ואוכלת, ואז פונה שוב לבעלה ומבקשת : תביא לי בבקשה עוד אחד, עונה לה בעלה : בשביל מה ? הרי במילא לכולם יש אותו הטעם !

 
  430  
 
איך זה שאף פעם לא שומעים תינוקות בוכים כשהם עדיין בבטן היולדת ? מכיוון שהבעלים דואג להכניס להם מוצץ כל הזמן.

 
  431  
 
במה דומה ביבי נתניהו למערכות הפעלה של מחשבים פרטיים ? שניהם כל הזמן משודרגים, אבל תמיד, תמיד יש עדיין באגים !
החשבונית החודשית של הוט - hot
לפרקים נוספים: www.hot.net.il
 
זה מה שקורה שחברת הטלוויזיית הטובה ביותר בישראל- מתקדמת!
HOT מחפשת עובדים חדשים- אשפרויות קידום מהירות וטובות- רק בHOT!!!
לפרטים נוספים: www.hot.net.il
 
 
www.2all.co.il/web/Sites/idanda

הודעה חשובה!
 
חל איסור חמור לפרסם אתרים בפורום שבאתר זה.
חוץ מזה תוכלו להנות באתרי :.
תודה. צוות האתר.
 
 
הנה הלוגו החדש של האתר:
 
 
 
 
תחרות אתרים תחרות אתרים תחרות אתרים תחרות אתרים תחרות אתרים
 
הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים