בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
ImageChef Sketchpad - ImageChef.com
*מבצע השירות החדש בחינם מקוון רק לאתר מלאכיי 2all: סרטים וסדרות בכתובת: www.media.col.li.
כל סרטי הארי פוטר לצפייה ישירה בחינם רק באתר: www.media.col.li
מלאכיי 2all גאה להציג: "החדשות החמות מהבית"- עמוד חדש שייפרסם ראשון מה חדש בתקשורת- תבואו!!!
   נבחריי ישראל לשנת2008    תשוקת הנצים    בובות    המומינים    האלופה- כל הפרטים על עונה 3!    האי- עונה 1
   האי- עונה 2    השמיניה    הפיג'מות בקפה קר סול    הישראלים    ארץ נהדרת    הבורר- עונה 1
   הבורר- עונה 2    קומי קומי    עדי אשכנזי-מה זה השטויות האלה?    הפיג'מות    קייל XY    חשופים- עונה 1
   חשופים- עונה 2    תמרות עשן    לה לה לנד    תום אבני- 24/7    חבריי העץ השמח1    חבריי העץ השמח 2-4
   מנדלבאום בלש פרטי    חצויה    מסודרים -עונה 2    הבורר עונה 1    הבורר עונה 2    DAMAGES
   מחוברות    האלופה- עונה 3    הפיג'מות במופע של דובל'ה    האי- עונה 3    ~חדשות חמות מהבית~
 
    דף הבית
    הסדרות הטובות ביותר
    HOT SUMMER
    HOT ו-ynet
    צ'ט ראשון
    צ'ט שני
    נבחריי ישראל לשנת2008
    רשת מלאכיי 2all
    סרגליי הכלים שלנו
    מצאו את ההבדלים- בלעדי לאתר זה!
    MP4 מדליק!
    משחק פאזלים- בלעדי!
    משחקים
    הורדות לנייד- וידאו
    הורדות לנייד- טרוטונים
    הורדות לנייד- טפטים
    הורדות לנייד- אנימציות
    הורדות לנייד- משחקים
    הורדות לנייד- רינגטונים
    כיף-צחוקים
    סרטונים
    בדיחות 1
    בדיחות 2
    בדיחות 3
    בדיחות 4
    בדיחות 5
    בדיחות 6
    בדיחות 7
    בדיחות 8
    בדיחות 9
    בדיחות 10
    בדיחות 11
    בדיחות 12
    בדיחות 13
    בדיחות 14
    בדיחות 15
    הורדות למחשב
    תחזית+מצב הים
    אודות האתר
    צור קשר
    פורום האתר
    עזרה לבוני אתרים
    תמונות אנימציות 1
    תמונות ואנימציות 2
    תמונות אנימציות 3
    תמונות ואנימציות 4
    תמונות ואנימציות 5
    מדליקים 1
    מדליקים 2
    מדליקים 3
    מדליקים 4
    מדליקים 5
    מדליקים 6
    מדליקים 7
    מדליקים 8
    מדליקים 9
    מדליקים 10
    סרטים לצפייה ישירה
    סדרות לצפייה ישירה
    משחקים לסוני פלייסטיישן
    תחרות מלאכיי 2all
    רשומים באתר
    שעונים יפים
    זוכיי התחרות מלאכיי 2all
    האתר השני של רשת מלאכיי 2all
    הכי זבעלה-נסרעלה!
    הסקרים החמים
    נמצאה בת ים אמיתית!
    מעוותים-מצחיק!
    נגן השירים
    מצאו את הברווז- בלעדי
    קליפים 1
    קליפים 2
    קליפים 3
    קליפים 4
    צפייה ישירה ערוץ 1 התחזית
    צפייה ישירה ערוץ 2
    צפייה ישירה ערוץ 1
    צפייה ישירה ערוץ מכאן
    צפייה ישירה ערוץ 24
    צפייה ישירה ערוץ הכנסת
    צפייה ישירה ערוץ מדע
    צפייה ישירה ערוץ 9
    צפייה ישירה ערוץ הקניות
    ~חדשות חמות מהבית~
 

 
 
 
300!
 
 
דוד לוי מגיע לכנסת לבוש בתחתונים קפקפים ומשקפי שמש, שאלו אותו מספר חברי כנסת איך הוא מעז להיג ככה לישיבה חשובה שמשודרת בטלוויזיה, אז הוא התגאה ואמר שיש לו אישור מהנשיא בוש, אז שאלו אותו, אבל כיצד זה ייתכן ? אז הוא סיפר להם, באתי ככה להיפגש עם בוש והוא הסתכל ואמר לי ככה אתה תלך לכנסת בישראל אבל לא אצלי !

 
 
301:
 
 
מתי פרסי אוכל שווארמה ? רק אם תזמין אותו..
 
 
302
 
 
איציק מרדכי בא למזכירה החדשה שלו, נותן לה סוכריה ושואל אותה, זאת הטרדה מינית ? אז היא עונה : לא, זה לא. הוא יום אחרי זה בא אליה ונותן לה חבילת סוכריות, ושואל אותה אם זה הטרדה מינית היא אומרת לו שלא, יום אחרי זה הוא מביא לה ארגז של ממתקים ושואל אותה אם זה הטרדה מינית, אז היא לוחשת לפקידה השנייה שלידה : עד שהוא יזיין אותי כבר אני אקבל סכרת !

 
 
303
 
 
אלוקים מזמין אליו לשמיים את בוש, את שרון, ואת ביל גייטס, בוא שואל את בוש במה הוא מאמין ובוש עונה לו שהוא מאמין בשוויון בין בני האדם ובשלום לכל אזרח וכל אדם. אלוקים אומר לו שיבוא לשבת בכסא שלצידו הימני, לאחר מכן הוא פונה לשרון ושואל אותו במה הוא מאמין ושרון עונה לו שהוא מאמין בחינוך נכון לכל העמים, אני מאמין בתמיכה ועזרה לכל מי שצריך ובהפסקת הגזענות בעולם. אלוקים אומר לו שיבוא לשבת בכסא שלשמאלו, לאחר מכן הוא פונה לביל גייטס ושואל אותו במה אתה מאמין, אז ביל ענה לו : אני מאמין שאתה יושב בכסא שלי !

 
 
304
 
 
בואש וקיפוד נפלו מצוק גבוהה וקיבלו מכה חזקה בראש, ימים ולילות עברו וכך הם נשארו שם, יום אחד הם התעוררו והתחילו לנסות להיזכר בדברים, אז הבואש אומר לשני, אתה עם קוצים את קטן וכדורי, אתה בטוח קיפוד, אומר לו הקיפוד, תודה אתה באמת צודק ואומר לו : אתה מסריח ושחור, אז אתה בוודאי ערבי !
 
  305  
 
זוג נשוי אחד שהיו להם שני ילדים שכל הזמן היו מסתבכים בצרות, וכל הזמן היו מסלקים אותם מבית הספר החליטו לבסוף אחרי ששום עונש או שיחה עם הילדים לא עזרו לפנות לרב שינסה לדבר אליהם בעזרת התורה ואלי כך יצליחו להשפיע עליהם, הם באים לרב והרב מסכים, אבל מבקש לדבר עם כל אחד מהם לבדו, הרב מגיע לבית שלהם ומכניסים איתו לחדר את הילד הגדול מבין השניים, הרב הסתכל עליו בעיניים גדולות ושאג עליו : איפה אלוקים ?! הילד נבהל ושתק, הרב צעק שוב איפה אלוקים ?! הילד שתק והרבי שאג בכל כוחו : אני רוצה שתענה לי איפה אלוקייייים !? הילד קם וברח למטה האח הקטן שראה את אחיו הגדול בורח משם התחבא והוריו לא מצאו אותו, אחרי שהרבי הלך שאל אותו אחיו הקטן למה ברחת ? אז הגדול אמר לו : נראה לי מזה הסתבכנו אלוקים נאבד והם חושבים שאנחנו לקחנו אותו !

 
  306  
 
בלונדינית אחת מתיישבת במחלקת עסקים מחלקה ראשונה, מאחר שהיו חסרים מושבים והיא התיישבה במקום של איש עשיר שהזמין כרטיס מראש, ניגשה אליה הדיילת ובדקה את הכרטיס שלה, מאחר שהיא ראתה שהכרטיס הוא כרטיס למחלקת תיירים ביקשה ממנה לקום ולעבור לשם, אבל הבלונדינית התעקשה ואמרה : אני יפה ואני נוסעת לניו יורק להצליח ! לאחר שעה של וויכוחים ביקשה הדיילת עזרה משאר הדיילים אבל ללא הועיל, לבסוף קם אחד הנוסעים ניגש אליה ואמר לה משהו, תוך רגע היא קמה ועברה למחלקת תיירים, שאלו אותו הדיילים והדיילות מה הוא אמר לה ? והוא אמר להם : פשוט אמרתי לה שמחלקה ראשונה בכלל לא טסה לניו יורק.

 
  307  
 
כורדיה אחת הולכת לטייל במדבר, היא רואה מולה עדר כבשים, היא ניגשת לרועה הצאן ואומרת לו : אם אני מנחשת כמה כבשים יש לך בעדר אתה נותן לי במתנה אחת ? אז הוא אומר לה שכן, היא אומרת לו 46, במקרה היא באמת ניחשה נכון והוא אומר לה שהיא צדקה ושהיא יכולה לקחת אחת, היא ניגשת לכבשים לוקחת ומתחילה ללכת משם, הרועה אמר לה אם אני מנחש מאיזו עדה את את מחזירה לי ? אז היא אמרה שכן, אז הוא אמר לה את כורדית, אמרה לו : איך אתה יודע ? אז הוא ענה לה : למה רק כורדית תיקח מכל עדר הכבשים דווקא את הכלב !

 
  308  
 
ביל גייטס נפטר יום אחד ומגיע לשמיים, שם הוא פוגש במלאך גבריאל שאומר לו שהוא יכול לבחור בין שתי אפשרויות וזה מה שיקבע את עתידו שם, הוא נותן לו לראות שתי מסכים גדולים באחד הוא רואה אנשים יושבים כל היום ומשחקים שחמט ובשני הוא רואה בריכות גדולות בנות יפות, שתייה טובה ומוזיקה נהדרת, הוא מחליט ללכת למקום השני, אחרי רגע הוא מוצא את עצמו קשור למנגל ענקי כשהאש בוערת מתחתיו, הוא צורח וצורח, מגיע המלאך גבריאל ושואל אותו במה העניין, אז גייטס עונה לו, איפה כל הבנות היפות המוזיקה וכל הדברים שראיתי שם ? אז גבריאל עונה לו : אה, זה.. זה היה השומר מסך שלי.

 
  309  
 
ברשות הפלסטינית הוציא אבו מאזן בול ראשון מטעם הרשות ועליו תמונה של ערפאת והקים סניפי דואר, הגיעו תלונות מכל עבר שהבול לא נדבק טוב והרשות הפלסטינאית לא ידעה מה לעשות, אבו מאזן קרא אליו את עוזרו האישי ושלח אותו לבדוק ולמצוא את מקור הבעיה, לאח שבוע חזר אליו העוזר ואמר לו : אבוא מאזן, הבעיה בבול שהוא לא נדבק כי האנשים יורקים על הצד הלא נכון !

 
  310  
 
ילד אחד מספר בבית הספר לחבר שלו שאבא שלו בנה אוטו מסוג חדש שלא קיים, אז החבר שלו שואל אותו : ואיך הוא עשה את זה ? אז הילד אומר לו שהוא לקח הגה של פיאט, מנוע של מרצדס, גלגלים של הונדה ואת הפח של האוטו הוא לקח מסוזוקי, אז החבר שלו שאל אותו : נו ומה יצא לו ? אז הוא ענה : שלוש שנים בפנים..
 
  311  
 
בראיון חשאי נשאל שאול מופז מה דעתו על זה שחושבים לשחרר ערבים עם דם על הידיים ואיך הוא רואה את העתיד, אז הוא ענה : לפי דעתי הגורל שלהם הוא עניין של אלוקים והתפקיד שלנו זה רק לתאם פגישה ביניהם !

 
  312  
 
ילד שואל את אבא שלו אם הוא יכול לקנות לו אופנוע, אז אבא שלו עונה לו : למה לך אופנוע, אני אקנה לך ישר כסא גלגלים !
  313  
 
מורה שואל תלמיד סומלי : למה הרבצת לשלומי ? אז התלמיד עונה לו : זה לא עניין שלך, אז המורה אומר לו : תעוף מייד מהכיתה ! התלמיד אומר : לא רוצה ! אז המורה אומר לו : תעוף מייד או שאני אדליק מאוורר !

 
  314  
 
מורה למתמתיקה השקיע הרבה בתלמידים שלו, נשאר שעות נוספות, הכין את כל השיעורים כמו שצריך, התייחס לכל אחד וענה על השאלות לכולם, יום אחד הוא ערך מבחן בכיתה של מחצית השנה וכשהוא בדק את המבחנים הוא ראה שאחד הילדים לא ענה על שום דבר נכון, הוא כל כך התעצבן שכתב על המבחן חמור ! יום אחרי זה בא התלמיד למורה ואמר לו : המורה שכחת לתת לי ציון, יש רק את החתימה שלך פה !

 
  315  
 
מרצה במכללה אומר שרק מטומטמים בטוחים בעצמם, אז אחד הסטודנטים שאל אותו : אתה בטוח ? אז המרצה ענה : במאה אחוז !

 
  316  
 
ערבי נוצרי ויהודי מתערבים בניהם מי יכול להישאר עם חזיר מסריח מאוד בתוך תא קטן יותר זמן, היהודי נכנס וכעבור 2 דקות יצא ואמר : אני לא מסוגל, הנוצרי נכנס, אחרי 5 דקות יצא כולו אדום וחנוק ואמר : אני לא יכול יותר, הערבי נכנס, אחרי 2 דקות יוצא החזיר ואומר : אני נכנע !

 
  317  
 
חייל מגבניק אחד עשה סיור וראה ערבי, בא אליו ואמר לו : הכלבים הם האשמים ! אז הערבי שאל אותו : ואיך זה שהם אשמים ? אז המגבניק אמר : הם אשמים שלא אכלו את אמא שלך !

 
  318  
 
איך יודעים שהשופט של משחק כדורגל הוא רוסי ? כי במקום להוציא כרטיס צהוב או אדום, הוא מוציא כרטיס חבר מועדון !

 
  319  
 
למה היהודים כל הזמן דופקים את הערבים ? כי תחשבו על זה אם תשימו ערבי מתפלל שכורע על ארבע עם התחת למעלה, ותשימו מאחוריו יהודי מתפלל שמניע את התחת קדימה ואחורה, יוצא לכם דפיקה !

 
  320  
 
כורדי ופרסי, שני חברים הולכים למשחק באולינג, הבחורה בקלה אומרת להם שמשחק ראשון עולה 35 שקלים, המשחק השני ב-25 שקל והשלישי בחינם, אז הפרסי אמר : אתה תשלם על הראשון והשני ואני אהיה איתך נדיב ואשלם על השלישי !

 
  321  
 
שני כורדים טסים לאמריקה, כשהם יוצאים משדה התעופה אחד מהם מתכופף ומרים שטר של כסף מסתכל עליו וזורק אותו, אז החבר שלו אומר לו למה עשית את זה, אז הכורדי עונה לו : זה היה שטר מזוייף, אז הראשון שואל אותו : אבל איך יאתה יודע שהוא מזוייף ?! אז הכורדי עונה לו : ראית פעם שטר של 10$ עם שני אפסים ?

 
  322  
 
פרסי רוסי ומרוקאי מצאו מכונה מוזרה, רשום שם להכניס שקל, בא הרוסי והכניס שקל, יצאה לו בחורה יפייפיה, בא המרוקאי והכניס שקל, יצאה לו גם בחורה יפייפיה, בא הפרסי והכניס את אשתו, יצא לו שקל, חייך והלך.

 
  323  
 
פרסי נכנס לבורגרקינג ומבקש המבורגר, המוכר שואל אותו אם הוא רוצה להגדיל את הארוחה בשקל, אז הפרסי ענה לו : אני רוצה שתקטין לי בשקל !

 
  324  
 
פתגם רומני עתיק אומר : אם נותנים לך תיקח, אם לקחת בלי שנתנו, תברח !

 
  325  
 
פרסי נכנס לאוטובוס, לא משלם וכל הזמן הולך מצד לצד, כעבור כמה דקות שואל אותו הנהג : מה עם הכסף ? אז הפרסי עונה לו : למה שאני אשלם, הלכתי כל הדרך !

 
  326  
 
מבזק חדשות ארבעה אנשים כורדים נהרגו היום, 2 בתאונה האמיתית, ועוד שניים שניסו להדגים לשוטרים כיצד היא קרתה !

 
  327  
 
פרסי יוצא לפגישה עם בחורה, היא כל הזמן מבלבלת לו את הראש ללכת למסעדה והוא לא רוצה ואומר לה שזה יקר, אבל מכיוון שזאת פגישה ראשונה והוא ורוצה שיהיה לו איתה משהו טובה הוא בסוף מסכים והם הולכים למסעדה, המלצר ניגש אליהם והפרסי אומר : בשבילי כוס מים אחת בבקשה, ואז הוא פונה אל הבחורה ואומר : מה תרצי להזמין שמנמונת ?

 
  328  
 
אם תכפילו מרוקאי באגס ותחלקו בחרא מה יצא ? אגס, כי מרוקאי וחרא מצטמצמים !

 
  329  
 
פרסי נכנס לתחנת דלק ומבקש את מנהל התחנה, המנהל מגיע והפרסי שואל אותו : כמה תעלנ לי טיפה אחת של דלק ? אז המנהל אמר לו, טיפה אחת זה בחינם, אז הפרסי אומר : יופי, אז טפטף לי פול !

 
  330  
 
פרסי רצח את אשתו חודש לפני שהרופאים אמרו שהיא תמות מיתה טבעית, למה ? כי היה מבצע על קבר בבית הקברות !

 
  331  
 
למה פרסים עונים ממש מהר לטלפונים בבית ? שיחשבו שיש להם יותר מאחד בבית.

 
  332  
 
ישראלי נוצרי ומוסלמי נכנסים למסעדה, אז המלצר ניגש אליהם ואומר להם : מה זה פה, בדיחה ?

 
  333  
 
למה פרסים אוהבים שטיחים ? שאם למישהו נופל כסף אז הוא לא שומע..

 
  334  
 
פרסי אחד ראה את אשתו הפולנייה נוסעת על אופניים, אז הוא שאל אותה : לאן את נוסעת עם האופניים ? אז היא ענתה שהיא נוסעת לבית הקברות, אז הפרסי אמר : ומי יחזיר לי את האופניים שלי ?

 
  335  
 
מה אומרת כל יום פולניה נשואה שעוברת ליד המראה ומסתכלת בה ? מגיע לו !

 
  336  
 
איך איך לזהות בית של פרסים ממרחק ? אפשר לראות את נייר הטואלט מתייבש על חבל הכביסה !

 
  337  
 
מה עושים כשכורדי זורק עליך ניצרה ? בורחים מהר כי הוא בטח עדיין מחזיק את הרימון !

 
  338  
 
בכלא בישראל יושבים שלושה אסירים ומספרים על מה הם יושבים, אחד ישראלי מספר : אני יושב שנתיים בכלא על שוד והשופט אמר שיש לי מזל כי אם הייתי יורה במישהו הייתי מקבל 4 שנים בכלא, השני היה רוסי והוא מספר : אני אנסתי רוסייה וקיבלתי שנה בפנים, והשופט אמר לי שיש לי מזל כי אם היא הייתה בתולה הייתי יושב 3 שנים, השלישי היה ערבי והוא מספר : אני יושב 20 שנה על זה שנסעתי בלי אורות, והשופט אמר לי שיש לי מזל כי אם זה היה בלילה הייתי מקבל מאסר עולם.

 
  339  
 
כורדי בא לעבודה חדשה והמישה שנתן לו המעסיק זה לעשות את פסי הצבע בכביש, ביום הראשון הוא צבע 2 ק"מ, ביום השני רק ק"מ אחד וביום השלישי רק חצי ק"מ, אז המנהל עבודה בא אליו ושאל אותו : מה אתה מתעייף מיום ליום, מה קורה איתך ? אז הכורדי ענה : כן, זה קשה לי כל הזמן ללכת ולחזור לפה כדי לטבול את המברשת בדלי הצבע !

 
  340  
 
פרסי מתקשר לעיתון כדי לפרסם מודעה שכבר שילם עליה, שואל אותו העורך מה הוא רוצה לרשום שם ? אז הפרסי עונה לו שהוא רוצה לרשום שם : אמא מתה. אז העורך אומר לו אתה יכול עד 4 מילים, זה עוד 2 בחינם, אז הפרסי חשב רגע ואמר : תרשום אמא מתה, למכירה ניסן.

 
  341  
 
למה פולניות עוצמות עיניים בכל מהלך הסקס ? כי הן לא מסוגלות לראות שמישהו אחרי נהנה.

 
  342:  
 
שני משוגעים מתכננים לחטוף מטוס, הם מגיעים לשדה התעופה ומסתכלים על המטוס, אז אחד מהם אומר לשני : אבל המטוס כל כך גדול, איך נחטוף אותו ? אז השני ענה לו : אל תדאג כשנהייה בשמיים הוא יהיה מזה קטן !

 
  343:  
 
חברות נפגשות ואחת מהן פולניה, אז שואלות אותה החברות : איך זה שאת כל כך שזופה ? אז עונה להן הפולניה : כל הלוויות מתקיימות בצהריים !

 
  344  
 
מה עושה רומני בבוקר כשהמצפון שלו מציק לו ? מחזיר את המזרון לשכן !

 
  345  
 
איזה אחד מצלצל לכורדי מאוחר בלילה, הכורדי עונה : הלו ? הקול בצד השני שואל אותו : הערתי אותך ? הכורדי עונה : לא, במילא הטלפון צלצל !

 
  346  
 
אשכנזי מדבר עם פרסי ומספר לו שבכל פם שהוא רואה את הסרט הטיטאניק הוא בוכה מחדש, אז הפרסי עונה לו : גם אני, באמת כל כך חבל על כל היהלומים..

 
  347  
 
שני כורדים נושאים במשאית גבוהה בגובה של 4 מטר, הם מגיעים לאיזה מנהרה בכביש שרשום בכניסה : עד 2 וחצי מטרים, אז הכורדי שלא נוהג אומר לשני : מה נעשה, אסור לנו להיכנס. אז השני אומר לו : אל תדאג, אין פה משטרה !

 
  348  
 
גרוזיני אחד מגיע לזונה, הוא מסתכל עליה ערומה ואמר לה : אצלנו בגרוזיה לנשים שלנו יש שיער בבית השחי וגם ברגליים, הרבה שיער ממש צמר, אז הזונה אומרת לו : תגיד, באת לסרוג או לדפוק ?!
  
החשבונית החודשית של הוט - hot
לפרקים נוספים: www.hot.net.il
 
זה מה שקורה שחברת הטלוויזיית הטובה ביותר בישראל- מתקדמת!
HOT מחפשת עובדים חדשים- אשפרויות קידום מהירות וטובות- רק בHOT!!!
לפרטים נוספים: www.hot.net.il
 
 
www.2all.co.il/web/Sites/idanda

הודעה חשובה!
 
חל איסור חמור לפרסם אתרים בפורום שבאתר זה.
חוץ מזה תוכלו להנות באתרי :.
תודה. צוות האתר.
 
 
הנה הלוגו החדש של האתר:
 
 
 
 
תחרות אתרים תחרות אתרים תחרות אתרים תחרות אתרים תחרות אתרים
 
הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים