בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
ImageChef Sketchpad - ImageChef.com
*מבצע השירות החדש בחינם מקוון רק לאתר מלאכיי 2all: סרטים וסדרות בכתובת: www.media.col.li.
כל סרטי הארי פוטר לצפייה ישירה בחינם רק באתר: www.media.col.li
מלאכיי 2all גאה להציג: "החדשות החמות מהבית"- עמוד חדש שייפרסם ראשון מה חדש בתקשורת- תבואו!!!
   נבחריי ישראל לשנת2008    תשוקת הנצים    בובות    המומינים    האלופה- כל הפרטים על עונה 3!    האי- עונה 1
   האי- עונה 2    השמיניה    הפיג'מות בקפה קר סול    הישראלים    ארץ נהדרת    הבורר- עונה 1
   הבורר- עונה 2    קומי קומי    עדי אשכנזי-מה זה השטויות האלה?    הפיג'מות    קייל XY    חשופים- עונה 1
   חשופים- עונה 2    תמרות עשן    לה לה לנד    תום אבני- 24/7    חבריי העץ השמח1    חבריי העץ השמח 2-4
   מנדלבאום בלש פרטי    חצויה    מסודרים -עונה 2    הבורר עונה 1    הבורר עונה 2    DAMAGES
   מחוברות    האלופה- עונה 3    הפיג'מות במופע של דובל'ה    האי- עונה 3    ~חדשות חמות מהבית~
 
    דף הבית
    הסדרות הטובות ביותר
    HOT SUMMER
    HOT ו-ynet
    צ'ט ראשון
    צ'ט שני
    נבחריי ישראל לשנת2008
    רשת מלאכיי 2all
    סרגליי הכלים שלנו
    מצאו את ההבדלים- בלעדי לאתר זה!
    MP4 מדליק!
    משחק פאזלים- בלעדי!
    משחקים
    הורדות לנייד- וידאו
    הורדות לנייד- טרוטונים
    הורדות לנייד- טפטים
    הורדות לנייד- אנימציות
    הורדות לנייד- משחקים
    הורדות לנייד- רינגטונים
    כיף-צחוקים
    סרטונים
    בדיחות 1
    בדיחות 2
    בדיחות 3
    בדיחות 4
    בדיחות 5
    בדיחות 6
    בדיחות 7
    בדיחות 8
    בדיחות 9
    בדיחות 10
    בדיחות 11
    בדיחות 12
    בדיחות 13
    בדיחות 14
    בדיחות 15
    הורדות למחשב
    תחזית+מצב הים
    אודות האתר
    צור קשר
    פורום האתר
    עזרה לבוני אתרים
    תמונות אנימציות 1
    תמונות ואנימציות 2
    תמונות אנימציות 3
    תמונות ואנימציות 4
    תמונות ואנימציות 5
    מדליקים 1
    מדליקים 2
    מדליקים 3
    מדליקים 4
    מדליקים 5
    מדליקים 6
    מדליקים 7
    מדליקים 8
    מדליקים 9
    מדליקים 10
    סרטים לצפייה ישירה
    סדרות לצפייה ישירה
    משחקים לסוני פלייסטיישן
    תחרות מלאכיי 2all
    רשומים באתר
    שעונים יפים
    זוכיי התחרות מלאכיי 2all
    האתר השני של רשת מלאכיי 2all
    הכי זבעלה-נסרעלה!
    הסקרים החמים
    נמצאה בת ים אמיתית!
    מעוותים-מצחיק!
    נגן השירים
    מצאו את הברווז- בלעדי
    קליפים 1
    קליפים 2
    קליפים 3
    קליפים 4
    צפייה ישירה ערוץ 1 התחזית
    צפייה ישירה ערוץ 2
    צפייה ישירה ערוץ 1
    צפייה ישירה ערוץ מכאן
    צפייה ישירה ערוץ 24
    צפייה ישירה ערוץ הכנסת
    צפייה ישירה ערוץ מדע
    צפייה ישירה ערוץ 9
    צפייה ישירה ערוץ הקניות
    ~חדשות חמות מהבית~
 
 
 
 
432
 
 
אם ובנה מגיעים לדירה שלהם בלוס אנג'לס הם גרים בקומה המאה, הם נכנסים לבניין, והמעלית מקולקלת, האם תופסת את הראש ולא יודעת מה לעשות, לבסוף היא מחליטה לעלות בכל זאת לאחר שהשומר מבטיח שעד למחרת בבוקר יתקנו את זה, האם עולה 10 מדרגות, והבן שלה, אומר לה : אמא את חייבת לשמוע משהו, אבל האם אומרת לבנה שלא יפריע לה שגם ככה קשה לה, ולכן שישתוק, הם ממשיכים עוד 10 קומות ושוב הבן אומר לה שהוא רוצה להגיד לה משהו ושוב האם מתעצבנת, ככה שוב ושוב, עד שהאם אומרת לו פשוט תהיה בשקט ! כשהם מגיעים לבסוף לדלת של הבית שלהם האם נרגעת ואומרת לבנה, אני מצטערת שכעסתי עליך מתוק, מה רצית להגיד לי ? אז הבן אמר לה, שכחת את המפתחות של הבית באוטו.

 
 
433
 
 
למה ערביות שמות רעלה על הראש ככה שזה מחסה להם את כל הראש והפרצוף ? בגלל שלא נעים להם מהאחרים שייראו שיש להם זקן..

 
 
434
 
 
מאיר בא לאמא שלו ואומר לה : זוכרת שעשינו הסכם שאם אני מקבל במבחן 100 את נותנת לי 100 שקל ? אז האישה, שמחה ואמרה : כן, נו.. אז הילד אמר : טוב, אז תביאי 50 !

 
 
435
 
 
במערב הפרוע, לפני הרבה שנים, נכנס קאובוי לתוך באר, וצחק עם כמה אנשים שם ואז סיפר סיפור על איך שהוא היחיד שנשאר בחיים מתוך חבורה גדולה ואיך הרג את רב הרוצחים המפורסם, ושאלו אותו מה אמרת לו לפני שירית בו ? ענה להם הקאובוי : אף פעם אל תאיים על 13 אנשים אם נשארו לך רק 12 כדורים באקדח.

 
 
436
 
 
פרסי נכנס לרכבת, ומתיישב ליד בחור, הפרסי מסתובב אליו ושואל אותו : אתה כורדי ? עונה לו הבחור : כן למה ? אז הפרסי אומר לו : נמאס איתך, מה אתה נדחף לכל בדיחה ?!

 
 
437
 
 
איש נשוי מגיע לייעוץ זוגיות לבדו, היועץ שואל את האיש, מה הבעיה, אז האיש עונה : אשתי בת 40 פלוס. אז היועץ אומר : נו, אבל מה הבעיה ? אז האיש עונה : שזה הפלוס היחידי..
 
 
 
438
 
 
איזה ארס צחק על אחת בכיתה שלו כל היום על זה שהיא שמנה, אחרי שעה הוא יוצא מבית הספר ובא ללכת הביתה כשהוא רואה את הילדה יושבת ליד עף ובוכה, הוא מתבאס קצת ומחליט לתקן את מה שהוא עשה, ניגש אליה עומד מולה וחושב לעצמו מה אני אגיד לה, ובסוף אומר : רוצה שוקולד פרה ?

 
 
439
 
 
נהג אחד נסע בכביש מהיר, לפתע עלה על מסמר, הגלגל התפוצץ והאוטו התחיל לנטות לצד ימין, הנהג ניסה בכל כוחו, אבל לא עזר לו, על הקבר שלו הוריו רשמו : נולד ומת בשל חור בגומי.

 
 
440
 
 
איך יכול לקרות מצב ש31 בלונדיניות תמימות יעמדו בתור אחת אחרי השנייה בתור לקניית כרטיסים למחזה תיאטרון ? רק אם יהיה רשום בשלט 30+

 
 
441
 
 
החליטו להוציא לבדיקה מקיפה את רשת חנויות הבגדים TNT(פצצה) מחשש לסיוע למחבלים.

 
 
442
 
 
אחר הצהריים נשמעות דפיקות בדלת, והילד הקטן פותח את הדלת : הוא רואה שני נערים שאומרים לו שהם באו להתרים לבית אבות, אז הילד צועק למעלה : סבא באו לקחת אותך !

 
 
443
 
 
אישה אחת הולכת עם בעלה בסופר, לפתע עוברת בחורה יפה והבעל מסובב את הראש אחריה, אז האישה אומרת לו : מה קורה איתך ? בכל פעם שאתה רואה איזה בחור יפה, אתה שוכח שאתה נשוי ! אז הבעל אומר לו : מותק, תירגעי, זה להיפך, אני פשוט נזכר שאני נשוי.
 
 
 
 
444
 
 
למה כשעושים סקס עם פולניה היא שוכבת בשקט כמו בול עץ ומסתכלת לתקרה ? למה שהיא עושה בראש רשימת מטלות ליום שאחרי..

 
 
445
 
 
איזה בחור אחד מגיע לפסיכולוג ומספר לו שכל יום כשהוא מגיע לבית הוא לא מצליח להירדם כמעט כל הלילה וכך הוא מגיע תמיד עייף לעבודה, אומר לו הפסיכולוג, בוא תשמע מה אני עושה ואולי זה יעזור לך : אני הולך כל יום לבית שותה כוס תה נכנס עם אשתי למיטה, עושה איתה אהבה והולך לישון מאושר, אז האיש אמר לפסיכולוג, זה באמת רעיון גאוני ! מתי אני יכול לבוא לאשתך ?

 
 
446
 
 
סנטה קלאוס פרסי מגיע בחג המולד ומתיישב במדרחוב בארה"ב לפתע עוברים ילדים והוא אומר : הו הו הו.. אולי מישהו מכם רוצה לשלם לי בשביל צעצועים ?

 
 
447
 
 
בטיסה ארוכה, יושב לו קניבל ומהרהר בתפריט, לבסוף הוא קורה לדיילת ואומר לה, יש מצב שאני מקבל את רשימת הנוסעים במקום ?
 
                         448
 
פסיכולוג הוציא ספר פיתרונות ועצות לאנשים עצבניים והספר מתחיל ככה : בכל פעם שאתם מתעצבנים, אין צורך להפעיל הרבה שרירים מיותרים בגוף, ניתן לכווץ רק 4 שרירים ביד, על מנת שאחד יישאר למעלה !
 

 
 
 
449
 
 
גרוזיני מגיע לבית שלו מהעבודה, קם לפתע נוסע מהבית וחוזר עם כבשה, תוך שהוא דוחף אותה מאחורה לתוך הבית, חבר שלו עובר שם במקרה ושואל אותו : אבל מה עם הריח ? אז הגרוזיני אומר : אל תדאג היא תתרגל..

 
 
450
 
 
הגיע אולימפיאדת הנכים, משתתפים בא נכים רבים, שבאו להתחרות על תחרות שחייה, עומדים שם נכים עם רגל אחד, חלקם עם יד אחת, ולפתע השופט רואה אחד שאין לו לא ידיים ולא רגליים, הוא פונה אליו ואומר לו : אתה בכלל יכול לשחות, אז הנכה עונה לו : בטח אני מנצח פה את כולם, השופט שם לו כובע ים על הראש כמו שכולם שם שמו, והם קופצים למים, ההוא בלי הידיים והרגליים צולל כמו אבן, קופץ המציל ומציל אותו ואומרים לו : אבל אמרת שאתה יודע לשחות, אומר להם הנכה : כן, עד שלמדתי לשחות עם האוזניים ומטומטם שם לי את הכובע על הראש..

 
 
451
 
 
למה כשעושים ניתוחים פתוחים מסוכנים הרופאים חובשים מסכות על הפנים שלהם ? למה שאם חס וחלילה לא יצליח, אז לא יידעו לזהות אותם..

 
 
452
 
 
מדוע במשפחות מרוקאים, כולם כמו יונים ? למה שהם מעיפים אחד תשני מהחלון..

 
 
453
 
 
מרוקאי מגיע לירח, תוקע את הדגל שבידו ואומר : צעד קטן לאדם, צעד גדול ללוד !

 
 
454
 
 
אינסטלאטור מרוקאי וכורדי נתקעים בתוך מעלית, המרוקאי מתעצבן, לוחץ על כפתור החירום, ומשלא באה עזרה מתחיל לבעוט בדלת, לנגוח בכפתורים, מכניס את הידיים ומנסה לפתוח בכוחות עצמו את הדלת, הכורדי אומר לו : אדוני, למה אתה כל כך מתעצבן, הרי עברה רק חצי שעה, אני לפני שבוע נתקעתי 4 שעות במדרגות נעות..

 
 
455
 
 
רוצח שכיר הלך ברחוב, הוא שמע מאחוריו קול שאומר לו טיפש, טיפש, טיפש, טיפש, בסוף הוא מתעצבן, הוא מסתובב אחורה ורואה חתול, הרוצח השכיר אומר לו, עוד פעם אחת שאתה קורא לי טיפש, אני מסתובב אליך והולך לך את כל העור שלך ! הוא ממשיך ללכת ושומע עוד עם טיפש, הוא מסתובב תופס תסכין שלו, מכסח את החתול והופך לו את כל העור, הוא ממשיך ללכת ושומע שפיט ! שפיט ! שפיט !

 
 
456
 
 
שוטרת בלונדינית עוצרת נהגת שגם היא בלונדינית בגלל מהירות ייתר, היא מבקשת רישיונות, הנהגת נותנת לה את התיק ואומרת לה שזה בפנים, השוטרת בודקת בפנים, מחטטת, מוציאה מראה קטנה שהיא מצאה מסתכלת ואומרת לנהגת הבלונדינית : איזה קטע, מה גם את שוטרת, אז למה לא אמרת ?

 
 
457
 
 
צדיק אחד מגיע לשמיים, הוא מקבל דירה נוחה ונחמדה בגן עדן, לפתע הוא רואה ווילה ענקית, בריכה, ממש ארמון, הוא יוצא מביתו והולך לראות מי הצדיק הגדול שגר במקום הזה הוא דופק בדלת הארמון ומופתע לראות את ברוך גולדשטיין פותח לו את הדלת, שואל אותו הצדיק, אבל למה אני קיבלתי דירת חדר והייתי כזה צדיק ואתה קיבלת כזה ארמון ? אז ברוך ענה לו : אם היית בא עם 40 עבדים אז גם לך היה ארמון כזה !

 
 
458
 
 
בקולנוע בקניון שנמצע ליד כור אטומי רשום שלט מעל הקופות : ההקרנה בחינם על חשבוננו, אבל ההקרנה עליכם !

 
 
459
 
 
למה לא רשום שצריך לשים שתי ביצים עם הזרוע בפסח כשעושים ליל הסדר ? כדי שהזרוע לא תעמוד !
  460  
 
בעל ואשתו מגיעים לייעוץ זוגי, הייעוץ שואל אותם, בואו נגיע לשורש הבעיה בקשר בניכם, אז האישה אומרת, הבעיה היא שבעלי בזמן האחרון התחיל להיות מאוד ילדותי ! שואל אותה היועץ, אבל איך זה מתבטא ? עונה לו האישה, בזמן האחרון הוא גונב לי את כל הצעצועים באמבטיה !

 
  461  
 
משה וישו מתווכחים בניהם מי עשה יותר ניסים, אומר משה לישו, אני חציתי את הים בשביל בני ישראל ! אז ישו אמר לו : למה כל המאמץ כשאפשר פשוט ללכת על המים ?

 
  462  
 
משוגע אחד בורח מבית המשוגעים והוא רואה, ילד קטן טובע בים, הוא ניגש לעבר הילד ושומע את הילד צועק לו : אני לא יודע לשחות ! אני לא יודע לשחות ! אז המשוגע אומר לו : נו אז מה ? יש הרבה דברים שאני לא יודע לעשות, אבל אני לא הולך וצועק את זה !
  463  
 
איזה אחד הולך ברחוב ורואה קבצן ששוכב ושני כובעים לידו, הוא לא יכול להתאפק ושואל את הקבצן, למה שמתה לידך שני כובעים ? אז הקבצן ענה לו : פתחתי עוד סניף..

 
  464  
 
בן של פולניה שעבר לגור בחו"ל לאחר 3 שנים הגיע עם אשתו שהוא פגש שם והתחתן איתה שם לארץ, לפגוש את משפחתו, הוא מגיע לבית של אמא שלו הפולנייה, ואיתו שלושה חברים שני ידידות ואשתו, הוא מחליט לעשות לאמא שלו משחק קטן ואומר לה : נו אמא, תנחשי מי זאת אשתי, אמא שלו ישר הצביע על אשתו, אז הוא אמר לה : איך ידעת ? אז אמא שלו ענתה : שנאתי אותה מההתחלה..
 
 
 
 
החשבונית החודשית של הוט - hot
לפרקים נוספים: www.hot.net.il
 
זה מה שקורה שחברת הטלוויזיית הטובה ביותר בישראל- מתקדמת!
HOT מחפשת עובדים חדשים- אשפרויות קידום מהירות וטובות- רק בHOT!!!
לפרטים נוספים: www.hot.net.il
 
 
www.2all.co.il/web/Sites/idanda

הודעה חשובה!
 
חל איסור חמור לפרסם אתרים בפורום שבאתר זה.
חוץ מזה תוכלו להנות באתרי :.
תודה. צוות האתר.
 
 
הנה הלוגו החדש של האתר:
 
 
 
 
תחרות אתרים תחרות אתרים תחרות אתרים תחרות אתרים תחרות אתרים
 
הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים הצבעה לתחרות אתרים