בניית אתרים בחינם

 
מידע שימושי למקצוענים

המקום בשבילכם ללמוד כל מה שאפשר כדי לקבל החלטה עסקית וצרכנית מושכלת במגוון נושאים

    בית    צור קשר    אתרי ציוד הסקי והסנובורד הטובים בעולם (ובארץ)
 
    מה זv פולרסנט לד ולמה זה טוב?
    מדוע ליסינג תפעולי זו עסקה טובה לעסקים
    כיצד לנצל את מרחב השירותים לשימושים מרובים
    אני יכול להמליץ על קבלן מחוויה אישית
    איך לבחור נכון עורך דין מקרקעין?
    איך עושה קופירייטר?
    היכרויות לדתיים בעידן הדיגיטל
    איך להוציא רישיון נוטריון ואיך מבטלים אותו
    איפה משיגים אביזרים למסיבת רווקות?
    6 תכונות שמאפיינות חברת שירותי הסעות עובדים טובה
    כיצד מוגדרת הטרדה מינית במקום העבודה? מה יש לעשות?
    שעון נוכחות: איזה עסק צריך איזו מערכת?
    אביזרים למסיבת רווקות – מהכלה לחברות
    5 סיבות לבשל עם קפה
    אתרי ציוד הסקי והסנובורד הטובים בעולם (ובארץ)

Paragraph title

בעולם של מידע קשה לקבל החלטות, אבל אפשר לעשות את זה בצורה בטוחה ולהגדיל אחוזי הצלחה. אנחנו נעזור לכם לקבל שליטה והכרות עם כל סוגייה ולתת להעמיד אתכם על קרקע יציבה. הגעתם למקום הנכון.


שעון נוכחות: איזה עסק צריך איזו מערכתבשנת 2014, בוצע תיקון בחוק שעות עבודה ומנוחה, התשי"א-1951 (סעיף 25), המטיל על מעביד חובת ניהול רישום שעות עבודה לכל עובד וחובת מסירת הנתונים עם תלוש השכר. עם זאת, לא צוינה חובה מפורשת להתקנת שעון נוכחות במקום העבודה, אלא רק חובת רישום מסודר של השעות ובמידה ומדובר ברישום ידני, הוא צריך להיחתם מדי יום על ידי העובד ועל ידי המעביד או אחראי מטעמו.רישום שעות העובדים זוהי חובה המוטלת על כל המעסיקים, מלבד אלו שהוחרגו בחוק.


שעון נוכחות Ok2go


למרות שלא צוינה חובה מפורשת להתקנת שעון נוכחות, הרי שמקומות עבודה רבים, במיוחד כאלו המעסיקים מספר רב של עובדים, בחרו בשיטה זו כדרך לרישום שעות העבודה של כל עובד. שעון נוכחות מאפשר למעביד לנהל את הרישום בצורה קלה ופשוטה ובאופן זה למלא אחרי הוראות החוק.
יש לשימוש במערכות ניהול עובדים חשיבות גדולה גם להתייעלות הארגון וחיסכון בכסף. ארגונים הם בעלי צורך במערכות מתוחכמות במיוחד. גופים גדולים כגון קופות חולים, מוסדות כמו המשטרה, עיריות או חברות גדולות ומסועפות צריכים מענה ניהול שיביא בחשבון את המבנה המיוחד לארגון שלהם. חברת שעוני נוכחות Ok2go היא המובילה בישראל בתחום פתרונות דיווח לפי מידה, לארגונים גדולים, לצד שעוני נוכחות גנריים יותר למשרדים ובחרות קטנות ובינוניות.
שעון נוכחות אוקי טו גו
חברות גדולות יעשו יזמינו את שירותי Ok2go בעיקר על מנת לשפר בקרה ושליטה על כוח עבודה גדול ומגוון, לעומת ארגונים קטנים העושים זאת מתוך חובה חוקית. שכןagubh כאמור, ניהול רישום השעות הוא חובה המוטלת על כל המעבידים, מלבד אלו שהוחרגו בחוק. לפי סעיף 30 בחוק שעות עבודה ומנוחה, התשי"א-1951, החוק אינו כולל את העובדים הבאים: שוטרים, עובדי מדינה הנמצאים בכוננות גם מעבר לשעות העבודה הרגילות, יורדי ים ועובדי דיג, אנשי צוות אוויר, עובדים במשרת אמון, מנהלים ועובדים שתנאי עבודתם אינם מאפשרים למעביד לפקח על שעות העבודה והמנוחה שלהם. החרגות אלו באו להקל גם על המעביד וגם על עובדים, שאינם יכולים להחתים שעון נוכחות כמו שאר העובדים. אחד המקרים הנפוצים הוא איש מכירות אשר נמצא שעות רבות בנסיעה, מקרים נוספים העונים להגדרה הם טכנאים או נהגים.
למרות האמור לעיל, בא סעיף 24 (תוספת  4-4) ואומר כי: "מספר שעות העבודה בפועל של העובד בתקופה שבעדה שולם השכר; אם העובד נמנה עם עובדים כאמור בסעיף 30(א)(6) לחוק שעות עבודה ומנוחה, התשי"א-1951, יש לציין זאת במפורש". כלומר, יש כאן התייחסות רק לעובדים שתנאי עבודתם ונסיבותיה אינם מאפשרים למעביד כל פיקוח על שעות העבודה והמנוחה שלהם, ובמקרה כזה המעביד צריך לציין זאת במפורש.
שעון נוכחות זוהי דרך קלה ויעילה עבור מעבידים, לנהל רישום של שעות העבודה של כלל העובדים, בהתאם להוראות החוק.

Tips 4 Professionals © 2018 All Rights Reserved