בניית אתרים בחינם
 
הכל כולל הכל
 
   דף הבית!!!    פורום מגיבים    משחקי נהיגה    מישחקי פעולה    תמונות מצחיקות :)    משחקי הרפתקה
   משחקי לוח    משחקי בנות    משחקי קזינו    משחקי קצב    משחקי ספורט    בדיחות !!!!!
    סרטים לצפייה ישירה    צור קשר    הקטלוג של עמית וגאיה    סמיילים מגניבים    סמיילים לפייסבוק ואיך עושים אותם!    רקעים מ-ה-מ-מ-י-ם למחשב
   שמות לכלבים/חתולים    לינק של אתר שווה    מקלדת הפייסבוק השלמה    סירטונים מצחיקים    הפיג'מות עונה 1 4 פרקים    תרומות לילדים ניזקקים
   שמש כל העונות    איך עושים מסיבת פיג'מות פ33ה?    איך להיתלבש ליום הראשון ללימודים?    איך להרגן מסיבת הפתעה?    איך להיות יפה?    איך להיות מקובלת?
   איך ליכתוב יומן סודי?    איך להתחיל עם בחורה?    איך להיתנשק נכון -16    שאלונים!    גליטרים מגניבים    ברכות לחגים!
   איך לשכנע את ההורים ליקנות חיה?    מישחקים להורדה    הישרדות אולסטר כל הפרקים    OOVOO להורדה בעברית    סקייפ להורדה בעברית    מילחמת תרנגולות להורדה ישירה
   איך להסביר למה איחרת לבית הספר?    איך לאלף כלב להושיט יד?    איך להיראות הכי טוב בצילומים?    תמונות של ג'אסטין ביבר    תמונות של האנה מונטנה    תמונות של סלינה גומז
   בולים    תמונות מגניבות לפייסבוק    שמות של ילדים    בלבלבלבלבלבל    אנחנו ממליצות לא להיכנסס    סקרים
   מילים נוצצות    קודים לGTA    פינת הזהב (המתכת)    היסטורית הזהב    מקור הזהב    מטבעות זהב
   מחיר הזהב    מטבעות זהב למכירה    English Have/Has/Are/Is/Am

איך לקבל מספר טלפון מבחורה באוטובוס(לבנים בלבד!)

אחת הבעיות הנפוצות ביותר שאני מקבל עליה הכי הרבה מיילים עם שאלות, זהו הקושי שישנו ממש בשלבים הראשונים - לגשת לבחורה,
לפתח שיחה, לבקש מספר טלפון.
רוב הבחורים היו רוצים לקבל סדר פעולות ברור שאפשר לפעול לפיו, על מנת לגשת בביטחון לבחורה, לגרום לה להידלק עליך במהלך שיחה,
 ולבסוף לקבל את מספר הטלפון שלה בלי להסתכן בדחייה.
היום אני רוצה לתת לך לקרוא את אחד הדיווחים, שנכתב על ידי תלמיד שלנו, באותה תקופה שהוא היה עוד בוגר קורס טרי.
 אם קראת את הספר "סודות הפיתוי", אתה תוכל לראות כאן, איך הוא השתמש בחלק מהדברים שנלמדים בספר.
מה שמיוחד בדיווח הזה, שהתלמיד ביצע את כל השלבים הראשונים עד לקבלת מספר הטלפון, בכלל בלי לדבר עם הבחורה.
 הוא הצליח להדליק אותה בצורה בלתי מילולית. למעשה, כל אחד יכול לעשות את זה. אני אפילו מציע לך לנסות משהו דומה,
 מייד לאחר שתסיים לקרוא.
 
הנה הסיפור שלו:
 

מספר טלפון כמעט ללא מילים

תשמעו סיפור מדהים שגרמתי לו לקרות היום.
עליתי על אוטובוס עירוני (מאלה שחלק מהכסאות בהם מופנים לצד ההפוך, להלן פיקאבוס). ישבתי על הספסל האחורי וסקרתי את האנשים, ללא כוונה מיוחדת. אחרי כמה דקות מתיישבת בחורה מושכת מאוד במרחק של כ-5 מטר ממני, עם הפנים אליי, ביחד עם 2 חברות שלה ומדברת איתן. אני קולט שהיא נמצאת בול בקו הראייה שלי, אני אפילו לא צריך לסובב את הראש כדי להסתכל עליה.

תחילה אני מסב את המבט. מכירים את זה שלא נעים לבהות באנשים זרים בלי סיבה? זה לא מנומס. איך שעלתה לי המחשבה הזאת אני נזכר בהוראה של טל מהקורס לגבי פחדים מדומים ומשכנע את עצמי שמה שאני מרגיש עכשיו הוא לא פחד אמיתי, אלא עוד משהו שנובע מהאני הישן. עוד משהו שדוחף אותי - אני על מדים ואני מנסה להתגבר על הרתיעה שיש לי לפתוח כל דבר שהוא על מדים. אני מחליט להביט בה.

מתחיל עם מבט בוחן עם שילוב חשד. מי היא? האם היא מתאימה לי? עושה עוד כמה מבטים ואז נזכר שיש לי את הרשימה המלאה בארנק. מוציא את הפתק ומתחיל לשלב מבטים שונים, חיוביים ושליליים, אחד אחרי השני. אני מדמיין את עצמי מפשיט אותה ונדלק על השיער שלה ושנייה אחרי זה נגעל מהאף הבולט שלה והאצבעות הקצרות ואיך שהיא מריחה (הכל בדמיון שלי). ממש משכנע את עצמי שהדברים שאני חושב עליהם קיימים באמת.

היא רואה שאני מביט בה, אבל כמעט לא מחזירה לי קשר עין, רק "מקרי". אחרי כחמש דקות כאלה, אני שם לב שהיא מתחילה לשחק עם השיער שלה ונדמה לי שעור הפנים שלה מקבל צבע. היא מחייכת יותר ומדברת עם החברות בהתלהבות. ממשיך עוד עם המבטים.

עוברות 10 דקות. אני מרוצה מהמבטים שממש משעשעים אותי. לא בטוח מה הם עושים לה, אבל אני נהנה. מחליט לעשות צעד מעניין. מוציא את הטלפון, מעמיד פנים כמחייג ואז מדמיין שאני מדבר עם בחורה שחולה לי על התחת. מדבר אליה בקול אוהב, צוחק איתה, יורד עליה, מקניט אותה. זה נתן לי שני דברים: רחוק ו-SP. כל זמן השיחה לא מביט בה בכלל.

מסיים את השיחה וחוזר להתמקד בה. עוד 10 דקות עוברות ואני צריך לרדת (טוב שזו הייתה נסיעה קצרה, לא יודע כמה זמן עוד היה לי כוח לעשות את המבטים האלה). אני קם ולוקח את התיק שלי, ניגש אליה באמצע שהיא מדברת, מושיט לה את הטלפון וכמו ב-30:60 אומר לה "תרשמי לי את המספר שלך, פשוט אני צריך לרדת כאן. נדבר כבר אחר כך.". החברות שלה בהלם! היא גם בשוק, אבל להפתעתי לוקחת את המכשיר ורושמת לי את המספר בלי להגיד אף מילה. אני מתקשר אליה לוודא (למרות שבמקרה הזה היה ברור שזה מספר אמיתי) ושואל אותה לשמה (לא אומר לה את שלי אפילו).

ביי ביי. יורד מהאוטובוס, בהלם מוחלט, נראה לי לא פחות ממנה :)

 

כמו שאתה רואה, כאשר יש לך ביד את הגישה הנכונה ואת הכלים הנכונים ליצירת משיכה בצורה בלתי מילולית, אין שום סיבה שתפספס בחורות שמוצאות חן בעייניך. כאשר אתה מחזיק בנוסף בכלים ליצירת משיכה גם בצורה מילולית, אתה תוכל להצליח עם נשים בכל סיטואציה.

תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה