בניית אתרים בחינם
 
הכל כולל הכל
 
   דף הבית!!!    פורום מגיבים    משחקי נהיגה    מישחקי פעולה    תמונות מצחיקות :)    משחקי הרפתקה
   משחקי לוח    משחקי בנות    משחקי קזינו    משחקי קצב    משחקי ספורט    בדיחות !!!!!
    סרטים לצפייה ישירה    צור קשר    הקטלוג של עמית וגאיה    סמיילים מגניבים    סמיילים לפייסבוק ואיך עושים אותם!    רקעים מ-ה-מ-מ-י-ם למחשב
   שמות לכלבים/חתולים    לינק של אתר שווה    מקלדת הפייסבוק השלמה    סירטונים מצחיקים    הפיג'מות עונה 1 4 פרקים    תרומות לילדים ניזקקים
   שמש כל העונות    איך עושים מסיבת פיג'מות פ33ה?    איך להיתלבש ליום הראשון ללימודים?    איך להרגן מסיבת הפתעה?    איך להיות יפה?    איך להיות מקובלת?
   איך ליכתוב יומן סודי?    איך להתחיל עם בחורה?    איך להיתנשק נכון -16    שאלונים!    גליטרים מגניבים    ברכות לחגים!
   איך לשכנע את ההורים ליקנות חיה?    מישחקים להורדה    הישרדות אולסטר כל הפרקים    OOVOO להורדה בעברית    סקייפ להורדה בעברית    מילחמת תרנגולות להורדה ישירה
   איך להסביר למה איחרת לבית הספר?    איך לאלף כלב להושיט יד?    איך להיראות הכי טוב בצילומים?    תמונות של ג'אסטין ביבר    תמונות של האנה מונטנה    תמונות של סלינה גומז
   בולים    תמונות מגניבות לפייסבוק    שמות של ילדים    בלבלבלבלבלבל    אנחנו ממליצות לא להיכנסס    סקרים
   מילים נוצצות    קודים לGTA    פינת הזהב (המתכת)    היסטורית הזהב    מקור הזהב    מטבעות זהב
   מחיר הזהב    מטבעות זהב למכירה    English Have/Has/Are/Is/Am

הם תמיד יפים,עושה חשק לאכול אותם לפעמים ולא אלו לא מטבעות השוקולד שאנו מכירים. אלו הם מטבעות זהב אמיתי.

כבר אלפי שנים שאנשים אוספים ואוגרים מטבעות זהב אמיתי כמטבעות זהב ומטבעות אספנות למיניהם.

ישנם אלפי סוגים מיוחדים במינם ופחות מיוחדים של מטבעות זהב, ואולי אפילו מיליונים. הפופולאריים ביותר הם מטבעות זהב של בריטניה. מטבעות הזהב של בריטניה שוקלים כ- 8 גרם, ומשקלם הנכון ליתר דיוק הוא 7.978 גרם בדיוק. מטבעות זהב נפוצים גם כן אלו הם מטבעות זהב של ארה"ב, מטבעות זהב של קנדי, מטבעות זהב של מלחמת האזרחים ומטבעות זהב של פסל החירות שמשקלו כ- 33.4 גרם. קיימים כמובן גם מטבעות זהב של ברזיל ומדינות אחרות ביבשת אמריקה, במשקלים שונים ומגוונים.

היכן ניתן לקנות מטבעות הזהב

מטבעות הזהב הם מטבעות סחירים למדי וניתן למצאם ולרוכשם בחנויות ובאינטרנט המתעסקים במכירת מטבעות זהב בעולם ובישראל. ניתן לקנות אותם באתרי אינטרנט שונים או באחת החנויות שלנו בהזמנה מראש או בתאום פגישה במשרדנו. ניתן לרכוש מטבעות זהב אלו במחירים סבירים במיוחד ולשלם עליהם בכל צורה שבוחרים מזומן או כרטיס אשראי. חשוב לציין שחשוב מאוד לקנות מסוחר מהימן ורצוי לדרוש עבור כל מטבעות זהב תעודה ואחריות מלאה בו מצוינת אמיתותו של המטבע, משקלו המדויק ורמת הטקסטורה שלו.

מטבעות זהב

מחירם של מטבעות הזהב

מחירם של מטבעות הזהב הסוברינים מבריטניה של המלך ג'ורג', נע בין 150 $ עד- 300 $ למטבע זהב אחד. המחיר תלוי מאוד במצב מטבעות הזהב ובמחיר אונקיית הזהב של המסחר באותו יום.

מטבעות זהב הם גם השקעה טובה בזמנים של כלכלה לא יציבה ולכן ישנם גם כאלו שקונים ומוכרים את מטבעות הזהב ומטבעות האספנות לא רק לשם אספנות בלבד, אלא למטרת מסחר ולצורך רווח קל ומהיר.

מטבע זהב נפוץ נוסף הוא של המלכה מבריטניה הנקרא גם הוא סוברין ומשקלו זהה למשקלו של מטבע הזהב הסוברין הנקרא המלך ג'ורג' שהוא פופולארי יותר.

יש מטבעות זהב שהם אינם סחירים כמו מטבעות הסוברינים, אך הם שווים בערכם הכספי והאספני הרבה יותר. ישנם מטבעות אמריקאיים משנים מסוימות, מטבעות אספנות ממדינות אחרות כמו דוגמת רוסיה, צרפת, בלגיה, מטבעות מרומא העתיקה, מהתקופה הביזנטית ותקופת היוונים אשר שלטו בחלק ניכר ונכבד של כל הגלובוס. מחירם של מטבעות זהב אלו משתנה אך השוני אינו לפי מחיר אונקיית הזהב אלא לפי מצב המטבעות, נדירות המטבע ושנת ייצור המטבעות. שווים הכספי של מטבעות זהב אלו גבוה הרבה יותר מהנ"ל הוא עולה בכמה מאות דולרים ולעיתים אלפי דולרים יותר מ-מטבעות זהב הנ"ל.

בקניית מטבעות זהב - חשוב לדעת

ישנם כמה וכמה פרמטרים המצריכים בדיקה וחייב לבחון אותם לפני קניית מטבעות זהב או מטבעות אספנות הצמודים למחירי אונקיית הזהב וגם כאלו שאינם צמודים למחירי אונקיית הזהב.

כיצד מאבחנים?

1.משקל מטבעות זהב.

2.שנת ייצור מטבעות זהב.

3. רמת הקרטורה שלהם, זאת ניתן ורצוי להיוועץ עם מומחים בתחום.

4. נדירות מטבעות הזהב.

5. אותנטיות מטבעות הזהב.

6. מצב פיזי של מטבעות הזהב- האם הם שחוקים או אם לאו. במידה והמטבע הוא מקורי או לחילופין מטבעות זהב או מטבעות אספנות שחוקים הדבר יכול להשפיע במידה ניכרת על מחירו.

האבחון אצלנו הוא ללא כל תשלום וללא כל התחייבות מצד הלקוח. לאחר הערכת מומחה מטעמנו, ניתן יהיה לבצע עסקה במזומן ברצון מלא מצד הלקוח, עבור קניית מטבעות זהב ותכשיטים.

כמו כן אנו מתמחים גם בקניית זהב, מכירת זהב במחירי הזהב הכי משתלמים בארץ. מתמחים בירושות יקרות ערך, הערכה לחברות ביטוח שמאות ל-מטבעות אספנות, מטבעות זהב, תכשיטים, שעונים יהלומים ועוד. אצלנו התשלום הוא במזומן ובכל דרך אחרת שבוחרים.

לסיכום מטבעות זהב היו מאז ומעולם מקום מפלט בעידן של כלכלה רעועה ומטבעות אספנות שמרו על ערכם הנומינלי והאספני וכך נתנו לאנשים המחזיקים בהם ביטחון כלכלי במידה מסוימת לצורך השקעה לאורך זמן.

קניית מטבעות זהב ומטבעות אספנות משתלמת ובמיוחד עכשיו, וצופים להם עוד עליה מטאורית במחירם ובערכם.

מטבעות זהב

תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה