בניית אתרים בחינם
 
הכל כולל הכל
 
   דף הבית!!!    פורום מגיבים    משחקי נהיגה    מישחקי פעולה    תמונות מצחיקות :)    משחקי הרפתקה
   משחקי לוח    משחקי בנות    משחקי קזינו    משחקי קצב    משחקי ספורט    בדיחות !!!!!
    סרטים לצפייה ישירה    צור קשר    הקטלוג של עמית וגאיה    סמיילים מגניבים    סמיילים לפייסבוק ואיך עושים אותם!    רקעים מ-ה-מ-מ-י-ם למחשב
   שמות לכלבים/חתולים    לינק של אתר שווה    מקלדת הפייסבוק השלמה    סירטונים מצחיקים    הפיג'מות עונה 1 4 פרקים    תרומות לילדים ניזקקים
   שמש כל העונות    איך עושים מסיבת פיג'מות פ33ה?    איך להיתלבש ליום הראשון ללימודים?    איך להרגן מסיבת הפתעה?    איך להיות יפה?    איך להיות מקובלת?
   איך ליכתוב יומן סודי?    איך להתחיל עם בחורה?    איך להיתנשק נכון -16    שאלונים!    גליטרים מגניבים    ברכות לחגים!
   איך לשכנע את ההורים ליקנות חיה?    מישחקים להורדה    הישרדות אולסטר כל הפרקים    OOVOO להורדה בעברית    סקייפ להורדה בעברית    מילחמת תרנגולות להורדה ישירה
   איך להסביר למה איחרת לבית הספר?    איך לאלף כלב להושיט יד?    איך להיראות הכי טוב בצילומים?    תמונות של ג'אסטין ביבר    תמונות של האנה מונטנה    תמונות של סלינה גומז
   בולים    תמונות מגניבות לפייסבוק    שמות של ילדים    בלבלבלבלבלבל    אנחנו ממליצות לא להיכנסס    סקרים
   מילים נוצצות    קודים לGTA    פינת הזהב (המתכת)    היסטורית הזהב    מקור הזהב    מטבעות זהב
   מחיר הזהב    מטבעות זהב למכירה    English Have/Has/Are/Is/Am

הנשיקה הראשונה בדייט – אז איך לנשק אותה?

בקורסים האחרונים שלנו, אני נתקל הרבה בשאלה "מתי נכון לנשק את הבחורה?" או יותר נכון "מהו הרגע הנכון ואיך לעשות זאת?". הסיבה שבגללה החלטתי להעלות מאמר זה, היא אודי, בוגר של הקורס האחרון שלנו. גבר ממוצע, נראה טוב וקצת ביישן. אודי לא העיז לשאול את שאלתו בכיתה וניגש אלי במיוחד בהפסקה כדי להתייעץ באופן פרטי.

אודי הסכים שאחשוף את הסיפור שלו, בניוזלטר זה, על מנת שגם אתם תלמדו ממנו
אודי הכיר בעבודה בחורה חדשה שהגיע למחלקה. די מהר הם התחברו והוא הציע לה לצאת. הם קבעו דייט, משהו פשוט, כוס קפה. כוס הקפה הפכה לשלוש פגישות, אבל בכל הזמן הזה לא היתה שום התקדמות בניהם. לפחות לא מצד אודי. לטענתו הוא לא מצא את הרגע הנכון. הפגישה הרביעית כבר לא התרחשה, הבחורה שלו כנראה התייאשה לחכות שאודי יעשה צעד קדימה.

אודי לא קידם את הסיטואציה ולא ניסה לנשק את הבחורה. אחרי שלוש פגישות היא כבר שכנעה את עצמה שהוא לא רוצה אותה והמשיכה הלאה. אני משער שגם לך, כאשר אתה יוצא לדייט עם בחורה, רצות בראש מחשבות על הנשיקה הראשונה שלכם "מתי אני אנשק אותה?", "האם כדאי לחכות לסוף הערב או לנשק אותה באמצע הפגישה?", לכן כאן אני אתן לך כמה טיפים בנושא נשיקה ראשונה, על מנת שגם אתה תוכל לקבל תוצאות בנקודה רגישה זו.

לנשיקה הראשונה ולדרך בה מגיעים אליה, יש משקל רב בעייני הבחורה, כאשר אתה נמצא עם הבחורה בפגישה. לכן אתן לך כמה טיפים לנשיקה ראשונה, כדי שתוכל לעבור את השלב הזה בביטחה ולא למעוד בו.

ראשית חשוב מאוד שתשתמש במגע. גברים עושים את הטעות הנפוצה ולא נוגעים בבחורה כל הפגישה ואז בסוף הם מחליטים שצריך לנשק אותה. בהתחלה, הבחורה עדיין לא רגילה למגע שלך, היא לא רגילה לגוף שלך. אם תתחיל לגעת בה רק לפני הנשיקה הראשונה, המעבר הזה למגע יהיה חד מדי עבורה. לנסות לנשק בחורה לפני שנגעת בה, יהיה מעשה טפשי ביותר. מצב זה מאיים על הבחורה וברוב המקרים תתקל בנסיגה מצידה.

חשוב שתתקדם לכיוון הנשיקה בהדרגה. הגבר חייב לגעת בבחורה, להתחיל בנגיעות ידידותיות ולהמשיך לנגיעות יותר אינטימיות. כאשר הבחורה כבר רגילה למגע שלך, לחיבוקים שלך והספיקה להכיר את הגוף והחום שלך, זה הזמן לעבור לנשיקה.

אז מתי לנשק?
בכל הסרטים ההוליוודים מראים לנו איך הגבר מחכה עד הרגע האחרון, מלווה את הבחורה לדלת ורק אז מנשק אותה. כמובן שבסרט הכל הולך חלק והם חיים בעושר ואושר עד עצם היום הזה, אך בעולם האמיתי הדבר לא כך. רוב הגברים מנסים לחקות את עולם הסרטים ההוליוודים ולא מנשקים את הבחורה במהלך הפגישה, בזמן שהדבר הנכון לעשות הוא בדיוק ההפך.

כאשר אתה נמצא עם בחורה בפגישה, אתם בטח מדברים ונהנים. אתה נוגע בה, אולי שותה משהו ואז עולה בראשך המחשבה "אני רוצה לנשק אותה..." זה בדיוק הזמן שאתה צריך לעשות זאת! רוב הגברים מתחילים להמציא לעצמם תרוצים "לא עכשיו... נחכה לסוף הערב" , "אולי היא עדיין לא מוכנה..." ומגוון רחב של תרוצים נוספים.

במקום לדבר, לעשות
יצא לי כבר לראות גברים שבמקום לנשק את הבחורה מתחילים לדבר איתה על זה. סוג של נסיון לקבל ממנה אישור או אולי לבדוק בוודאות שהיא מוכנה לנשיקה ראשונה. לישראלים כבר מזמן יצא שם של "מדברים במיטה יותר ממה שהם עושים" והדבר תוקף אותנו גם בנושא הנשיקות. אין צורך לדבר עם הבחורה על הנשיקה או לשאול את השאלה הגרועה מכל "האם אפשר לנשק אותך?".

אתה כגבר צריך להוביל את הסיטאציה, לרגש ולסחוף את הבחורה שאיתך. מה בדיוק אתה חושב שקורה כאשר אתה מתלבט שעה האם לנשק אותה ואז בסוף עוד שואל אותה האם זה בסדר? בחורות מאוד רגישות ואם היא תזהה שאתה מתנהג כך, היא תפסול אותך כגבר! לכן חשוב מאוד שתקפיד על הכללים של הנשיקה הראשונה.

אז מה קרה לאודי בסופו של דבר?
לאחר שאודי שמע את הטיפים לנשיקה שנתתי לו, ישר קפצה לו השאלה "מה אם היא תגיד לי לא?". אז, ייתכן כי בפעם הראשונה שתנסה לנשק אותה תתקל ב"לא" או בכל תרוץ אחר כגון "אנחנו עוד לא מכירים מספיק טוב" או "מה, כל כך מהר...?". כל אלה הם מבחנים של בחורה אשר באים לבדוק את הגבריות שלך ולתת לה להרגיש שהיא לא מישהי "זולה" שנותנת את עצמה בהזדמנות הראשונה. היא בוחנת אותך, האם אתה תתקפל ישר אחרי ה"לא" הראשון ותחזור הביתה עם הזנב בין הרגלים או שתתמודד עם המכשול בגבורה.

כאשר נתקלת ב"לא" של בחורה זה בסדר גמור, פשוט המשך את השיחה כמו שהיא. תמשיכו לעשות את אותם הדברים שעשיתם לפני שניסית לנשק אותה ואחרי עשר דקות נסה לנשק אותה שוב! לאחר פעם, פעמיים כאלה, מובטחת לך נשיקה וכעת הוכחת לבחורה שאתה גבר שיודע לכבוש אישה ותדע להתמודד עם בעיות שיהיו לכם בעתיד.

מאמר זה הוקדש לאודי וסקרתי בו את הדרכים הנכונות לגשת לנשיקה הראשונה וכיצד לעשות זאת בפגישה. נושא הנשיקה הינו נושא גדול ומהותי, מפני שבעייני בחורה יש לו משקל גבוהה מאוד. בקורס אומנות הפיתוי אנחנו נלמד אותך מעל לחמש דרכים להגיע לנשיקה, כיצד להתגבר על ההתנגדות הראשונית של הבחורה וכיצד לנשק נכון. איך להגיע לנשיקה מכל סיטואציה, מה לעשות נכון כדי שהנשיקה שלכם תהיה מושלמת ותשאיר לבחורה טעם של עוד.

אודי יישם את הדברים שלמד בקורס, זכה לדייט נוסף והפעם פעל בדיוק כמו שגבר אמיתי צריך לפעול, נכון לכרגע יש לנו זוג חדש נוסף.

נשיקה ראשונה זהו רק נושא קטן מהדברים שעליך לדעת כדי להצליח עם נשים והטיפים לנשיקה ראשונה שנתתי לך כאן, הם רק קצה הקרחון של מה שאפשר ללמוד על הנושא.

רוצה לקבל בחינם סדרה של מאמרים שילמדו אותך שלב אחר שלב איך להצליח עם נשים ואיך אתה יכול להתחיל עם כל אחת?

כל מה שעליך לעשות הוא למלא את כתובת המייל שלך בתיבה למטה ובכל כמה ימים יגיע אליך מייל עם מאמר מפורט שייקח אותך עוד כמה צעדים להצלחה.
וזה עוד לא הכל! מייד לאחר ההרשמה תוכל להוריד את הספר האלקטרוני "המפתח להצלחה עם נשים". ספר שאלפי גברים בישראל התחילו להשיג הצלחות בעקבות קריאתו. עכשיו גם אתה תוכל להיחשף לידע שיש בו.

 
 
 
 
 

תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה