דף הבית
   ליצירת קשר
   נשמח לתת מענה לכל שאלה
 
Email:


054-3964770

03-6475142
 
 
 
 
 
יתרונות קניית המתנות באינטרנט

מה נקנה השנה?

כיצד ניתן להפתיע עם מתנות מיוחדות?

מה נשלח כשרוצים להפתיע עם מתנה מקורית ושונה?

האירוע המיוחד מתקרב וצריך לחפש מתנות לגבר , מתנות לבן זוג, מתנות לאמא או לחברה, ואתם רוצים להיות מקוריים ומיוחדים. ישנו מבחר מאוד גדול של מוצרים שפשוט צריך לבחור ולשלוח. היצירתיות של המעצבות הישראליות שהצליחו ליצור מתוך מוצרים כביכול יום יומיים ורגילים, היא גדולה ומיוחדת. ישנן חבילות מתנה המורכבות במארזים מיוחדים ושונים ממה שהתרגלנו עד היום.

היתרון הגדול במשלוח מתנות מהאינטרנט זה החסכון בזמן והקלות שבה מבצעים את ההזמנה. לאחר שמצאתם את המבחר הגדול שרציתם, פשוט מאוד מתקשרים למרכז ההזמנות ומוסרים את כל הפרטים הרלוונטים לשם אספקת המתנה. הקנייה באינטרנט היא מהירה וחוסכת לכם את הצורך לצאת מהבית למרכזי הקניות ובדרך להתפתות לקנות דברים נוספים לעצמכם אולי שאינכם באמת צריכים.. כשקונים באינטרנט יותר קל לעמוד במסגרת התקציב שהקצבתם לעצמכם ולא לחרוג למוצרים אחרים שלא תכננתם.

כעת, תוסיפו ברכה יפה למשלוח המתנה ואתם כבר מסודרים בדרך להפוך למישהו יקר לכם את היום המיוחד שלו או שלה, ליום חגיגי ומשמח.

בנוסף, ישנו מבחר גדול של מתנות ליולדת אשר מוסיפות לכל לידה את החגיגיות הגדולה של שליחת המתנות. בלידה יש שמחה גדולה ואושר גדול, וכשאתם שולחים מתנה ללידה, אתם לרגעים ספורים זוכים לחוות את השמחה הגדולה ומשמחים את היולדת ואת משפחתה. זרי בגדים ומוצרים לתינוק הם רעיון מקורי ומקסים שעוטף עם המון אהבה את היולדת והתינוק החדש. המוצרים הינם איכותיים ונשארים כמזכרת מכם להרבה זמן. ישנו שילוב של בגוד לתינוק חזייה ורגלית, אוברול לתינוק, סינר קטן וצבעוני, מגבת קפוצ'ון שהיא מאוד שימושית, שמיכה רב עונתית רכה ונעימה, גרביים קטנטנות למידות new born, ומבחר קישוטים דקורטיבים שעושים את כל המארז יפה וצבעוני.

קנייה נכונה היא עניין של הרגל שניתן לפתח, והיום בתרבות הצריכה בארץ הרבה אנשים מתרגלים לכך ולומדים להנות מהיתרונות הרבים. בארצות המערב קניית מתנות באינטרנט היא מאוד מקובלת ומפותחת, וכך גם נהיה בארץ עם הזמן. הצרכנים לומדים לסמוך על הספקים ומקבלים שירות מצויין ויעיל. מה גם שקניית מתנות לגבר או מתנות ללידה ובכלל תחום המתנות באינטנרט הוא הרבה יותר מקורי וחדשני מאשר המוצרים שמוצאים בחנויות הרגילות במרכזי הקניות.


עטוף באהבה - מתנות מקוריות זאת המומחיות שלנו
חדשות ועדכונים
 
 
 
 
 
 
משלוחים בין אשדוד לנתניה באותו היום
 
חדש - אפשרות להוספת שוקולדים בהכשר הבד"ץ!

פינוק יוקרתי לאישה
זר חורפי לאישה
חגיגה באמבטיה
זר אביבי
זר קסום
זר פורח
לאם ולתינוק באהבה
זר קייצי יוקרתי לגבר

 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ל"עטוף באהבה" -מתנות מקוריות
לתקנון האתר לחץ כאן
 
 
 
 
מתנה לתינוק שנולד | מתנה ליולדת ולתינוק | מתנה מיוחדת לתינוק | מתנות לאם ולתינוק | מתנה למורה | מתנה לגננת | מתנות לידה במרכז | מתנות לתינוק במרכז | מתנה ליולדת במרכז | מתנות לאירועים מיוחדים