דף הבית
   ליצירת קשר
   נשמח לתת מענה לכל שאלה
 
Email:


054-3964770

03-6475142
 
 
 
 
 

איזו מתנה לתינוק תהיה הכי מוצלחת?

לידת תינוק היא אירוע מיוחד, ויש מסורת עתיקה כי מתנות צריכות להנציח את האירוע המשמח. מתנות יכולות להנציח את האירוע, להציע עזרה להורים, או לספק פינוק לתינוק שזה עתה נולד. אכן, יש סוגים רבים כל כך של מתנות לתינוק, מקוריות וחדשניות, מכיוון שאנו בוחרים את הטוב ביותר כדי להעביר את מיטב האיחולים שלנו. הדבר נכון במיוחד בעידן של קניות באינטרנט, כאשר כל החנויות מציעות שפע של מתנות לתינוק, הרבה יותר זמין. עם זאת, נותני מתנה רבים עם הכוונות הטובות ביותר לפעמים נוטים ללכת על הנדוש ביותר ואז היולדת "נתקעת" עם 5 שמיכות ו- 10 זרי פרחים- ומה היא אמורה לעשות איתם???

אולי כדאי לקנות מתנות שימושיות שההורים יכולים להשתמש בהם בחודשי התינוק הראשונים כדי לטפל טוב יותר בתינוק. כגון :מוצרים לאמבטיה, עוגות חיתולים או זרי בגדים. במוצרים לאמבטיה ניתן לחשוב על צרכי הרחצה של התינוק – שמפו, סבון רחצה המותאם לעורו העדין של התינוק, ספוג רחצה חמוד ומגבות – בדרך כלל יש לתינוקות מגבות קפוצ'ון חמודות עם רקמה תינוקית מיוחדת.

ניתן לקנות את כל צרכי האמבטיה בסידור מיוחד בזר או בעציץ. משולבים בפרחים ופרפר. מתנה כ"כ יפה וכ"כ שימושית וכמובן מקורית. מתנות אלה יחסכו להורים חדשים את הטרחה הרבה והזמן לחיפושם בחנויות.

רעיון דומה הוא מתנת זרי הבגדים. במבט ראשון הם נראים זרי פרחים רגילים, אך במבט נוסף רואים כי הזר מורכב מבגדי תינוקות שימושיים לחודשי החיים הראשוניים של התינוק: חזייה ורגלית, אוברול, שמיכה, מגבת קפוצ'ון, חיתולי בד, חיתולים חד פעמיים, גרביים, סינרים, כובעים ועוד. כמו כן ניתן לשלב בזרים דובי חמוד מפרווה וכן מוצרים רבים ליולדת: מגבת נעימה ורכה, קרם גוף, ג'ל רחצה, שוקולדים ועוד..., כל זר מעוטר בפרחים מלאכותיים איכותיים ופרפר. אין הורה טרי שיאמר שיש לו מספיק בגדים או חיתולים ולכן זו המתנה המושלמת.

המתנות שהצענו אינן יקרות במיוחד. כאשר שוקלים מתנה, כמה חברים בני משפחה הסנדקים מתפתים "לתת כסף לדבר" - לקנות מתנה יקרה כהוכחה על שמחתם. מה ההורים יעשו אח"כ עם המתנה היקרה והלא שימושית? לכן, נותני המתנה טוב יעשו אם יתנו מתנה שימושית אשר בכל יום כשההורה ילביש את התינוק הוא ייזכר בכם. וזה יוביל להכרת תודה מתמשכת.

כאשר קונים בגדים לתינוק, עדיף לקנות פריטים קצת גדולים עבור התינוק, לתת לו את הזמן לגדול לתוך הבגד. תינוקות גדלים מהר, לכן אם תקנו מס' בגדים בגדלים שונים המתנה תהיה שימושית לזמן הרבה יותר ארוך. דבר נוסף בגדים אלו יוכלו לשמש גם את התינוקות הבאים באותה משפחה.

לסיכום, זרי פרחים מאוד יפים, מי לא אוהב לקבל אותם?? אבל אחרי יומיים כבר נובלים ומפיצים ריח לא נעים. כמו כן מה תעשה יולדת עם עשרה זרים? יש לה זמן לטפל בהם?

לכן מתנת הלידה שאנחנו מציעות הרבה יותר מקורית נראית כזר פרחים אך בנויה מפריטים רבים שימושיים אשר יגרמו להורים כל יום להודות לכם על החשיבה המקורית....

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות ועדכונים
 
 
 
 
 
 
משלוחים בין אשדוד לנתניה באותו היום
 
חדש - אפשרות להוספת שוקולדים בהכשר הבד"ץ!

פינוק יוקרתי לאישה
זר חורפי לאישה
חגיגה באמבטיה
זר אביבי
זר קסום
זר פורח
לאם ולתינוק באהבה
זר קייצי יוקרתי לגבר

 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ל"עטוף באהבה" -מתנות מקוריות
לתקנון האתר לחץ כאן
 
 
 
 
מתנה לתינוק שנולד | מתנה ליולדת ולתינוק | מתנה מיוחדת לתינוק | מתנות לאם ולתינוק | מתנה למורה | מתנה לגננת | מתנות לידה במרכז | מתנות לתינוק במרכז | מתנה ליולדת במרכז | מתנות לאירועים מיוחדים