דף הבית
   ליצירת קשר
   נשמח לתת מענה לכל שאלה
 
Email:


054-3964770

03-6475142
 
 
 
 
 
תקנון אתר עטוף באהבה

להלן תנאי השימוש וההשתתפות ב מכירות באתר " עטוף באהבה " . (כפי שעודכנו ביום 28.4.08) אנא קרא את התנאים המפורטים להלן בקפידה, שכן הם מהווים הסכם מחייב בינך לבין "עטוף באהבה " הבעלים והמפעילה של "עטוף באהבה". כדי לאשר את הסכמתך לתנאים, עליך להקיש על הכפתור, הנושא את המלים "קראתי והסכמתי". אם אינך מסכים לתנאים הללו אל תקיש על הכפתור הנ"ל אלא בחר Back (בחזרה) בסרגל הכלים של הדפדפן שלך. בכך תבטא את אי הסכמתך עם ההסכם. ולא תוכל להשלים את תהליך ההרשמה ל"עטוף באהבה" . התנאים להלן מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, אולם הם מתייחסים, כמובן, גם לנשים.

1. כללי:
1. "עטוף באהבה" " הינו אתר אינטרנט וירטואלי (להלן: "האתר") , המציע ל מכירה מתנות מעוצבות ל אירועים מיוחדים . האתר מנוהל ומופעל על ידי " עטוף באהבה " אשר משרדיה נמצאים באלעזר ת.ד. 901. בכל שאלה או בעיה הנוגעת ל"עטוף באהבה"" ניתן לפנות ל"עטוף באהבה" בטלפון 050-4532773 או בדואר אלקטרוני atoof4u@gmail.com.

2. הזכות לבצע פעולות באתר-
2.1 רשאים להשתתף ולבצע פעולות באתר בני 18 ומעלה אשר ברשותם תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעולות בארץ (למעט דיינרס).
2.2 המוצרים והשירותים המוצעים ב"עטוף באהבה"" מיועדים לשימושך הפרטי והאישי ולא למטרות סיטונאות. "עטוף באהבה " רשאית למנוע ממך את השתתפות באיזה מהמכירות באופן זמני או לצמיתות, על פי שיקול דעתה הבלעדי, בכפוף לכל דין, לרבות אם תהא סבורה כי הנך עלול לסחור בפרטי רכישתך, וזאת מבלי צורך לנמק החלטתה או להודיע לך על כך מראש. וכן לבטל את רכישתך בנסיבות אלו.
2.3 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תהא "עטוף באהבה " מתוקף מעמדה כמנהלת האתר, רשאית למנוע ממך לעשות פעולות באתר בכל אחד מהמקרים הבאים:
2.3.1 אם מסרת במתכוון פרטים שגויים.
2.3.2 אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע ב"עטוף באהבה בע"מ" או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות "עטוף באהבה ".
2.3.3 אם עשית שימוש בשירותי "עטוף באהבה" לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה;
2.3.4 אם הפרת את תנאי הסכם זה או כל הסכם נוסף עם "עטוף באהבה בע"מ" או מי מטעמה.
2.3.5 אם נמנעת בעבר, שלא כדין, מלשלם עבור מוצרים שרכשת באמצעות "עטוף באהבה".
2.3.6 אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

3. אופן ביצוע הפעולות באתר-
3.1. בעת ביצוע הפעולה באתר תידרש למלא טופס, כרטיס לקוח, הכולל פרטים הדרושים לביצוע הפעולה, לרבות שם, מספר תעודת זהות, כתובת וטלפון, כתובת דואר אלקטרוני, שנת לידה, אך ללא פרטי כרטיס האשראי אנו נחזור אליך לביצוע התשלום דרך הטלפון.

 

ניתן לבצע הזמנה טלפונית דרך שירות הלקוחות בטלפון: 050-4532773
3.2 אינך חייב לפי החוק למסור פרטים אלה ומסירתם תלויה ברצונך בלבד. עם זאת, אם לא מסרת את כל הפרטים המבוקשים לא תוכל לבצע את הפעולה. "עטוף באהבה " תפעל כמיטב יכולתה לשמירת המידע ולא תעשה בו כל שימוש אלא למטרות המפורטות בתנאי הסכם זה.
3.3. הגשת פרטים כוזבים ביודעין עלולה לעלות כדי עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים, כולל תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לאתר ו/או ל"עטוף באהבה " ו/או מי מטעמם עקב שיבוש הליכי המכירה כאמור.
3.4 ל"עטוף באהבה " שמורה הזכות לבטל השתתפותך במכירה ו/או ביצוע פעולות באתר בשל הגשת פרטים כוזבים, חלקיים או לא מדויקים.
3.5. על מנת שפעולה כלשהי תתקבל למערכת, עליה להיקלט במחשבי "עטוף באהבה " באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים. "עטוף באהבה" לא תתחשב בפעולות שלא נקלטו במחשביה, או שנקלטו באופן משובש, או אם לא מולאו כל הפרטים הדרושים או אם הפעולה כוללת פרטים שאינם קריאים, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי "עטוף באהבה ".

4. שעות פעילות ו הזמנות סוף שבוע וחגים :
4.1 ניתן לבצע הזמנות דרך אתר האינטרנט 24 שעות 6  ימים בשבוע.
4.2 מרכז ההזמנות הטלפוני פתוח בימים א-ה בין השעות 9:00-17:00.
4.3 המרכז סגור בימי שישי- שבת.
4.4 בחגים תינתן הודעה בדף הבית לגבי שעות הפעילות.

5. תשלום ואספקה:
5.1. התשלום עבור ה מוצרים שתרכוש באתר ייעשה באמצעות כרטיס אשראי בלבד. הכרטיסים המתקבלים הינם: ויזה כ.א.ל, ישראכרט, אמריקן אקספרס ומסטרקארד.
5.2. ה מחירים המפורסמים באתר כוללים מע"מ ואינם כוללים דמי משלוח .
5.3 בכל מקרה שחברת כרטיסי האשראי תסרב לכבד את התחייבויותיך, תבוטל פעולתך, ה מוצר לא יסופק לך ותחויב בסך של 100 ש"ח כדמי ביטול.
5.4 אישור ביצוע הפעולה ישלח אליך באמצעות דואר אלקטרוני.
אולם מובהר כי "עטוף באהבה" שומרת לעצמה את הזכות, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לבטל את פעולתך גם לאחר משלוח אישור ביצוע הפעולה, לרבות בהתקיים אחד מהמקרים המפורטים בסעיף 10 להלן. שים לב - אי עדכון כתובת הדואר האלקטרוני שלך בכרטיס הלקוח עלול למנוע את מסירת אישור ביצוע הפעולה לידיך.
5.5. ה משלוחים יבוצעו לאזורים בישראל ע"פ תקנון ה משלוחים של חברת המשלוחים צ'יטה איתה אנו עובדים.
5.6 יש אפשרות לאיסוף עצמי ממודיעין, ירושלים או אלעזר.
5.7 המשלוח יתבצע לכתובת שנמסרה בתהליך הרישום. במידה והכתובת נמסרת ל בית עסק יש לציין את פרטי בית העסק בעת ה הזמנה .

חדשות ועדכונים
 
 
 
 
 
 
משלוחים בין אשדוד לנתניה באותו היום
 
חדש - אפשרות להוספת שוקולדים בהכשר הבד"ץ!

פינוק יוקרתי לאישה
זר חורפי לאישה
חגיגה באמבטיה
זר אביבי
זר קסום
זר פורח
לאם ולתינוק באהבה
זר קייצי יוקרתי לגבר

 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ל"עטוף באהבה" -מתנות מקוריות
לתקנון האתר לחץ כאן
 
 
 
 
מתנה לתינוק שנולד | מתנה ליולדת ולתינוק | מתנה מיוחדת לתינוק | מתנות לאם ולתינוק | מתנה למורה | מתנה לגננת | מתנות לידה במרכז | מתנות לתינוק במרכז | מתנה ליולדת במרכז | מתנות לאירועים מיוחדים