בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
  

                  היי חם לי
             האתר הכי חם ברשת

 

 
 
    דף הבית
    פורום של התוכנית
    פורום
    פורם עצות לאתר
    הסקרים
    הפינה המצחיקה
    תמונות
    תוכנית היי חם לי
    מה חדש?
    בישול עם שיר1
    עצות לפותחי אתרים
    פורום הפינה של שיר
    כמעט מלאכים
    פורום כמעט מלאכים
    וובקינז ופט שופ
    פרום עצות על האהבה
    פורום עצות אופנה
    טמגו"גי וטיאי
    תמונות2
    הפורום עצות אופנה
    קצת על היי חם לי
    פורום עצות בנים לאתר
    קישורים לאתרי משחקים
    כדורגל
    תוכניות מובחרות
    סירטונים מצחיקים
    בישול עם שיר(כשר לפסח)2
    ימי הולדת עוד...ומסיבות
    המג"ועג"ים
וובקינז פט שופ  - עם לוטם

קינג כבר לא גר אצלנו. הוא גר באינטרנט, כמו כל חבריו, הוובקינז. הוא הלך לאיבוד בדרך לבית הספר, שם היה אמור לפגוש את שאר הוובקינז, שאימצו הילדים בכיתה שלי.

הוובקינז אינם חיים רק ברשת. אלו גם בובות בעולם האמיתי. כשקונים את הבובה (65 שקלים) מקבלים קוד המאפשר להיכנס לאינטרנט, לבצע פעולת אימוץ מסודרת עם תעודות, ולבנות לחיה הווירטואלית עולם שלם: חדר שינה מפואר, חדר משחקים, סלון, מטבח, חצר, ולמלא אותם בשפע פינוקים כמו שהיינו רוצים לעשות לחית המחמד האמיתית שלנו.

עידו, אחד הילדים המטפלים בוובקינז, מחזיק בובה אחרת, חתולה שחורה וחמודה בשם מילקי. גם לה יש חיים מלאים בתוך האינטרנט אבל מילקי עדיין אצלו בבית. החיות של הילדים אינן נפגשות בתוך הרשת, אבל אפשר לחבר בין הוובקינז לחלל וירטואלי אחד שבו הן יכולות לשחק יחד.

החדר של קינג האריה והכלבה בייבי באה לביקור

וובקינז הן כבר שידרוג של טמגוֹצ'י, הממצה את כל האפשרויות ברשת, וגורם לילדים, הנכנסים לעניין בכובד ראש, להבין את האחריות הכרוכה בטיפול בחיית מחמד, את ערכו של הכסף, וכיצד אפשר לבצע פעולות המניבות כסף וירטואלי, ובאמצעותו לאט לאט לבנות לחיה שלהם ארמון של ממש. כדי לצבור את הכסף הם ניגשים ללשכת עבודה לקבל "עבודה מזדמנת", או זוכים בכסף בחידוני טריוויה, או במשחקי מחשב אחרים, המחזקים את המיומנות המוטורית שלהם. ה"כסף" (קינזקאש) מגיע כפרס על ביצועים במשחקים, וגם מתחרויות נגד אחרים בזירת התחרויות. אפשר להשיב לשאלות בפינת החידונים של קוויזי וגם להיכנס לתחרויות. בכסף אפשר לקנות מוצרים לחיה שלכם, בחנות ה-W. חנות ה-W היא האיזור באתר בו אתם יכולים לקנות לחיית המחמד שלכם אוכל, צעצועים, רהיטים, בגדים ועוד המון דברים נוספים. אפשר בהמשך גם לאמץ (לקנות) לה עוד חבר, עם קוד משלו ולצרף אותו לעולם של החיה הווירטואלית שכבר התחלנו לפנקץ

האריה קינג בא ללשכת העבודה כדי לעבוד ולהרוויח קינזקאש

למרות שהאתר באנגלית, אנחנו מצליחים להיכנס ולהפעיל את כל התפריטים באנגלית, מלבד חידוני הטריוויה, שגם השאלות בהם מכוונים לקהל האמריקני. צריך רק לזכור, שאם לא מחדשים את החשבון בתום השנה, כל הבית שבנינו ייעלם. אם גם הבובה תלך לאיבוד, כמו שהלך לאיבוד קינג, האריה שלי, שאין עוד להשיג בחנויות, לא יישאר ממנה שריד בעולם האמיתי ובעולם הווירטואלי.  

וובקינז אינו האתר הראשון הפועל בצורה זו. קדם לו האתר של Littlest Pet Shop המבוסס על סדרה יפהפיה של חיות מחמד קטנטנות מאובזרות ואופנתיות, שהגיעה לארץ לפני כשנה. הסדרה כוללת 350 דמויות מינאטוריות של חיות בית צבעוניות, בעלות עיניים גדולות. זהו מותג הבנות המתפתח ביותר בתעשיית הצעצועים בעולם. מאז השקתו נמכרו כ-150 מיליון יחידות בעולם, כאשר כאן המוקד הוא איסוף של בובות, הנמכרות במחירים שבין 20 ל-100 שקלים. גם כאן יש קוד גישה, בן 3 ספרות לבובות של הקטנטנות, ו-12 ספרות לבובות הגדולות יותר. באמצעות הקוד ניתן להיכנס לשנה למתחם VIP באתר, לטפל בחיית המחמד שלנו, ולבצע פעילויות שונות, כולל משחקים. שלא כמו בוובקינז, כאן יש כניסה גם למי שלא רכש את הבובה ואין לו קוד, אך היא מוגבלת לאזורים הפתוחים של האתר ולא לאיזור VIP המיועד לרוכשי הבובה.

ליטלסט פט שופ - כאן אפשר לאמץ חיית מחמד

קישור לאתרים:

וובקינז:
www.webkinz.com

ליטלסט פט שופ:
www.littlestpetshop.com  גלישה מהנה צוות היי חם לי