בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 מנהלים אפק רועי קורן אסף ובר ורז
      
 

 

  ביתר ירושלים!!
 
 
    ביתר ירושלים
    סגל הקבוצה
    תמונות
    שחקנים
    היסטוריה
    היכל התהילה
    טורים אישיים
    צור קשר
    סקרים
    הורדות
    פינת הנצחה
    סרטונים
    כתבות ראיונות ותחקירים
    פורום רציני
    מאחורי הקלעים
    פינת האוהדים
    משחקים של ביתר ירושלים
    חדשות
    מתקני הקבוצה
    כל הצהובים והאדומים והגולים והמבשלים
    מי שלא אוהב ביתר שיכנס לזה וגם מי שאוהד ביתר
    תמונות גדולות וטובות
    היכל התהילה
    טורים אישיים
    כתובות ראיונות ותחקירים
    חדשות חמות
    מבזקים
    הורדות
    ביתר והקהילה
    שער האריות
    תארים
    פינת האוהדים
    סיפורי האלפיות
    שירים
    עידן טל
    טברטקו קאלה
    שגיא שטראוס
    אריאל הרוש
    אריק בנאדו
    שמעון גרשון
    תומר בן יוסף
    שמואל קוז'קין
    דוד אמסלם
    יואב זיו
    כריסטיאן אלברז
    מיכאל זנדברג
    גל אלברמן
    אבירם ברוכיאן
    שי חדד
    דרק באוטנג
    עמית בן- שושן
    טוטו תמוז
    רומולו
    ג'וניור ויסה
    מידע למתחילים
    ססטיקה קבוצתית
    סיפורו של הסבא של ביתר
    ביוגרפיה
    תודות
    תן שם לדף
    לשחקני גלדיאטורס
1 2
כל האוהדים אשר חוגגים בר ובת מצווה ומגיעים מדי שבוע ביום המרוכז לצילומים וברכות עם השחקנים, יוכלו מעתה לרכוש ערכת הגעה למצוות מיוחדת, אותה יקבל ביום הצילומים. פרטים בכתבה. יום הצילומים הקרוב ייערך ביום רביעי (מחר) בשעה 10:15 בבית וגן.
05/02/2008
כל האוהדים אשר חוגגים בר ובת מצווה ומגיעים מדי שבוע ביום המרוכז לצילומים וברכות עם השחקנים, יוכלו מעתה לרכוש ערכת הגעה למצוות מיוחדת, אותה יקבל ביום הצילומים. פרטים בכתבה. יום הצילומים הקרוב ייערך ביום רביעי בשעה 10:00 בבית וגן.
14/01/2008
בית"ר ירושלים מודיעה כי בשל בעיות טכניות פתיחת החנות הוירטואלית מתעכבת. אנו מודעים לפניות הרבות, לציפייה הגדולה שלכם, האוהדים. אנו מבקשים מכם להתאזר בסבלנות ובתוך מספר ימים נודיע על מועד פתיחת החנות.
19/12/2007
כל האוהדים אשר חוגגים בר ובת מצווה ומגיעים מדי שבוע ביום המרוכז לצילומים וברכות עם השחקנים, יוכלו מעתה לרכוש ערכת הגעה למצוות מיוחדת, אותה יקבל ביום הצילומים. פרטים בכתבה. יום הצילומים הקרוב ייערך ביום שישי בשעה 10:00 בבית וגן.
12/12/2007
כל האוהדים אשר חוגגים בר ובת מצווה ומגיעים מדי שבוע ביום המרוכז לצילומים וברכות עם השחקנים, יוכלו מעתה לרכוש ערכת הגעה למצוות מיוחדת, אותה יקבל ביום הצילומים. פרטים בכתבה. יום הצילומים הקרוב ייערך ביום חמישי בשעה 10:15 בבית וגן.
26/11/2007
מוצרים חדשים בחנות! נעלי בית לחורף, תליוני כסף, מדבקות למקלדת ומגוון מטריות!
15/11/2007
רוצים לזכות בשעון של בית"ר ירושלים? ענו על החידה היומית! כל יום יוגרלו 5 שעונים בין הפותרים נכונה. והיום: באיזה גיל עלה אורי מלמיליאן לבוגרים של בית"ר ירושלים? כל השאלות לקוחות מתוך הספר: 'אני אוהב אותך, בית"ר'.
03/11/2007
רוצים לזכות בשעון של בית"ר ירושלים? ענו על החידה היומית! כל יום יוגרלו 5 שעונים בין הפותרים נכונה. והיום: באיזה מקום סיימה בית"ר ירושלים בליגה הלאומית בעונת 1972/3? כל השאלות לקוחות מתוך הספר: 'אני אוהב אותך, בית"ר'.
01/11/2007
מגיעים למשחק נגד מכבי ת"א ביום ראשון? מבצע בלעדי לגולשי האתר! בואו לפני המשחק לחנות הדגל בקניון מלחה ותקבלו הנחות ומבצעים מפתיעים - קופון להדפסה.
25/10/2007
מילובן מירוסביץ' ואנטונלי רומולו קפצו לבקר בחנות הדגל של בית"ר 'ב.יאיר' ירושלים בקניון מלחה. עשרות אוהדים הגיעו במיוחד, התרשמו מהחנות, הצטלמו עם השחקנים וגם קיבלו חתימות! מירוסביץ': "חנות כזו נותנת הרגשה של מועדון אירופאי לכל דבר". (וידאו + תמונות)
17/10/2007
רוצים כרטיס ליציע המערבי למשחק נגד בני יהודה ביום שבת? ענו על החידה היומית! 20 כרטיסים ליציע המערבי יוגרלו בין הפותרים נכונה. והשאלה: "באיזו תוצאה ניצחה בית"ר ירושלים את בני יהודה במפגש האחרון ביניהן?" יודעים את התשובה? הכרטיס אולי מחכה רק לכם!
30/08/2007
חידה מס' 2 - רוצים כרטיס למשחק נגד בני יהודה ביום ראשון? ענו על החידה היומית! כל יום יוגרלו 5 כרטיסים לפותרים נכונה (סה"כ יחולקו 20 כרטיסים). והפעם חידה על התקופה ההונגרית בבית"ר ירושלים.
16/08/2007
Bjerusalem מזמין אתכם הגולשים, לשתף את כולנו, היכן יצפו כל אחד ואחת מכם במשחק נגד פ.צ. קופנהגן שיתקיים מחר בדנמרק.תתחילו לטקבק, הבמה שלכם...
30/07/2007
עוד 50 מקומות נותרו בטיסה של ארגון האוהדים, "לה פמיליה", למשחק ליגת האלופות מול פ.צ. קופנהאגן. הנהלת הקבוצה החליטה לחלק כרטיס כניסה למשחק לאוהדים אשר ירכשו את החבילה.הכנסו לפרטים המלאים.
27/07/2007
בית"ר ירושלים בשיתוף משרד הנסיעות "אופיר טורס" שמחה להודיע על המשך המבצע לאוהדיה שירצו להצטרף למשחק מול פ.צ. קופנהאגן בדנמרק.עד כה נרשמו לחבילה כ-60 אוהדים.כנסו לפרטים המלאים.
16/07/2007
 

רק לאוהדי ביתר ירושלים יאללה יאללה יאללה יביתר ירושלים