בניית אתרים בחינם
בלוג מידע על אמנים ודיג'יים גדולים שיגיעו לישראל!
 

אורטל בן דיין עירומה והחבר הסודני

אהלן חברים וחברות היום רציתי לדבר איתכם על אורטל בן דיין מהאח הגדול 6, אז ככה כמו שראינו לפני כמה ימים נחשף שיש לאורטל בן דיין חבר סודני כשבישראל עדיין לא יודעים איך להתמודד עם האנסים והרוצחים האלו! סודנים שאונסים זקנות, שודדים אנשים עלך ימין ועל שמאל וגם על הרציחות שיש להם חלק נכבד בזה!
בכל מקרה ראיתי את אורטל בן דיין עירומה בלי בגדים באח הגדול בגלל שהיא רצתה להכנס מהר למקלחת אז פשוט הורידה את הבגדים ככה מול כל הדיירים ומול כל המדינה שצופה בתוכנית המגעילה הזאת.
אני חייב לציין שהעונה הזאת היא פשוט עונה תת-רמה שמכניסים כזאת דיירת כמו אורטל בן דיין שרק עושה צרות ובאלגן והאח הגדול אפילו לא מעיר לה את ההתנהגות הגועלית שלה...

האח הגדול אני פונה אליך בשם כל חבריי לכיתה! תדיח את אורטל בן דיין מבית האח הגדול ומיד!
אני כבר הפסקתי להצביע ושלוח SMS רק בגלל שהתוכנית הזאת נראת כלכך מכורה כשלא עושים שם כלום ועוד דואגים לבן דיין אורטל שתישאר באח הגדול!
תודה ל-XOOX שהעלו את הסרטון של אורטל בן דיין בלי בגדים


מה שאורטל עשתה במקלחת, זה הטרדה מינית לדעתי.
אורטל התפשטה מול כמה מהדיירים,
איך זה לא הטרדה מינית? אני לא מבין איך האח הגדול קיבל את מה שהיא אמרה להגנתה
אז נכון היא לא עשתה את זה להנאה מינית, אבל עדיין.

אם גבר היה עושה את זה אין ספק שכולם היו יוצאים נגדו והיו אומרים שזה הטרדה מינית.
אז מה בגלל שהיא אישה? כי זה אחרת?
זה אפליה, ואם החברה רוצה שוויון אמיתי בין נשים לגברים אי אפשר להגיד שזה לא הטרדה מינית כי כמו שהסברתי למעלה אם זה היה ההפך התגובות היו אחרות לגמרי.
ברור לי שלאח הגדול יש אינטרס לשמור על הדיירים בבית גם אם הם עושים מעשים לא מוסריים כמו זה, בשביל המשך התוכנית בשביל הרייטינג שלו.
אבל עדיין הוא בחר להגיב לדבריה בצורה חיובית ואמר "קיבלתי".
האח הגדול הגיב ככה רק כי אף אחד מהדיירים לא באמת התלונן...ראינו כבר לאורך העונות שהאח הגדול מעיר ומחלק אזהרות לדיירים רק במידה ומישהו מתלונן על המעשה, ככה שהעובדה שאלדד/מישהו אחר לא הלך והתלונן עליה הציל אותה מכך.
חוצמזה אבל, אין שום ספק שזאת הטרדה מינית - אם גבר היה עושה דבר כזה אורטל הייתה הראשונה שתתחיל לצרוח כמו משוגעת "אונס", והעובדה שהיא עושה דבר כזה ואז צוחקת מהנושא רק מוסיפה לצביעות שלה - הלוא היא מטיפה גם נגד הטרדות מיניות (ועושה זאת בעצמה) ומטיפה גם נגד אפליה על פי מין, והנה משהו שגבר היה נענש עליו ומקבל תגובה כעוסה מתקבל אצלה בצחוק וחיוכים....פשוט בנאדם מגעיל.

אז האנשים לא התלוננו, זה לא באמת הופך את המצב לתקין!
ולא צריך שאנשים יתלוננו, אם זה מפר את התקנון של האח הגדול היא צריכה לקבל אזהרה / להעיף אותה, ואני כמעט בטוח שזה הפר את התקנון שלהם
אבל הם לא טרחו להעיף אותה כי באמת אף אחד לא התלונן.
מי שרוצה להיות כתב באתר המהמם שלנו אז שישלח לי הודעה בוואצאפ
 כיתה יא  שולטים!

תביאו לפה את כל הבית הספר
טואול - בניית אתרים בחינם