בניית אתרים בחינם
 

אווטאר האתר השווה ביותר

 
   דף הבית    משחקים ב- 2all    על הסדרהl
   צור קשר    פרקים מלאים עונה 1    פרקים מלאים עונה 2    פרקים מלאים עונה 3    משחקי אווטאר    בואו לקשקש בפורום
   הדמויות    ארבעת האומות    תהליך ההפקה    סרט קולנוע    משחקי וידיאו    סדרת ספין אוף
   אווטאר סדרה מצויירת    על העונות    סרטוני אווטאר    הורדות רקעים של אווטאר    תמונות אווטאר    חידון בנושא אווטאר
   i פסטיגל    פיספוסים מצחיקים    הורדות    לוח שידורים של ערוץ ניקולדיאון    איירבנדר    עולמות וירטואלים
   סרטים והצגות    סרטונים לילדים    TV    שרוטונים    מעריב לילדים    אווטאר קלפים
   טריוויה כדורגל    משחקים ב-נט גיימס    משחקים ב-נענע 10    משחקים ב-ביגו    משחקים ב-יויו משחקים    משחקים ב-GMX
   משחקים ב-365    משחקים ב-משחקי רשת    האתר האחר שלי    חדשות    קישור לתחרות    האגדה של קורה
   משחקים    דמויות    דמויות שהופיעו/יופיעו בסדרה המקורית    חיות מלוות    הנצחות    אווטאר קורה פרקים מלאים
   על הסדרה    הצצות לפרקים    תמונות של האגדה של קורה    משחקי האגדה של קורה    סרטוני האגדה של קורה    אווטאר קורה קומיק קון
   אווטאר סגנונות לחימה    אווטאר קטנטנים    בנה אתר בחינם    איירבנדר 2    מידע על איירבנדר
 
    דף הבית
    משחקים ב- 2all
    על הסדרהl
    צור קשר
    פרקים מלאים עונה 1
    פרקים מלאים עונה 2
    פרקים מלאים עונה 3
    משחקי אווטאר
    בואו לקשקש בפורום
    הדמויות
    ארבעת האומות
    תהליך ההפקה
    סרט קולנוע
    משחקי וידיאו
    סדרת ספין אוף
    אווטאר סדרה מצויירת
    על העונות
    סרטוני אווטאר
    הורדות רקעים של אווטאר
    תמונות אווטאר
    חידון בנושא אווטאר
    i פסטיגל
    פיספוסים מצחיקים
    הורדות
    לוח שידורים של ערוץ ניקולדיאון
    איירבנדר
    עולמות וירטואלים
    סרטים והצגות
    סרטונים לילדים
    TV
    שרוטונים
    מעריב לילדים
    אווטאר קלפים
    טריוויה כדורגל
    משחקים ב-נט גיימס
    משחקים ב-נענע 10
    משחקים ב-ביגו
    משחקים ב-יויו משחקים
    משחקים ב-GMX
    משחקים ב-365
    משחקים ב-משחקי רשת
    האתר האחר שלי
    חדשות
    קישור לתחרות
    האגדה של קורה
    משחקים
    דמויות
    דמויות שהופיעו/יופיעו בסדרה המקורית
    חיות מלוות
    הנצחות
    אווטאר קורה פרקים מלאים
    על הסדרה
    הצצות לפרקים
    תמונות של האגדה של קורה
    משחקי האגדה של קורה
    סרטוני האגדה של קורה
    אווטאר קורה קומיק קון
    אווטאר סגנונות לחימה
    אווטאר קטנטנים
    בנה אתר בחינם
    איירבנדר 2
    מידע על איירבנדר

העונה הראשונה

בתחילת הסדרה כשף אוויר בן ה12 בשם אנג מגלה כי הוא ה"אווטאר". משום שהוא חושש מאוד מכובד האחריות אשר מתלווה למעמדו החדש, אנג מחליט לברוח מביתו באמצעות ביזון מעופף בשם אפה. לאחר שהם נקלעים לסופה, אנג ואפה מתרסקים וקופאים בתוך קרחון.

מאה שנים לאחר מכן, אח ואחות בשם סוקה וקטרה משבט המים הדרומי מגלים את אנג ואפה, מחלצים אותם ומצליחים להחיות אותם. אנג מגלה שהוא התעורר לעולם חדש - מאז שהוא נעלם שרוי העולם במלחמה מול אומת האש אשר הצליחה להשמיד כליל את נוודי האוויר ובשל כך אנג הפך ל"כשף האוויר האחרון" אשר נותר בחיים. אנג מבין כי הוא יהיה חייב למלא את היעוד שלו ולהפוך לאווטאר אשר יחזיר את האיזון בעולם לאחר שישלוט בכל האלמנטים ולאחר שיגרום לתבוסת אומת האש אשר תביא לסיום המלחמה בין האומות השונות.

אנג מתחיל ללמוד את שלושת היסודות הנוספים: מים, אדמה ואש. בהמשך אנג, סוקה וקטרה יוצאים למסע לעבר שבט המים הצפוני אשר ב קוטב הצפוני, על מנת שאנג וקטרה יוכלו ללמוד כשפות מים.

אנג מגלה בהמשך כי הופעתו של כוכב השביט הקרוי ע"ש סוזין (Sozin's Comet) מסוגל לחזק את כוחם של מכשפי האש לעוצמות בלתי-רגילות, וכי בפעם האחרונה שהופיע אומת האש ניצלה את ההזדמנות ופתחה במלחמה. כמו כן הוא מגלה כי כוכב השביט מיועד לחזור בקיץ הקרוב ויעניק למעשה לאומת האש מספיק עוצמה על מנת להשיג ניצחון מוחלט. אנג מבין כי הוא יהיה חייב להזרדז ולהתמחות בכל ארבעת היסודות במהרה על מנת שהוא יצליח לשים קץ למלחמה לפני שיהיה מאוחר מדי.

במהלך המסע לכיוון הקוטב הצפוני, הקבוצה נרדפת על ידי צוּקו ודודו איירו, נסיך אומת האש המנודה ובנו של שליט האש אשר מעוניין ללכוד את אנג במטרה להשיב את כבודו האבוד ואת כס המלכות. כמו כן, גם האדמירל צאו מנסה ללכוד את האווטאר בעת שהוא מוביל את אומת האש למתקפה נגד שבט המים הצפוני.

בסיום העונה אנג והחבורה מגיעים אל הקוטב הצפוני שם הוא וקטרה לומדים כשפות מים. האדמירל צאו תוקף את הקוטב הצפוני. ההתקפה נהדפת הודות לתושיתם של אנג וחבריו.

לאחר שהמצור על שבט המים הצפוני מסתיים, שליט האש אוזאי שולח את בתו אזולה, אחותו של צוקו, ללכוד את צוקו והדוד איירו שמואשמים בבגידה באומת האש.

[עריכה] העונה השנייה

לאחר שמתמחה בכשפות המים, יוצא אנג למסע אל עבר ממלכת האדמה על מנת להתמחות בכשפות האדמה. שם בעיירה קטנה שבשליטת ממלכת האדמה הקבוצה פוגשת בטופ, מכשפת אדמה עיוורת אשר הופכת למורה השנייה של אנג. לאחר שהגיבורים מגלים ספרייה עתיקה, הם מגלים כי ליקוי החמה המלא אשר צפוי להתרחש יגרום למכשפי האש לאבד את כוחותיהם באופן זמני ובשל כך יספק להם הזדמנות להביסה. הקבוצה מנסה להעביר מידע חיוני זה אל מלך האדמה אך לאחר שאפה נחטף החבורה נאלצת לשנות את תוכניותיהם אבל כשהחבורה מגיעים אל בה סינג סה אנג והחברה מגלים שדבר ענק בשם "הקודח" (ובכך זה גורם לכך שהקודח מפריע להם למצוא את אפה) הקודח מנסה וכמעט מצליח לעבור את החומות של בה סינג סה אבל אזולה, אחותו של צוּקוֹ, ושתי חברותיה מיי וטאי לי רודפות אחרי הגיבורים אשר מנסים להגיע כעת לעיר בה-סינג-סה, בירת ממלכת האדמה. על ידי לכידה ולאחר מכן התחזות ללוחמות קיושי, אזולה מנסה לגרום לכך שקבוצת כשפי אדמה בשם דאי לי תבצע הפיכה אשר תאפשר לאומת האש להשתלט על בה-סינג-סה ולמנוע בכך כל תקווה לפלישה רחבת היקף של אומת האדמה לאומת האש. במהלך עימות אזולה מצליחה לפצוע אנושות את אנג במצב אווטאר מה שאומר שאם ימות מפצעיו כשהוא נמצא במצב אווטאר,האווטאר ייחדל להתקיים לנצח אך קאטרה מרפאה את אנג בעזרת מים מיוחדים מהצפון. בשל בגידתו של איירו, קאטרה מצליחה לברוח ברגע האחרון עם גופו של אנג. העולם אשר סבור שהאווטאר נהרג מתחיל כעת להאמין שאבדה התקווה. במציאות, האווטאר קם לתחייה על ידי קאטרה באמצעות מים מיוחדים בעלי יכולת ריפוי.

צוּקוֹ ואיירו מחליטים לערוק מאומת האש לאחר שאביו מורה ללכוד אותו בעקבות כשלונותיו. השניים מגיעים לבה-סינג-סה, ומתחזים לפליטים, ופותחים חנות תה מצליחה בשם "הדרקון ג'סמין". בהמשך צוּקוֹ שוב חובר לאומת האש כאשר הוא מסייע לאזולה להביס את אנג בכך שאזולה פוגעת באנג עם ברק (אזולה היא מומחית לכשפות הברק). כפרס, הוא מורשה לחזור לאומת האש כנסיך הממלכה.

בסיום העונה, לאחר שנתפסה על ידי ציידי ראשים אשר נשלחו על ידי משפחת ביי פונג [המשפחה העשירה ביותר בממלכת האדמה] להחזיר את טוף לביתה, טוף משתמשת במיומנויות כישוף אדמה על מנת "לראות" את החלקיקים באדמה שהופכים למתכת ובכך היא הופכת לכשפית המתכת הראשונה.

[עריכה] העונה השלישית

אומת האש כובשת את בה-סינג-סה בירת ממלכת האדמה אך לא לגמרי כשיגע כוכב השביט של סוזין הם ינחיתו את המכה הסופית.ובכך משמידה את ממלכת האדמה ובכך כובשת את כל אומות העולם והמורדים מצטרפים למסדר הלוטוס הלבן כהכנה למהפכה הסופית. כאשר אנג מתעורר הוא מגלה כי חבריו הצליחו לחמוק לספינה של אומת האש ולהתחזות לאנשי אומת האש.

החבורה אשר נמצאת בדרכה לאומת האש על מנת שביום הליקוי הם יוכלו לתקוף ולהביס את שליט האש. במהלך הפלישה החבורה מצליחה להביס את רוב השומרים ולהשתלט על האזור שמסביב לארמון אך אנג מגלה בהמשך כי הארמון פונה משום שאומת האש ידעה מראש על הפלישה המתוכננת ומשפחת המלוכה הועברה לבונקר תת-קרקעי מתחת להר געש. כאשר חברי הקבוצה מבינים שמטרתם העיקרית נכשלה, הם נוטשים את הארמון ומנסים להגיע לספינותיהם על מנת לחמוק מאומת האש. עם זאת, צי ספינות אוויר של אומת האש משמיד את ספינת האוויר של הקבוצה. אנג מצליח להימלט מאומת האש על גבו של אפה בעוד ששאר חברי הקבוצה נשארים ונלקחים בשבי.

בהמשך צוּקוֹ מחליט להקשיב לעצת דודו איירו ומחליט לעזור לאנג להיתמחות בכשפות אש על מנת שאנג יתמחה בכל ארבעת היסודות וישלים את האימונים שלו כאווטאר.

ביום בו כוכב השביט של סוזין מגיע, שליט האש פותח במבצע צבאי אשר מטרתו השמדת שאר תושבי אומות העולם שנמלטו מאומותיהם המובסות. אנג וחבריו מתעמתים עם שליט האש, אזולה וצבא אומת האש. אנג מצליח להביס את שליט האש, בעוד שצוקו וקטרה מביסים את אזולה וצוּקוֹ הופך לשליט החדש של אומת האש. הסדרה מסתיימת כאשר העולם מגיע לתקופה חדשה של שלום והרמוניה ל-100 שנים נוספות.

כל הזכויות שמורות
למנהל האתר
אלמוג חן