בניית אתרים בחינם
 

אווטאר האתר השווה ביותר

 
   דף הבית    משחקים ב- 2all    על הסדרהl
   צור קשר    פרקים מלאים עונה 1    פרקים מלאים עונה 2    פרקים מלאים עונה 3    משחקי אווטאר    בואו לקשקש בפורום
   הדמויות    ארבעת האומות    תהליך ההפקה    סרט קולנוע    משחקי וידיאו    סדרת ספין אוף
   אווטאר סדרה מצויירת    על העונות    סרטוני אווטאר    הורדות רקעים של אווטאר    תמונות אווטאר    חידון בנושא אווטאר
   i פסטיגל    פיספוסים מצחיקים    הורדות    לוח שידורים של ערוץ ניקולדיאון    איירבנדר    עולמות וירטואלים
   סרטים והצגות    סרטונים לילדים    TV    שרוטונים    מעריב לילדים    אווטאר קלפים
   טריוויה כדורגל    משחקים ב-נט גיימס    משחקים ב-נענע 10    משחקים ב-ביגו    משחקים ב-יויו משחקים    משחקים ב-GMX
   משחקים ב-365    משחקים ב-משחקי רשת    האתר האחר שלי    חדשות    קישור לתחרות    האגדה של קורה
   משחקים    דמויות    דמויות שהופיעו/יופיעו בסדרה המקורית    חיות מלוות    הנצחות    אווטאר קורה פרקים מלאים
   על הסדרה    הצצות לפרקים    תמונות של האגדה של קורה    משחקי האגדה של קורה    סרטוני האגדה של קורה    אווטאר קורה קומיק קון
   אווטאר סגנונות לחימה    אווטאר קטנטנים    בנה אתר בחינם    איירבנדר 2    מידע על איירבנדר
 
    דף הבית
    משחקים ב- 2all
    על הסדרהl
    צור קשר
    פרקים מלאים עונה 1
    פרקים מלאים עונה 2
    פרקים מלאים עונה 3
    משחקי אווטאר
    בואו לקשקש בפורום
    הדמויות
    ארבעת האומות
    תהליך ההפקה
    סרט קולנוע
    משחקי וידיאו
    סדרת ספין אוף
    אווטאר סדרה מצויירת
    על העונות
    סרטוני אווטאר
    הורדות רקעים של אווטאר
    תמונות אווטאר
    חידון בנושא אווטאר
    i פסטיגל
    פיספוסים מצחיקים
    הורדות
    לוח שידורים של ערוץ ניקולדיאון
    איירבנדר
    עולמות וירטואלים
    סרטים והצגות
    סרטונים לילדים
    TV
    שרוטונים
    מעריב לילדים
    אווטאר קלפים
    טריוויה כדורגל
    משחקים ב-נט גיימס
    משחקים ב-נענע 10
    משחקים ב-ביגו
    משחקים ב-יויו משחקים
    משחקים ב-GMX
    משחקים ב-365
    משחקים ב-משחקי רשת
    האתר האחר שלי
    חדשות
    קישור לתחרות
    האגדה של קורה
    משחקים
    דמויות
    דמויות שהופיעו/יופיעו בסדרה המקורית
    חיות מלוות
    הנצחות
    אווטאר קורה פרקים מלאים
    על הסדרה
    הצצות לפרקים
    תמונות של האגדה של קורה
    משחקי האגדה של קורה
    סרטוני האגדה של קורה
    אווטאר קורה קומיק קון
    אווטאר סגנונות לחימה
    אווטאר קטנטנים
    בנה אתר בחינם
    איירבנדר 2
    מידע על איירבנדר

 • קורה (ג'נט וארני/דקלה הדר) - הדמות הראשית והאווטאר. קורה היא כשפית מים במקור, נערה בת 17 משבט המים הדרומי המתוארת כנערה עקשנית ומרדנית. עם תחילת הסדרה, היא כבר שולטת בכשפות מים, אדמה ואש - אך טרם למדה להשתמש בכשפות האוויר שלה, ולכן עוברת לעיר הרפובליקה ללמוד עם טנזן (אחד מבניו של אנג) כשפות אוויר. המכשול העיקרי העומד בדרכה היא גישתה קלת הדעת וחסרת הסבלנות שנועלת את קשריה עם הצד הרוחני שלה כאווטאר וחוסמת את ניסיונותיה לכשף אוויר או ליצור קשר עם אחד מגלגוליה הקודמים. לאורך העונה הראשונה, קורה לומדת בדרך הקשה להיות סבלנית וקשובה לכוחותיה, ואט אט היא גוברת על המכשול הרוחני שחוסם אותה. כחצי שנה לאחר מכן, מתוארת קורה כאווטאר במלוא כוחותיה, המסוגלת להשתמש בכשפות אוויר באופן מקצועי ולהיכנס למצב האווטאר כרצונה. מה שגורם לה לעתים להפעיל אותו גם לשימוש חסר תועלת, כגון ניצחון במירוץ קטנועי אוויר שערכה עם ילדיו של טנזן.
 • מאקו (דיויד פאוסטינו/עומר רוזנצוייג) - כשף אש ואחד מחבריה של קורה. מתואר כאדם אפל השקוע בהרהורים, גדל ברחובות עם אחיו הצעיר בולין, יחדיו הם מתאמנים לטורנירים של כשפות, בתקווה לזכות בפרס הגדול. כשפות האש שלו מוצגת בסדרה כחזקה במידה יוצאת דופן, עד שהוא מסוגל ליצור ברק בתנועה אחת תוך כדי שדמו כושף, דבר שהכשפים החזקים ביותר מהסדרה המקורית לא עשו. מוכשר גם בניווט ברקים, שמתוארת בסדרה המקורית כמסוכנת ומסובכת. הוא נקרא על שם השחקן מאקו איוואמאטסו אשר דיבב את קולו של הדוד איירו בסדרה המקורית. לתקופה מסוימת הוא היטלטל בין אהבתו לקורה לבין אהבתו לאסאמי, אך בסופו של עניין הוא נפרד מאסאמי ופתח מערכת יחסים עם קורה. לאחר מרד האנטי כשפות הוא פרש מזירת הכישוף המקצועי, ופנה לעבודה במשטרה במסגרתה מונה לרדוף אחר פושעים ועוברי חוק.
 • בולין (פי.ג'יי ביירן/גילן שחף) - חבר נוסף של קורה, כשף אדמה ואחיו הצעיר של מאקו. בניגוד למאקו, בולין לרוב קליל והומוריסטי, וגם הוא כמו אחיו מתאמן לטורנירים של הכשפות בתקווה להתרחק מהחיים ברחוב. מנסה באופן כושל להתמודד עם מאקו על ליבה של קורה. בניגוד לרוב כשפי האדמה החזקים שהוצגו בסדרה, הוא מעדיף סגנון לחימה מודרני יותר, דבר שככל הנראה מושפע מכך שהכשרתו כמאסטר כשפות אדמה התבצעה במסגרת זירת ההיאבקות, שכוללת סגנונות לוחמה שונים קצת מסגנון המסורתי. כמו כן הוא לא מוצג ככשף בעל כוחות חזקים בדווקא, אלא יותר ככשף מיומן המתעל את כוחותיו באופן יעיל. (הוא אינו יודע לכשף מתכת או להשתמש בוויברציות האדמה.) לאחר סיום המרד נגד הכשפים הוא הקים מחדש את קבוצת סמורי האש ומצא חברים חדשים במקום קורה ומאקו שפרשו מהקרבות בזירה.
 • אסאמי (סיישל גבריאל/הילה מערבי) - הבת של הירושי, והיא חסרת יכולות כישוף, אך כישרונות הלחימה שלה בקרבות פנים אל פנים הועילו לחבריה במקרים רבים. התאהבה במקו, ומתחרה בקורה על ליבו, באף על פי שכשלעצמה יש לה יחסים מצוינים עם קורה. כשהיא גלתה שאביה הצטרף לחסידיו של אמון, היא ברחה מביתה והצטרפה למקו, בולין ולקורה. לאחר מרד האנטי-כשפות ומאסרו של אביה, היא ירשה את החברה והתחילה לנהל אותה בעצמה.
 • טנזין (ג'. ק. סימונס/לירון ברנס) - המאסטר והמורה של קורה לכישוף אוויר. בן זקונים להוריו אנג וקטרה ואחיהם של קפטן בומי וקאיה, והוא היחיד שנולד ככשף אוויר. הוא חי באי מקדש האוויר, מקדש שנבנה על ידי אנג לאחר מלחמת מאה השנים הארוכה, ושם מנסה ללמד את קורה את כשפות האוויר. לאורך העונה הראשונה הוא שימש לקורה כדמות אבהית שלעתים הביע עליה כעס בשל פזיזותה, אך הוראו גם מקרים בהם קורה פנתה אליו כשהייתה בסערת רגשות או מקרה בו היא פרצה בבכי בזרועותיו.
 • פמה (מריה במפורד/אורנה כץ) - אשתו של טנזין וצעירה ממנו ב-16 שנים, יחד איתו הם ילדו את ארבעת ילדיהם ג'ינורה, איקי, מילו ורוהן. היא חברה בלומדי האוויר שגרים על האי ולומדים את דרכיהם של נוודי האוויר. במהלך רוב העונה הראשונה פמה הייתה בהריון של רוהן וקיוותה שהילד שבבטנה, לא יצא כשף כמו ילדיה.
 • ג'ינורה (קירנן שיפקה/קטלין אליגדו) - בתם הראשונה בת העשר של טנזין ופמה ונכדתם של אנג וקטרה, כשפית אוויר מצטיינת ומוכשרת. היא ילדה שקטה ורגועה המצטיינת במדיטציות ונהנית מקריאת ספרים ומשחקי פאי שו. במהלך הקרב על אי מקדש האוויר, היא הצליחה להציל את לין בייפונג מהשיויונאים ולהביס את סגנו של אמון, מה שכשפים גדולים וחזקים ממנה נכשלו בו.
 • איקי (דרסי רוז ביירנס/הללי היבש) - בתם השנייה בת השמונה של טנזין ופמה, ונכדתם של אנג וקטרה כשפית אוויר חזקה וסוערת. ילדה תוססת ומלאת חיים שאוהבת הרפתקאות. אוהבת לשאול שאלות רבות את כל מי שרק מוכן להקשיב, ולהעיר הערות חסרות טקט, ועם זאת היא מהירת מחשבה ובעלת לשון שנונה. היא סייעה בקרב על אי מקדש האוויר בכך שטיפסה על קטנוע אוויר והעיפה את השיויונאים שסביבה לכל כיוון. כמו כן, היא כמעט נצחה במירוץ קטנועי האוויר שהתנהל בין כמעט כל כשפי האוויר שבעולם, אילולי קורה הייתה נעזרת במצב האווטאר.
 • מילו (לוגן וולס/אייל ליטוין) - בנם השלישי בן החמש של טנזין ופמה ונכדם של אנג וקטרה, כשף אוויר עוצמתי ופרוע במקצת. נהנה ממשחקים פרועים עם אחיותיו גם כשהדבר מאיים להוציא את אמו מדעתה. יכולות האוויר שלו גבוהות ועל אף גילו הצעיר הוא הצליח להכניע לבדו מספר שיויונאים בקרב על אי מקדש האוויר.
 • רוהאן הוא בנם הרביעי של טנזין ופמה ונכדם של אנג וקטרה, שנולד בזמן שעיר הרפובליקה הייתה תחת התקפה לא ידוע אם הוא כשף אוויר או לא.
 • טונראק וסנה כשפי מים והוריה של קורה נולדו בשבט הדרומי. לאביה של קורה יש אח ושמו אונאלאק והוא המנטור הרוחני של קורה. בתחילת הסדרה הם חיכו לבואם של אנשי הלוטוס הלבן כדי שיבדקו אם קורה היא האווטאר.
 • אמון (נואטאק) (סטיבן בלום/אלון שר) דמות אנונימית אשר פניה מוסתרות במסכה, מנהיג ארגון מחתרתי שמתנגד לכשפות המנסה לגרום למהפכה כנגד הכשפים. בעל היכולת ליטול מכשפים את יכולת הכישוף. הוא נהג לטעון שמקור שנאתו לכשפים הוא רצח משפחתו בידי סחטנים כשפי אש, שהותירו את פניו מצולקות לנצח. אך הוא שיקר. בפרק האחרון בעונה, מתגלה אמון ככשף מים מכפר קטן בשבט המים הצפוני, ואחיו של טרלוק, אשר למד יחד עם אחיו כשפות דם מאביהם יאקון. בעזרת כשפות הדם, גילה אמון את אותה הדרך בה לקח את יכולת הכישוף. אמון בורח עם אחיו, ואחיו המאוכזב מחליט להתאבד איתו, והוא מפוצץ את מכל הדלק של הסירה.
 • ליוטננט הוא הסגן של אמון ולוחם חזק מאוד. לא יודע כלום על עברו של אמון ובסוף העונה הראשונה נלחם ומפסיד לאמון. לא כשף וכמו אמון רוצה להרוג את של הכשפים.
 • צ'יף לין בייפונג (לוגן וולס/שרית סרי) היא בתה של טוף וכשפית אדמה ומתכת חזקה, העומדת בראש המשטרה של עיר הרפובליקה. חברתו לשעבר של טנזין, שנפרדה ממנו מחמת חוסר התאמה. הייתה מלכתחילה נוקשה כלפי אווטאר קורה, אך בצל המאבק באמון יחסה אליה הפשיר. ככל שאמון התחזק מעמדה התערער עד שבסוף החליטה להתפטר ולהלחם באמון באופן מחתרתי. לאחר שניסתה להלחם בספינות האוויר של אמון ומתנגדיו שרדפו אחרי טנזן ומשפחתו שנסו מהעיר בזמן המתקפה על העיר, היא נתפסה, ומשסירבה לגלות את מקום מחבואה של האווטאר, אמון הסיר את כשפותה לנצח, עד שאווטאר קורה מצאה את הדרך לבטל את נטרול הכשפות של אמון, והחזירה לה את כוחות הכישוף. בפעמים רבות דאגתה לעיר הרפובליקה גרמה לה להקריב את כל מה שיש לה כדי להשיב את האיזון אל עיר הרפובליקה.
הפורד מודל T, עליו מבוסס המראה של ה"סאטו-מובייל"
 • הירושי סאטו הוא איש עסקים עשיר בעל אישיות גדולה. התחיל את דרכו כעני, ובעזרת הלוואה שקיבל הצליח לממש את חלומו ולהוציא לאור את ה"סאטו-מוביל", רכב המזכיר במראהו את הפורד מודל T. הירושי הוא אביה של אסאמי, ואין ברשותו יכולת כישוף. אשתו נרצחה בידי כשפי אש, מה שהותיר אותו בשנאה עמוקה כלפי הכשפים, משום כך הוא הצטרף לחסידיו של אמון, מתוך הזדהות להשקפותיו ודמיון הטרגדיה ששניהם קבלו מבעלי כוח הכישוף, ויצר עבורו את הכפפות המחשמלות ואת השריונות החסינים לכשפות מתכת. הובס ונכלא בידי אסאמי בתו בסוף העונה הראשונה.
 • טרלוק הוא כשף מים וכשף דם, חבר מועצה משבט המים הצפוני במקור. רודף כבוד שמנסה לחתור תחת מעמדה של ביפונג, ולשם כך הקים יחידת כח מיוחדת ללוחמה נגד המחתרת של אמון. אביו, כשף מים בעל יכולת יוצאת דופן לכשף דם ללא ירח מלא, ניסה להשתלט על העיר, עד שאנג לקח לו את הכשפות. טרלוק מנסה ללכת בדרכו אך בניגוד לאביו, ניסה לפעול בדרך השכנת שלום ולא פשע באמצעות כשפות דם כלפי אויביו, כך שיהפוך לגיבור העיר ויצבור כוח. בסוף הסדרה חוזר למוטב ומתאבד וכך הורג גם את אמון על ידי פיצוץ מיכל הדלק של סירה בה הוא ואחיו אמון היו עם כפפה מחשמלת של השיוויונאים.
 • יאקון כשף מים וכשף דם לשעבר, היה ראש ארגון פשע שאיים על עיר הרפובליקה במשך שנים. כ-42 שנה לפני אירועי הסדרה, נעצר על ידי טוף (אז ראש משטרת עיר הרפובליקה) ואוואטר אנג בחשד לביצוע פשעים המערבים שימוש בכשפות דם, שהוכרזה כלא חוקית. בעת שסוקה, שכיהן כראש מועצת עיר הרפובליקה, דן אותו למאסר עולם יאקון השתמש בכשפות דם בעזרת כוח המחשבה שלו כדי לשתק את כל יושבי האולם ולברוח, בעודו מכריז כי עוד יחזור לכבוש את עיר הרפובליקה. לבסוף, הוא נלכד על ידי אנג, המסיר ממנו את יכולת הכשפות לנצח, לאחר שהוא מבין כי יאקון מהווה איום גדול לסביבה. בהמשך, יאקון משנה את זהותו ומהגר לשבט המים הצפוני. שם מתחתן ומביא לעולם את שני בניו - נואטאק וטרלוק, שאף הם מתגלים ככשפי מים אשר ירשו ממנו גם את יכולת כשפות הדם.
 • גנרל איירו (דאנטה באסקו/לירון לב) - כשף אש חזק באופן לא רגיל, נכדם של זוקו ומיי מהסדרה המקורית ובנה של בתם של זוקו ומיי שהיא שליטת האש העכשווית, הופיע לקראת סוף העונה הראשונה. הוא גנרל הכוחות המאוחדים (United Forces) ומגיע לעזור לקורה להציל את עיר הרפובליקה מהשיויונאים. המדבב שלו הוא דאנטה באסקו שדיבב את זוקו בסדרה המקורית של כשף האוויר האחרון.
 • קאיה בתם הבכורה של אנג וקטרה ואחותם הגדולה וההיפית של קפטן בומי וטנזין כשפית מים והילרית השנייה הטובה ביותר בעולם (אחרי קטרה) גרה בשבט המים הצפוני ושמה נחשבת להילרית והמרפאת הטובה ביותר בשבט.
 • קפטן בומי הבן האמצעי ונטול יכולות הכישוף של אנג וקטרה ואחיהם של קאיה וטנזין מקביל לגנרל איירו בצי האומות המאוחדות (United Forces) מבוסס על המלך בומי מהסדרה המקורית.
 • ווריק איש עסקים מצליח ותושב שבט המים הדרומי ושם נחשב לאחד האנשים בעלי מעמד עליון,(מכונה קפטן התעשייה) הידוע בטבעו המופקר ובחירות אופנה ראוותניות. הוא חבר קרוב של בולין.
 • צ'יף אונאלאק המפקד של שבט המים הצפוני הדוד של קורה (אח של אבא שלה) והמנטור הרוחני שלה יש לו שני ילדים תאומים וידוע כאדם רוחני ביותר.
 • דזנה ואסקה הילדים של אונאלק אחיינים של טונראק וסנה ובני הדודים של קורה.

כל הזכויות שמורות
למנהל האתר
אלמוג חן