בניית אתרים בחינם
 

אווטאר האתר השווה ביותר

 
   דף הבית    משחקים ב- 2all    על הסדרהl
   צור קשר    פרקים מלאים עונה 1    פרקים מלאים עונה 2    פרקים מלאים עונה 3    משחקי אווטאר    בואו לקשקש בפורום
   הדמויות    ארבעת האומות    תהליך ההפקה    סרט קולנוע    משחקי וידיאו    סדרת ספין אוף
   אווטאר סדרה מצויירת    על העונות    סרטוני אווטאר    הורדות רקעים של אווטאר    תמונות אווטאר    חידון בנושא אווטאר
   i פסטיגל    פיספוסים מצחיקים    הורדות    לוח שידורים של ערוץ ניקולדיאון    איירבנדר    עולמות וירטואלים
   סרטים והצגות    סרטונים לילדים    TV    שרוטונים    מעריב לילדים    אווטאר קלפים
   טריוויה כדורגל    משחקים ב-נט גיימס    משחקים ב-נענע 10    משחקים ב-ביגו    משחקים ב-יויו משחקים    משחקים ב-GMX
   משחקים ב-365    משחקים ב-משחקי רשת    האתר האחר שלי    חדשות    קישור לתחרות    האגדה של קורה
   משחקים    דמויות    דמויות שהופיעו/יופיעו בסדרה המקורית    חיות מלוות    הנצחות    אווטאר קורה פרקים מלאים
   על הסדרה    הצצות לפרקים    תמונות של האגדה של קורה    משחקי האגדה של קורה    סרטוני האגדה של קורה    אווטאר קורה קומיק קון
   אווטאר סגנונות לחימה    אווטאר קטנטנים    בנה אתר בחינם    איירבנדר 2    מידע על איירבנדר
 
    דף הבית
    משחקים ב- 2all
    על הסדרהl
    צור קשר
    פרקים מלאים עונה 1
    פרקים מלאים עונה 2
    פרקים מלאים עונה 3
    משחקי אווטאר
    בואו לקשקש בפורום
    הדמויות
    ארבעת האומות
    תהליך ההפקה
    סרט קולנוע
    משחקי וידיאו
    סדרת ספין אוף
    אווטאר סדרה מצויירת
    על העונות
    סרטוני אווטאר
    הורדות רקעים של אווטאר
    תמונות אווטאר
    חידון בנושא אווטאר
    i פסטיגל
    פיספוסים מצחיקים
    הורדות
    לוח שידורים של ערוץ ניקולדיאון
    איירבנדר
    עולמות וירטואלים
    סרטים והצגות
    סרטונים לילדים
    TV
    שרוטונים
    מעריב לילדים
    אווטאר קלפים
    טריוויה כדורגל
    משחקים ב-נט גיימס
    משחקים ב-נענע 10
    משחקים ב-ביגו
    משחקים ב-יויו משחקים
    משחקים ב-GMX
    משחקים ב-365
    משחקים ב-משחקי רשת
    האתר האחר שלי
    חדשות
    קישור לתחרות
    האגדה של קורה
    משחקים
    דמויות
    דמויות שהופיעו/יופיעו בסדרה המקורית
    חיות מלוות
    הנצחות
    אווטאר קורה פרקים מלאים
    על הסדרה
    הצצות לפרקים
    תמונות של האגדה של קורה
    משחקי האגדה של קורה
    סרטוני האגדה של קורה
    אווטאר קורה קומיק קון
    אווטאר סגנונות לחימה
    אווטאר קטנטנים
    בנה אתר בחינם
    איירבנדר 2
    מידע על איירבנדר

הדמויות הראשיות
 • אָ‏נג (זאק טיילר אייזן/תובל שפיר) - הגיבור הראשי. נער בן 112 אשר היה קפוא בקרח יחד עם הביזון המעופף שלו, אפה, במשך מאה שנים. לאחר מאה שנים נער ונערה בשם סאקה וקטרה משבט המים הדרומי מגלים את אנג ואפה, מחלצים אותם ומצליחים להחיות אותם. אנג מגלה במהרה כי הוא הגלגול הנוכחי של האווטאר אשר נועד להביס את אומת האש ולהחזיר את האיזון לעולם. אנג הוא נער רגיש, אופטימי, בעל תושייה, רודף שלום וצדק ונאיבי. אנג התאהב בקטרה מהרגע הראשון שראה אותה ומנסה לכבוש את לבה בדרכים שמציעים לו ודרכים משלו. אנג בהתחלה לא רוצה להיות האווטר ויש לו רגשות אשם מהעבר על כך שנטש את העולם ברגע שהם היו זקוקים לו, בהמשך אנג לומד ומתבגר ומגבר על העבר.
 • קָ‏טַ‏רַ‏ה (מיי וייטמן/ספיר דרמון ועמית דגן) - נערה בת 14 משבט המים הדרומי. אמא שלה נרצחה על ידי כשפי האש, לפני מותה היא נתנה לקטרה שרשרת שקטרה כל הסדרה לובשת, בהמשך מגלים שהשרשרת הייתה שייכת לסבתא של קטרה שהכין לה אהוב ליבה. כשפית המים האחרונה משבט המים הדרומי,מוכשרת באומנויות הריפוי ומלמדת את אנג כשפות מים. בעונה השלישית כשפית מים בשם המה שמתגלה בתור כשפית מים נוספת משבט המים הדרומי בגיל העמידה מלמדת את קאטרה דברים שאינה ידעה קודם באמנויות המים:1.היא מלמדת אותה שבכל דבר יש מים והיא יכולה לשאוב את המים שבתוכו במחיר השמדתו.2.היא מלמדת אותה שבעצם בליל ירח מלא כשפי המים יכולים לשלוט בכל סוג כלשהו של נוזלים כולל דם. יחד עם אחיה הבוגר סוֹ‏ק‏ה, הם מלווים את אנג לאורך מסעו בחיפוש אחר הדרך לנצח את שליט האש ולהשכין שלום בעולם ובין ארבע האומות. בהמשך הדרך מגלה קטרה שהיא מתאהבת באנג.
 • סוֹ‏ק‏ה/סאקה (ג'ק דה-סנה/אסף אבידן ודניאל מגון) - לוחם בן 16 משבט המים הדרומי. יחד עם אחותו הקטנה קטרה, הם מלווים את אנג לאורך מסעו בחיפוש אחר הדרך לנצח את שליט האש ולהשכין שלום בעולם. הוא משתמש להגנה בבומרנג שלו ובהמשך הסדרה הוא מרגיש בילתי נחוץ ומיותר מה שגורם לו ללכת ללמוד את אומנות החרבות אצל מיומן במקצוע מאומת האש כשהוא מתחזה לאחד מאנשי המושבות של אומת האש בשם "סאקה (השם שלו)". בהמשך הוא מתאהב בלוחמת הקיושי סוקי ובנסיכה משבט מים הצפוני יואה(שהופכת אחר כך לרוח הלבנה). הוא רוצה להיות מנהיג כמו אביו והוא מתכנן את כל הפעולות והמכשירים במלחמות (גם בפרק הסיום).
 • טוֹ‏פְ (ג'וסי פלוור/ליאנה עיון) (עונה 2-3) - כשפית אדמה בת 12. עיוורת מלידה. בילדותה ברחה למערה שם היא פגשה גיריות ענק עיוורות אשר לימדו אותה כשפות אדמה. הוריה עשירים ורחמים ומפחדים על ביתם בגלל שהיא עיוורת בזמן הזה היא השתתפה בתחרויות הגיע במהלך העונה השנייה של הסדרה היא בורחת מביתה ומצטרפת למסע עם אנג וחבורתו במטרה ללמד אותו את כשפות האדמה ולעזור בפלישה לאומת האש. למרות שהיא עיוורת, טופ מסוגלת לראות על ידי הרגשת הוויבראציות באדמה דרך רגליה. טופ נחשבת לכשפית האדמה החזקה ביותר, כמו כן היא היחידה בעולם שיכולה לכשף מתכת. לפעמים נרמז שהיא מאוהבת בסוקה.
 • צוּקוֹ/זוּקוֹ (דאנטה באסקו/עפר שכטר ולירון לב) - הנסיך בן ה-16 של אומת האש אשר הוגלה מאומת האש. משמש בתחילה כנבל הראשי בסדרה אשר רוצה לחסל את האווטאר אשר מאיים על ההשתלטות של אומת האש על שאר העולם על-מנת לזכות בכבוד בקרב אביו ולחזור לשלוט בתור נסיך אומת האש. הוא הוגלה מאומת האש לאחר שהתנגד לתוכנית אכזרית של צבא אומת האש, לאחר שהסתכסך עם אביו אשר מתפקד כמלך של צבא האש ולאחר שנאלץ להילחם נגד אביו באגני קאי - קרב אשר במהלכו הוא קיבל את הצלקת על עינו. אביו אשר מחשיב את צוּקוֹ לכישלון מוחלט ולמקור בושה, גירש אותו וציין בפניו כי עד אשר הוא לא יתפוס את האווטאר וישיב את כבודו האבוד, הוא לא יורשה לחזור לאומת האש. לאורך הזמן, צוּקוֹ לומד להתמודד עם כעסיו, החמלה העצמית ויחסיו המורכבים עם אביו ואף מפתח יחס הזדהות עם העמים השונים אותם אומת האש מתקיפה. בשל כך, צוקו משנה את דעתו במהלך העונה השלישית כאשר הוא מחליט להצטרף לאנג על מנת ללמד אותו כשפות אש. בסוף הסדרה צוּקוֹ מוכתר כשליט האש החדש. אנג וצוּקוֹ מתיידדים בסוף המלחמה ובנוסף מתברר בסוף שאווטאר רוקו, הגלגול הקודם של אנג, היה למעשה חברו הטוב ביותר של הסבא רבא של צוּקוֹ, ואף רוקו הוא הסבא רבא של צוקו מצד אמו. בכל מסעו עוזר לו דודו אירו. הוא מאוהב במאי שעוזרת גם לאזולה. בעברו אמו אהבה אותו והגנה עליו (יותר מאזולה) והיא עזרה לשליט האש (בעלה) והכינה את התוכנית המושלמת להשתלט על העולם (בכדי להציל את צוקו) ואז היא הוגלתה על ידי שליט האש.
 • הנסיכה אָ‏זּ‏ולַ‏ה (גריי דה-ליסל/רונית בקרמן ועמית דגן) (עונה 2-3) - נערה מניפולטיבית בת 14. הנסיכה של אומת האש ואחותו הקטנה של צוקו. משמשת כאחת הנבלים הראשיים בסדרה. אזולה היא הבת המועדפת של כל הסובבים אותה באומת האש (חוץ מצוקו ואיירו). אזולה היא כשפית אש מומחית אשר מסוגלת לשלוט גם בכישוף ברק. אזולה נחשבת לחזקה יותר בדרגה ממכשפות האש הרגילות. לאחר שצאו מת היא ושתי חברותיה, מאי וטאי לי, יצאו לתפוס את האווטאר, את איירו ואת צוקו. הנסיכה סיימה את המלחמה בניצחון של אומת האש כאשר חברה ושלטה על ארגון הדאי-לי הארגון השולט בבה-סינג-סה וארגנה הפיכה שהפילה את השלטון בבה-סינג-סה.בילדותה,אזולה הרגישה שאימה אהבה את זוקו יותר,לכן הרגישה צורך להיות מושלמת בהכל.
 • אִירוֹ/אָ‏יירוֹ‏ (מאקו אייוומאטצ'ו/דב רייזר) - גנרל בדימוס מאומת האש. ידוע ברחבי אומת האש כ"דרקון המערב". איירו הוא גם דודו ומורו של הנסיך צוּקוֹ ואחיו של שליט האש. איירו הוא כשף אש רב עוצמה, והוא המציא (תוך כדי התבוננות בכשפי מים)מהלך בכשפות אש. איירו היה היחיד אשר החליט לתמוך בצוקו לאחר שהוגלה הוא ניסה להדריך אותו לדרך הנכונה. הוא נוטה לקחת דברים בהומור וברוגע. בנו של איירו נהרג במצור על בה-סינג-סה. לאחר מות בנו הוא פרש וחזר לאומת האש כמפסידן. איירו מתייחס לצוקו כאל בנו. איירו חבר בארגון סודי הנקרא "הלוטוס הלבן".בעונה השלישית,אנג וזוקו לומדים שאיירו גילה את סודם של לוחמי השמש,ולא באמת הרג דרקון. איירו היה אמור להיות שליט האש אך לאחר הפסדו בבה-סינג-סה ומותו של בנו אחיו הפך ליורש הממלכה. הוא פתח בית תה בבה-סינג-סה.

[עריכה] דמויות משנה בולטות

 • האדמירל צאו/זאו (ג'ייסון אייזקס/מיכה אוזין סליאן) (עונה 1) - אדמירל חמום מוח בצבא אומת האש. צאו מזלזל בצוקו ולאחר שצוקו ניצח אותו בקרב אגני קאי הדבר רק הגדיל את שינאתו אליו. כאשר צאו פיקד על צי אומת האש בהתקפה על שבט המים הוא פוצץ את ספינתו של צוקו בעזרת פיראטים אך לא ידע שצוקו שרד ונישאר על ספינתו של צאו על מנת לתפוס את האווטאר לפניו. האדמירל צאו נהרג בהתקפה על שבט המים לאחר שאנג הורג את צאו תוך מצב האווטאר.
 • אווטאר רוקו (ג'יימס גארט) - כל דור נולד אווטאר לאומה אחרת.האווטאר שהיה לפני אווטאר אנג הוא אווטאר רוקו מאומת האש שבגלל שהוא לא היה מספיק החלטי פרצה מלחמה. אווטאר רוקו מדריך את אנג במשך מסעו ,עוזר לו ועונה לו על שאלות, בפרק 46 רוקו מספר את הסיפור שלו ושל שליט האש סוזין. אווטאר רוקו נהרג בהתפרצות הר געש במקום מגוריו, שסוזין צופה בו מת ולא נוקף אצבע לעזור לו לאחר שרוקו הציל את חייו.
 • שליט האש אוֹזַ‏אֲי (מארק המיל/עמי מנדלמן) (עונה 1 ועונה 3) - אביו של צוּקוֹ. הגלה אותו ופצע את עינו השמאלית מה שגרם לצלקת, במהלך קרב אגני קאי שקיימו השניים, וכן שליט האש הנוכחי בסדרה. אוזאי מעדיף את אזולה על צוקו ושונא את אחיו אירו. אוזאי היה מוכן לעשות הכל בשביל להיות שליט האש - כמו להרוג את אביו ולהכניס את אשתו לכלא. בפרקים האחרונים של הסדרה הוא מתמודד מול אנג. כוח האש הוצא ממנו בכוח על ידי אנג וכך לעולם לא יוכל יותר לכשף אש. בפרק האחרון של הסדרה צוקו שולח אותו לכלא אומת האש.
 • המלך בומי (אנדרה סוגליזו/גיורא קנת) (עונה 1, פרק שני בעונה השנייה והפרקים האחרונים של העונה השלישית) - בומי הוא המלך של עיר ממלכת האדמה "אומשו". בומי היה זקן משוגע בן 112 לפחות אם לא יותר שאמר שעשה דברים משוגעים ומטורפים - אבל כשף אדמה חזק מאוד ורב עוצמה. בנוסף, בהמשך מסתבר כי בומי היה חבר של אנג לפני 100 שנים. כאשר החיילים של המשפחה של מיי מגיעים לכבוש את העיר שלו, בומי מחליט לא לעשות שום דבר ולהיכנס לכלא. העיר נכבשת לבסוף על ידי אומת האש ונקראת "עיר אוזאי החדשה". לבסוף בומי מצליח להשתחרר בעת ליקוי חמה וכובש את אומשו בחזרה עבור ממלכת האדמה. עוזר לכבוש את בה-סינג-סה בחזרה מאומת האש.
 • מיי (קרקט ליי) (עונה 2-3) - נערה צעירה שמפגינה חוסר רגש, משועממת, אשר יחד עם טאי לי, מלווה בתחילה את הנסיכה אזולה על מנת ללכוד את צוקו, איירו והאווטאר. בהמשך מתגלה כי היא הייתה חברת ילדות של צוקו ואזולה. מאי ידועה כבת למשפחת אצולה מאומת האש, שבאה להתגורר באומאשו, לאחר שנכבשה על ידי אומת האש. למאי יש דוד האחראי על "הסלע הרותח", בית כלא באומת האש. מיי אמנם ידועה כבחורה דיי אדישה, אך היא התאהבה בצוקו מאז ילדותם ואף שניהם החלו לצאת במהלך העונה השלישית. מאי מסוגלת להשתמש בשוריקנים הנשלפים מכיסי בגדיה ולזרוק אותם לעבר אויביה.מיי היא בת לאמא שתלטנית שחייבה אותה לדבר רק כאשר פנו אליה,לכן מיי פיתחה אדישות רבה אל העולם.
 • הנסיכה יואה (ג'ואנה בראדי) (עונה 1) - הנסיכה של שבט המים הצפוני. כאשר נולדה כולם חשבו שהיא מתה, אך הוריה הביאו אותה אל המעיין של רוחות הירח והאוקיינוס והיא הצליחה לשרוד כאשר רוח הירח בירכה אותה והשאירה חלק ממנה בתוכה. היא וסאקה היו מאוהבים אך לא יכלו להיות יחד בגלל שיואה הייתה מאורסת. לאחר שרוח הירח הושמדה על ידי אדמירל צאו, יואה הפכה לרוח הירח החדשה. היא לעתים מופיעה ומסייעת לאנג.
 • סוּקי (ג'יני קוואן)- מנהיגת לוחמות הקִיוֹשִי. לוחמות הקיושי הן בנות שנלחמות בסגנונה של האווטארית שקדמה שני דורות לאנג-אווטר קיושי. סוקי הפכה לבת זוגו של סוקה בעונה השנייה והשלישית. בהמשך הסדרה, סוקי מופיעה גם ללא שאר הלוחמות, אבל בסוף העונה השנייה, ניתן לראות שסוקי והלוחמות נלחמו נגד אזולה וחברותיה, אבל בסוף הפסידו וסוקי נלקחה לכלא "הסלע הרותח" שבאומת האש יחד עם אביו של סוקה וקטרה ומשם מוציאים אותם צוקו וסוקה דבר שגרם לכך שהיא השתתפה בחלק גדול מהמלחמה האחרונה באומת האש.
 • טאי לי (אוליביה האק/אורנה כץ) (עונה 2-3) - נערה עליזה ואנגרטית החוברת, ביחד עם מיי, אל אזולה במשימתה ללכוד את צוּקוֹ, איירו ואת האווטאר. פלאשבקים שונים מראים שטאי לי הייתה חברת ילדות של אזולה ומאי. אזולה הזכירה ששתיהן נפגשו באקדמיה המלכותית לבנות באומת האש. טאי לי היא אקרובטית מיומנת, אשר מסוגלת לשתק את יריביה על ידי פגיעה ישירה בנקודות לחץ. בפרק "הסלע הרותח: חלק II", היא השתמשה בכישוריה נגד אזולה, על מנת למנוע ממנה לירות ברק על מאי ובעצם להרוג אותה. בסוף הסדרה נחשף כי טאי לי התחברה עם הלוחמות מקיושי בזמן שהותה בכלא, ולבסוף הצטרפה לקבוצתן לאחר שחרורה.לטאי לי היו 6 אחיות זהות,מסיבה זו היא הרגישה צורך לייחד את עצמה בכך שהיא הצטרפה לקרקס.
 • מאסטר פאקו (ויקטור ברנדט) (עונה 1 ועונה 3)- תושב שבט המים הצפוני. הוא מאסטר בכשפות מים שלימד את קטרה ואנג כשפות מים מומחית. בתחילה, הוא מסרב ללמד את קטרה מאחר והיא אישה, אך מסכים לאחר שהוא מגלה כי היא נכדתה של קאנה, האישה שהוא התאהב בה בצעירותו והיא לא החזירה לו אהבה. במהלך הסדרה הוא מתחתן עם סבתה של קטרה וסוקה לאחר שנדד לקוטב הדרומי. חבר במסדר הלוטוס הלבן.
 • לונג פנג (עונה 2) - סגנו של מלך האדמה וראש הדאי לי, ארגון כשפי אדמה שפועל בניגוד למלכות האדמה. ניסה להסתיר ממלך האדמה את המלחמה של אומת האש אך בסופו של דבר המלחמה נחשפת ולונג פאנג נכנס לכלא. במהלך הסדרה הוא חוטף את אפה. גורלו לא ידוע לאחר שנכנע לאזולה ומסר לידיה את השליטה המוחלטת על הדאי-לי.
 • ג'ט (עונה 1-2) - נער בן 16 ממלכת האדמה. אומת האש הרגה את הוריו כאשר היה בן 8 ומאז הוא הקים מחתרת של ילדים הנלחמים מול אומת האש כנקמה על העוול שגרם להם. בעונה הראשונה הוא פגש את אנג, קטרה וסוקה אחרי שהציל אותם מאומת האש והרשה להם לשהות בביתו. לאחר שסוקה מגלה את שנאתו הקיצונית מדי של ג'ט לאומת האש, שמתבטאת באמצעות ניסיונו להציף כפר שלם של אנשי ממלכת האדמה החפים מפשע ששולטים בו חיילי אומת האש, הקשר בין החבורה לכנופיה של ג'ט מתנתק לאחר שהם מסכלים את מזימתו. בעונה השנייה ג'ט חוזר אבל הפעם הוא מגיע לבה סינג סה. הוא מתיידד שנית עם החבורה של אנג בטענה שהוא בא בטוב. בפרק האחרון של העונה השניה הוא נלחם יחד עם הכנופיה שלו נגד הדאי-לי אך נפצע כאשר לונג-פאנג משליך עליו סלע. הוא מבקש מהחבורה של אנג לברוח ושהוא יצא מהמשימה בחיים. החבורה בורחת, אבל טופ אומרת לבסוף שג'ט שיקר, דבר שכביכול מרמז על כך שהוא מצא את מותו בידי לונג פנג ראש הדאי לי אם כי הדבר מעולם לא נאמר בצורה מפורשת.

[עריכה] חיות מלוות

החיות מדובבות בגרסה האנגלית על ידי די בארדלי בייקר.

 • אַפָּה - הביזון המעופף של אנג בעל 6 רגלים וזנב של בונה אשר משמש לאורך הסדרה ככלי התחבורה העיקרי של החבורה ברחבי העולם. אפה הוקפא יחד עם אנג במשך מאה שנים וכעת הוא הביזון המעופף היחידי שנשאר בעולם. במהלך העונה השלישית מתגלה כי ביזוני האוויר היו כשפי האוויר הראשונים. אנג בחר את אפה עוד בצעירותו ואפה מלווה אותו במשך כל הסדרה ועוזר לו.בכמה מן הפרקים בעונה השנייה אפה נחטף ע"י כשפי חול מהמדבר ונמכר לקרקס בבה-סינג-סה,שם נחטף ע"י לונג פנג(האחרון ישתמש בו אחר כך כקלף מיקוח נגד אנג)ומשוחרר ע"י זוקו.בהעדרותו ניתן לראות את הקשר החזק בינו לבין אנג.
 • מוֹמוֹ - למור מעופף לבן וקטן. החבורה מצאה אותו במקדש האוויר הדרומי שהיה המקום בו אנג גדל והוא, כמו אפה, האחרון מסוגו. הוא בדרך כלל נהנה לקחת לסוקה את האוכל לפני שהוא מספיק לאכול אותו. מומו מקשיב לאנג אפילו שהוא לא מבין את השפה שלו.
 • ניילה - חיית גישוש אשר מוצאת אנשים לפי ריחם. צוקו השתמש בניילה פעם אחת בעונה הראשונה לתפיסת אנג ופעם אחת בעונה השלישית לחיפוש דודו איירו.
 • נצי - ציפור נץ דואר.סוקה קנה אותו בזמן שהותם בממלכת האש בזמן שהם 'מחופשים' לאנשים מאומת האש , נצי היא החיית מחמד הזמנית של סוקה. טופ שולחת בעזרתו מכתב לביתה בו היא מביעה חרטה על הכאב שגרמה להוריה.
 • בוסקו - דוב המחמד של מלך האדמה. החבורה פוגשת אותו כשהם מגיעים לבה-סינג-סה.
 • פלופסי - חיית המחמד של בומי, מלך אומאשו.

כל הזכויות שמורות
למנהל האתר
אלמוג חן