בניית אתרים בחינם
   יוגה צחוק- Laugh Yoga    סדנת שוקולד וצחוק Chocolate    Lectures & laugh yoga    Press in English    English Home page
 
    דף הבית
    מי אני ?
    רשימת הרצאות וסדנאות
    קורס מנחי יוגה צחוק
    השתלמות: שילוב הומור בהוראה
    סדנאות בישול וצחוק
    הומור של דיאטות
    סדנאות ייחודיות לנשים
    סדנאות לילדים Children's
    מאמרים.. Articles
    הופעות בתקשורת
    המלצות
    ווידאו - Video
    עסקים מומלצים שלי
    הזמנת שוקולד משוקוהוליק
    יצירת קשר והזמנת סדנה
לאתר החדש והמשודרג הכולל סרטונים מסדנאות http://www.chocolaugh.com
 
ההרצאות שלי משלבות הומור עם עצות מעשיות לשימוש בו, אבל אל דאגה...
הן גם מצחיקות!
בהרצאה אני משלבת סיפורים אישיים, בדיחות ודוגמאות משעשות עם מידע, כללים ורעיונות לשימוש בהומור. אני מתאימה את המפגש למקום ולקהל. אם תרצו הרצאה יותר אקדמית עם דגש על מידע ומחקר (בכל זאת אני דוקטורנטית) ואם תרצו מפגש מאוד קליל והומוריסטי (בכל זאת אני עובדת גם עם ילדים, נוער, וכל המשפחה) אין שום בעיה. מכיוון שזו הרצאה או סדנה ולא מופע אין לה מבנה נוקשה - היא יכולה להיות ארוכה יותר או קצרה יותר בהתאם לזמן העומד לרשותכם. ניתן לבחור מתוך הנושאים המופיעים מטה או ליצור איתי קשר ולבקש מפגש מיוחד המותאם לצרכים שלכם.
 
שילוב הומור בחיי היום יום
מפגש חוייתי המיועד לקהל הרחב בנושא פיתוח גישה הומוריסטית לחיים ושימוש בכלי ההומור בחיי היום יום. מטרת המפגש להבין את יתרונות ההומור ככלי להפחתת לחץ ומתח בחיים, לשיפור היחסים הבינאישיים וליצירת אווירה חיובית סביבנו.
 

 הומור במקום העבודה
אומרים שעבודה קשה עוד לא הרגה אף אחד...אבל אני אומרת, למה להסתכן?
מפגש המיועד למקומות עבודה וקבוצות הפועלות יחד ומטרותיה הבנת היתרונות של הומור לבניית אווירה חיובית במקום העבודה, בנייה וניהול צוות, הפגת מתח ולחץ בעבודה וקידום הנאה וכיף בעבודה כדרכים להגברת שביעות הרצון והמוטיבציה של עובדים.

·        ניתן לשלב מפגש עם הומור כחלק מהתמודדות עם שינוי ארגוני, פעילות בניית צוות, גיבוש לעובדים ועוד. בנוסף להרצאה ניתן לשלב הפעלה מצחיקה ודינאמית למשתתפים.

 

הומור בחינוך והוראה
איך קוראים לאדם שממשיך לדבר למרות שאף אחד לא מקשיב לו? - מורה.
אם אהבתם את הבדיחה, נהדר. אם נעלבתם... סימן שהגיע הזמן ללמוד לקחת את ההוראה קצת יותר בקלות, ללמוד לצחוק קצת יותר על עצמכם ועם התלמידים. איך עושים את זה?
המפגש מדגיש את יתרונות ההומור ככלי ללמידה. במפגש נדבר על היכולת של הומור לעורר את התלמידים, ליצור מעורבות ועניין בנלמד, לעידוד היצירתיות, שיפור הזיכרון, לשיפור האווירה בכיתה וליצירת קשר בלתי אמצעי בין המורה לתלמידים ובין המשתתפים בשיעור. ניתן גם להזמין השתלמות בת כמה מפגשים.

* מתאים במיוחד גם למקומות עבודה אשר עוסקים בהדרכה והעברת מסרים שיווקיים.

 

הומור של דיאטות
מפגש חווייתי המיועד לקהל הרחב (תרתי משמע).  במפגש נכיר את עולם ההרזייה דרך ההומור הקשור אליו ונלמד מהם הסודות להרזייה מוצלחת. המפגש מתבסס על עבודת המחקר למ.א. בנושא הרזייה וסיפורה האישי של המרצה . כולל הסוד הכמוס: איך לאכול את העוגה ולהשאיר את הקלוריות בצלחת. למאמר המלא על הומור של דיאטות
 
סדנאות
סדנת שוקולד מצחיקה וטעימה. מפגש חווייתי וטעים בו נשתעשע בזהב השחור, נשחק, נצחק וכמובן נאכל הרבה שוקולד. המפגש מפעיל את המשתתפים בשלל משחקים מצחיקים ומגבשים, בין לבין נלמד מה השוקולד שאנו בוחרים אומר על האישיות שלנו, על חיי המין שלנו, ועל סיכויינו לרזות.. אפשר לבנות את הערב כדי לחגוג למישהו מיוחד, ואפשר גם בלי סיבה - ברגע שיש שוקולד כבר יש חגיגה.
 
סדנת צחוק פעילה, הפעלה דינאמית הכוללת תנועה במרחב והשתתפות כל הקבוצה. לא מפסיקים עד שתהיו על הרצפה ולא תפסיקו להתגלגל מצחוק. ניתן לשלב סדנת יוגה צחוק עם פתיחה מתוך נושאי ההרצאות.
ראו פירוט בדף "יוגה צחוק".
 
 
 
אהבה בעולם החי – על הקשר בין הטבע לזוגיות ולתשוקה האנושית. מרצה: יובל חדד*

הרצאה מרתקת אודות אהבה, זוגיות והזדווגות בעולם החי, חלוקת עבודה בגידול צאצאים והתבוננות כיצד האדם מחקה את הטבע...

ננסה לענות על השאלה: האם אנחנו יצירי תרבות או נשלטים על ידי הטבע? האם מונוגמיה קיימת גם אצל בני האנוש – כמו אצל הפינגווינים – והאם יצר הזכר רע מנעוריו. היכן הנקבות קובעות את הכללים, אצל איזו חיה האבא מחליף את החיתולים בבית בזמן שאמא מביאה את הפרנסה, ולמה אתה ממש ממש לא רוצה למצוא את עצמך במיטה עם אלמנה שחורה... רמז – אתה עלול לאבד את הראש.
 
*המנחה הנו מורה בכיר לביולוגיה, בוגר לימודי מדעי החיים.
 
 פקס: 153-8-6496409  נייד: 054-6400043  דוא"ל:  debbie.iancu@gmail.com