בניית אתרים בחינם
 

עסקים מומלצים מאת:

                    אוהד הראל

 
   דף הבית    צור קשר    תגובות
 
    דף הבית
    טונר / ראש דיו - קומג'ט
    הפעלות לימי הולדת - אילן וייס
    מוצרי אלקטרוניקה - T.R.P
    טיסות רומנטיות-שמיים כחולים
    סיגריה אלקטרונית - אייסמוק
    שף פרטי - אור שאוליאן
    מסגריית חירות
    חלפים לרכב - C.S.P
    מספרה לחיות - חיות פלוס
    בינצ'י - נוסטלגיה עממית
    חינה - אחלה של חפלה
    פורום שירים מומלצים
    מאפרת עד הבית-עינת רפפורט
    לופט סניורה
    בדק בית הבודקים
 

סיגריה אלקטרונית – איי סמוק    

                

 

הי, קוראים לי אוהד הראל ואני מכור לעישון סיגריות.

ערב אחד, בעת שישבתי לראות משחק כדורגל עם חברים באיזה בר שכונתי, ראיתי את אחד מחבריי שולף מכיסו סוג של טיובה מזכוכית עם פיה, לא יותר גדולה מגודל של סיגר.

איך שצחקנו עליו, חבריי ואני, וראינו אותו יונק מהפיה כאילו הוא מעשן, ומפיו יוצא עשן אמיתי כמו של סיגריה.

לאחר שנגענו מלצחוק ולהשפיל אותו, ניסיתי את המוצא, והפלא ופלא, זו באמת תחושה של סיגריה, ובזמן שחבריי ואני צריכים לצאת מחוץ לדלתות הפאב כדי לעשן ולהגניב סיגריה לריאותינו השחורות, החבר שלי יושב בנחת בפאב מעשן לו סיגריה אלקטרונית ונהנה מכל המשחק.

אז כמובן שאין סיכוי שלי, אוהד הראל, לא יהיה מוצר מדליק שכזה, לקחתי ממנו את הטלפון של המשרד אשר מספק לו את הסיגריה, ויום למחרת כבר צלצלתי למשרד אשר נמצא ברחובות.

שוחחתי עם נציגה מקסימה אשר הסבירה לי שיש מאחורי המוצר אישורים של האף די איי האמריקאי, ומנתה עבורי את כל סוגי הטעמים, מטעם של טבק רגיל של סיגריה רגילה, ועד לטבק בטעם קפה, מוקה, פירות כמו אננס, בננה תפוח וכו'.

העלות של סיגריה אלקטרונית כולל הנוזל שמתכלה בכל חודש בערך, היא 350 ש"ח, אז עשיתי חישוב פשוט שאני מוציא על סיגריות בחודש סכום מטורף – שתי חפיסות ליום שכל אחת 21 שקלים, יוצא 42 ליום כפול 31 ימים בחודש זה כבר למעלה מ- 1200 ש"ח, שווה לנסות, אם לא בשביל הבריאות אז בשביל הכיס...חחח

באותה שיחה ביקשתי ממנה להוציא הזמנה על שם אוהד הראל, וההזמנה הגיעה למחרת, ולאחר שבועיים אשר בהם עישנתי סיגריה אלקטרונית בצירוף של 5 סיגריות רגילות ליום, הייתי בתדהמה מוחלטת, איך אני עדיין נהנה מלעשן בלי להרוס את בריאותי ואת החור בכיסי.

כמובן שלאחר הנצחון המוחץ הזמנתי לאחי ולאימי שגם הם מעשנים ללא הפסקה, ואין ספק שהמוצר סיגריה אלקטרונית גרם לכולנו לרדת בצריכת הסיגריות באופן משמעותי.

היום לאחר שהעלו שוב את מחירי הסיגריות וחפיסה של הסיגריות שלי עולה 24 ש"ח, אין ספק שסיגריה אלקטרונית היא מוצר נהדר בריא וחסכוני.

אז תודה לאיי סמוק ברחובות, על המוצר המדליק שהחלו לייבא לקהל הצרכנים המעשן והמכור בישראל, בשמי אוהד הראל, ובשם כל המעשנים הסובבים אותי אני מודה לכם, בהצלחה

לכניסה לאתר לחץ כאן: http://www.ismoke.co.il/   ושתהיה גמילה נעימה מעישון...

  כל הזכויות שמורות ל- אוהד הראל      

 
SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5