בניית אתרים בחינם
 

עסקים מומלצים מאת:

                    אוהד הראל

 
   דף הבית    צור קשר    תגובות
 
    דף הבית
    טונר / ראש דיו - קומג'ט
    הפעלות לימי הולדת - אילן וייס
    מוצרי אלקטרוניקה - T.R.P
    טיסות רומנטיות-שמיים כחולים
    סיגריה אלקטרונית - אייסמוק
    שף פרטי - אור שאוליאן
    מסגריית חירות
    חלפים לרכב - C.S.P
    מספרה לחיות - חיות פלוס
    בינצ'י - נוסטלגיה עממית
    חינה - אחלה של חפלה
    פורום שירים מומלצים
    מאפרת עד הבית-עינת רפפורט
    לופט סניורה
    בדק בית הבודקים
 
סי אס פי - חלפים לרכב                 
                                                      
זה ידוע כבר שנים שמוסכים יודעים להרוויח יפה על הלקוחות שלהם, אני, אוהד הראל, עוד זוכר מילדותי את המערכון של הגשש על מגרש השדים, איך הם צוחקים על המכירות במגרשי מכוניות ואיך דוחפים לאנשים שטויות ולוקחים על זה כסף רב.
היום בעידן אינטרנטי מפותח כשלכולנו יש חשיפה דרך הרשת למחירים ברחבי העולם, וכולנו נחשפים למוצרים וחידושים מכל העולם, בדקתי וחקרתי האם ניתן בדרכים מסוימות לעקוף את המוסך, והאם יכול להיווצר מצב שאוהד הראל יעקוף את התחום של כל כך הרבה עבודה בעיניים.
התחלתי לבדוק ולהפתעתי הגעתי לספק של חלפים לרכב, אשר שמו סי.אס.פי חלקי חילוף לרכב, דיברתי עם שוקי הבעלים של החברה והתייעצתי בו, ולפי ההתרשמות שלי ממנו הבנתי שעל אף שהחברה שבבעלותו מספקת מוצרים רבים למוסכים אשר מרימים את המחירים כדי להרוויח על גבינו הלקוחות, שוקי באתר שלו מוכר את החלפים הללו בזול מאוד, אך אף אחד מהלקוחות לא חכם ומשופשף מספיק על מנת לבדוק.
שוקי מסביר שהאנשים יאמינו לכל מה שהמוסכניק אומר כי הוא בעצם "רופא" של מכוניות , והם לא יודעים שהם יכולים לרכוש את החלקים אצל שוקי ישירות, ולהגיע למוסך ולתת למוסך כסף על עבודת החיבור בלבד.
למשל, יום אחד אחי הקטן לקח את הג'יפ שלי צפונה לנסיעה עם חבריו לנחל החצבני לטיול אוהלים, אין לי מושג איך קרה שהמנוע התחמם יתר על המידה, ובמוצאי שבת קיבלתי את הרכב כשצריך להחליף לו ראש מנוע.
חיפשתי בין מכרים, ובין מוסכים, ואני, אוהד הראל אוהב לערוך השוואות מחירים, והמחיר הנמוך ביותר שקיבלתי עדיין היה יקר בכמה רמות מן המחיר שמצאתי אצל שוקי וסי אס פארטס חלפים לרכב, אין ספק שבעובדה שרכשתי את ראש המנוע מהחברה גם זכיתי למחיר זול, וגם למוצר איכותי וחדש, כך שלא נתתי צ'אנס למוסך כזה או אחר "לדחוף" לי לרכב איזה ראש מנוע יד שנייה או משומש אחר.
כאיש עסקים אשר חווה דבר או שניים בחייו אני אוהד הראל, יכול להמליץ בצורה החלטית שדווקא בשל העובדה ששוק המוסכים הנו תחום מפוקפק ואנשים כה רבים נכוו והרגיעו כי הונו אותם, וגבו מהם כסף כה רב לשווא, דווקא בתחום כזה חברה כמו סי אס פי של שוקי חברת אביזרים לרכב היא חברה מבורכת אשר מגנה על ציבור הלקוחות, ומאפשרת לנו ליהנות ממחירים סבירים, מוצרים איכותיים, ואפשרות לעקוף את העמלה הגבוהה אשר מוסכים גובים מאתנו.     
 
לכניסה לאתר להזמנת חלפים לרכב לחץ כאן - http://www.csparts.co.il/
  כל הזכויות שמורות ל- אוהד הראל      

 
SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5