בניית אתרים בחינם
 

עסקים מומלצים מאת:

                    אוהד הראל

 
   דף הבית    צור קשר    תגובות
 
    דף הבית
    טונר / ראש דיו - קומג'ט
    הפעלות לימי הולדת - אילן וייס
    מוצרי אלקטרוניקה - T.R.P
    טיסות רומנטיות-שמיים כחולים
    סיגריה אלקטרונית - אייסמוק
    שף פרטי - אור שאוליאן
    מסגריית חירות
    חלפים לרכב - C.S.P
    מספרה לחיות - חיות פלוס
    בינצ'י - נוסטלגיה עממית
    חינה - אחלה של חפלה
    פורום שירים מומלצים
    מאפרת עד הבית-עינת רפפורט
    לופט סניורה
    בדק בית הבודקים
 

שף פרטי – אור שאוליאן  

 

זה היה ממש לפני יום האהבה האחרון, ט"ו באב, ישבנו לשחק בלוט, משחק קלפים צרפתי עתיק, היינו רועי, גל, גיא ואני, אוהד הראל.

לפתע עלה הנושא המעניין על הפרק, איך להפתיע את בנות זוגינו ליום האהבה, אז כמובן שחופשה כזו או אחרת, או צימר בצפון, מתנה נחמדה, תכשיט, זר פרחים, כל מיני הצעות הועלו, מאוד בנאליות אם תשאלו אותי, ואז עלה בי הרעיון, לארגן איזו הפקה קטנה עם שף פרטי, באיזו פינת גן עדן רומנטית לאור נרות וקצת מוסיקה ברקע...

נכנסתי לגוגל כהרגלי ביום המחרת, ומכיוון שזוגתי חיה חיים בריאים בניגוד אליי שאני חובב מתוקים ומאפים מושבע, חיפשתי שף פרטי אשר מתמחה במזון בריאות.

מצאתי מספר אופציות ואז צלצלתי לאור, אור שאוליאן, נעים מאוד, אוהד הראל, ומכאן השיחה זרמה על השאלה האם מזון בריאות יכול להיות גם טעים???

השתכנעתי, ואור המשמש שף פרטי המומחה לתחום המזון הבריאותי גם אירגן לנו את כל ההפקה.

בערב יום האהבה, הגענו לבית פרטי בהרצליה, כאשר את פנינו קיבל השף אור שאוליאן בבגדי השף המסורתיים, חליפה לבנה וצחורה כשלג.

הוא הוביל אותנו כמו בכניסה לנשף מהאגדות לגינה האחורית אשר היתה כולה מוארת באור נרות ומקושטת בפרחי גן אדומים ולבנים למכביר.

ברקע התנגן קולו של פראנק סינטרה כמוסיקת רקע שבקושי שומעים אך נהננו מאוד מעצם הבחירה, ואף יכולנו לשוחח מלמולי אהבה שקטים.

אור הגיע עם המנה הראשונה שהיתה מוגשת ברוב פאר והדר, ועל אף שפנה ראשית לאוהד הראל, זוגתי הביעה עניין רב יותר באופן הבישול, ובהרכב התפריט, ואין ספק שראיתי בעיניה ובחיוכה שקלעתי על טעמה וההפתעה ליום האהבה היתה מצויינת.

כמובן שגם המנה השניה והקינוח היו מצויינים, וכן, אוכל בריא לכל הדעות הוכח כטעים מאוד, בעובדה זו אור שאוליאן שף פרטי, גבר עליי בויכוח, והוכיח את יכולתו הגבוהה להביא טעם מדהים למזון המורכב כולו מרכיבים בריאים לחלוטין.

לאחר שסיימנו את הארוחה השף הפרטי אור מזג לנו שתי כוסות גדולות של יין אדום, איטלקי, מצויין, וכאן אני נכנסתי לעניינים כחובב יינות מושבע, וכמובן כשאוהד הראל אוהב נושא מסויים הוא חוקר אותו לעומק, אז החלפנו מסר משפטים על יינות איטלקיים.

ואז בזמן שהוא התפנה לחזור למטבח, כנראה לארוז, לנקות או סתאם להשאיר אותנו לבד, הושטתי יד לזוגתי והזמנתי אותה לריקוד צמוד למקצב הבוסה נובה העדין של סינטרה.

אין ספק שיום אהבה מוצלח כזה לא הייתי מארגן בעלות סבירה של 1200 ש"ח, ערב רומנטי שסיפק לאהובתי ולי הנאה מושלמת, תודה לך אור שף פרטי, ממני אוהד הראל, ושיהיה בתאבון 

לכניסה לאתר לחץ כאן: http://www.chef-shaulian.co.il/  טעים ובריא...

  כל הזכויות שמורות ל- אוהד הראל      

 
SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5