בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
בניית אתרים
 
מי שיביא צילום של שיא גולשים
יקבע לוגו +רקע
 
 
 
 
 
   תן שם לדף
 
    תן שם לדף

עלילה:
"הכל בשביל האהבה" מגוללת את סיפורן של שתי אחיות, מקרנה וקרלוטה, המנהלות מערכת יחסים סבוכה במיוחד, כיוון ששתיהן מאוהבות באותו גבר, שהפך לבלתי אפשרי. יחד איתן מתגוררת אחייניתן, פלומה, שאיבדה את הוריה בתאונת דרכים. מקרנה מפגינה חום ואהבה כלפי מקרנה. קרלטה לעומת זאת היא אישה שטלתנית ומאופקת, שעושה לפלומה חיים קשים. שתי הדודות מסתירות סוד משפחתי נורא, שישפיע על חייה של פלומה וישנה אותם ללא הכר. פלומה מתאהבת בבחור בשם אינאקי, אלב בעיצומן של ההכנות לחתונה מטרפדת דודתה קרלוטה את העניין ומשאירה את פלומה שבורת לב. פלומה בטוחה שלעולם לא תתאהב שובעד שהיא פוגשת את אמיליאנו, אבל אז מסתבר שמושא אהבתה החדש הוא לא אחר מאהובה של חברתההכי טובה רומינה. האם ההיסטוריה לעד תחזור על עצמה?
 
 
דמויות:

קריסטובל - ארתורו פניצ'ה
מושא אהבתן של קרלוטה ומקרנה. קרלוטה גרמה לו לחשוב שמקרנה התאבדה בגללו ולכן, מלא ברגשות אשם הוא מתדרדר לאלכוהול וחייו נהרסים עד שהוא מוצא את התקווה באמונה. 20 שנה אחרי,  הוא חוזר ככומר, והוא מגלה של חייו הונעו על ידי שקר אחד גדול, ושאהובתו חיה
.
 
קרלטה - לטיסיה קלדרון
אישה מניפולטיבית, אכזרית ושתלטנית. קרלוטה גדלה בבית עם חינוך שמרני במיוחד,ומגיל צעיר נאלמה לטפל באח ובאחות שלה. קרלוטה המרירה עשתה זאת בדרך של מניפולציות, קללות, שוחד ואלימות מילולית, כי רק כך יכלה להשיג שליטה. כשהיא מגלה שאחיינית שלה לא נכנעת לפקודותיה, היא מסוגלת אפילו לרצוח. היא לא מאפשרת לאף אחד להיות מאושר, ובעיקר לא לאחותה, בה היא מקנאה.
 
מקרנה - ויקטוריה רופו
אחותה של קרלוטה. מילדות קרלוטה שכנעה אותה שהיא אחראית בלעדית למות אביהן, וכך במשך שנים, נאלצה מקרנה לחיות עם האשמה הזאת. היא מאבדת את אהוב ליבה קריסטובל, וכשהיא מגלה שהיא בהריוןויולדת את בתה פלומה, קרלוטה משכנעת אותה למסור את הילדה לאחיהן, כדי לשמור על שמה הטוב של משפחתה. רק הסבל של בתה נותן למקרנה כוח לעמוד מול אחותה.
 
פלומה - אליסון לוז
נערה מלאת חיים ומאושרת, אבל מושא מתמיד להתעללות נפשית מצד דודתה, קרלוטה. חברתה היחידה היא רומינה, ואחרי מות הוריה ומות ארוסה אינאקי, היא בטוחה שלעולם לא תתאהב שוב עד שהיא פוגשת את אמיליאנו, אהובה של חברתה הטובה.
 
רומינה - אלטאיר חרבו
היא בחורה אנוכית שתמיד חייבת להיות במרכז תשומת הלב. היא חברתה של פלומה, אבל מחליטה להתחרות בה על אהבתו של אמיליאנו. היא הופכת אותו לאהובה אבל לא באמת אוהבת אותו ובוגדת בו עם חברו, חרמן.
 
אמיליאנו - סבסטירן זוריטה
גבר אדיב, ישר ומלא בטחון עצמי. הוא בעצמו לא מבין איך נתן לרומינה להשפיט אותו, ולהפוך אותו לאהובה. היא שטחית ומפונקת אבל הוא כל כך ג'נטלמן, שהוא חושש לסיים את הקשר. הוא לא חושף את אהבתו לפלומה בעיקר בגלל שהיא מאוהבת בחברו, אינאקי. כשאנאקי מת הוא מתוודה בפני פלומה על אהבתו.