בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
בניית אתרים
 
מי שיביא צילום של שיא גולשים
יקבע לוגו +רקע
 
 
 
 
 
   תן שם לדף
 
    תן שם לדף
 
 
 
 
אהבה נושכת

עלילה
סיפורם של אנטוניו "הכלב" ברנדו וקמילה ברנדו. השניים הם בני דודים שגדלו יחד אצל הסבתא. מגיל צעיר הם משחקים בינם לבין עצמם משחק שקוראים לו משחק אהבה. במשחק הזה מותר לעשות אהבה בכל מקום אפשרי ולפתות את מי שרוצים ויש רק חוק אחד - אסור להתאהב. לא אחד בשני ולא במשהו אחר. מי שמתאהב, מפסיד במשחק. אנטוניו אמור להינשא לדניאלה בתו של שותפו של אביו לעסקים. אבל ממש ביום החתונה קמילה מאתגרת אותו בהתערבות ומתריסה בפניו שהוא לא יעז לעזוב את כלתו באמצע הטקס. אנטוניו נענה להתערבות ומגיע הרגע בו הוא וכלתו ניצבים קבל עם ועדה ומול הכומר, והוא אמור להגיד "כן", הוא מסרב לומר את המילה. התוצאות הרות גורלשכן אביה של דניאלה הוא אחד המשקיעים הגדולים בחברת הבניה של משפחת ברנדו. בעקבות התעלול של אנטוניו, החברה מגיעה כמעט עד פשיטת רגל. במקביל משפחת ברנדו מרמה את דגוברטו שמייצג קבוצה של בעלי בתים לא עשירים במיוחד. משפחת ברנדו משתלטת על הבתים בשכונה שלהם ולא משלמת עליהם. דגוברטו לא מסוגל לעמוד מול האנשים שסמכו עליו ומתאבד. בנו, רוקי נשבע לנקמה. רוקי הוא בחור ישר שחולם להיות מוזיקאי ומאוהב בסופיה. אנטוניו, שאביו זרק אותו לרחוב פוגש את סופיה ומחליט להינשא לה כ'די להראות לאביו שהוא כבר מבוגר אחראי. אבל סופיה מבינה מי הוא ומסרבת להיות איתו. אנטוניו שממש מתאהב בה, מחליט להשתקם ולנתק את קשיו ההרסניים עם קמילה. בינתיים מגלה קמילה שהיא בכלל לא ברנדו מקורית ושם משפחתה הוא בעצם לואיג'י. אביה הביולוגי סוחט אותה בתמורה לשתיקתו. אחרי חיזורים רבים סופיה מסכימה להנשא לאנטו ניו שהולך בינתיים למכון גמילה מסקס ושב הביתה ללידת בנו הראשון. העלילה מסתבכת שלעיר מגיעה נאני אחת מהסטוצים הרבים של אנטוניו, כדי לספר לו שהיא חולה באיידס.
 
 
מידע
שם מקורי: perro amor
שם בעברית: אהבה נושכת
הפקה: טלמונדו
שנה: 2010
ארץ: ארה"ב, מיאמי
ערוץ ושעת שידור:ויוה פלטינה, שישי 20:00 ש.ח. שבת 11:20

 
שחקנים
סופיה - אנה לוסיה דומינגז
אנטוניו - קרלוס פונסה
קמילה - מריצה רודריגז
רוקי - קוהטן פרננדס
דניאלה - מריצה בוסטמנטה
נאני - יינה ולדז
 

דמויות
 
סופיה - אנה לוסיה דומינגז
בחורה חרוצה, אשת עקרונות, המפרנסת היחידה של אמה, רוסריו. החליטה להגיע בתולה לחופה. סופיה מעולם לא הייתה מאוהבת. עד שהתאהבה דווקא בדון ז'ואן הכי ידוע לשמצה, אנטוניו הכלב. למרות התנגדותה העזה היא נופלת בקסמיו. בסופו של דבר היא זות שגורמת לאנטוני להתאהב לראשונה.
 
אנטוניו - קרלוס פונסה
מכור ליופי נשי, לסקס ומשחקי כיבוש. מודע לקסם שלו, וחוש ההומר המעולה שלו הופך אותו למושך ביותר. יש לו מערכת יחסים אובססיבית עם בת דודתו, קמילה, המבוגרת ממנו. מערכת יחסים שכולה מבוססת על סקס, אדרנלין ומשחקים. הכל משתנה כשהוא פוגש את סופיה. בהתחלה הוא מתכוון לפתות אותה כמו כולן, אבל היא מעוררת בו רגשות שלא הכיר קודם.
 
קמילה - מריצה רודריגז
אישה חושנית ושאפתנית, שלא בוחלת בשום אמצעי כדי להשיג את מטרתה. חובבת סקס, כסף וכוח, נחושה בדעתה לנצל אנשים עד תום. היא משחקת עם בן דודה משחקי סקס, אבל בלי להרגיש, מתאהבת בו. הצליחה לכבוש בקסמיה את גונזלו קאסרס. ולהתחתן איתו כשהוא עיוור לגמרי לאופייה האמיתי.
 
רוקי - קוהטן פרננדס
מוסיקאי שחולם על היום שבו יגשים את הפנטזיות שלו ויצליח עם להקתו. עם התאבדותו של אביו הוא נאלץ לעזוב את החלומות הגדולים ולחזור לשכונת נעוריו, נחוש בדעתו לנקום במשפחת ברנדו שהרסה את חייו. הוא מוצא תקווה והשראה בדמותה של סופיה, בה הוא מאוהב נואשות אבל היא לא מחזירה לו אהבה. כשהוא מגלה שהיא מאוהבת באנטוניו ברנדו, אוייבו המושבע, הוא משתגע ומוכן לעשות הכל כדי לא לאבד אותה.
 
דניאלה - מריצה בוסטמנטה
בחורה עשירה, אנטילגנטית וקפריזית. היא זוכה להיות ארוסתו של אנטוניו בעיקר בזכות השותפות העסקית של אביה עם משפחתו. היא אולי מאוהבת בו אבל הוא עוזב אותה ביום חתונה וגורם לה להשפלה הגדולה של חייה. היא נוסעת לפריז להתאושש וכשהיא חוזרת היא נחושה בדעתה לנקום באנטוניו וקמילה. לשם כך היא מאחדת כוחות עם גונזלו, בעלה של קמילה.
 

 
 
 
 
 
 
תמונות
 
 
 
סרטונים