בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
בניית אתרים
 
מי שיביא צילום של שיא גולשים
יקבע לוגו +רקע
 
 
 
 
 
   תן שם לדף
 
    תן שם לדף

***חלק ממה שכתוב פה לא בטוח ב 100% !!! לכן מי שיודע שמשהו פה לא נכון נשמח שירשום זאת בפורום:]
 
 
 • השחקנית קלה מונריוג (איסבל מזהות אבודה) תרמה את שיערה לנשים החולות בסרטן

 


 • ילדים ובני נוער מרתק מן המסך דיסני. והוא הפנים של מגמה המתעוררים: למכור תוכן טלוויזיה אנגלו סכסון, דיבר בשפה האנגלית י '..תוצרת ארגנטינה 

  ג 'ייק בלייק הם תאומים. אחד החוקרים, כוכב פופ אחרים. ערמומי והדוד המיליארדר הצליח להפריד ביניהם בלידה ובכך להבטיח את עתידה.במקרה, האחים להיפגש ולהחליט לעבור חיים: את הזמר טוב במתמטיקה וזה בתורו חייב לשבת ולקרוא. 
  ג 'ייק & בלייק היא סדרה המשדר את הכבל אות דיסני. ג 'ייק & בלייק יש את כל הקלישאות אפקטיבית: ההיסטריה ילדותי כרטיסים לקונצרט קצר לקחת אותם לסיור ברחבי העולם (זוכרים את המורדים) - רצועות של בני נוער. 

  המשך ...  ג 'ייק & בלייק צריך להיות בשם ג' ון Pinchame. נמצא כי ג 'ייק לה פלאטה, אוהד של התעמלות, רוגבי פתיחת הליגה לבעוט אל תיגע שחקן מאז גיל 12. ג 'ייק הוא בנחמין רוחאס, כי העיניים שקוף (הילד לא מטאפורה: הם קרובים יותר היעדר הצבע הכחול) כי רץ קטנטנות, סייר עם Erre Way לשיר בישראל, מנסה לחזר Y ו פלוריסיינטה החזה הראה בשנת 2006 אלמה Pirata. זה הבחור מן המפעל Cris מורנה על מי שוקל בראש אחד הפרויקטים השאפתניים ביותר של חברת ההפקה שלו (שם, שם משפחה ואת הקבוצה) ואת האקס שלה בעלי גוסטבו Yankelevich, RGB ובידור: להכין תוכנית באנגלית עם השחקנים ארגנטינה ואז לעשות את הדיבוב של הדמויות שלו לתוך Castilian-החוצה כדי להקל על הצפייה. 

  הסיטקום נרשמה במהלך 2008 ו -2009, גם את האלבום באנגלית Castilian, שוחרר באמריקה הלטינית בחודש דצמבר, תשיק ב ספרד, איטליה, ישראל ומקווה לבעוט אותה החוצה, באנגלית, דרום אפריקה אפריל. 

  -שנת 2007. הטלפון מצלצל: זה Cris Morena. מה אתה רוצה? 
  - מה אתה רוצה? מה אתה רוצה?! הוא אמר שיש לו סיפור בשבילי, מי חשב בשבילי. עם פלוס: האפשרות שהוא דיסני. אני מעולם לא נעלמה כי לבוא עם הצעה כזו, כל כך אישי. אז התיישבתי להקשיב. 

  תמונה ווידאו אירוח ידי TinyPic


  "וזה היה בשפה האנגלית, כאשר אמרת? 
  "זה היה אחר. אני חושב שהם גם היו מסכימים עם דיסני בזמן שאני מחפש אותי. Cris הראה לי את הסקריפט ואני אמרתי כן, הוא קיבל. אחרי כמה חודשים יחד נפגשנו שוב בארוחת צהריים, בפלרמו. ואז אמרתי את הרעיון נשלחה לחיות מחוץ לעיר שבה אני יכול לתקשר רק בשפה האנגלית, הספרדית לבודד. זה היה צריך להיבחר בארה"ב ניו יורק. 

  - האם יש לך מורה כל הזמן? 
  -ג 'קי. זה מאמן דרמה, אמריקאי שחי כאן [בארגנטינה]. הייתי coucheo של הגוי, את פונטי: זה חייב להיות דומים ככל האפשר את אנגלית אמריקאית. אז קח אותי לקולנוע, תיאטרון מוזיקלי, ראינו שמונה וביקש ממני להתכוונן על במהדורות החדשות בטלוויזיה כל היום. היא תיקנה אותי במהלך ההקלטות היו סצנות הפעולה היו נכונים, אבל כשהביטה הניד בראשו. שוב: הוא יצא מאוד חזק ש "". 

  - האם אתה שואל למה, למה ארגנטינאי? 
  "לא, כדי לראות אם הוא שינה את דעתו [צוחקת שלו]. אמרתי כן הכל כשעזבתי חשבתי "אלה משוגע."כשסיימתי pirata אלמה (2007), היא [Cris Morena], לפני שהוא הולך בחופשה, אמר לי לקחת שיעורי אנגלית.חשבתי שזה היה על משהו אבל לא יודע למה. שאלתי למה, ענה כי אני יכול להשתמש עבור העבודה שלי. כמו שהוא אמר לי פעם שאנחנו הולכים לעשות שיא והיינו סייר בינלאומית ואנחנו לא ... למה לשאול שוב? תפסתי ולקחתי שיעורי אנגלית, כל שנת 2007. 

  [N של R: הסדרה "המורדים Erre Way ויולד, הקבוצה המוזיקלית זה היה חלק לואיסנה לופילטו והם הקליט 5 דיסקים, כך ישראל לא יכולה לדרוך בלי אספסוף לרדוף נשים.] 

  - כמה מוזר זה היה לכופף אותו בעצמך? 
  "מאוד. זו היתה הפעם הראשונה שעשיתי. לך להתחיל מחדש. בתור שחקן, הדבר הראשון שמדאיג אותך לא להרוג את האווירה של הסצנה. את הטון המדויק, בזמן הנכון, זעקה קשה מאוד לשחזר באולפן עם מיקרופון.הופעות עד כה, זה לא בדיוק אותו הדבר, אבל עשינו את זה קרוב ככל האפשר. 

  - האם אתה האנה מונטנה לייצא? 
  "אני מקווה שאני לא פועלים כמו שהם עשו עם זה [והוא מוחזק על הבדיחה, אבל לא לפני הצגת כל השיניים שלו, מרימה את השיחה]. אני אקח את זה כמו באותו רגע הייתי בפגישה: כמעט בלי לחשוב. אלה דברים שאני אוהב לעשות, אז לא חושב נוסף. יש לקוות הסדרה עושה טוב, בתקווה לצאת עם פגע מארגנטינה להצלחה ביבשת אחרת. אבל אמרתי כן אז אמרתי כן כי הם שתי הדמויות פרוייקט אנגלית. שיהיה לך יום טוב את הצד ב 'של הסיפור. 

  תמונה ווידאו אירוח ידי TinyPic


  "כדי לשים את השם שלך ב-YouTube, הדבר הראשון שפורסם היה זה הסוף, ג 'ייק & בלייק השיר. האפשרות השניה מופיעה עם גוו העירום, הוא סרטון וידאו של אלמה Pirata. "אני אוהב אותך כל כך אני לא לחיות בלעדיך". אתה שומע את המבטא שלך? 
  "לא, אני אנסה. אתה יכול לזרוק את המחשב מהחלון. היה אפרסק? 
  לא מחכה לתשובה. הוא צוחק כל הזמן. ושים לב לצוות של ג 'ייק & בלייק היה הכי צריך ללמוד, כי רמת הקולגות שלהם היה מצוין. 

  Cris, Cris, Cris 

  בראיון, בכל פעם אני אומר "היא", זהו זה, Cris Morena. מורנה כל סדרת טלוויזיה שהוא עשה יוצרו. 

  - טען כי החוזה שלך ספרה זו עבודה באנגלית? 
  "עם Cris אין לי בעיה עם זה. אני סייר ואני מסודרים מאוחר יותר. יש לי יחסים עם אותה כי הייתי עם יצרנים אחרים, אבל יהיה קשה מאוד. זה מאוד אנושי, לא רק העבודה, אלא של אמון, מילה. החוזה נחתם ושם אותו במגירה. 

  -כדי להתגבר על הבדיקה שפה, היא לפתוח דלת כדי לעשות סרטים בחוץ? 
  "הלוואי, אני אוהב סרטים. זה קשה כי אתה צריך לשמור את השפה: קשה לחיות כאן, לדבר ולחיות ספרדית. 

  - אתה מוכן לעבור לגור במדינה אחרת על הקריירה שלך? 
  "אם הפרוייקט מעניין, כן. אני מוכן לחיות בלי: אני מתכוון הפחדים המשפחה, אשר היה רק ... כשהייתי בן 19 הצעתי לעשות את ההפקה המחודשת של פלוריסיינטה במקסיקו ואני אמרתי לא. 

  - פחד? 
  "מאת תוהה. הייתי צריך ללכת לבד לא יכול לשנות את דעתך באמצע ההקלטה. 

  תמונה ווידאו אירוח ידי TinyPic


  "אתה בחור בר מזל: לפני הניסיון הזה ביחידות האנגלית של פרויקט ייחודי אחרים, הסרט אנכי אופקי, ניקולס Tuozzo, שצולם בטייק אחד. היו שם ג 'ון, מאוהב ו אובססיה עם המטפל שלו. 
  [N של R: זה היה ירייה ברצף, לא חותך כדי לסדר את עמדות או לעשות שוב את התמונה.] 
  "ניקולא אמר לי שיש לו תפקיד, שהיה קטן אבל נחמד מאוד, לי כי הייתי ילד כי הייתה לי תמונה כי לא היה מה לעשות עם מה שהוא מציע לי, וזה עניין שנינו. 

  - זה סרט אגדה היו בריחה מן הקן על ידי Cris Morena? 
  "כן. היא אמרה שאני יותר מדי בנוח, אשר אימן אותי מבחינה מקצועית. היום אמרתי שאני רוצה להפסיק לעשות טלוויזיה כי לא היה עוד הוא השיב כי הוא הסכים, הוא חשב את אותו הדבר, חשבתי על לתת לי ללכת קצת. 
  *** 

  -במשך יותר מ 12 שנים עובד רצועות לילדים ובני נוער. החדשות הרעות הן ברונטית, ביישן יש משקפיים הגיבור הוא יפה / a (קטע, עם אה ", כן? האם מגע אסתטי, נכון?"). השאלה היא: האם זה אי פעם סטריאוטיפים כאלה? 
  "כעת יש מגמה של חיים כפולים: שתי דמויות, אחד מפורסם, אחד לא. אני מניח שניהול זה בגלל אנשים כמו זה.זה היה צריך לבקש מחברים. כן יש אסתטית, אבל אני חושב מוצרים Cris לגעת בנושאים מסוימים כי ללכת הרבה מעבר לזה, אז זה כמו במחלוקת לפעמים. בשנת Rebelde (Way) אני גר הרבה. 

  - עם מה? 
  "היינו מספר סיפורים של בני נוער בני נוער, וגם לי שאנחנו לא נראה לי כי אני גר (סמים ואלכוהול בבית הספר).אבל כשהגיעה לתוכנית, אפילו בתוך סטריאוטיפ של בלונדינית, היה סקנדל. 

  "אנחנו מדברים קצת מהעבודה שלך ולא מה הבנות כמו רוחאס. אתה מופתע? 
  "כן, פחדתי זה לעולם לא יקרה. אני תוהה מה המאכל האהוב שלי בכל הראיונות הוא נושא. אבל אני עובד ציבור כי הוא מתעניין בזה, והוא חלק מהמשחק. אם אני מבין אותו, אינו משפיע עלי. לי יש עכשיו יותר גדול, או כי הראש שלי על דברים. 

  "ומה עם מבנה גוף du תפקיד נוער, כמה זמן אתה חושב יהיה? [אתה עומד לפנות 25.] 
  אני לא יודעת, אולי אני מתעייף לפני. רבים חושבים שהם תמיד רציתי לעשות את זה ואני לא מוכן לנטוש: התחלתי בגיל 12 הוא לא יכול להפוך רוצח סדרתי. 

  "תנו לנו מקום לעצמנו באותם 12, 1997. הדוד שלך לבנות תיק ההשקעות שלך. מוביל בסוכנות פרסום והתחיל הכל. 
  "הדוד שלי קיסר צלם צילמנו כל הזמן. Elenquitos ונשאו אותו שני רחובות משם אמר שהוא עושה את הליהוק במשך שבע שנים בטיבט. הילדה היתה גרועה. באותו יום אחר הצהריים נפלתי אמרו לי ללכת לראות את ז 'אן ז' אק אנו: אני לא יודע מי הוא היה. דיברתי איתו, אני רשמה miniescena-היה את האופי של [בראד] פיט הילד, מתחבא מתחת למיטה. "אני קורא שוב." והוא אופייני ליהוק: מעולם לא קראה. 

  תמונה ווידאו אירוח ידי TinyPic


  - "הדוד שלך שאתה חייב את הקריירה שלך או, במילים אחרות, לא להיות מסוגל להמשיך לשחק ראגבי? 
  "ההתחלה, כן, אני חייב. רוגבי נאלצתי לעזוב, לא ללכת על קביים כדי דיסני. כאשר הבינו שהוא 16: שיחקתי בבוקר לה פלאטה ואחר הצהריים היה גרנד רקס. הגעתי עם רגל המסומן על ידי טביעות רגליים. הייתי צריך לבחור, זה היה מאוד מסוכן. 

  - כיצד להתייחס אל הילדים? 
  אני לא יודע, אני לא יודע, באמת (צוחק). 

  "אבל אתה יודע מי אתה. 
  "כן. כל מה שאני עושה זה נחמד מאוד אנשים, בעיקר עם הילדים 11, 12, אשר הגישה לי. אני, גם כשהייתי צעיר, אני חי בעולם הפנטזיה שלי, עם הטעמים שלי אלילים. ואני מודע שלא להסיר אותה. 
  *** 

  ג 'ון מרטין מטיאס שני חבריו הטובים ביותר, שניהם סטודנטים למשפטים. הם פשוט אכפת המוניטין של רוחאס."פעם, מדברים יום אחרי מסירה של מרטין פיירו (לא היינו ממונים), אמרתי: הוא זכה המלכה תוכנית Reech ניצח הבוס שלך: הם חשבו שזה Cris. אין להם מושג, וכי הוא מה שאני אוהב אותם. " 

  "אתה אח מהנדס, אדריכל אחר ואחותך הוא רופא שיניים. 
  "ואני כלום. 

  - האם אתה מרגיש הכבשה השחורה? 
  לא. הישן שלי יש שלוש תעודות במשרדו. אמרתי לך שאני יקח יום אחד גראמי. 

  "בראיון שאמרת שאתה למדה תיאטרון 6 חודשים בלבד, את השאר ילמדו לעבוד. היו לך נעים להגיד? 
  "כן, התביישתי, אבל זה נכון. בשלב זה עשיתי משהו, עכשיו כבר לא. למדתי לעבוד עם אנשים לימד אותי המון. 

  בסיום ההקלטה אלמה Pirata בשנת 2006 אמר (מורנה Cris): "אותה אני לא יודע אם יש לך משהו בשבילי, אבל אני לא אעשה שום דבר אחר, צוחקת. הוא אמר שאין לו שום דבר, כל כך נפלא .. . ניתן לראות כי גם היא הבינה.בנג 'מין היה 21. 

  - מה היה היום הראשון שבו לא צריך לעבוד? 
  "הגעתי הביתה, זרקתי את עצמי על המיטה, שום דבר לא קרה. 

  - למה אתה מתכוון "דבר"? 
  "כשאתה בלהקה, הטלפון לא: בואי מחר לשרוף בשעה כזאת, איפה אתה? פתאום היה לי שבוע שבו אף אחד לא קרא לי ואני הרגשתי מוזר. הרגשתי שאני חייב לעבוד, לא מפחד להתקשר אלי יותר. פחדתי זה היה הסוף של הכל. 

  - האם בסופו של דבר בגיל 21? 
  "הרגשתי פחד. אני דיברנו על זה עם המשפחה שלי. ליד השולחן מספר פריטים הקרובים אנשי מקצוע, הדעות הן שונות וזה טוב. האחים שלי, הם גדולים יותר, הם אמרו לי שהם גם מעולם לא קרה. זה הרגיע אותי. 

  - פחד הנשייה? 
  "לא לשכוח, אבל זה קרה יותר מדי זמן ולא יוכלו להחזיר את הטבעת. אני רצועת ואחריו 8 שנים: זה קצב שאם אתה לא טוב לעמוד מכור ואתה מתחיל להיכנס סמבה כי אין נפגעים יותר. 

  "ירדתי י סמבה .. 
  "ואני תהיתי, מה אם לא קוראים אף אחד? למזלי זה לא לקח את הטעם ואני הצליח לנהל חיים נורמליים. 

  - האם אי פעם יש? 
  "כן, אלה לאחר 8 שנים. 

  חזרה להראות את השיניים ואת משפט הסיום. אני מקווה את התמונות, דרום אפריקה וכן את האפשרות של המגלם, יום אחד, רוצח סדרתי. 


 

 • אהבה חדשה - כבר למעלה מחודש שסוליטה סלבטיירה (פאס, משהו שומר עלי) מנהלת רומן עם צ'אקו אלברז, סגן הנשיא של ארגנטינה, לשעבר. הכל התחיל כשסוליטה נסעה לאורגוואי כדי לראיין אותו לתוכניתה "הזמן שאחרי" והוא הזמין אותה לצהריים. שיהיה בהצלחה!

 • אצלם הכל בסדר-העובדה שנטליה אוריירו נסעה הביתה לאורוגוואי בעוד בעלה, ריקרדו מוז'ו, נשאר לבד בפלמרו וניגן על הסקסופון החדש שלו. רק הגבירה את השמועות על הפרידה." זה הכל שקר וחבל שאתם לא מתעייפים כבר מהשטיות האלה.שום דבר בשמועות האלו לא נכון", הכחישה נטליה במרץ ובאופן מופגן הגיעה יד ביד עם מוז'ו, להקרנת הבכורה של הסרט "מוסיקת ההמתנה" , בכיכובה.

 • מי בא לאבא ?סוסנה גונזלס (34), כוכבת תשוקות, לא מפסיקה להפתיע. בחודש נובמבר ילדה את בנה אבל לא נתנה לאביו, רנטו מלוחוברה (26), לראות את הילד, מה שגרם לו להזדעק על האבל בכל העיתונים ולתבוע בדיקת אבהות.כעת מתברר שבאמת כמו שחשד מלוחוברה, מסתבר שהאבא האמיתי של התינוק הוא בחור בשם לואיס אליא, כך לפחות מוכיחה בדיקת האבהות.
  גונסלז, אליאס והתינוק הצטלמו באידיליה על שער מגזין "הולה" הספרדי, והבטיחו לספר את כל האמת סביב יחסיהם.
 • בת זוגתו של מריאנו מרטינס בהריון

 • לאחר הפרישה מכמעט מלאכים ניקולס וסקז עובד על סדרה משלו שנקראת "תאומים" ועוסקת באב ובנו שנאלצים לגור תחת קורת גג.

 • פליפה קולומבו וסברינה גרסיאנה(מילי,מישהו שומר עליי) ישחקו ביחד ויגלמו את התפקידים הראשיים בטלנובלה "לבד".

 • פלורינסיה ברטוטי תשחק לצד חואן סולר בטלנובלה ניני שמפיק בעלה גידו קצקה.

 • בין נטליה אוריירו לריקארדו מוזו יש בעיות בנישואים בעקבות סצנות אהבה של נטליה בטלנובלה אמנדה או.

 • אנהי מתחתנת עם רודריגו ראיס.

 • אמיליה אטיאס עשתה ראסטות

 • זקלין ברמודס מכחישה שמועות על אנורקסיה.

 • כוכב חוזה אהבה לאונרדו גרסיה הוא בנו של השחקן אנדרס גרסיה(על החיים ועל המוות)

 • חמישיית טין אנחלס עושה קמפיין לקוקה קולה.

 • פרננדו קולונגה חוזר עם מחר ולתמיד בטלנובלה מודרנית לשם שינוי

 • דולסה מריה מככבת בימים אלו בטלנובלה קיץ של אהבה לצד פבלו לייל בן זוגה במציאות

 • ידירה קריזו ממילה של אישה יוצאת עם חואן קוזאדו האקס של לטיסיה קלדרון

 • מרסדס פונס גרושתו של ניקולס וסקז מודיעה שמצאה אהבה חדשה

 • העונה השלישית של כמעט מלאכים תגיע לארץ ב 1.9!!
 • העונה השלישית של כמעט מלאכים התחילה ב 20.4 בארגנטינה
 • ניקולס וסקס לא יהיה בעונה השלישית של כמעט מלאכים!!!
 • ארסלי גונזלס ופביאן מסאיי חגגו שנה בחופי מקסיקו שם הוא מצלם את שעשועון הישרדות בהנחייתו.
 • נטליה אוריירו ומוניקה איוס השתתפו בסרט אנחנו לא צריכות אף אחד

· מריאה סוסיני בת זוגתו של פקונדו ארנה הפילה בחודש הרביעי להריונה.

· חיימה קמיל הוציא דיסק בשם ווליום 3

· לוסיאנה לופיטו בימים אלה מצלמת את הסרט אבא ליום אחד הודיעה שהיא עובדת על אלבום סולו.

· אמנדה או הטלנובלה נמכרה לאחר חודשיים מהשקתה ל-8 מדינות.

· המאהב ואב של ביתה בת הארבה של אידית גונזלס הוא פולטיקאי בחיר ונשוי.

· מריאנה אסופוסיטו ופדרו לנזאני מספרים על הזוגיות שלהם.

· אנדרה לופס מספרת שתפקידה בויקטוריה עוזר לה להתגבר על הפרידה.

· בטלנובלה מילה של אישה ניתן לראות בתפקיד הראשי את אידית גונזלס שמשחקת בדונה ברברה בדמות שונה לחלוטין.

· ניקולה וסקס מספר על הגירושים

 • חוזה האהבה הטלנובלה המקסיקנית תחליף את הכל או כלום ב 17.2

  הטלנובלה הקוריאנית המלך סאן מגיעה אלינו לויוה פלטינה ב 13.2

  מכשפות חוזר בשידור חוזר הישר לויוה להחליף את מאצו.

  בערוץ 10 עלתה בסוף שבוע שעבר הטלנובלה הארגנטינאית נשים של אף אחד ומשודרת מידי יום ב 14:20

  העיתון הארגנטינאי קאראס חגג 16 שנה, בשיייט תענוגות על ספינה מהודרת. בין האורחים היו הארסלי גונזלס עם בן זוגה פביאן מסאיי, נטליה אוריירו בליריקרדו מוזו, סוזננה חימנס, מירתה לקרנד,נאצה גווארה, קרולינה פפלאו ואיסבל מסאדו.

  העיתון חנטה בחר את אנשיי השנה שלו. ברשימה מכובדת של האנשים שעשואת 2008 ובינהם נימנו- קרלוס בזוסו, מרטין סיפלד, לוסיאנה לופיטו, מוניקה אנטונופולוס, ניקולס ריירה וגסטון דלאמו מכמעט מלאכים ויוויאנה סקונה, סולדד סקונה, צארלי גרסיה, קרלה פטרסון, מוניקה איוס, חואקקין פוריאל, איסבל מסאדו, אדריאן סואר ובתו המואמצת פלורנסיה, ארסלי גונזלס.

  פקונדו ארנה מודאג מהמלחמה בעזה וצלצל לעיתון ויוה פלוס וביקש למסור את ההודעה שהוא מודאג מהמלחמה המתרחשת באזור. ושהוא מתפלל בשבילנו כל יום וכו'.

  דריו לופיטו שחקן של לויסיאנה ושחקן בפני עצמו סיים תואר ראשון באוניברסיטה.

  רומינה גייטני (אני צועני) נבחרה להיות הפרזנטורית של חברת היוגורוט "סר".

  מייק ביאגיו (צאלו מאויבת יקרה) התחתן עם חברתו גלוריה סיאררה שהיא כבר בחודש רביעי.

  ישנם שמועות שדולסה מריה ואלפונסו הררה זוג!!

  ליליאנה לוסיאנה גרסון מתשוקת הנצים נרצחה בקולומביה 24 שעות אחרי שאחיה סוחר סמים ידוע נרצח.

  אוסבלדו כועס כי אדריאן סואר החליט לבטל את צילומי קפה קפה.

  קניה אחותה של ברברה מורי בילתה במועדון במונטריי ואז ניגש אליה בריון נתן לה בוקס בפנים ולקח לה את המצלמה. אנהי שכנראה גם הייתה שם הייתה שיכורה ופחדה שקניה צילמה אותה והתמונות יגיעו לתקשורת...

  כריסטיאן מאייר מספר שהוא הכי נהנה לגלם את סנטוס בדונה ברברה ועל געגועיו לילדיו שנשארו בפרו

  כמעט מלאכים מספרים על ההצלחה שלהם ועל היחסים בינהם

  גרלדין בזן פאולה מויקטוריה מדברת על ההריון הלא מתוכנן שאיחד אותה עם גבריאל סוטו

  שנה קשה עברה על מריאנו מרטינס אביו נעצר והוא רב עם הפקת משפחת פיירו, בימים אלו מלאו לו 30, והוא מוכן לפתוח דף חדש ואפילו שוקל להקים משפחה עם חברתו הנוכחית חוליאנה.

  מאז שהתמסרה לאמהות ולזוגיות ,ויתרה ויקטוריה אונטו על קריירה ועל מוניטין הדיונה הקריזיונרית שיצרה לעצמה. הכל התהפך כשנקראה לחזור לתיאטרון, למלא את מקומה של ארסלי גונזלס במחזה קרוב יותר.

  חורחה ארבנה, ארנסטו מאויבת יקרה, מדבר בגילוי על הבעית עם הכוכבת אנה לייבסקה והחבר שלה רפאל אמייה. הוא לא מכחיש את המוניטין שיצא לו כמאהב מושלם ובעקבות הגירושים שעבר, לא מתכוון להתחתן שוב. בת זוגו עומדת להפוך אותו לאבא בפעם הרביעית.

  גיני הופמן שמחה על כך שבדמותה של ססיליה, הגרושה הלסבית בטלנובלה אין טיפשות בגן עדן, ניא יכולה להעלות נושאים חשובים למודעות. גרושה טרייה בעצמה, היא מתמודדת עם החיים לבד ועם גידול בתה בת ה6.

  אחרי הצלחת לה לולה בחרה קרלה פטרסון לשחק ב"מר וגברת פלס המצליחים" העוקבת אחר חיהם הכפולים של זוג מגישי חדשות. לצדה מככב מייק אמיגורנה ושניהם לא ממש ציפו לשבור כך את שיאי הרייטינג.

  השטן לובשת פראדה - ברנדה אסקינר אנטונלה המרשעת מפטיטו, ידועה בחיבתה לנעלי מעצבים. גיחה לניו יורק בעקבות המועמדות לאמי, איפשרה לה שופינג מטרף וגרמה לחלום על כיבוש אמריקה.

  בעוד בתה בת ה 9 מעריצה אותה לחלוטין, בתה בת ה12 של קתרין פולופ, רוצה להיות כוכבת כמו אימא, אבל מתביישת בה כשהיא מביאה אותה לבית הספר.

 • חברים בקאסט של אוייבת יקרה מתארים את העבודה עם אנה לייבסקה שמגלמת את לורנה כסיוט אמיתי.
 • גבריאלה ספניק פגועה עד עמקי נשמתה מהיחס המתעלל של אבי בנה,ניל פרז
 • מר עולם:הרבה זמן לקח לגבריאל סוטו כוכב האוייבת היקרה להתמודד עם הטרגדיה שגרמה לו להתייתם בילדותו.מאז הספיק להתמודד בתחרות מר תבל, להיות חלק מלהקת בנים, ולמצוא את האושר הנצחי לצד ג'רלדין בזן.
 • חיה בסרט: מריה סוסיני הדוגמנית שילדה לפקונדו ארנה ילדה עשתה זאת שוב והיא בהריון שני.
 • הארי קרישנה: שני ניתוחי לב פתוח שלחו את ראול טייבו למסע רוחני מרתק שנמשך עד היום. לראשונה בתפקיד קומי , שמח הכוכב להתחבר לצד הקליל יותר של החיים.
 • עד לא מזמן הוא היה רווק הולל, אך מאז שארנסטו ד'אליסיו התקרב לדת, הוא התחתן והפך לאבא לשניים. את יום הנישואין הראשון חגג בחופשה משפחתית בקנקון
 • אני מרגיה דיווה :שנה עמוסה עברה על נטליה אוריירו. היא צילמה את אמנדה או, הנחתה תוכנית, עשתה סרט קולנוע והתעסקה בליין האופנה שלה. בראיון אישי היא מודיעה שהיא לוקחת קצת הפסקה וממש לא מתכננת ילדים בקרוב.
 • גסטון והעיר הגדולה: את העיירה הקטנה בה הוא גדל הוא השאיר מאחור, אבל על סנדלי הטבע הוא לא מוותר גם בבונוס איירס. גסטון דלמאו, רומה מכמעט מלאכים, מודה שהו מאושר שבנות לא מפסיקות לחזר אחריו, אבל שהוא ממש לא מחפש קשר רציני.
 • ב22.1 הסידרה דונה ברברה תחליף את הסידרה לה לולה
 • ב20.1 הסידרה מונטה כריסטו תחליף את הסדרה הזר
 • ב2.1 הסדרה דירה לשניים תחליף את הסדרה הסערה
 • חדשות חמות בערוץ נובה: נקנתה הטלנובלה Zorro : La espada y la rosa כרגע עדיין לא ידוע מתי תעלה לשדור.

 • כוכב קולומביאני דידייה ואן דר (ד"ר רודריגז בלמדי אותי לאהוב המוכר גם מלונה ומהסערה ומתשוקת הנצים,זורו,התחלה חדשה ועוד..) נעצר ונאשם בפורנוגרפיה של ילדים. בכך שניהל רומן עם מישהי בת 17 הוא מסר שזה היה בהסכמה הדדית אך המשטרה רואה את זה אחרת.הוא נאשם גם בהתעללות מינית לגבי כל סוג של יחסי מין עם ילדים, כמו כן המשטרה מצאה תמונות רבות במחשב של פורנוגרפיה של ילדים. הוא כרגע שוחרר מהכלא בערבות.

 • טרגדיה קוראנית - צ'ה ג'ין סיל כוכבת "הסקנדל האחרון" התאבדה

 • מתוקה אמיתית - ז'קלין ברקמונטס כוכבת "אין טפשות בגן עדן" מספרת על האהבה לכדורגל , היחס המורכב לניתוחים פלסטיים והחבר הצמוד.

 • מר טנגו - חואן דארטס לא עוצר לרגע . בין צילומי "פטיטו" ביום והופעות בלילה, הוא כבר אוסף שירים לאלבום רביעי.

 • דיווח תנועה - סבסטיאן רולי ואשתו סיסיליה גז'יאנו, חולים על אופנועים.

 • הנסיכה החולמת - בגיל 35 נזכרת פטי נטיבידד מ"יפה היא לא" בדרך שעברה ומספרת על הימים בהם ישנה ברחוב ושרה במטרו

 • חשבון נפש - מאז מונטה כריסטו הספיקה ויוויאנה סקונה להתרגש, לככב במחזה פרובוקטיבי ולמצוא אהבה חדשה

 • לא כולל טיפ - פקונדו ארנה , נטליה אוריירו וקרלה פטרסון הפכו למלצרים , בערב התרמה מיוחד למען חולי סרטן

 • האושר אין לו סוף - פקונדו ארנה חוגג בת חדשה שמאירה את חייו, סדרת מופת מנהלת מאבק חברתי וחלום שאפתני למסע עולמי

 • לא מתנצלת על שום דבר - המרות הגינוי החברתי והתקשורתי, חימנה ארקדי עברה לגור עם ניקולס וסקס, שעזב למענה את אשתו מרסדס פונסה זמן קצר אחרי החתונה

 • בייבי סגונדו - אתם מוזמנים להכיר את סלבדור בנם הבכור של סגונדו סרנדס וג'יאנלה ניירה

 • וידויו של משורר - לרגל צאת אלבומו השלישי "נשיכה" מדבר עמנואל הורבילר על חווית האבהות , היצירה והאהבה

 • את הסדרה היהלום שבכתר תחליף הסדרה אוייבת יקרה.

 • ב15.11 תחליף את מעבר ליופי על החיים ועל המוות.
 • העונה השניה של כמעט מלאכים תגיע לערוץ הילדים ב 23.11!!!
 • כמעט מלאכים יגיעו לארץ להופעה בפסח בלי אמיליה אטיאס וניקולס וסקאז

 • פטיטו ככל הנראה לא תגיע לארץ

 • לפטיטו לא תהיה עונה שלישית:(
 • בימים אלו מצלמים כוכבי כמעט מלאכים את העונה השלישית של כמעט מלאכים שתחל במרץ 2009 בארגנטינה.

 • בפסח הקרוב יגיעו כנראה מריאנה אספוסיטו, פדרו לנסיאני, אאוחניה סוארץ, גאסטון דלמאהו, ניקולס ריירה, אמיליה אטיאס וניקולס וסקאז לישראל בחג הפסח להופעות.
 • העונה השנייה של כמעט מלאכים, תחל בערוץ הילדים בחודש נובמבר הקרוב
 • לכל המעריצות של מישל בראון... למישל לא מזמן יצאה בטלמונדו סדרה בשם מדרה לונה..נקווה שתגיע לויוה..!

 • בסוף החודש תגמר הסדרה משפחת פיירו ובמקומה תתחיל התוכנית "ויקטוריה" מבית טלמונדו"- פרטים בהמשך...

 • בטלמונדו יצאה לפני כחודש טלנובלה חדשה בשם השבועה, נשמע טוב:) נקווה שתגיע לויוה 3>
 • חיימה קמיל , ז'קלין ברקמונטס וולנטינו לאנוס הם הכוכבים של הטלנובלה החדשה של טלביסה אין טיפשות בגן עדן שתצא מהחודש בויוה ותחליף את הבגידה .
 • אחרי 4 שנים של הצלחה עולמית טלוויזיונית ומוזיקלית הודיעה הלהקה המקסיקנית RBD על התפרקותה :(
 • ב 9.10 ב 21:40 יהיה בויוה פרק נוסף של החלטות עם דנה גרסיה
 • ב17.10 תעלה בויוה פלטינה טלנובלה קוריאנית בשם "הסקנדל האחרון"

 • טליה הוציאה אלבום חדש בשם לונאדה

 • נטליה אוריירו ולוסיאנו קסטרו הוציאו טלנובלה סלולארית חדשה בשם אמנדה או

 • סוסנה גונזלס גיבורת תשוקות נכנסה במפתיע להריון ממשהו לאחר הפרידה מאדוארדו סנטמרינה ומתכננת להיות חד הורית

 • ריקי מרטין הפך לאבא לתאומים אחרי שהצליח לשמור את הסוד במשך תשעה ירחי לידה..מזל טוב:)

 • גבריאל קורדו מנסה את מזלו בקולנוע ובימים אלו הוא מצלם את הסרט הראשון בהפקת החברה שלו ושוקל את שובו לעולם הטלנובלות.

 • אוסבלדו לפורט חגג 51 במסיבה שמחה מוקף בחברים ומשפחה והודה שהוא חווה את התקופה הכי יפה בחייו.

 • עם השקת העונה ה- 21 של תוכנית האירוח המצליחה שלה סוזנה חימנס עושה חשבון נפש. בעקבות מפגש מטלטל עם הדאלאי למה , היא הפכה לצימחונית , מקפידה לשמור על איזון הורמוני ולא כועסת על אף אחד כמעט.

 • הקוריאנית החדשה "הסקנדל האחרון", מביאה את סיפורו של דוגמן ושחקן מצליח שחייו מתהפכים כשהוא פוגש את אהובתו מהתיכון.

 • בשליטה מלאה: לאיסבל מסאדו ממש נמאס ששואלים אותה על פקונדו ארנה . אחרי שעשר שנות זוגיות נגמרו בזה שהוא אבא שלילדה ממשהי אחרת, היא ממשיכה בחייה עם חבר חדש , כלב חדש ותפקיד חדש.