בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
בניית אתרים
 
מי שיביא צילום של שיא גולשים
יקבע לוגו +רקע
 
 
 
 
 
   תן שם לדף
 
    תן שם לדף
 
 
 
 
 
עלילה:
"מפונקים" היא טלנובלה מצחיקה ומרגשת שמביאה לנו את סיפורם של עשרות ילדים ובני נוער מפונקים,
המגיעים ממעמד חברתי גבוה ועברו בעל כורחם לבית ספר מיוחד שנקרא "מאסטרי סקול".
חלקם הגיעו לשם כי ההורים שלהם לא כל כך הצליחו לחנך אותם, ואחרים פשוט כי ההורים שלהם לא בתמונה.
"מאסטרי סקול" הוא בית ספר פרטי עם משמעת קפדנית וחינוך נוקשה (וכמובן גם עם מנהלת מרשעת)והמטרה שלו היא לגרום לתלמידים שלו להפסיק להיות מפונקים ולגלות מה זה אחריות וערכים. אבל התלמידים שם מתנהגים כמו שרק ילדים יודעים ועושים צחוק מכולם והרבה כיף ובלגן.
העלילה מתמקדת בסיפורה של לונה, ילדה יתומה שהוריה נפטרו כשהייתה בת 5.  בעקבות המוות של הוריה, לונה ואחותה מירנדה הופרדו בילדותן ונשלחו לאימוץ אצל שתי משפחות שונות. כאשר לונה מתבגרת היא יוצאת למסע חיפוש אחר אחותה ומגלה שמירנדה לומדת ב"מאסטרי סקול". לונה מתחילה לעבוד שם בתור טבחית, כדי לנסות להתקרב אל אחותה האבודה, אך המפגש הראשון ביניהן הופך לאסון.
 לצערה של לונה מסיבת יום ההולדת של מירנדה נכשלת והיא מחליטה להאשים את לונה ללא סיבה ולסמן אותה כאויבת, ללא ידיעה שמדובר באחותה הגדולה! למרות שלונה לא מצליחה להיקשר לאחותה, היא מתחברת לאיבו, יוליסס ופול, והשלישייה מקימה להקה המתקיימת בניגוד לחוקים הנוקשים של בית הספר.
 
 
מידע
 
שם בעיברית: מפונקים
שם מקורי: ConSentidos
מס, פרקים: 144
ארץ : ארצות הברית: ניו יורק, מיאמי
שנה: 2009
הפקה: Ideas del Sur
שעת שידור וערוץ: ערוץ הילדים 14:05 א'-ה'
זוג ראשי: נטלי פרס ומיכאל נוהר
 
 
 שחקנים
לונה - נטלי פרס
אלחו - מיכאל נוהר
ויקטוריה - קלריבל מדינה
רנטה - מקרנה פאס
ריטה - מריאנה פרומל
נאנו - מריו גוארסי
איבו - אנדרס גיל
ולנטינה - מיכאלה ריירה
פול - כריסטיאס פואבלה
יוליסס - ולנטינו גיובנטי
טום - לוקס ורסטרטן
פדריקה - דלפינה קפבלו
אמה - לולה מורן
רפה - רמירו סילברירה
סלסטה - אנטונלה סבסטיני
מירנדה - פלומבה הרדיה
חואנסה - איבן פאס
טוטו - מנואל ראמוס
דינו - לוסיאנו פאפאסידרו
חולייטה - אגוסטינה פלמה
סרנה - אגוסטינה טדסקו
חרומינו - נזראנו אנטון
אוגוסטו - מרסיו מנסיז'ה
אוליביה - חוליאטה פוחיו
לילה - צ'יארה פראנסיה
בנחה - תומאס רוס
באוטיסטה - לוסיאנו מוטה
קנדי - לורדס מנסיזה
פילאר - מאיה סצוחט
ניקו - פראנקו גיל
קלרה - חואנה באררוס
רודריגו - בריאן סיצ'ל
 
 
 
 
קישורים
 
פאזלים
 
 
 
 
 
דמויות
לונה - נטלי פרס
בת 18, לונה התייתמה מהוריה בגיל 5. היא ואחותה הקטנה נשלחו לאימוץ במשפחות שונות. יום אחד היא מגלה שאחותה נמצאת בבית ספר לילדים עשירים ומפונקים "מאסטרי סקול" . לונה מצליחה להשיג עבודה כטבחית בבית הספר כדי להתקרב אל אחותה. המפגש הראשון שלהן לא מצליח ומירנדה לא מחבבת את לונה. לונה מתלבטת אם לספר לה את האמת. באופן מפתיע לונה מתאהבת דווקא בבית הספר ומוצאת עצמה בתוך מערכת יחסים מסובכת עם אלחו המורה לספורט.
 
 
 
 

אלחו - מיכאל נוהר
בן 22, אלחו המורה לספורט הוא חתיך ואינטליגנטי. הוא חזר מאירופה בעקבות מות אביו. הוא מתאהב בלונה בגלל התמימות והצניעות שלה.
 
 
 

ויקטוריה - קלריבל מדינה
ויקטוריה היא המנהלת של הבית ספר. אישה קשה ונוקשה. לפני 20 שנה בעלה נטש אותה יחד עם בנה ושנה לאחר מכן הודיעו לה שבנה נפטר. כעבור כמה שנים היא החליטה לאמץ תינוקת , מירנדה, והקדישה לה את חייה. מבפנים היא אשה טובה אבל ליבה עשוי מאבן. היא לא מרשה לעצמה להיות נאהבת ומדחיקה את כאב הנטישה של בעלה לשעבר.
 
 
 
 

רנטה - מקרנה פאס
בת 20, רנטה היא בת זוגתו של אלחו. בחורה גחמנית שחייבת שיספקו אותה וימלאו את הרצונות שלה.
 
 
 
 

ריטה - מריאנה פרומל
ריטה היא יד ימינה של ויקטוריה, אישה חסרת רחמים וקשה מאוד. היא גדלה לצד אבא גנרל צבאי ושואפת לפקד כמוהו, וכמובן שהילדים הם אלו שסובלים מזה.
 
 
 

נאנו - מריו גוארסי
נאנו ,אחיה הצעיר של ריטה הוא מורה בביה"ס וההפך הגמור מאחותו. הוא מאוד אוהב את הילדים והילדים אוהבים אותו הוא מאוהב ברנטה ומוכן לעשות הכל על מנת לכבוש אותה.
 
 
 

איבו - אנדרס גיל
בן 17, איבו הוא בעל אופי של מנהיג . הוא תחרותי מאוד ומסוכן להסתבך איתו. הוא חתיך וספורטיבי וכל הבנות מתות עליו אבל את הרגש שלו הוא מפגין רק בריקוד.
 
 
 

ולנטינה - מיכאלה ריירה
בן 17, ולנטינה היא המנהיגה של הבנות בוגרות. היא שלטנית וחייבת שכולם יפעלו לפי ההוראות שלה. אביה נשוי לאמו של איבו.
 
 

פול - כריסטיאס פואבלה
בן 17, פול ילד גס רוח אבל יחד עם זאת רומנטיקן להפליא. האהבה הגדולה שלו היא תיפוף ולכן הוא המתופף של הלהקה. הוא מאוד אוהב לכתוב שירה ואפילו נוטה לדקלם את שיריו בבית ספר. הוא חברו הטוב של איבו ומאוהב בסתר בלונה.
 
 
 

יוליסס - ולנטינו גיובנטי
בן 17, יולי הוא החנון שבחבורה וכולם מכנים אותו "ביל גייסט". הוא חולם להיות כמו גייטס ולהמציא מערכת הפעלה ולקרוא לה על שמו. בלהקה הוא הקלידן.
 
 
 
טום - לוקס ורסטרטן
בן 17, טום הוא ילד יחיד למשפחה מאוד עשירה. הוא מתנשא וחושב שהכל מגיע לו. תמיד לובש מותגים ויש לו את הגאדג'טים הכי חדשים. הוא מבין מאוד בעסקים ובשוק ההון ואפילו משקיע כספים בעצמו. חוץ מזה הוא חבר של אמה.
 
 
 

פדריקה - דלפינה קפבלו
בת 17, פדריקה היא איך לומר...לא חכמה במיוחד. לאמא שלה יש תוכנית טלוויזיה מאוד מצליחה והיא אף פעם לא נמצאת. אביה נפטר לפני כמה שנים ואת כל התסכולים שלה היא מוציאה על האחרים.
 
 
 

אמה - לולה מורן
בת 17, אם בית הספר היה ממקם את המפונקים לפי מדד, אין ספק שאמה הייתה מקבלת את המקום הראשון. ילדה סופר מפונקת, גחמנית ושלטנית שבטוחה שכולם צריכים לשרת אותה. ההורים שלה לא כל כך עשירים, אבל הם עובדים 24/7 על מנת לרצות ולממש את הצרכים היקרים שלה. היא חולמת להתחתן עם מישהו עשיר ולכן יוצאת עם טום.
 
 

רפה - רמירו סילברירה
בן 17, רפה הוא התלמיד הכי טוב עם הציונים הכי טובים בכתה.
 
 
 
סלסטה - אנטונלה סבסטיני
בת 17, סלסטה היא הקנאית שבחבורה כל מה שיש לאחרים היא רוצה לעצמה. היא תמיד גונבת מאחרים אופי ותחביבים ואם מישהי מתקרבת לבחור שהיא מחבבת ....הלך עליה.
 
 
 
מירנדה - פלומבה הרדיה
בת 13, מירנדה היא ילדה יתומה שאומצה בגיל צעיר ואינה יודעת שהיא למעשה יתומה בשם אנה. כשהוריה הביולוגים נפטרו, היא ואחותה (לונה) נשלחו לאימוץ במשפחות שונות. אמה המאמצת של מירנדה היא מנהלת בית הספר.מירנדה היא ילדה כריזמטית, שנונה עם אישיות חזקה. היא מאוד אוהבת לרקוד ולשיר וחושבת שמגיע לה הכול. מירנדה בטוחה שחואנסה הוא האהבה הגדולה של חייה עד שטוטו ייכנס לתמונה.
 
 
חואנסה - איבן פאס
בן 15, חואנסה בא ממשפחה מכובדת מאוד. הוא ילד מאוד מתנשא שנהנה לשחק ולהתעלל בחולשות של אחרים ובעיקר לחשוף אותם מול כולם . בתחילת הסדרה הוא יהיה בן זוגה של מירנדה עד שיצטרך להלחם על ליבה מול טוטו.
 
 
טוטו - מנואל ראמוס
בן 16, טוטו הוא השומר והמטפל של הסוסים של מירנדה. הוא ממעמד נמוך ובעל חוכמת רחוב. הוא נלחם על ליבה של מירנדה נגד חואנסה.
 
 
דינו - לוסיאנו פאפאסידרו
בן 12, דינו הוא ילד מאוד בעייתי.רוב הזמן הוא כועס בלי סיבה ותמיד מחפש נקמה.
 
 
חולייטה - אגוסטינה פלמה
בת 13, חולייטה היא טיפוס לוחמני . היא אוהבת להתווכח עם כולם ולהוכיח כל הזמן שהיא צודקת.
 
 
 
סרנה - אגוסטינה טדסקו
בת 13, סרנה היא בת של חברה של ויקטוריה מנהלת בית הספר. בניגוד לכולם היא ילדה מאוד שקטה ודיסקרטית שלא מאמינה בשקרים ואומרת תמיד את האמת.
 
 
 
חרומינו - נזראנו אנטון
בן 10, חרו הוא המנהיג של הקטנטנים והוא גאון קטן. יש לו מוח מבריק בתכנון בתים, מנהרות מפות ועוד. בעתיד הוא שואף להיות מהנדס או מומחה מערכות .
 
 
 

אוגוסטו - מרסיו מנסיז'ה
בן 10, אוגוסטו מגיע ממשפחה מאוד עשירה שחזרה אחרי שנים של מגורים בארה"ב. אוגוסטו משווה כל הזמן את ארגנטינה לארה"ב וחולם לחזור לגור שם.
 
 
 

אוליביה - חוליאטה פוחיו
בת 9, אוליביה היא בעלת כוחות מיוחדים ומסתוריים שלא כל כך יודעת איך להתמודד איתם. החברים שלה מנצלים את הכוחות שלה לטובתם אבל אח"כ צריכים להתמודד עם השלכות בלתי צפויות
 
 
 
לילה - צ'יארה פראנסיה
בת 5, לילה, אחותו הקטנה של חרומינו , היא המעריצה הכי גדולה שלו ועושה כל מה שהוא אומר בלי שאלות. לילה היא ילדה מתוקה ומצחיקה וכולם מתים עליה והיא מאוהבת בבנחה.
 
בנחה - תומאס רוס
בן 10, בנחה הוא סוג של מדען מטורף . הוא מאוד אוהב מדעים וכימיה ובעיקר לעשות ניסוים מדעיים. לפעמיים הניסויים האלה יכולים לעלות לו ביוקר ויום אחד הוא כמעט שרף את בית הוריו. חוץ מזה הוא כובש הלבבות הצעיר של בית הספר וכל הבנות מתות עליו.

 
באוטיסטה - לוסיאנו מוטה
בן 10, באוטיסטה משחק אותה ילד קשוח, למרות שהוא לא ממש.... הוא חבר טוב של חרו ומאד מושפע ממנו.
 
 
 

קנדי - לורדס מנסיזה
בת 10, קנדי היא הסלב של הבית ספר! היא השתתפה בסרט ובתוכנית טלוויזיה ומאז כולם מעריצים אותה. היא מאוד מתנשאת וגסת רוח והכי חשוב לה המראה החיצוני . חברתה קלרה מאוד מעריצה אותה ורוצה להיות גם כמוה.
 
 
 

פילאר - מאיה סצוחט
בת 10, פילאר היא ילדה מאוד קנאית ופלרטטנית שמנסה להתחבב על חרונימו ובנחה. היא רכלנית וחייבת תמיד לדעת הכול.
 
 
 

ניקו - פראנקו גיל
בן 10, ניקו מכור לטלוויזיה. הוא רואה המון תוכניות ואפילו השתתף בכמה שעשועונים. הוא ילד מאוד תחרותי ובעיקר אוהב להתחרות בפילאר.
הוא מדבר בשפה גבוהה עם מילים גבוהות וקשות להבנה כך שלא כולם מבינים מה הוא אומר.
 
 
 

קלרה - חואנה באררוס
בת 10, קלרה מטורפת על ריקוד ופעילות גופנית בכלל. חוץ מזה היא מעריצה של חרונימו כמו שאר הבנות.
 
 
 

רודריגו - בריאן סיצ'ל
בן 10, רודריגו הוא ילד שקט וביישן. הוא תמיד מבקש עצות איך להתלבש נכון או איך להתחיל עם בנות.