בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
בניית אתרים
 
מי שיביא צילום של שיא גולשים
יקבע לוגו +רקע
 
 
 
 
 
   תן שם לדף
 
    תן שם לדף
 
 
 
 
עלילה
שרלוט היא ילדה בת 12, לא נאה במיוחד, שאוהבת מאוד כדורגל. היא מתייצבת מדי יום במגרש הכדורגל רק כדי לראות את אהוב ליבה, גונסלו, משחק. גונסלו החתיך חולם להפוך לכדורגלן צמרת מקצועי והוא אינו מבחין כלל בנוכחותה היומיומית של שרלוט במגרש.
 
יום אחד, מציבים חבריו של גונסלו אתגר בפניו. עליו לבעוט לשער ולהבקיע גול, ולא, יהיה עליו לנשק את הנערה הצעירה והלא מושכת שביציע לעיני כולם. הוא מפספס את השער ונאלץ לנשק את הנערה הנבוכה שאינה יודעת את נפשה מרוב בלבול. שרלוט בורחת מהמגרש אומללה ומתוסכלת וגונסלו דולק אחריה כדי לבקש את סליחתה. אולם, הוא אינו מצליח לתפוס אותה ועד מהרה הוא שוכח מהאירוע המצער.
 
זמן מה לאחר מכן, נפרדים הוריה של שרלוט והיא עוברת לגור בניו יורק עם אמה. שש שנים חולפות ושרלוט, שהפכה בינתיים לאישה יפהפייה, חוזרת לארגנטינה לגור עם אביה ואשתו השנייה. היא מחליטה שהגיע הרגע לסגור חשבון עם גונסלו, הילד שהלבין את פניה ברבים, ומבקשת מאביה לקנות את קבוצת הכדורגל שבה הוא משחק. גונסלו, שהפך בינתיים לכדורגלן מחוזר, חולם לשחק בחו"ל ומופתע לגלות שהבעלים החדשים של הקבוצה, שרלוט ואביה, מחליטים למנוע ממנו מלהגשים את חלומו.
גונסלו מוקסם מיופייה של שרלוט כשהוא פוגש בה לראשונה ואינו מעלה כלל על דעתו שהיפהפייה שניצבת מולו היא אותה ילדה קטנה שבייש לפני שנים רבות. על אף משיכתו אליה, הוא זועם על מהלכיה המקצועיים כלפיו ושרלוט מחליטה להראות לו מי הוא הבוס. השניים הופכים ליריבים מרים, כשהם מתעלמים מהמשיכה העזה שהם חשים זה אל זה.
 
יחסיהם מתחילים להשתנות כשאביה של שרלוט נאלץ למכור את מועדון הכדורגל, שנהפך, תחת ניהולה של שרלוט, למקום מפלט לנערים נזקקים. כשהבעלים החדשים של המועדון ינסו בכל דרך לסלק את הנערים מהמועדון, יהיו אלו שרלוט וגונסלו שיעשו הכול כדי למנוע מהם מלהשיג את מבוקשם. תוך כדי שהם נלחמים יחד באויב משותף, ילמדו השניים להעריך ולאהוב זה את זו ומעל הכול לשכוח את העבר.
 
 
שחקנים:
שרלוט - ליז סולרי
לילה - דולורס סרמיינטו
גונסלו - תומס דה לה טרה
רנסו קאסרי - מריו פאסיק
מרינה - סילביה קוטיקה
מרסדס - אנדראה קמפבל
סנטינו - סאלו פסיק
ראקל - מריאנה אסנוס
קמילה - ברברה אטיאס
לוצ'ו - מרטין גרינפילד
באוטיסטה - לוסיו רוגטי
 
 
דמויות
 
שרלוט - ליז סולרי
 
 
בילדותה היא הייתה הילדה הכי דחויה בשכונה. כולם לעגו לה על המראה החיצוני המוזנח ומשקלה העודף, בעיקר ילדי מגרש הכדורגל ובעיקר גונזלו. אחרי הפאדיחה הנוראית שהוא עשה לה שרלוט עזבה את ארגנטינה ועברה לגור עם אמה בניו יורק. כשהיא שבה לארגנטינה, יפה מתמיד, היא נאלצת לחיות עם אביה ועם אמה החורגת. כשהיא פוגשת שוב את גונזלו הוא כמובן לא מקשר בין הברבור היפה שהיא לבין הברווזון המכוער שהיתה. כדי שלא יזהה מי היא באמת, היא מציגה את עצמה בפניו כג'סיקה.
 
 
לילה - דולורס סרמיינטו
 
 
החברה הכי טובה של שרלוט. בחורה רוחנית והכי שאנטי, היא מתעסקת בכל הדברים ההוליסטיים והאלטרנטיביים, אותם היא מנסה על חבריה. היא חברה של אלברו עד שנודע לה ששכב עם קמילה.
 
 
 
גונסלו - תומס דה לה טרה
 

הקפטן של נסחרת " לוס אפאצ'יס" ומנהל מגרש הכדורגל. הוא מתאהב בג'סיקה בלי לדעת שהיא שרלוט. אבא שלו נהג להתעלל בו, באמו ובאחיו תומס, שמשחק בנחברת הצעירה של האפצ'יס, ולכן הוא מספר שאין לו אבא. ראקל "קלה" היא החברה הכי טובה שלו.
 
 
באוטיסטה - לוסיו רוגטי
 

באוטיסטה הוא בחור גחמני, אנוכי ויהיר. הוא מאמין שהוא נעלה מכולם, אוהב שחבריו מתחנפים אליו ומקיף את עצמו רק באנשים שסוגדים לו. באוטיסטה הוא שחקן כדורגל מוכשר השואף להיות הטוב מכולם, ואין לו בעיה לדרוך על שאר חבריו לקבוצה כדי להתעלות מעליהם. הוא מבוקש מאוד בקרב המין הנשי, אבל יש רק בחורה אחת שהוא באמת רוצה - שרלוט.