בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
בניית אתרים
 
מי שיביא צילום של שיא גולשים
יקבע לוגו +רקע
 
 
 
 
 
   תן שם לדף
 
    תן שם לדף
 
 
 


כשהרצון להתגבר הופך לשאיפה עיוורת, הוא מסוגל לקחת לקצה הסכנה כל מה שהוא מעריך ואפילו את חייו.
"בלי שדיים אין גן עדן" הוא הסיפור של קנטלינה, בחורה מכפר קטן ומשפחה צנועה, שמוכנה לסכן הכל בכדי לצאת מהעוני ולממש את חלומותיה, בלי לחשוב על הסיכונים...חייה או שלמותה.
קנטליה ואחיה ביירון גדלו יחד לצד אמם, דונה הילדה,אישה יפה שמוכנה להכל בכדי לקדם את ילדיה. באמצע העוני ועם הרבה צורך, מתמודדים עם מציאות שהם שונאים ומצפים לחיים טובים יותר למשפחה ולהצליח להחזיק בעושר חומרי שבטעותם מאמינים שזהו ה"אושר". ככה הם מתבלבלים בדרכם והם חושבים על חיים קצרים ומהירים להשגת כסף בקלות.
ביירון, שנמאס לו ממצבו, מניח לעצמו להתפתות לעולם המסוכן של טיטי, אחד משכניו שמצא את הדרך המהירה והרווחית ליציאה מהעוני בהופכו למאפיונר. כך הוא מתחיל לעשות את אותם צעדים כדי להיות אחד ממזכיריו, עד לנק' של משחק עד המוות.
מצידה, קנטלינה היא בחורה יפה, אבל לא חושנית בשדייה תכונה שאינה אצל חברותיה מהכפר והסיבה שנותנת להם את האפשרות לתת את שרותם כנשים בתשלום מראש. כדי לפגוש את התשוקה המינית של הגברים החזקים של עולם הסחר בסמים.
ג'סיקה, החברה הכי טובה של קנטלינה, נכנסה לעולם הזה עם עסק משלה ; בחירה ואיסוף קבוצות נשים בשביל המפיונארים שמשלמים מראש לקבלת השירותים המיניים, והיא זאת שגוררת את קנטלינה לתחתית עם הרעיון של לצאת מהעוני.
פעם אחת קנטלינה נופלת מהמניפולטיביות של לורנה , שעם מרטינז, גבר חשוב מהעיר של חוארס, שמשכנע בחורות לא מנוסות לנתחאת השדיים ככרטיס להשגת חיים טובים יותר בחו"ל. מה שהן לא יודעות שמלעשה הן משמשות כ"מולס". כדי לשתול בהן סמים וכך להעביר סחורות למקסיקו.
קנטלינה מוכת תדהמה מהעולם מהיר וחיים של עושר, מחליטה לא להמשיך עם הזוגיות שיש לה עם אלבריו, בחור מהכפר עם מעט תקוותשאוהב אותה מהלב. היא מחליטה לחפש משו שישלם לה או שיממן לה את הניתוח לשתילת סיליקון בשדיים, שלפי דבריו זה יוביל אותה לדלת הגדולה לחיים שהיא כל כך שואפת.

עם מסכת הפרעות ודריכות קנטלינה מתמודדת עם השפלות ויחס פיזי ורוחני הכי גרוע שיש רק בגלל מטרה של שאיפה, בעיצומו של התהום מציאותי אשר רק  קו מפריד בין הרצון לכסף ,עם דרך של אומללות, וטרגדיה אישית.
 
 
 
 
כרמן ויז'לובוס היא קלנטלינה סנטנה
 
"חמדנות , שחצנות והכסף יהיו הבסיס לסיפורה."
קנטלינה היא בחורה יפה ממוצא צנועה, תמימה ושאפתנית. מנהלת מערכת יחסית עם אלבריו במשך זמן אבל מטרת חייהם שונות ובקרוב הם יהיו הסיבות לסיום הקשר. פעם אחת היא מספרת לטיטי לכוח שהיא שואפת. גרה עם הילדה , אמא שלה, ועם אחיה ביירון, ולמרות שהיא חשה הכרת תודה גדולה על מה שהם עשו בשבילה נמאס לה מהעוני שבו הייתה צריכה לחיות שנים. קנטלינה נהיית אובססיבית להגדלת השדיים בכדי להצליח להתעלות על חברותיה, בכך שתהיה הכי נחשקת למאפיונרים הכוחניים והמסוכנים שיקיפו אותה מי שהיא מחשיבה כמטרה לחיים יותר טובים. השאפתנות של קנטלינה לוקחת אותה כל פעם יותר לכולם המסתורי של הזנות והמאפיה , עד שהיא מצליחה לעבור את הניתוח כשהיא נעזרת במאורסיו, מנתח חסר מעצורים שהיא מכירה בבוגוטה. לרוע מזלה, ובמקריות המנתח הוא בעצם מי שעובד בשביל מרטינס ולורנה בהשתלת סמים בסיליקון לנשים שחולמות לנסוע שברמאות משמשות כשליחות...והיא תהיה אחת מקורבנותיהם
 
 
 
 
קתרין סיאצ'קה היא דונה הילדה
 
"נשמה אכפתית ובודדה מי שמשחק האהבה שבר לה את הלב"
הילדה היא אישה אטרקטיבית, עובדת, צנועה וסובלת, אמם של קנטלינה וביירון  הדאגה היחידה בחייה היא ילדיה והיא רואה בכאב איך שהם מתרחקים מביתם ומהלימודים, בטוחים בלקיחת דרכים מסוכנות כדי לצאת מהעוני שבו הם חיו במשל שנים בלי אפילו לשמוע את הסיבות. הנסיבות והכאב של אלבריו גורמים לה להתקרב אליו ולהתאהב בחבר של בתה, באמצע הדיכאון של התפוררת משפחתה, אבל לרוע מזלה היא סובלת מהצפייה שלמרות שהוא איתה הוא ממשיך לאהוב את קנטלינה מעומק הלב.
 
 
 
 
פביאן ריוס הוא אלבריו
 
"התמימות שלו היא הסיבה לאהבותיו הכוזבות"
אלבריו הוא גבר צנוע היא נשמה טובה וכנה. היא מתאהב עמוקות בחברתו קנטלינה אבל התמימות והאהבה יהיו המלכודת שיתנו לו כוח לסבול את תוכניותיה כדי לא לאבד אותה.אלבריו יודע שקנטלינה אוהבת אותה אבל הוא בטוח שהשאפתנות שלה תרחיק אותה למרות שהיא מכחישה בעצמה.
הוא עובד חרוץ והוא מקדיש את עצמו לאומנות גראפית ועיצוב במיוחד בנושאים של חולצות ספורט. בהעדרות קנטלינה הוא מתקרב לדונה הילדה,שאיתה הוא נסחף לרומן תשקתי שיוצר לו קונפליט בין אם לבת בלי לדעת למי למסור את לבו "לאישה מבוגרת שהוא אוהב והיא מסמסרת לגמרי, או לבחורה שהוא אוהב אבל שהיא לוקחת אותה בדרך של סבל"
 
 
 
 
חואן דייגו סנצ'ס הוא ביירון סנטאנה
 
"בשביל אהבה הוא מסוגל לעבור כל גבול עד למוות"
אחיוה של קטלינה. גבר אשר עייף מהעוני, מהמאמצים של אמא שלו בשביל פרוטות שאינן מספיקות לכלום, ומתוך אהבה לחימנה הוא הופך לאחד ממזכיריו של החבורה "גבר מסתורי" ושל "החופש" מאפיונר עצום. ביירון מעריץ את טיטי על כל מה שהוא השיג למרות שהוא גדל באותה שכונה, בגלל זה הוא בטוח שכמו הוא יכול לקבל כל מה שירצה בירייה, אם הוא יהופוך למשהו חשוב ויתן את אמונו.הברכה של אמו היא השומר למזלו והוא סובל מאד שהילדה לא מקבלת את הצעדים עליהם החליט לקחת כשבתוכו הוא יודע שהוא בפני הסכנה.
 
 
 
גרגוריו פרניה הוא אאורליו "טיטי" חרמיז'ו
 
"האלגנטיות והכוח הם העקרונותיו לפיתוי"
איש עניו אשר גדל באותה שכונה של קנטלינה אבל הוא השיג כוח וכסף באמצעות סחר בסמים, עכשיו הוא הצליח להיות בן ברית חשוב של קרטל טיחואנה. הוא צעיר, אלגנטי ומאוד שאפתני, את יד ימינם של קורדונה ומורון.  הוא מתאהב בקנטלינה אשר הוא מכיר מילדות בהיותו שכן שלה וכשהוא יראה אותה שוב, היא נהייתה ממש אישה, הוא נדלק עליה כשהיא בדיוק הופכת לאישה חושנית ורצויה. קטלינה תהיה הגורם לבעיות שלו עם קורדונה, אשר גם נדלק עליה. טיטי הוא אחראי לשלם את האדמה עם קרטל טיחואנה, כשהוא נהפך לחבר של חוזה מיגל קרדנס, עם מי שהוא שולח לחו"ל מספר משלוחי הסמים בהסוואה ובתמימות. לאחר מבצע שהכריח אותו ואת הבוסיםשלו לברוח בארץ בחסותו של קרדנס, הוא מחליט לחזור לקולומביה כדי לנסות את עסקיו ולחפש את קטלינה.
 
 
 
 
קרוליינה ספולודה - היא חימנה
 
" הלב שלה מתחבט בין אהבה לגבר שהיא אוהבת והשאיפה לעושר"
אחת מצהחברות שלה הקבוצה של ג'סיקה וקנטלינה שדאגה לעיסוק של הנשים שנתנו שרותי מין. היא מתאהבת באח של קנטלינה , מי שהופך לאהבת חייה, אבל שאיפתה גדולה יותר מהלב שלה ובגלל זה היא לא מצליחה להסתפק במה שהוא מציע לה. בכדי לא לאבד אותה , ובדרך מסויימת למלות אחר הגחמות שלה, ביירון נכנס לעולם ההתנקשויות בכדי לחפש עושר למרות שהוא יודע ששם הוא יכול להסכן את חייו. הצורך והחוסר בכסף כשהמאפיונרים בורחים מהארץ נרדפים ע"י הרשויות מכריחים אותה להשיג עבודה בבית זונות ביחד עם ונסה ופאולה כדי לסבול בבשר עצמה את עולם הזנות.
 
 
 
אלחנדרה פיזרון היא פאולה
 
"נשמה הרפאתקנית שמאבדת את הכיוון בנסיעתה"
אישה חושנית ונועזת ש\נותנת שרותי מין, היא אחת מחברות השכונה של קנטלינה וג'סיקה, שאחרי ה"שטן" (גי'סיקה) היא השניה שדוכרת על כולם. הכוח שלה וההחלטיות שלה הם הנשק בו הי אמתשמשת לשכנע את חברותיה להגיע לאן שהיא עד לנק' שבה היא מצליחה לשכנע את חימנה וונסה להכנס איתה לבית הזנות, היא חושבת שזו האופציה היחידה להשיג כסף לאחר הבריחה של סוחרי הסמים
כמו שאר הבנות בחבורה חוץ מקנטלינה, לפאולה יש אמא שלוחצת עליה להשיג כסף והיא מכריחה אותה להעדיף עבודה על לימודים ועל חלומותיה

 
 
 
קרוליינה בטנקור היא ונסה
 
"העדינות והתמימות הם חטאה בעולם שרותי המין"
ונסה היא השלישית מהחברות של ג'סיקה וקנטלינה היא עוסקת גם במתן שרותי מין, היא הכי שברירית מכולם בשכונה, וגם אם התמימות והעדינות היו סיבות חזקות כדי להרחיק אותה מהעולם החשוך של הזנות היא מוצאת בחברותיה לחוסר המזל כוח כל פעם ליפול מחדש לשאפתנות. כשהיא מצטרפת לבית זונות עם חימנה ופאולה היא סובלת בפנים את הגיהנום בעולם ההשפלות שגורמים לה לדיכאון.
כמו חברותיה היא סולקה מהבית ספר והיא בחרה בעיסוקה בסקס כיוון שהייא לא חושבת שהיא מועילה בשום דבר אחר יותר בחיים.