בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
בניית אתרים
 
מי שיביא צילום של שיא גולשים
יקבע לוגו +רקע
 
 
 
 
 
   תן שם לדף
 
    תן שם לדף
אנספרנסה הייתה רק בת 16 כשהתאהבה במרטין. היא הייתה משרתת תמימה והוא היה הבן של בעלת הבית. היא נכנסה להריון בטוחה שהוא אוהב אותה כמו שהיא אוהבת אותו, אבל היא טעתה כמובן. כשאספרנסה סיפרה בהתרגשות למרטין שהם מצפים לילד, אמא של מרטין, גרסיאלה סידרה לה הפלה ונסיעה ישירה, בחזרה לכפר שלה. מרטין שנסע לניו יורק ואספרנסה, שברחה מהקליניקה, נוסעת בעיקבותיו. בודדה וענייה, באמצע תחנת רכבת תחתית בניו יורק היא יולדת את אנחל, בעזרתו של סנדרו שמרחם על הנערה הצעירה. אחרי הלידה סנדרו נשאר לצידה של אספרנסה כמו מעין מלאך שומר. במשך השנים הוא מתחתן עם סוזי ונולדת להם בת בשם פרלה. אנחל שגדל בינתיים, מצטרף לכנופייה בקווינס, מעורב בשוד ונשלח לכלא. אחרי שנה וחצי הוא משתחרר בעזרת עורכת דינו היפה, מנואלה. מנואלה מאמינה בו, בטוב לבו ובכישרון הציור הנהדר שלו ומעוררת אותו לפתוח בחיים אחרים הרחק מכנופיית העבריינים אליהם הוא מחובר. אנחל, שחבריו מכנים אותו דיאבלו מאוהב במנואלה ונחוש בדעתו לשנות את חייו, למען אמא שלו, למען מנואלה ולמען עצמו, אבל כשהוא יוצא מהכלא הוא מבין שראש הכנופייה ליאון, מימן לאמו תרופות בזמן שהיה בכלא. הדרך היחידה שלו להחזיר לבוס את הכסף, היא להשתתף בשוד נוסף. הפעם בדובר באירוע צדקה - מכירה פומבית של תכשיטי יוקרה. בלית בררה אנחל מסכים להשתתף בשוד אבל כשהוא מגיע לאירוע שמתקיים במלון יוקרתי, הוא רואה בין האורחים את מנואלה וארוסה, מרטין.כן, כן, אותו מרטין, שהוא בכלל לא יודע שהוא אבין הביולוגי. מסתבר שמרטין מנהל חיים כפולים. מצד אחד הוא מנהל כנופיית פושעים בסתר ומצד שני הוא איש עסקים מכובד שמנהל את החברות של חמו לעתיד, אניבל.

          

שם בעיברית: מלאך שטן

שם מקורי: mas sabe el diablo

מס, פרקים: 182

ארץ : ארצות הברית: ניו יורק, מיאמי
שנה: 2010

הפקה: Telemundo

שעת שידור וערוץ: 22:30 ויוה

זוג ראשי: גבי אספינו ו ג'ןקרלוס קנלה


ג'ןקרלוס קנלה - אנחל סלוודור/סלוודור דומינגס
גבי אספינו - מנואלה דווילה
מיגל ורוני - מרטין אסרו/ אל יירו-הברזל
קלרה מונריוג - וירחיניה דווילה
קרלוס הומברטו קמצ'ו - הורסיו גרסיה
רוברטו מתיאוס - לאון בלנקו
חורחה לואיס פילה - ג'ימיקרדונה
ג'ינט להר - גרסיאלה דה אסרו
אוה תמרגו - אריחאנה דווילה
ליאונרדו דניאל - אניבל דווילה
אספרנסה ראנדון - אספרנסה סלוודור
ג'ימי ברנל - לוקאס סנטוס
אנחלין מונקז'ו - מרינה/ מריו
חוסה גילרמו קורטינס - אוסבלדו גווארה
מישל ורגאס - פרלה בלטרן
אלכסה קובה - סוסנה "סוסי" בלטרן
חואן דויד פרר - סנדר ובלטרן
ראול ארייטה - מייק סנצ'ס
קרלוס אאוגוסטו מלדונדו - "אל ראנצ'ו"


תמונה

אנג 'ל סלבדור - Zhenkarlos Canela
השטן בשל הגורל והמלאך של הלב שלי ...

מיגל אנחל -, ער מאוד אינטליגנטי נאה עם לב, אצילי אך מחויב בשל הנסיבות, כי צריך לשרוד ברחובות ניו יורק. אנג 'ל גר עם אמו, אספרנסה קטנים בדירה, שבה הם עברו כשהיה כמעט ילד בעזרתו של ליאון.
הוא לא מכיר את העבר שלו, והדבר היחיד שהוא יודע על אביו, כי הוא עזב להריון אמו, ואילצו אותה להתמודד עם חיי בדידות. היא החליטה להסתיר את מלאך בשם האב, האיש שעשה אותה סובלת. מעטים מאוד אנשים יודעים את שמו, כי החצר היא לכינוי "מלאך שטן (El Diablo), היטב הגיע בזכות הפעולות שהוא עושה במחוז שלו, ובכך להרוויח כסף כדי לספק את עצמו ואת אמו.
הוא הקדיש את עצמו לציור, אשר לו משמעות - דרך לברוח מהמציאות שלו, החלום של חיים חדשים. אנג 'ל, מילא מחברות בסופו של דבר ועל אלבומים של כל מיני תמונות כדי שהוא נופש לשכוח את האמת של חייו.
"טקס חניכה" אנג 'ל ברבעון כללו גנבים לגנוב את מכונות מראה אחורית - העבודה שהוא ביצע כמו מומחה. מאז, הוא כבר העריך גם בקבוצה וגם בזכות פיקחותו ואת חוש הבחנה, הוא הפך למנהיג, ואחריו שאר אל תהססו היום, מי ישלח אותו לכלא.
מלאך בידיעה כי חייו לא נכון של העתיד, וכי זה הזמן לחפש מובן חדש. זה לא יהיה כי מנואל, עורך הדין שלו יקבל צדק.
למרבה הצער, אנג 'ל הוא מתמודד עם העובדה כי האפשרות של אמו לא יורשה לבצע את מטרותיה. כתוצאה מכך, לדחות את תוכניותיה עד אשר הוא מצליח לשלם את החובות באמצעות גניבה. לאורך ההיסטוריה, הוא טיפס על המצב בתוך קבוצה המוקדשת גניבה על גדול בקנה מידה - מכשירים אלקטרוניים, מכשירי חשמל ועוד כל מיני סחורות, לתת לאנשיו "" (היירו אל הברזל), כוח הקבוצה היותר, בראשות איש אינו יודע את עצמו, מלבד לאון. היא משופרת על ידי יצירתיות, בגלל עניין, אשר מתעוררת מוכרת הראשי הזה.
יחסיו עם מנואל מקצועית גרידא, אבל אחרי כמה חודשים, היא גנבה את לבו. לאחר שחרורו, אנג 'ל היה לחשוב כי לעולם לא יראה אותה, וכי הוא יישאר רק בזיכרונותיו. הוא לומד כי מנואל - כלה "הברזל", והוא מכה על לבו - הוא לומד כי "הברזל" - אביו ... אותו אדם בגלל מי אמו סבלה במשך 23 שנים.

תמונה

מנואלה דווילה - גבי Espino
לב טוב בריצה בין מלאכים ושדים ...

מנואלה - יפה, פשוט וטוב לב אשה נעימה, גבוהה עם תחושה של sociality, אשר יש חולשה מוסרית לנזקקים מעוטי יכולת, אשר היא נחושה לסייע כעורך דין.
מנואלה בת למשפחה עשירה הלטינית. היא - עורך דין כמו אניבל אביה Davila, בוגר אוניברסיטת ניו יורק.
היא ידעה מרטין לפני. לאור הקרבה של משפחות ומפגשים מתמשך הם מאורגנים, ביניהם המצורף מופיע, אשר נעדרת תשוקה כוח הרצון ... מנואל עדיין לא למדה את האהבה האמיתית. במהרה, מרטין מנואל עומדים להתחתן.
בביצוע תפקידיהם כעורך דין, היא הופכת להיות נציג של אנג 'ל, אשר בהדרגה מתקרב חושף את הרגשות שלה, שהיא לא ידעה קודם לכן. בחור צעיר מתעורר העניין שלה עצמה, רוך מקסים המלאות של סודות. עכשיו היא מבינה מה חסר הארוס שלה, וברגע זה, ספק מנואלה בהחלטה להינשא.
לצערי, היא נפרדו עם אנג 'ל, והוא הוסר חייה, הנפש, כך שהוא נכנס לתוך נישואים עם מרטין מתוך ייאוש. מנואל יודע מה אדם באמת אוהב אותה, עזב להשתייך לקבוצה פלילית, אשר בראשה עומד ארוסה - מנהיג אלמוני. מנואל לא יכולה לדמיין אפילו את הסיוט הגרוע ביותר, כי "הברזל" - אדם שישן כל הלילה איתה באותה המיטה.

תמונה

Acero מרטין - Varona מיגל.
השטן עם ברזל הלב.


מילדות הוא היה עצלן וחסר אחריות, ילד מפונק של אמא קטנה טיפוסית, אשר ירה את זה עם יותר מוגן. עולם של פנטזיה יוקרה, שבה הוא יחיה לנצח, נעלם בגלל אינסופי החוב, הוא הותיר אחריו מורשת של אביו.
גרסיאלה, אמו, היה מפלט בן דוד, רחוק מבעלה הסנדק של הבן שלה לא לנטוש את החיים מפואר, כך אניבל Davila מסייע להם לקבל על רגליהם. התמיכה שלו מאפשר מרטין לעבור לארצות הברית. הוא vzbiretsya למפעל במשרד גבוהה, בבעלות מנואל אביו, והוא יעשה הכל כדי לבוא אמינותו כדי להפוך למקלט. כדרך לפייס אותו, החליט מרטין להינשא מנואלה בתו.
אניבל לא יודע מהו העולם האמיתי של הבן שלו בעתיד, בחושך ו nedozvolen. איחוד החברה שלו המטען קונצרן Davila Enterprises בע"מ - למעשה, את החזית לייצוא של מכשירים גנובים מכשירים אלקטרוניים באמריקה הלטינית. מרטין מקבל כסף מפני גניבה, אשר בוצעו על ידי גנבים מנוסים, קבוצה הפלילי שלו, שם הוא ידוע בשם "" (היירו אל הברזל).
מרטין מבקש רק מה שהוא רוצה בגלל טוב שווא ואהדתו. פגז יפה שלה מצטייר אספרנסה, המשרתת הצנועה, מי נתן לו בן שקיומו הוא יגלה כעבור שנים רבות ...
מרטין לא אהב ו המשמשים את כוונותיה של נשים כדי לספק את תשוקותיו המיניות שלהם או פיננסיים. היסטוריה חזרה עם מנואל, שבו הוא רואה את עושר וכוח, אבל החיים תשחק טריק על אותו בכוח בראשו לאבד את התשוקה לזה.

תמונה
ליאון בלטרן - רוברטו מאטוס
התעלומה של כוח בעתיד נשמה שחורה ...

הוא - האריה של סודות חבויים המקרים, שבו הוא מאורגן באזור הפשע ענייני חוקיות. גניבה, מעילה או הונאה - הטקטיקה היחידה שהוא יודע לעשות כסף. הוא מבסס את כנופייתו של גנבים צעירים עם אשר ההיסטוריה מתחילה.
במהלך השנים, קבוצה שהיתה הכנופיה הפך פלילית קבוצת ידוע גניבה על מוצרים בקנה מידה גדול, כגון חלק מכוניות יוקרה, התקנים אלקטרוניים ומכשירים כי opstupayut על מכירת באמריקה הלטינית.
ליאון - אדם בודד, הבעלים של הבר "מערות" בשכונה, שם, עירומים למחצה הבנות לקוחות לבדר.
בשל העובדה שהוא היה בן דודו של סנדרו למד אספרנסה ואנג 'ל, אשר בעתיד, זה יקדם את אחד מאנשיו הטובים ביותר.

תמונה

Davila וירג 'יניה - מונרוי קרלה
נשמה בודדה היא צמאה לאהבה ...

אמיצה קטנה ואשה מוצק עם חזק ומרשים אופי. היא - מנואלה הבכור ואחותו, ההפך.
וירג 'יניה נכנס למעגל של נשים שאוהבות למשוך את היופי הטבעי של גברים. היא אינה משתמשת תכשיטים ראוותניים, ורק לעתים נדירות זורחת בבגדים יפים. חצאית עם מינימום של גסות - הוא לכל היותר. זה לא כל כך יפה כמו אחותה, כך עליזים לא ודברן. מאז הילדות, היא היתה נערה, נלחמים על תשומת הלב של אביו, נעשה בדרך כלשהי על בנו "", אשר חלם אניבל.
זה עניין לענייני משפחה מאז למד מינהל עסקים במטרה להתחיל לעבוד באחת החברות "Davila Entreprayzez. היא תמיד הראה אניבל היכולות שלה, ולהתרכז לטפס למצב להנהלת החברה.
כדי להשיג הצלחה מקצועית, היא הקריבה את חייהם האישיים, והיום וירג 'יניה - אשה בודדה, ללא אהבה, ללא מניעים סנטימנטליים. העבודה ממלאת הבדידות שלה.
הידיעה על מחלתו של אביה עוזב החברה שלה משוכנע שהיא תהיה בראש, אבל הופתע כאשר אניבל אמר כי עמדתה זו, יזכה המנהל, אשר תציג צמיחה גבוהה יותר ורווחיות החברה. וירג 'יניה נכנס לתחרות עם מרטין, אחד היריבים שלו, ולמי היא אמון כי הוא יודע מה הוא מסתיר משהו חשודים הצלחה מואצת שלו בענייני הביצועים.
מנואל היחס הקר שלה, אך מעל הכל הם ידידותיים. לגמרי במקרה, היא מוצאת אהבה בגבר שאותו היא הציגה לפחות עם מספר: סמל ג 'ימי Cardona.

תמונה

ג 'ימי Cardona - חורחה לואיס Pila
האהבה תבוא לפגישה של המלחמה שלו עם נקמה ...
אביו היה שוטר ובלש והוא היה האליל שלו שאותו העריץ.

הוא היה - בנו של ג 'יימס קרדונה, בלש אשר עומד לפרוש מן הסוכנות, אשר נתן את כל החיים שלו למשטרה. ג 'ימי אהב את אבא שלו ותמיד ראה בו גיבור. בלילה שלפני פרישת אביו הרישמית, השוטרים נכנסו לאירוע התכשיטים בעקבות שמועה על גניבת 3 מיליון דולר של תכשיטים המועילים לאירוע, ג 'ימי מונה להיות הבלש הראשי של הפרשה, אך ההתנגשות בעימות בין השוטרים לעבריינים,מסתיימת במוות של גיימס.
הכאב על מותו של אביו ג 'ימי גורמים לו להישבע ולנקום להרוס את הקבוצה של הגנבים. אהבה דפקה לו פתאום בדלת, ואז הוא פגש את האישה אשר תגנוב את ליבו הלוא היא וירחיניה מלבו ...

 
 
 
 
 
 
1_75.jpg (51 KB) 2_29.jpg (96 KB) 3_16.jpg (118 KB) 5e2b1656050e.jpg (117 KB)
3dc8a7051bd8.jpg (85 KB) 5d6f28ed2762.jpg (751 KB) 4d33d8bde1b5.jpg (76 KB) 10_3.jpg (25 KB) 11_19.jpg (12 KB)
12_19.jpg (68 KB) 7affddf239a2.jpg (128 KB) 13_19.jpg (112 KB) 14_19.jpg (105 KB)
9bf81a9291be.jpg (211 KB) 4d01835d8196.jpg (146 KB) 4_20.jpg (335 KB) 5_7.jpg (327 KB)
8_6.jpg (244 KB) 7_4.jpg (261 KB) 6_20.jpg (354 KB) 19_18.jpg (306 KB)
15_6.jpg (77 KB) 16_2.jpg (49 KB) 17_7.jpg (53 KB)
21_1.jpg (127 KB) 22_18.jpg (18 KB) 9_2.jpg (85 KB) 19d3426a7b98.jpg (96 KB) 27_3.jpg (19 KB)
22_2.jpg (18 KB) 23_5.jpg (24 KB) 24_1.jpg (16 KB) 26.jpg (16 KB) 28_3.jpg (16 KB)
29.jpg (17 KB) 30jmhyp.jpg (13 KB) 30upiqg.jpg (13 KB) 32_2.jpg (33 KB) 33_7.jpg (34 KB)
58c2e35de087.jpg (169 KB) 64ec5497660f.jpg (69 KB) 71db1c7614cf.jpg (67 KB) 34_3.jpg (58 KB)
92edab4b7d7d.jpg (35 KB) 95eb8981dcd0.jpg (98 KB) 402ca4c6b4cd.jpg (53 KB) 8615fd6120c5.jpg (110 KB)
43eb2e6d3648.jpg (40 KB) 3259ba3e82eb.jpg (91 KB) 411c09c1477b.jpg (250 KB) 765160fdebf6.jpg (41 KB)
57260880albalonga424200950450AM.jpg (27 KB) 57260882albalonga424200950501AM.jpg (27 KB) 57260885albalonga424200950633AM.jpg (24 KB) 57261344albalonga424200951808AM-1.jpg (23 KB) 57261346albalonga424200952041AM-1.jpg (22 KB)
57261353albalonga424200952057AM-1.jpg (26 KB) 57261356albalonga424200952108AM-1.jpg (22 KB) 57261456albalonga424200950509AM.jpg (25 KB) 57261458albalonga424200950525AM.jpg (25 KB) 57261460albalonga424200950415AM.jpg (25 KB) 57261462albalonga424200950534AM.jpg (20 KB)
57261464albalonga424200950550AM.jpg (21 KB) 57261466albalonga424200950605AM.jpg (22 KB) 57261468albalonga424200950612AM.jpg (27 KB) 57261469albalonga424200950624AM.jpg (27 KB) 7122ebb76123.jpg (51 KB)
66606329b4dd.jpg (58 KB) 761318373422.jpg (78 KB) a10rrp_th.jpg (3 KB) b7f35d2fc93c.jpg (58 KB) db3af645e238.jpg (77 KB)
b28de01c5a53.jpg (85 KB) b94c4dc72b5e.jpg (95 KB) b93644cca385.jpg (40 KB) dca7173d5642.jpg (27 KB)
62476580258c.jpg (429 KB) 0467820fc075.jpg (365 KB) 93a5b968cef8.jpg (30 KB)
e5.jpg (20 KB) e6.jpg (25 KB) e6.jpg (25 KB) e7.jpg (31 KB)
e8.jpg (25 KB) e9.jpg (23 KB) e10.jpg (23 KB) e11.jpg (20 KB)
e12.jpg (24 KB) e13.jpg (18 KB) e15.jpg (27 KB) e16.jpg (24 KB)
e17.jpg (27 KB) e18.jpg (26 KB) e19.jpg (32 KB) e20.jpg (31 KB)
mas2_1.jpg (29 KB) mas4_1.jpg (21 KB) c2dee7294f2f.jpg (672 KB) cfedd99409cd.jpg (719 KB) b6b7bacda192.jpg (57 KB)
 
35.jpg (286 KB) 41TdzcVdD2L.jpg (20 KB) 492d56d4d6fc.jpg (44 KB) Gaby-Espino-Bill-200.jpg (20 KB)
e21.jpg (32 KB) 20_10.jpg (130 KB)
 
 
 
 
 שיר פתיחה:
 
 
השיר שיהיה  באמצע העונה
שיר פתיחה - בההשקה:

 

פרומו:
                                         
 
 
ראיון עם גבי אספינו:
 
                                        
 
 
 
                                          
 
 
ראיון עם גאן קרלוס קנלה: מתורגם!!!
 
 
                                         
 
 
ראיון עם מיגל ורוני: