בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
בניית אתרים
 
מי שיביא צילום של שיא גולשים
יקבע לוגו +רקע
 
 
 
 
 
   תן שם לדף
 
    תן שם לדף
 
 
 
 

ההרפתקה מתחילה בפגישה מקרית בין שני זרים בתחפושת, שמנסים לגנוב תכשיטים יקרים וכמעט נתפסים בעיצומו של השוד. ולנטינה (בלינדה) וסבסטיאן (אלפונסו הררה) ידועים בכינוי: "הזיקיות". למה? כי הם מחליפים זהויות באופן תמידי, כדי לבצע את הפריצות שלהם. שניהם נשאבו לעולם הפשע ע"י אדם מסתורי המכונה "המאסטר".  ולנטינה היא בחורה יתומה בת 20 שיודעת שאם היא תסרב לדרישות המאסטר, הוא ירצח את החבר שלה, פדרו, אשר הכירו כשהיו ילדים בבית יתומים וברחו ביחד ובכדי לשרוד הם נאלצו לגנוב ועל כן הוא נמצא בכלא על גניבה. אם יסרב לו סבסטיאן, ירצח המאסטר את אביו, דון ארמנדו, הנמצא בכלא על לא עוול בכפו. שני השודדים לא סובלים אחד את השני, אבל לצורכי הישרדות נאלצים להעמיד פנים שהם קרובי משפחה ולמצוא מסתור בבית ספר יוקרתי. הם מקבלים עבודה בבית הספר, סבסטיאן כמורה להיסטוריה ואומנות וולנטינה כדיקנית הסטודנטים. תוך זמן קצר הם מצליחים לרכוש את אמונם ואהבתם של הסטודנטים ונהנים מאד מחייהם החדשים. סבסטיאן וולנטינה מודעים לעובדה ששהותם בבית הספר היא זמנית, שכן אחרי כל שוד שהם מבצעים בשביל המאסטר, עולה התהילה שלהם בתחנת המשטרה והטבעת סביבם מתהדקת. מאוחר יותר מסתבר שהתיכון בו הם עובדים שייך למפקח המשטרה אגוסטו דה לאון, ושהמנהלת היא לא אחרת מגרושתו, פרנסיסקה קמפוס. תוך כדי שהותם בבית הספר הם מבינים שמפקח המשטרה הוא איש מושחת, ומזהים שדברים מוזרים קורים בין כותלי בית הספר. החיים שלהם מסתבכים כשפדרו ודון ארמנדו, בורחים מהכלא ופדרו מופיע בבית הספר כמורה החדש לספורט. ולנטינה וסבסטיאן מבינים שהשנאה שלהם הפכה לאהבה ולא ממש יודעים מה לעשות עם זה, וכשמגיע הזמן שבו הם חופשים לנוס על נפשם, קשה להם לנטוש את התלמידים.
 
 
 
סבסטיאן - אלפונסו הררה
כריזמטי ומשכיל, הוא גדל מוקף באומנות, ואביו לימד אותו לאהוב יופי בכל צורותיו. סבסטיאן לא מצליח למצוא שלווה מאז שאביו נכנס לכלא על זיוף ציורים, למרות שהוא חף מפשע. סבסטיאן נאלץ לגנוב כדי להגן על אביו מרצח.
 
ולנטינה - בלינדה
אמיצה, כנה ולעיתים חסרת טקט ואימפולסיבית. היא גדלה בבית יתומים ורק חברה פדרו, הראה לה את האהבה. ולנטינה מעולם לא ידעה גבר אחר מלבדו והיא בטוחה שהיא מאוהבת בו, עד שהיא מכירה את סבסטיאן.
 
פרנסיסקה - אדית גונסלס
מנהלת בית הספר ובעלת 49 אחוז מהמניות בו. אשתו לשעבר של מפקח המשטרה אגוסטו ואמא של סולנג'. היא גדלה בבית קתולי שמרן וקפדני שמאד השפיע על אופייה ועל החינוך שהיא נותנת לבתה. מאז פרידתה מבעלה אין לה שום עניין בגברים.
 
אגוסטו פונסה - גיז'רמו גרסיה קנטו
מייסד בית הספר היוקרתי סאן ברטולומה, המכהן כמפקח המשטרה. טיפוס אגואיסטי ונרקיסיסט, בריון אמיתי. הוא האויב המרכזי של הזיקיות וכל מה שמעניין אותו זה כוח. מניפולאטור, שמנסה לחזור לגרושתו רק בשביל הכסף. בתו סולנג' לא מודעת לצד האפל שלו.

סולנג' פונסה - שרלין
בתם היחידה של מפקח המשטרה ומנהלת בית הספר. מרדנית מטבעה, נולדה להיות מנהיגה וחבריה הולכים אחריה בכל אשר תלך. היא תמיד שופטת את ההחלטות של אמה  ומתנגדת לה. כל מה שהיא רוצה, זה שהוריה יחזרו להיות ביחד.

אוליסס - פי ווי
תלמיד מצטיין, שהגיע לבית הספר על מלגת לימודים. טיפוס אידיאליסט אבל ביישן וחסר ביטחון. אוליסס חי עם אמו, לופיטה. אחיו רוברטו נעלם לפני 3 שנים ואיש לא יודע מה קרה לו.
 
פדרו - חוסה לואיס רסנדס
חבר של ולנטינה. מאד מטופח ומקפיד על המראה החיצוני שלו. בעל חיוך וקסם אישי שנשים לא עמדות בפניו. הוא מכיר את ולנטינה מילדותה ותמיד הגן עליה. פושע פיקח וערמומי.